Xiaomi Redmi Note 5 Pro

poruka: 2.739
|
čitano: 772.687
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
crazy_luđak kaže...
Alfa_R kaže...
Zašto bi itko lažirao sot? :)

Nego, 10 nosi novost - snimanje videa full hd u 60 fpsa. Ali nema 4k.

 Postoji workaround - s Open Camera se može

 Ja sam to probao, ono kaj sam ja dobio kao rezultat nije bilo u 60fpsa, iako sam odabrao u postavkama... 

10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Promster kaže...
crazy_luđak kaže...
Alfa_R kaže...
Zašto bi itko lažirao sot? :)

Nego, 10 nosi novost - snimanje videa full hd u 60 fpsa. Ali nema 4k.

 Postoji workaround - s Open Camera se može

 Ja sam to probao, ono kaj sam ja dobio kao rezultat nije bilo u 60fpsa, iako sam odabrao u postavkama... 

 Nesto je bugano u 60fps, nekad snima u 60 nekad u 30 nekad u 24 hahaha

15 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Ljudi,kad cemo dobiti MIUI 10 update,vidim u Indiji već skoro mjesec dana objavljuju slike update-ova,hoce l ibiti iduci tjedan ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Koje zastitno staklo ste narucivali za ovaj telefon. Ovo sto je u kutiji mi se ne svida jer ne pokriva cijelu prednju stranu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
doky01akablava kaže...

Ljudi,kad cemo dobiti MIUI 10 update,vidim u Indiji već skoro mjesec dana objavljuju slike update-ova,hoce l ibiti iduci tjedan ? 

 Updejt je kzasa, sad samo cekas da te OTA pogodi, ili fleshas ako ti se neda cekat

8 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Evo updejtao na 10.

Ima fix za to što nema updatea - otvorite installed app, tri točkice i opciju da prikaže sistemske aplikacija i onda nađete "Updater", pa data storage i clead app data and cache.

Nakon toga mi se pojavio update, sve prošlo glatko.

 

Moram priznati da sam razocaran za sada. Ikone su glupe, sve glupavo djetinjasto. Ima odmah i update launchera, no i dalje preveliki razmaci između ikona, font... veći notification.. možda je stvar privikavanja, no za sada nisam ipresioniran.

Meni nije više buttery smooth i ima bug da kad se zakuca u dno i radi animaciju ne želi odmah gore (ili dole).

 

Biti će tu potrebno puno poliranja.

 

Kamerom se nisam igrao, ali pri slabom svijetlu 60 fps je neupotrebljiv. Pretamno.

Nema AI i dalje... 

 

EDIT: Ne znam da li je prije imala kamera imala saturation u meniju, no dobro je imati i ima auto čitanje qr-kodova.

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.9.2018 0:50 (Alfa_R).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Ima ko kakvu usporedbu gcam vs stock u low light?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Promster kaže...
crazy_luđak kaže...
Alfa_R kaže...
Zašto bi itko lažirao sot? :)

Nego, 10 nosi novost - snimanje videa full hd u 60 fpsa. Ali nema 4k.

 Postoji workaround - s Open Camera se može

 Ja sam to probao, ono kaj sam ja dobio kao rezultat nije bilo u 60fpsa, iako sam odabrao u postavkama... 

Za fps nisam ni probao. S open camera se može snimati 4k (jer hardver podržava, a softver ne), na to se odnosi reply

15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Alfa_R kaže...

Evo updejtao na 10.

Ima fix za to što nema updatea - otvorite installed app, tri točkice i opciju da prikaže sistemske aplikacija i onda nađete "Updater", pa data storage i clead app data and cache.

Nakon toga mi se pojavio update, sve prošlo glatko.

 

Moram priznati da sam razocaran za sada. Ikone su glupe, sve glupavo djetinjasto. Ima odmah i update launchera, no i dalje preveliki razmaci između ikona, font... veći notification.. možda je stvar privikavanja, no za sada nisam ipresioniran.

Meni nije više buttery smooth i ima bug da kad se zakuca u dno i radi animaciju ne želi odmah gore (ili dole).

 

Biti će tu potrebno puno poliranja.

 

Kamerom se nisam igrao, ali pri slabom svijetlu 60 fps je neupotrebljiv. Pretamno.

Nema AI i dalje... 

 

EDIT: Ne znam da li je prije imala kamera imala saturation u meniju, no dobro je imati i ima auto čitanje qr-kodova.

 Meni nece i nece,popiz*iti cu 

13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Alfa_R kaže...

Evo updejtao na 10.

Ima fix za to što nema updatea - otvorite installed app, tri točkice i opciju da prikaže sistemske aplikacija i onda nađete "Updater", pa data storage i clead app data and cache.

Nakon toga mi se pojavio update, sve prošlo glatko.

 

Moram priznati da sam razocaran za sada. Ikone su glupe, sve glupavo djetinjasto. Ima odmah i update launchera, no i dalje preveliki razmaci između ikona, font... veći notification.. možda je stvar privikavanja, no za sada nisam ipresioniran.

Meni nije više buttery smooth i ima bug da kad se zakuca u dno i radi animaciju ne želi odmah gore (ili dole).

 

Biti će tu potrebno puno poliranja.

 

Kamerom se nisam igrao, ali pri slabom svijetlu 60 fps je neupotrebljiv. Pretamno.

Nema AI i dalje... 

 

EDIT: Ne znam da li je prije imala kamera imala saturation u meniju, no dobro je imati i ima auto čitanje qr-kodova.

 msm da bi ti bilo dobro napravit mi backup i onda factory reset jer ipak presao si na novu miui verziju i najbolje da bude clean install da izbjegnes bugove zbog smeca koje je ostalo iz starog roma

8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Factory reset znači i odlazak u banku posto nemam drugog telefona da aplikaciju selim. Tako da ako budem to radio ide unlock I root kad se već radi.

Sve radi kako treba, osim te animacije kod brzog scrollanja.
In call je coma. Bijeli, ružan...
Za sada baterija je oke. No treba to kroz neki period testirati.


12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Napravio sam tako za updater i jos mi ne javlja za update?
What could possibly go wrong?
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Alfa_R kaže...
Factory reset znači i odlazak u banku posto nemam drugog telefona da aplikaciju selim. Tako da ako budem to radio ide unlock I root kad se već radi.

Sve radi kako treba, osim te animacije kod brzog scrollanja.
In call je coma. Bijeli, ružan...
Za sada baterija je oke. No treba to kroz neki period testirati.


 koju aplikaciju od banke koristis? kaj nemres sam napravit redistribuciju koda za aktivaciju aplikacije prije nego resetiras mob? 

8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Erste. Šta može tako? Onda budem probao. To možda riješi i što mi fingerprint ne radi.

Hornet - meni je uspjelo isprve nakon cijelog dana što sam chefkirao. Samo cache nije išlo, nego baš app data. I onda dok me je pitao privolu da se automatski updejta u pozadini se prikazao update.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Miui10 ima dosta poboljsanja nad miui 9, posebno baterija, ima puno manji drain

 

Al, slazem se, trebat ce jos poliranja, al ovo je prvi stable build

So far so good

10 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Na prvu, miui10, baterija zadovoljavajuca.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Alfa_R kaže...
Erste. Šta može tako? Onda budem probao. To možda riješi i što mi fingerprint ne radi.

Hornet - meni je uspjelo isprve nakon cijelog dana što sam chefkirao. Samo cache nije išlo, nego baš app data. I onda dok me je pitao privolu da se automatski updejta u pozadini se prikazao update.

Ja imam pbz, ulogiram se prek kompa na njihovu stranicu i tam negdje u postavkama mogu sam sebi napravit redistribuciju prije reseta moba.. za erste nemam pojma 

10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
domac5 kaže...

Ja imam pbz, ulogiram se prek kompa na njihovu stranicu i tam negdje u postavkama mogu sam sebi napravit redistribuciju prije reseta moba.. za erste nemam pojma 

 

 

Ne trebas cak ni to, samo si negdje spremi korisnicki broj jer ti samo on treba kod ponovne aktivacije.

15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Naporan sam sebi sa konstantnim ispitivanjem,ima li nekoga da isto nije dobio ota update ?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
doky01akablava kaže...
Naporan sam sebi sa konstantnim ispitivanjem,ima li nekoga da isto nije dobio ota update ?

 Updejtaj ručno

 

OTA update s 9.6.4

http://bigota.d.miui.com/V10.0.1.0.OEIMIFH/miui-blockota-whyred_global-V9.6.4.0.OEIMIFD-V10.0.1.0.OEIMIFH-1149ec4b03-8.1.zip

15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Da,ali onda wipea cijeli telefon,zar ne ?

Dok kad bi preko OTA-e ostaje sve ..
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Ja sam stavio rucno, ostalo je sve ko prije. Ovo isto dobijes preko updatera, samo oznacis da sam izaberes local path odakle da instaliras miui10. Isto ko prek ota samo drugi nacin
What could possibly go wrong?
 
1 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
doky01akablava kaže...
Naporan sam sebi sa konstantnim ispitivanjem,ima li nekoga da isto nije dobio ota update ?

 ja isto nisam dobio, pokusao pobrisat ono sta pise gore, ali i dalje nista

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.9.2018 23:16 (Chuck1).
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
A zaba? Za sad iz znatizelje ali da ne moram u banku
8 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Riješio sa bankom jer imam display karticu pa mogu ponovo reaktivirati (nisam znao više pin, no to se može pute maila srediti).

Uglavnom brisanje app data + cachea u erste i aktivacija novi tokena mi je riješila fingerprint i sad radi kako spada.

 

Čudi me kako sam ja dobio update nakon clearanja date od updatera, a vi ostali ne. Nisam morao ni mob restartati... 

Ali ne propuštate puno, 9 je glađe radila. 

Ali nije ni 10ka loša. biti će sasvim oke kad se ispolira.

 

Nego stvarno ne vjerujem da je xiaomi na području izvan EU uveo reklame u sistemske aplikacije. 

Stavio privremeno bosnu kao regiju (da bi se pokazala theme aplikacija da si skinem par tema, poslje lako mjenjam kroz settings između njih) i u cleaneru iskaču reklame kao lude....

 

Ako to bude i nama, rootam odmah pa nek se hebu. Ogroman minus.

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Alfa_R kaže...

Riješio sa bankom jer imam display karticu pa mogu ponovo reaktivirati (nisam znao više pin, no to se može pute maila srediti).

Uglavnom brisanje app data + cachea u erste i aktivacija novi tokena mi je riješila fingerprint i sad radi kako spada.

 

Čudi me kako sam ja dobio update nakon clearanja date od updatera, a vi ostali ne. Nisam morao ni mob restartati... 

Ali ne propuštate puno, 9 je glađe radila. 

Ali nije ni 10ka loša. biti će sasvim oke kad se ispolira.

 

Nego stvarno ne vjerujem da je xiaomi na području izvan EU uveo reklame u sistemske aplikacije. 

Stavio privremeno bosnu kao regiju (da bi se pokazala theme aplikacija da si skinem par tema, poslje lako mjenjam kroz settings između njih) i u cleaneru iskaču reklame kao lude....

 

Ako to bude i nama, rootam odmah pa nek se hebu. Ogroman minus.

 

 

 Kako mislis reklame za sistemske aplikacije? Ja nemam taj problem

Plus, dali si ikad cua za xiaomi.eu

Internacionalna kineska verzija preradena (znaci, sve latest i sve otkljucano kao naprimjer face unlock)

Podrzava OTA, sve je prevedeno na pun kurac jezika, i tweakano

Poboljsana verzija stock roma

8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Prebaci regiju na Bosnu i otvori cleaner.
Nakon čišćenja iskočila reklama preko cijelog ekrana i Google ads između opcija. Naravno, ako imaš global stock.
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.9.2018 1:21 (Alfa_R).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Pa svjestan si valjda da cleaner app ti dolazi od cheetah mobile, kreatori "clean mastera" ?

9 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
T700 kaže...
A zaba? Za sad iz znatizelje ali da ne moram u banku

 Zaba ima opciju redistribucije preko net bankinga, ja uvijek tako radim - redistribuiram kodove pa onda brisem mob. Jedino sto moras oznaciti na netbankingu da si mijenjao mob pa ti treba ponovno i sama aplikacija, bez toga nema kodova

15 godina
odjavljen
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Meni isto javlja da nema ažuriranja, ali, išao na tri točkice, stisnuo preuzmi i sad mi skida ažuriranje kojeg navodno nema...

 

Edit: ništa, reinstaliralo zadnji update, idem probat ručno

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.9.2018 9:27 (MrBlc).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice