Xiaomi Redmi Note 5 Pro

poruka: 2.739
|
čitano: 775.530
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

OK.

 

Sve napravim po tutorijalu ali mi ne želi uključiti OEM otključavanje.

Otklanjanje pogrešaka USB-a mi uključi ali ne želi OEM otključavanje.

 

Ima tko ideja?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
dar01 kaže...

OK.

 

Sve napravim po tutorijalu ali mi ne želi uključiti OEM otključavanje.

Otklanjanje pogrešaka USB-a mi uključi ali ne želi OEM otključavanje.

 

Ima tko ideja?

 Probaj 2x tapnut, trazit ce te pattern ili sifru i onda ce ti se vjerojatno ukljucit.

 

Mozes pokusati par puta, nekad ne uspije odmah.

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2018 15:30 (kiki_b).
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
kiki_b kaže...
dar01 kaže...

OK.

 

Sve napravim po tutorijalu ali mi ne želi uključiti OEM otključavanje.

Otklanjanje pogrešaka USB-a mi uključi ali ne želi OEM otključavanje.

 

Ima tko ideja?

 Probaj 2x tapnut, trazit ce te pattern ili sifru i onda ce ti se vjerojatno ukljucit.

 

Mozes pokusati par puta, nekad ne uspije odmah.

 istina, istina

 

sad još čekat 30 dana haha

10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
dar01 kaže...

 istina, istina

 

sad još čekat 30 dana haha

 Da, nema ti druge :)

No mislim da su tako dugo cekanje uveli sad za nove mi accounte. Ja sam prije par dana svoj otkljucavao i cekao sam samo tri dana, no account mi je napravljen prije godinu dana.

Tako da mozda ima nesto u tome koliko sam uspio citati na drugim temama, da sa starijim accountom se ne ceka toliko.

10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
kiki_b kaže...
dar01 kaže...

 istina, istina

 

sad još čekat 30 dana haha

 Da, nema ti druge :)

No mislim da su tako dugo cekanje uveli sad za nove mi accounte. Ja sam prije par dana svoj otkljucavao i cekao sam samo tri dana, no account mi je napravljen prije godinu dana.

Tako da mozda ima nesto u tome koliko sam uspio citati na drugim temama, da sa starijim accountom se ne ceka toliko.

 Imam acc star 4 godine, isto treba cekat 720h, za pocophone sam cekao 72h.

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

To je zato sto otkljucavanje bootloadera preko developer opcija nije moguc na miui-u

Treba ti puno duzi i kompliciraniji proces

 

https://en.miui.com/unlock/

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Stigao Miui 10 preko  OTA ! :)

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Ja sam baš lupio update samo zbog 60fps kamere, na prvu mi se ne sviđaju previše okrugle ikone, i kad zatvaram programe iz pozadine naučen sam swipe-ati prema gore, a ne u stranu. Djeluje mi nešto fluidnije nego prije, no možda se varam.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Promster kaže...

Ja sam baš lupio update samo zbog 60fps kamere, na prvu mi se ne sviđaju previše okrugle ikone, i kad zatvaram programe iz pozadine naučen sam swipe-ati prema gore, a ne u stranu. Djeluje mi nešto fluidnije nego prije, no možda se varam.

 Meni se cini da na RN 5 brze otvara kameru i brze prebacuje na portret mod ?!

12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Da, otvaranje kamere je sad kako spada, a ne 5 sekundi ko prije. Hvala jarcu više

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
goust78 kaže...

Nov sam na Miui ,par dana cackam po ovoj,valjda 9.6 verziji :)

Zanima me sta ce biti to toliko revolucionarno na Miui 10 ?

Pa ga svi cekaju kao " ozebo" sunce ? :)

A niš!

 

Što bi bilo?!

 

I sam sam ga instalirao, pri prvom pokretanju odabrao Classic namjesto ove nove šuć-buć teme i to ti je to.

 

Imaš tu i tamo malo stvari dorađene, sve skupa malo fluidnije radi, jedna od većih novosti je dodatak mogućnosti za snimati na 60fps u HD-u, malo bolje integrirane Google aplikacije i to bi bilo to.

 

Istina i Bog, evo sad se sjetih, postoje i ti Natural Sounds u satu i zvukovima, jeeee!

 

Uglavnom, Xiaomi marketing na punom gasu tj. kako napraviti od ničega nešto, a da ljudi za tim žude!

 

U svakom slučaju, nije vrijedno spomena, al' eto to je sad MIUI 10, nije više 9!

 

I da, čin' se meni kao da su jođ malo dotjerali potrošnju baterije te da kernel konačno ispravno detektira i omogućuje quick charge.

 

Eto...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Jehonan kaže...
goust78 kaže...

Nov sam na Miui ,par dana cackam po ovoj,valjda 9.6 verziji :)

Zanima me sta ce biti to toliko revolucionarno na Miui 10 ?

Pa ga svi cekaju kao " ozebo" sunce ? :)

A niš!

 

Što bi bilo?!

 

I sam sam ga instalirao, pri prvom pokretanju odabrao Classic namjesto ove nove šuć-buć teme i to ti je to.

 

Imaš tu i tamo malo stvari dorađene, sve skupa malo fluidnije radi, jedna od većih novosti je dodatak mogućnosti za snimati na 60fps u HD-u, malo bolje integrirane Google aplikacije i to bi bilo to.

 

Istina i Bog, evo sad se sjetih, postoje i ti Natural Sounds u satu i zvukovima, jeeee!

 

Uglavnom, Xiaomi marketing na punom gasu tj. kako napraviti od ničega nešto, a da ljudi za tim žude!

 

U svakom slučaju, nije vrijedno spomena, al' eto to je sad MIUI 10, nije više 9!

 

I da, čin' se meni kao da su jođ malo dotjerali potrošnju baterije te da kernel konačno ispravno detektira i omogućuje quick charge.

 

Eto...

 Zaboravio si najbitnije - sad u notifikacijama imamo 5 toggle ikonica gore na ne 4 

15 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Ja ga danas isto update-ao, čini mi se sve ok za sada. Kamera se definitivno brže pali, nema više ikone od Blokade u status baru (konačno), task switcher mi je malo čudan kao lista umesto onih kartica, ikonice su okrugle što ide više u smjeru Orea, i pošto koristim nova launcher sa oreo style ikonama, sada mi cijeli sustav izgleda ljepše uštiman. Vidit ćemo kako se baterija ponaša

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Evo i meni došao taman MIUI 10 Stable. Pa se mislim isplati li se instalirati??
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Po meni da,novije sučelje mi super sjelo,nema nikakve razlike u fluidnosti,dobiješ FHD 60 fps snimanje,baterija traje kao na MIUI 9,ja nemam nikakvih zamjerki,čak mi odgovara desetka
8 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Meni sutra dolazi RN5 sa geekmaxija i vjerojatno ću okinuti update na MIUI 10.

A još uvijek razmišljam da li pređem na xiaomi.eu (za što ću vjerojatno čekati mjesec dana za unlock bootloadera).

Ima li netko xiaomi.eu (isto miui 10)? Isplati li se prelaziti s global stable na xiaomi.eu?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Jel probao tko ovu 60fps kameru? Ja sam se malo igrao, i dosta kvaliteta ode u qu*ac kad se stavi na 60 u odnosu na 30fps.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Došao MIUI 10. Na prvu mi se neke modifikacije sviđaju neke ne...
Sviđa mi se što su veće znamenke na statusnoj traci, prije su mi ispadale oči da vidim postotak baterije i vrijeme. Ne sviđaju mi se nove ikonice, one su mi bile lijepe. Novi notifikacijski centar (ala iPhone) mi je ni tamo ni vamo... Nemam neko mišljenje još... Onaj mi je bio sasvim okej, možda će i ovaj...
Malo se treba naviknuti na drugačiji izgled notifikacija... Sve nešto providno, zaobljeno, sivkasto...
Kamera mi se čini bolja! Neznam je li to samo dojam ili je stvarno, ali mi se čini kako ima malo više detalja na slici kada se zoomira.
Tab kojim se listaju sve upaljene aplikacije mi je malo cudan... Treba se naviknut da se lista gore-dole a da se ukidaju lijevo-desno...

Ovo je tek prvi dojam, vidjeti cemo koliko je bolji/losiji nakon nekog vremena...
Ako netko zna za jos neke promjene neka javi ;-)
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
crazy_luđak kaže...
Jehonan kaže...
goust78 kaže...

Nov sam na Miui ,par dana cackam po ovoj,valjda 9.6 verziji :)

Zanima me sta ce biti to toliko revolucionarno na Miui 10 ?

Pa ga svi cekaju kao " ozebo" sunce ? :)

A niš!

 

Što bi bilo?!

 

I sam sam ga instalirao, pri prvom pokretanju odabrao Classic namjesto ove nove šuć-buć teme i to ti je to.

 

Imaš tu i tamo malo stvari dorađene, sve skupa malo fluidnije radi, jedna od većih novosti je dodatak mogućnosti za snimati na 60fps u HD-u, malo bolje integrirane Google aplikacije i to bi bilo to.

 

Istina i Bog, evo sad se sjetih, postoje i ti Natural Sounds u satu i zvukovima, jeeee!

 

Uglavnom, Xiaomi marketing na punom gasu tj. kako napraviti od ničega nešto, a da ljudi za tim žude!

 

U svakom slučaju, nije vrijedno spomena, al' eto to je sad MIUI 10, nije više 9!

 

I da, čin' se meni kao da su jođ malo dotjerali potrošnju baterije te da kernel konačno ispravno detektira i omogućuje quick charge.

 

Eto...

 Zaboravio si najbitnije - sad u notifikacijama imamo 5 toggle ikonica gore na ne 4 

Bogme si u pravu! 

Uvijek jadan zaboravim ono najbitnije.  

7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Neuk kaže...
Došao MIUI 10. Na prvu mi se neke modifikacije sviđaju neke ne...
Sviđa mi se što su veće znamenke na statusnoj traci, prije su mi ispadale oči da vidim postotak baterije i vrijeme. Ne sviđaju mi se nove ikonice, one su mi bile lijepe. Novi notifikacijski centar (ala iPhone) mi je ni tamo ni vamo... Nemam neko mišljenje još... Onaj mi je bio sasvim okej, možda će i ovaj...
Malo se treba naviknuti na drugačiji izgled notifikacija... Sve nešto providno, zaobljeno, sivkasto...
Kamera mi se čini bolja! Neznam je li to samo dojam ili je stvarno, ali mi se čini kako ima malo više detalja na slici kada se zoomira.
Tab kojim se listaju sve upaljene aplikacije mi je malo cudan... Treba se naviknut da se lista gore-dole a da se ukidaju lijevo-desno...

Ovo je tek prvi dojam, vidjeti cemo koliko je bolji/losiji nakon nekog vremena...
Ako netko zna za jos neke promjene neka javi ;-)

 Meni je ažuriranje upravo u tijeku, baš  me zanimaju novotarije :)

7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Meni su nove ikone ljepše, ovo s tabom za upaljene aplikacije je čudno za sad, al lijepo izgleda. Novo je i ovo s trakama za podešavanje jačine zvuka, novi je i sat i ljepši nego prije. Sad ima opcija kod odbrojavanja da ti se pušta zvuk kiše, šume, plamena.... Nice. Za kameru još nisam primjetil razliku... 

9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

bok, danas sam dobio mobi odmah ga stavio na miui 10.

 

jedno pitanje, kao sto sam negdje i bio citao, zvuk na slusalicama ima dosta velik šum..

 

citao sam da se u settingsima moze staviti na neke druge presete pa bude bolje.

 

ali meni u headphones i audio settings nudi samo negdje 10 razlicitih vrsta mi slusalica. kad odaberem neke od njih sum je manji, ali cini mi se i da je zvuk malo izoblicen.

 

kako najbolje postaviti zvuk da ne bude tog suma?

 

sve drugo na telefonu je top za sada...

 

lp

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Takoder je full gesture mode puno ozbiljniji i bolje radi

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
list kaže...

bok, danas sam dobio mobi odmah ga stavio na miui 10.

 

jedno pitanje, kao sto sam negdje i bio citao, zvuk na slusalicama ima dosta velik šum..

 

citao sam da se u settingsima moze staviti na neke druge presete pa bude bolje.

 

ali meni u headphones i audio settings nudi samo negdje 10 razlicitih vrsta mi slusalica. kad odaberem neke od njih sum je manji, ali cini mi se i da je zvuk malo izoblicen.

 

kako najbolje postaviti zvuk da ne bude tog suma?

 

sve drugo na telefonu je top za sada...

 

lp

Bit će da je to do slušalica il' do (ne daj Bože) ne ispravnog mobitela.

 

Ja nemam nikakovog šuma i to bez diranja ičega u postavkama tako da...

 

Jedino postoji šum kada se pokrene FM radio al' to je savršeno normalno, a i to kada je lošiji nivo signala, kada je dobar signal i to je jedva primjetno.

14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Destinyg133 kaže...

Takoder je full gesture mode puno ozbiljniji i bolje radi

Istina!

 

Osim toga, ne znam jel' se to meni samo čini il' rotacija slike (landscape, portrait) npr. unutar YouTube-a radi fluidnije?!

13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
stiffler kaže...

Pa ne možeš staviti Gcam bez camera2api, a da bito omogućio treba root. 

Nikakav MIUI 10 neće omogućiti instalaciju Gcama bez roota.

 Ima negdje kakav guide kako instalirati Gcam na Redmi Note 5 pro? Rootao sam ga

11 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Nakon instalacije miui 10 ne želi mi deinstalirati Microsoft Launcher.

Nakon što ga pokrenem on se sruši a niti deinstall ne funkcionira.

Ima tko sličan problem

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Kako omogućiti da se dobiju ovi updateovi ?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Prosto ne mogu da vjerujem kako su dobre slike na RM 5,kao da su slikane sa dslr aparatom !

Mogu da zamislim kakve su fotke sa p 20 ili s9 ?! :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.9.2018 10:00 (genius_).
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Meni se čini da mi mobitel sada štuca... Prije nije nikada na MIUI 9... Nije nešto strašno, ali mi je korak unazad.
Kamera mi se definitivno čini unaprijeđena, kao da ima više detalja na makro fotografijama.. Sučelje lijepo i ugodno. Dobra je stvar koju nitko nije spomenuo, a to je da se sada prečace u notifikacijskom izborniku može poredati u 2 stranice. Tj. 12 prečaca na prvoj strani + vjerojatno isto toliko na drugoj strani...
Sve je za sada dobro, samo s vremena na vrijeme zaštopa

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice