AOC Q3279VWF 32" 1440p, 75hz, VA, Freesync zaključana tema

poruka: 445
|
čitano: 97.306
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
AOC Q3279VWF 32" 1440p, 75hz, VA, Freesync

I ja.

 

Pa jebote po ovoj cijeni bilo bi suludo da nema kompromisa.

 

Najbitnije od svega : cijena, 75Hza, velika dijagonala i 1440p + izbor između VA i IPS-a.

 

5ms je totalno prihvatljiv input lag (po meni).

 

Yebeš tilt.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.8.2018 13:31 (DarthMarkus).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: AOC Q3279VWF 32" 1440p, 75hz, VA, Freesync
lav1000 kaže...

ovo sad stvarno bagatela, da mi sad rikne moj crno-bijeli 240hz, uzeo bi ovog dok čekam da se riješi reklamacija 

Ovo se sad kupuje za apartmane umjesto 32" televizija iz konzuma 

12 godina
offline
AOC Q3279VWF 32" 1440p, 75hz, VA, Freesync

 volegradele je već uzeo par komada za tu namjenu.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.8.2018 13:33 (DarthMarkus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: AOC Q3279VWF 32" 1440p, 75hz, VA, Freesync
Meni tilt i nije toliki problem,jedino me dijagonala od 32” sprijecila od kupnje!!Uzea Philipsa od 27” ips,hebote idem prodat Dell i dici uzet ovog mrcinu pa nek bleje u njega! 😁
AUDIOFIL
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
AOC Q3279VWF 32" 1440p, 75hz, VA, Freesync

Ma ovo se kupuje da bude lcd okvir za slike...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: AOC Q3279VWF 32" 1440p, 75hz, VA, Freesync
ansha kaže...

Ma ovo se kupuje da bude lcd okvir za slike...

 To druže, samo udri po sirotinji.

 

Dođem u Links - "Dajte mi tog velikog AOC-a."

 

Trgovac : "Mali, daj čovjeku monitor, vidiš da je sirotinja."

 

Ja : "KO' SIROTINJA ? Daj dva AOC-a !!!"

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.8.2018 13:43 (DarthMarkus).
14 godina
protjeran
offline
AOC Q3279VWF 32" 1440p, 75hz, VA, Freesync

Bokte jeftinije mi je ovo montirat na zid gdje imam rupicu u knaufu nego ic popravljat...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AOC Q3279VWF 32" 1440p, 75hz, VA, Freesync
ansha kaže...

Bokte jeftinije mi je ovo montirat na zid gdje imam rupicu u knaufu nego ic popravljat...

 Bolje uzmi glet masu zakrpaj za par kuna i pofarbaj.. ako nije rupa 1x1 m :)

14 godina
protjeran
offline
Re: AOC Q3279VWF 32" 1440p, 75hz, VA, Freesync
toxic kaže...
ansha kaže...

Bokte jeftinije mi je ovo montirat na zid gdje imam rupicu u knaufu nego ic popravljat...

 Bolje uzmi glet masu zakrpaj za par kuna i pofarbaj.. ako nije rupa 1x1 m :)

Jeftiniji mi je monitor, dok odem autom sve kupit, vratim se, pripremim sve, zagletam, ofarbam...

 

Sad vidim da nema vesa mount, ovaj monitor vrijedi cca. 29.99kn...

13 godina
online
Re: AOC Q3279VWF 32" 1440p, 75hz, VA, Freesync

 Rasprodano na Alzi 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: AOC Q3279VWF 32" 1440p, 75hz, VA, Freesync
Et_Tu_Brute? kaže...

Monitor na popustu u alzi, cca 1200 kuna, va verzija

https://m.alzashop.com/31-5-aoc-q3279vwf-d5155747.htm?o=1

 Već je rasprodan

13 godina
online
Re: AOC Q3279VWF 32" 1440p, 75hz, VA, Freesync

 Gdje su ovi drugi kolege koji su uzeli IPS verziju s dojmovima ? :)

11 godina
offline
Re: AOC Q3279VWF 32" 1440p, 75hz, VA, Freesync
itomic009 kaže...

 Gdje su ovi drugi kolege koji su uzeli IPS verziju s dojmovima ? :)

 lijepe trake po rubovima da im svjetlost ne probija 

13 godina
offline
Re: AOC Q3279VWF 32" 1440p, 75hz, VA, Freesync
itomic009 kaže...

 Gdje su ovi drugi kolege koji su uzeli IPS verziju s dojmovima ? :)

 Evo moj upravo sletio na stol... Kako sam koristio U2414H zadnjih par mjeseci ovo mi je lagani sok sto se velicine tice, pozitivni naravno  

Ovako na prvu monitor je odlican, lagani backlight bleed prisutan ali nista gori nego na U2414H, u mracnijim scenama ga ionako prekrije IPS glow pa se i ne primjecuje.

Mislim da je 1440p savrseno pogodjena rezolucija za ovu velicinu... na neki metar sam od ekrana, scaling u win 100%, piksele ne vidim... 

Najugodnije iznenadjenje mi je AG sloj kojeg nisam ocekiva znajuci da ga VA verzija nema... definitivno veliki plus sa moje strane.

 

Sto se gaminga tice nemogu jos nista reci, cekam da mi stigne RX 580... 

 

Ako imate kakva pitanja slobodno pitajte...

 

 

11 godina
offline
Re: AOC Q3279VWF 32" 1440p, 75hz, VA, Freesync
picajzla0707 kaže...
itomic009 kaže...

 Gdje su ovi drugi kolege koji su uzeli IPS verziju s dojmovima ? :)

 lijepe trake po rubovima da im svjetlost ne probija 

Ta verzija s trakama sa strane bi također bila best buy uz ovu cijenu, što ne?

coffe,coffe,coffe.....
12 godina
offline
AOC Q3279VWF 32" 1440p, 75hz, VA, Freesync

Iskreno, ja na kraju svega, uzeo isti monitor pod moj pc... 

U mall-a je na popustu pa eto ko oce gaming TN, 144Hz, 1ms, 1080p. Ovo je najbolji. 2055kn je. 

 

A sto se tice AOC-a da nisam dosad imao 144hz i navikao na njega. Ne bih se predomisljao uzeti ga, jer 75Hz IPS/VA 1440p, zvuci odlično, a jos bolje 32".

Imao sam 25" 1440p od asusa, 60Hz, tako da dobro znam kakva je slika na tim monitorima. Gotovo vam i ne treba AA u igrama nekim, jer detalji su iznad ocekivanja. 

Ali previse sam competitive... Za nekoga tko ne mari na detaljima 1080p i 144hz, tko hoće cistu sliku i igra na ultra High ovaj AOC je Best buy.

 

Mislim da sam rekao sve. 

 

 

 

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AOC Q3279VWF 32" 1440p, 75hz, VA, Freesync
Da li bi mi preporučili ovaj monitor da spojim na playstation 4, da će bit dovoljan za igranje sto se tiče slike ili da idem na opciju televizora?
PSN: Carlikaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
AOC Q3279VWF 32" 1440p, 75hz, VA, Freesync

Čuj ovo veliko je, a ja imam 3 na stolu :-D

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
AOC Q3279VWF 32" 1440p, 75hz, VA, Freesync

Meni je danas stigla IPS verzija, bleed ne primjećujem, možda ga i ima ali je toliko minimalan da ga stvarno ne mogu vidjeti čak ni na crnoj pozadini. Doduše monitor mi je skoro pa uvijek na 55% svjetline, moguće da zbog toga ne vidim.

 

Što se tiče ostalih stvari sve stoji i od "starog" MVA, rezolucija odlična, boje još bolje, u igrama ja ne vidim nikakav lag ali opet nisam neki pro gamer tako da me to baš i ne dira sve i da ga ima.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
5 0 hvala 1
13 godina
online
Re: AOC Q3279VWF 32" 1440p, 75hz, VA, Freesync

 Dosta sam se premišljao i riješio kupiti pa idem popodne po AOC Q3279VWFD8 . Javim dojmove.

12 godina
offline
Re: AOC Q3279VWF 32" 1440p, 75hz, VA, Freesync
itomic009 kaže...

 Dosta sam se premišljao i riješio kupiti pa idem popodne po AOC Q3279VWFD8 . Javim dojmove.

 ajd onda isprobaj i u igrama i piši onda.

naravno napiši gfje i za koliko si ga kupio

12 godina
offline
AOC Q3279VWF 32" 1440p, 75hz, VA, Freesync

moze kakva preporuka monitora cjenovni rang 1500-1700kn,velicine 27-28incha,2k,za nvidinu grafu

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: AOC Q3279VWF 32" 1440p, 75hz, VA, Freesync
Ovaj iz teme😎lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
Re: AOC Q3279VWF 32" 1440p, 75hz, VA, Freesync

  Evo da javim par prvih dojmova, koliko sam stigao sinoć :). Monitor je ogroman s obzirom na "normalne" monitore i treba malo dok se čovjek na prvu navikne . Prvi dojmovi su takvi da je ovo za 1709kn krađa !!! U Linksu samo kupio, koga zanima jer nekim čudom je kod njih i najbolja cijena. Dakle, strašno je da toliko veliki IPS panel, sa Free Syncom i 75Hz košta kao nešto skuplji 24 incha FHD monitor. 

 

  Ja sam se bojao samo dvije stvari u startu, dok ga nisam uzeo. Prvo, čim samo pročitao uopće oko ovog VA monitora, s obzirom na sve što nudi za manje od 2000kn, već sam bio na rubu kupovine. Zatim sam čitao dosta recenzija i naravno, znamo kako je prošao tamo. Apsolutno best buy za taj novac uz te neke mane VA panela (boje, plavičasti ton) i ergonomije. E sad, kad sam pročitao za IPS verziju, djelovalo je odlično jer je zadržano sve što je bilo super (cijena, dijagonala, rezolucija, Free Sync, 75Hz) uz poboljšanje mana oko boja (IPS) te sportosti matrice u igrama. Također je ovdje i drugačiji premaz te nema neke velike mane oko odsjaja. Dakle, brinuo sam se samo da panel nema bleeda nešto izraženo i slično. Mogu reći da je odličan i da bleeda izraženog nema, IPS glow se nazire ali za IPS je to sve super i ništa vrijedno spomena. Jako sam zadovoljan s panelom, jer i dalje se čudim takvoj mrcini od monitora za 1700kn 

 

  Druga stvar je bila vezana za kvalitetu izrade, ergonomiju i stalak. Prvo, kvaliteta izgleda sasvim dobro i zadovoljan sam. S obzirom da ne košta 4000kn ili više, ni ne očekujem nešto spektakularno. Drugo što me najviše brinulo u startu je bilo stalak. Monitor je ogroman u startu i s obzirom da budget kategoriju, bojao sam se da ne bude krš. Meni je to važno iz razloga kada igram F1, i pričvrščen mi je volan za stol, imam dosta naglih reakcija i korekcija pa ako je wobbly stalak, sve se trese. I mogu reći da sam zadovoljan i tu (mada mi je čvrst i stol) jer uz moj agresivan stil vožnje i nagle korekcije, monitor se ne trese. Vjerujte mi, ako meni ne vibrira dok igram F1 sa G27 volanom, onda se nikom neće klimati u normalnoj upotrebi .  

 

  Još malo dojma ovako za igre i multimediju. Prvo, što reći za multimediju kad je ko TV skoro. Za igre je isto strava jer kad sjedneš ispred monitora, normalno za stol, kao da sam u simulatoru . Još nisam baš stigao testirati reakcije u brzim igrama ali jesam malo F1 i Project Cars 2 i sve je dobro. Nemam zamjerke ali nisam baš i neki mjerodavan sad testirati input lag specijalno i tražiti mane. Ja sjednem i igram, nek mi je FPS fluidan i dobar sam :). Da sam primjetio neki lag na reakcije s obzirom na volan, nisam, a isto tako ni ghosting. Danas, sutra probam i FPS neki pa da vidimo.

 

  Uglavnom, za kraj mogu samo reći da sam oduševljen kupovinom i da monitor apsolutno nema premca s obzirom na cijenu i što nudi. Jedino što treba uzeti u obzir je to da nekima može biti prevelik . Još samo da dodam za ergonomiju, jel. Meni VESA mount ne igra ulogu pa me briga što ga nema, tako da meni to nije mana. Onome kome baš treba, onda jeste ali ono, to je tako. Sve u svemu, nema se što puino reći nego predobro :). Ako još tko šta ima, neka pita. Od mene bez trunke sumnje, svaka preporuka za budget upgrade monitora na veću rezoluciju i dijagonalu od standardne FHD.

12 godina
offline
AOC Q3279VWF 32" 1440p, 75hz, VA, Freesync

stjepan sve 5 ali meni treba 27-28 a ne 32 (makar mislim).

 

sve ok za ovaj monitor ali bojim se kako je igrati fps na njemu!?

sigurno je odlican za sport (voznje,nogomet..) gledanje filmova 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: AOC Q3279VWF 32" 1440p, 75hz, VA, Freesync

 A čega se to bojiš ? Da ti je prevelik ili ? 

12 godina
protjeran
offline
AOC Q3279VWF 32" 1440p, 75hz, VA, Freesync

Pitanje mu je na mjestu, cinjenica je da je ta dijagonala nezgrapna za igranje FPS-a i brzih igara.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.8.2018 10:37 (war3_tft).
Moj PC  
3 2 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: AOC Q3279VWF 32" 1440p, 75hz, VA, Freesync
war3_tft kaže...

Pitanje mu je na mjestu, cinjenica je da je ta dijagonala nezgrapna za igranje FPS-a i brzih igara.

Za fps je malo nezgrapan, losije se igra fps-ove nego na 24/27" monitoru. 

12 godina
offline
Re: AOC Q3279VWF 32" 1440p, 75hz, VA, Freesync
ansha kaže...
war3_tft kaže...

Pitanje mu je na mjestu, cinjenica je da je ta dijagonala nezgrapna za igranje FPS-a i brzih igara.

Za fps je malo nezgrapan, losije se igra fps-ove nego na 24/27" monitoru. 

 zato sam pitao.

znaci nekih 27-28 je kao neka zlatna sredina?

 

15 godina
offline
Re: AOC Q3279VWF 32" 1440p, 75hz, VA, Freesync
itomic009 kaže...

 

 Sve sto si napisao stoji i to je tako.

No nije nedostatak samo Vesa mount majke ti monito je ogroman i nemozes ga postelavat po visini dakle niti zeru spustiti niti povisiti, ovo okretanje lijevo desno ionako nije bitno osim mozda ako radis ili gledas neki film ali to e rijesi tako da monitor tako okrenes no ne mogu progurat to da se monitor neda spustit nize da ga hebes.

 

Gdje ti dodu oci kada sjednes u stolicu?

Btw ne navodite ogromnu prednost ovog monitora a to je Xbox One X, to je idealan monitor opcenito za konzole a za Xbox One X pogotovo jer ima freesync.. xone x ima .. phenomen.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.8.2018 11:49 (toxic).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice