Neke stranice mi se ne otvaraju ??

poruka: 7
|
čitano: 7.022
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Neke stranice mi se ne otvaraju ??

danas sam sa ccleanerom izbrisao cookies, history ... i nakon toga nemogu u firefoxu i operi otvorit neke stranice (npr. Bug.hr, Facebook.com, google.com )

Vecina se stranica otvara normalno, a u Browzeru mi otvara sve stranice ... u cemu je problem ??

pomagajte :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Neke stranice mi se ne otvaraju ??

Ha, ako ti radi drugi browser očito je problem u firefoxu.

 

Idi na tools -> options -> advanced -> network -> settings pa tam isprobaj sve funkcije jednu po jedno.Reko bi ti detaljno ali neznam kak imaš složen network.A za svaki slučaj tam odmah i isprazni cache.

 

A može biti da si osakatio instalaciju firefoxa sa ccleanerom, pa ćeš možda morat reinstalirat.A opet nije zgoreg ni provjerit Firewall, ko zna ako je postavljen na automatic može biti da ti je zablokirao firefox.Zna se desit.

Baotica Baot
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Neke stranice mi se ne otvaraju ??

Ja uvijek brišem sa cclenerom i nikad ništa....

Diritor je lipo reka pali smo na dno homo si skupa na BIRO.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Neke stranice mi se ne otvaraju ??
Baotica kaže...

Ha, ako ti radi drugi browser očito je problem u firefoxu.

 

Idi na tools -> options -> advanced -> network -> settings pa tam isprobaj sve funkcije jednu po jedno.Reko bi ti detaljno ali neznam kak imaš složen network.A za svaki slučaj tam odmah i isprazni cache.

 

A može biti da si osakatio instalaciju firefoxa sa ccleanerom, pa ćeš možda morat reinstalirat.A opet nije zgoreg ni provjerit Firewall, ko zna ako je postavljen na automatic može biti da ti je zablokirao firefox.Zna se desit.

 ma proba sam to sve, reinstalira sam FF, ocistia cache, firewall izgasen ..
ne vjerujem da je do ccleanera jer uvijek cistim s njim i nikad nisam ima problem, al stvarno neznam sta bi moglo bit
ako nista reinstalirat cu windowse, ionako sam treba :)
ako netko ima josh prijedloga nek se javi :)
edit: Opera mi isto ne radi, nije samo FF
kad odem na Bug.hr ispise mi "<meta name="Author "  :?
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.6.2008 23:31 (G0rilla).
16 godina
offline
RE: Neke stranice mi se ne otvaraju ??

Mislim da imaš Vango/Vungo virusa, pa ti se zato možda blokiraju te stranice

Imao i ja pred pad tjedana očistio ga i sada sve radi ok. (i baš mi blokiralo te navedene stranice i još par drugih)

 

Lako se da utvrditi, otvori Task manager i vidi dal ima run32.dll datotoeke otvorene pod svojim usernamom (znači da ih nije SYSTEM startao). Ako ima killaj ih.

Zatim Start pa run i upiši msconfig i  zatim Startup tab i vidi dal ti se startaju neke dll datoteke čudnoga imena u Windows/system32 (datotele imena wvUjTkRl.dll , o13PGtvt.dll uglavnom čudna nelogična imena), to sve disejblaj.


Zatim googlaj na Vungo be gone ili Vungo killer programčeke i očisiti dalje s njima (ako imaš vistu morat ćeš u safe mode ići prije čišćenja)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.6.2008 20:17 (gkelekov).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Neke stranice mi se ne otvaraju ??
gkelekov kaže...

Mislim da imaš Vango/Vungo virusa, pa ti se zato možda blokiraju te stranice

Imao i ja pred pad tjedana očistio ga i sada sve radi ok. (i baš mi blokiralo te navedene stranice i još par drugih)

 

Lako se da utvrditi, otvori Task manager i vidi dal ima run32.dll datotoeke otvorene pod svojim usernamom (znači da ih nije SYSTEM startao). Ako ima killaj ih.

Zatim Start pa run i upiši msconfig i  zatim Startup tab i vidi dal ti se startaju neke dll datoteke čudnoga imena u Windows/system32 (datotele imena wvUjTkRl.dll , o13PGtvt.dll uglavnom čudna nelogična imena), to sve disejblaj.


Zatim googlaj na Vungo be gone ili Vungo killer programčeke i očisiti dalje s njima (ako imaš vistu morat ćeš u safe mode ići prije čišćenja)

 

 

 To je to... run32.dll datoteka pod mojim imenom ...
cudno mi je jedino sta ga AntiVir nije pronasa :/

al rijesia sam ga lako format c: hehe ionako su mi bili par godina stari windowsi, prosa im je rok :)
thx na odgovoru, znam za ubuduce
15 godina
offline
Neke stranice mi se ne otvaraju ??

Možda ti ih firewall blokira.

Iron Maiden-Mislim da je očito da ne spadam u onih 92% mladeži!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice