Opera preglednik ne reagira

poruka: 40
|
čitano: 18.836
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Opera preglednik ne reagira
Marko :D kaže...

Koji popup? Može screenshot?

 Ma ono čudo sa slikama ili slikom od vjesti ili ona reklama za njihovo premium izdanje. Screen je dolje. Opera se neće uvijek kod njega srušiti ali sam primjetio da se tu najčešće smrzne.

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.1.2016 22:25 (GargamelHR).
13 godina
neaktivan
offline
Opera preglednik ne reagira

Meni Opera super radi na W10 i W7, dok na Androidu trokira. Kad krene, dobro je, baš kao da se pokreće sa hard diska, treba joj 10-ak sekundi da krene.

Na sve tri platforme koristim Beta.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Opera preglednik ne reagira
ddarknessfairyy kaže...
sstrmi kaže...

I meni se stalno ruši,reinstall nije pomogao ali sad imam drugi problem.Koristi mi ovo sranje ------ umjesto google,i stvar je što ovog uopće nema u operi u settings,tamo stoji google ali preko ovog traži.Jedino ako s google prebacim na nešto drugo kao yahoo,onda traži s yahoo ali ako vratim na google opet ovu capacostarica,nema ništa ni od programa instalirano.Jednostavno nikako se riješiti ovog sranja

 Obriši link iz posta dok nisi još nekog zaje*o, Capacostarica je browser hijacker koji kad se jednom naseli preusmjerava svaki search na svoj search. 

Ne možeš ga obrisati iz Opere. Probaj ga naći u programs and features. Ako neide nađi neki anti-malware program i s njim očisti. 

 sa antivirusom sam ga obrisao.Dok ovo za operu crash - većinom na 24 sata

https://www.youtube.com/c/DannyStrmi http://social.xfire.com/profile/strmi007
8 godina
neaktivan
offline
Re: Opera preglednik ne reagira
sstrmi kaže...

 sa antivirusom sam ga obrisao.Dok ovo za operu crash - većinom na 24 sata

 Meni se čini da je to do njih jer ja imam istih problema na stolnom računalu i na laptopu. Stolno je bazirano na AMD-u, a laptop na Intelu i NVIDIA-i. Takvih problema nemam ni sa Chromom i Firefoxom.

13 godina
offline
Re: Opera preglednik ne reagira
GargamelHR kaže...
sstrmi kaže...

 sa antivirusom sam ga obrisao.Dok ovo za operu crash - većinom na 24 sata

 Meni se čini da je to do njih jer ja imam istih problema na stolnom računalu i na laptopu. Stolno je bazirano na AMD-u, a laptop na Intelu i NVIDIA-i. Takvih problema nemam ni sa Chromom i Firefoxom.

Problem je do Windowsa 10, ne do Opere. Na Windows XP, Vista, 7, 8 i 8.1 Opera radi bez problema.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Opera preglednik ne reagira
Marko :D kaže...
GargamelHR kaže...
sstrmi kaže...

 sa antivirusom sam ga obrisao.Dok ovo za operu crash - većinom na 24 sata

 Meni se čini da je to do njih jer ja imam istih problema na stolnom računalu i na laptopu. Stolno je bazirano na AMD-u, a laptop na Intelu i NVIDIA-i. Takvih problema nemam ni sa Chromom i Firefoxom.

Problem je do Windowsa 10, ne do Opere. Na Windows XP, Vista, 7, 8 i 8.1 Opera radi bez problema.

 Laptop vrti zadnju distru Ubuntu linuxa tako da to sigurno nije do desetke. Stolno računalo ima desetku i samo Opera šteka.

13 godina
offline
Opera preglednik ne reagira

Onemogući sve dodatke i plugine pa vidi šteka li onda. Također počisti i s CCleaner-om.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Opera preglednik ne reagira
Marko :D kaže...

Onemogući sve dodatke i plugine pa vidi šteka li onda. Također počisti i s CCleaner-om.

 Nema ničega. Clean install Windowsa sa zadnjom verzijom, clean install Ubuntua itd... Chrome i Firefox su puni ekstenzija i nikakvih problema.

11 godina
offline
Opera preglednik ne reagira

Cini mi se da nakon sto sam napravio update flash playera i opere vise ne blokira.Bar ne zasad.

Xperia Z3 16GB Black
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Opera preglednik ne reagira

Nakon par godina opet imam problem sa operom i sam naiđoh na vlastitu temu.

Znaci u zadnji par dana mi se dogada da mi se opera ono konstatnto rusi ko da imam komp od 512mb rama, a laptop mi ima 8gb.

Znaci stalno ne reagira, zacrni mi se ekranm otvorim task manager i onda se i on zamrzne, znaci kad opera zablokira zasteka mi cijeli laptop.

Facebook mi je stalno upaljen u operi, i prije koji dan stavim renderirat video u vegas pro, probudim se ujutro ono video stao na 85% a kao i dalje renderira a proslo preko 8h.

Nista idem ugasit program i zablokira opet sve,zacrni ekran i nista aj reset na silu.

Stavim video na youtube uploadovat, probudim se ujutro ono stalo na odredenom postotku i dalje ni islo.

Drugi put ostavim renderirat video u vegas pro i vratim se nazad u sobu ono laptop se restirao i stoji na slici gdje treba upisatii lozinku.

Slijedeca situacija, ostavim facebook u operi upaljen i probudim se ujutro ono pise opera nema dovoljno memorije.

Reko nesto ne stima vise s ovime.

Sve se to pocelo dogadati u zadnjih par dana.

Update nije bio nikakav u pozadini,ekran laptopa mi se sam gasi,ali ne ide u mirovanje..

Ovako nesto dosad jos nisam vidio.

Ima li itko od vas ovakkvih problema?

Trazio sam savjete i ocito je da opera ima problem sa windowsima 10.

Cak sam vidio savjet da se treba odlogirati sa opera racuna u postavkama jer moze biti kao ostecen(kako racun moze biti ostecen?), i sad kad sam to napravio,kao da sve normalno radi,ali jos cu vidjeti do sutra..

Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice