Windows Live Messenger

poruka: 8
|
čitano: 4.309
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Windows Live Messenger
pitanje

Zanima me dali je moguce da netko u isto vrijeme bude logovan na msn? Dakle da pojasnim kada sam ja na chatu da netko u isto vrijeme vidi sta ja pisem. Te da li je moguce da ta druga osoba dok sam na chatu,napomena nemam u postavkama opciju da mi sprema razgovore, da li je moguce da ta druga osoba te moje razgovore skine tj. pospremi na svoj racunar.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Windows Live Messenger
marko32 kaže...

Zanima me dali je moguce da netko u isto vrijeme bude logovan na msn? Dakle da pojasnim kada sam ja na chatu da netko u isto vrijeme vidi sta ja pisem.

 
To možeš samo ako se sa nekim pokreneš chat tj. trenutne poruke. A ako misliš da se sa jednim računom logiraš na dva različita mjesta tj kompijutera pa da vidiš što ovaj drugi radi to koliko ja znam nije moguće.

U postavkama moraš imati opciju da ti spremi razgovore. a ako ne onda će te pitati nakon svakog završetka želite li spremiti razgovor i u koju datoteku. Ne nije ni to moguće da ta osoba spremi razgovore.

Mislim da uopće nije moguće biti ulogiran na dva različita mjesta sa istim računom(tj. na dvije različite ip adrese)
Hacking isn't just Computers & Exploits. It's a Philosophy.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows Live Messenger
autorov komentar

Hvala ti najljepsa na odogovoru.

Naisao sam na ozbiljan problem zbog ovoga. Ali opet sam sumnjicav glede toga. Cuo sam da postoji program kojim se napravi recovery svih chatova na racunalu kojim se korisitis. Dakle po meni ako je netko i skinuo te chatove morao je to napraviti na racunaru koji ja korisitim, molim te da das svoj komentar na ovo.

Molim te ako mi mozes provjeriti ovo da li je moguce biti ulogiran na dva razlicita racunala sa istim racunom. Zahvaljujem jos jednom

16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows Live Messenger
marko32 kaže...

Hvala ti najljepsa na odogovoru.

Naisao sam na ozbiljan problem zbog ovoga. Ali opet sam sumnjicav glede toga. Cuo sam da postoji program kojim se napravi recovery svih chatova na racunalu kojim se korisitis. Dakle po meni ako je netko i skinuo te chatove morao je to napraviti na racunaru koji ja korisitim, molim te da das svoj komentar na ovo.

Molim te ako mi mozes provjeriti ovo da li je moguce biti ulogiran na dva razlicita racunala sa istim racunom. Zahvaljujem jos jednom

Fulo si podforum.
Forum se zove "Ideje, sugestije, prijava problema i pomoc" ali se podrazumijeva da ima veze sa ovim forumom.

Odgovor na tvoje pitanje je da.

Dakle ti mozeš sa svojim MSN-om bit logiran na dva racunala istodobno.
Ali ne mozeš na jednom racunalu korsit istodobno dva MSN akaunta.
 
MORTAL, CAN YOU FEEL THE FORCE OF DARK SIDE... I ROCK YOU LIKE A HURRICANE^^
15 godina
neaktivan
offline
Windows Live Messenger
autorov komentar

Hvala i sorry na gresci! Ali vidis mene zanima netko je logiran na drugom racunaru da li on moze vidit sta ja pisem u isto vrijeme? Ja sam s nekim na chatu, a netko je logovan na moj racun da li taj drugi moze vidit sta ja pisem tj da li taj drugi isto ima otvoren prozor i cita sve?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows Live Messenger
marko32 kaže...

Hvala i sorry na gresci! Ali vidis mene zanima netko je logiran na drugom racunaru da li on moze vidit sta ja pisem u isto vrijeme? Ja sam s nekim na chatu, a netko je logovan na moj racun da li taj drugi moze vidit sta ja pisem tj da li taj drugi isto ima otvoren prozor i cita sve?

Nisam 100% siguran ali mislim da ne.
Da budeš siguran jednostavno provjeri...  
logiraj se sa dva kompa.. nakon toga na jednom otvori chat. Napiši bilo šta vrati se na prvi komp i pogledaj dali se na njemu automatski otvorio taj chat ili nije. 
MORTAL, CAN YOU FEEL THE FORCE OF DARK SIDE... I ROCK YOU LIKE A HURRICANE^^
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows Live Messenger
autorov komentar

Frende hvala! Probao sam to sto si napisao, evo danas na mrezi dakle na istoj ip adresi sa dva racunara i odmah me je izbacilo sa msn-a kad bih se ulogovao na drugi racunar. A evo sad sam probao i sa dvije razlicite ip adrese i isto me je izbacilo kad sam se ulogovao na drugoj.

Uglavnom zahvaljujem ti

16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows Live Messenger

S novom verzijom WLM se moze ulogirati na dva razlicita komap s istim accountom u istom trenutku. http://download.live.com/

Opinion is like an asshole, everybody has one! - Inspector Callahan AKA Dirty Harry
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice