Adobe CC

poruka: 9
|
čitano: 18.044
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Adobe CC

Pokusavam kupiti Adobe CC Photography na razne nacine no bez uspjeha Adobe me blokira i ne znam kaj bi. 

Jel zbilja moram skinut piratsku verziju il ima neki drugi nacin ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Adobe CC

Pa kaj ti misliš da si u Evropi? 

 

Kod nas i dalje moraš preskupo kupovati pretplatu na softver preko lokalnog posrednika. Zapravo nisam siguran da kod nas uopće i možeš kupiti Lightroom CC - na cjenicima vidim 6-icu. A kad bi kupio Lightroom 6-icu (trajna licenca) i jednogodišnju licencu na Photoshop, to bi te koštalo 700 dolara, naspram 120 dolara (+PDV) za Lightroom CC, Lightroom Classic CC i Photoshop CC koliko bi te koštalo da si Amerikanac. Logika? Nema ne nigdje.

 

Možda će se to promijeniti kroz koju godinu - Borzanica je navodno radila na tako nečem.

8 godina
offline
Re: Adobe CC
mbaksa kaže...

Pa kaj ti misliš da si u Evropi? 

 

Kod nas i dalje moraš preskupo kupovati pretplatu na softver preko lokalnog posrednika. Zapravo nisam siguran da kod nas uopće i možeš kupiti Lightroom CC - na cjenicima vidim 6-icu. A kad bi kupio Lightroom 6-icu (trajna licenca) i jednogodišnju licencu na Photoshop, to bi te koštalo 700 dolara, naspram 120 dolara (+PDV) za Lightroom CC, Lightroom Classic CC i Photoshop CC koliko bi te koštalo da si Amerikanac. Logika? Nema ne nigdje.

 

Možda će se to promijeniti kroz koju godinu - Borzanica je navodno radila na tako nečem.

 Ma da, ionak dobivam nekaj sitno na paypal svaki mjesec pa na kraju ode na gluposti sa ebay-a 
taman bi s time platio predplatu i jos bi mi ostalo, a nebi nit osjetio na mjesecnoj bazi. 

Najvise mi je do photoshopa (Probao sam affinity, al nije mi to to pa sam trazio natrag novce)

15 godina
offline
Re: Adobe CC
Santana kaže...

 

Jel zbilja moram skinut piratsku verziju il ima neki drugi nacin ?

 oš reć da te razdire moralna dilema? ts, ts ... aj se priberi. stara hrvatska izreka je "pošteno, ako ne ide drugačije". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.8.2018 19:44 (Ajar).
16 godina
moderator
online
Re: Adobe CC
Santana kaže...
Ma da, ionak dobivam nekaj sitno na paypal svaki mjesec pa na kraju ode na gluposti sa ebay-a 

taman bi s time platio predplatu i jos bi mi ostalo, a nebi nit osjetio na mjesecnoj bazi.

U potputnosti te shvaćam, da mi Lightroom i Photoshop malo više trebaju nego mi trebaju (krpam se s Capture Oneom koji mi je došao sa Sonyjevim aparatom i Gimpom), i ja bih razmišjlao o tome i vjerojatno isto kupio - da se može kupiti kao vani. Ovo kod nas je apsolutna katastrofa. Toliko nam je niži standard nego Amerima, a isti softver bi trebali platiti 4-5 puta više!

 

Santana kaže...
Najvise mi je do photoshopa (Probao sam affinity, al nije mi to to pa sam trazio natrag novce)

I ja sam probao Affinity i zapitao se - čemu? Čak sam i razmišljao da ga kupim, ali glavni razlog zbog čega bih išao iznad Gimpa je bolja mogućnost selekiranja radi brisanja pozadine, a tu me Affinity razoračao razlikom u odnosu na Gimp. Tako da rekoh - ništa od toga. Affinity je više šminka.

13 godina
offline
Adobe CC

Pozdrav, možda nije usko vezano uz temu ali drugu aktivnu nisam našao.

Naime zanima me gdje online mogu kupiti cd key za Adobe Creative Suite CS 6 .... te naravno dali će taj key valjati ako CS6 preuzmem za službenih Adobe stranica?

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Adobe CC

prodam ti ja...

svi sretni i zadovoljni...

kolko si voljan platit?

5 godina
offline
Re: Adobe CC
dani_os kaže...

prodam ti ja...

svi sretni i zadovoljni...

kolko si voljan platit?

 Vjerovatno je to do sad rijesio ;) Ipak je to bilo prije godinu dana ;)

8 godina
protjeran
offline
Re: Adobe CC
Posmatrač kaže...
dani_os kaže...

prodam ti ja...

svi sretni i zadovoljni...

kolko si voljan platit?

 Vjerovatno je to do sad rijesio ;) Ipak je to bilo prije godinu dana ;)

 nisam gledo od kad je post...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice