Pretplata do 200kn mjesečno

poruka: 11
|
čitano: 5.527
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Pretplata do 200kn mjesečno

Pozdrav.

 

Razmisljam o prelasku na na neku pretplatu gdje bi se najvise isplatilo, naravno.

 

Neki moji uvjeti, zelje da imam u toj pretplati:

Internet - barem 3-4 GB

Pozivi - barem 300 minuta

SMS poruke - barem 100 poruka

 

Za pretplatu bih izdvojio maksimalno 200kn ako se negdje moze tako dobiti.

Ako se moze dobiti bolje, najvise bih htio onda da bude interneta i poziva jer SMS slabo saljem, a zovem puno puta, a posto sam na bonove trenutno mi uzima za uspostavu poziva pa bih zelio da se toga rijesim i gotovo.

 

Ako se uz tu neku pretplatu moze dobiti neki novi mobitel za male pare, da je dobar, platim kavu nekom, al evo u tom svijetu pretplata ne znam nista pa zato trazim pomoc.

 

Trenutno imam tomato na bonove, a koristim tele2 pokucni internet ako se moze dobit nesto na osnovu toga, samo da znate.

 

HVALA UNAPRIJED TKO MOZE I ZELI POMOCI!

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pretplata do 200kn mjesečno

Kad već imaš pokućni...odi do njih pa vidi kaj ti oni nude...to bi ja napravil...a i sad nude neku promociju ....

Ne tretirajte ljude kao budale ali nikada nemojte zaboraviti da oni to jesu! People who drink light beer do not really like beer. They just like to piss a lot.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Pretplata do 200kn mjesečno

J7 2017 model za 184kn...no moras jednokratno platiti 360kn..5gb i imas neograniceno pozive i poruke(tarifa raspali), do nedavno je bio i 2016 model za 164kn i 120kn jednokratno sto je bila jos bolja ponuda!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Pretplata do 200kn mjesečno
Stjepanj kaže...

J7 2017 model za 184kn...no moras jednokratno platiti 360kn..5gb i imas neograniceno pozive i poruke(tarifa raspali), do nedavno je bio i 2016 model za 164kn i 120kn jednokratno sto je bila jos bolja ponuda!lp

 Jel to u tele2 trenutno?

Kovačić
12 godina
offline
Re: Pretplata do 200kn mjesečno
acmilan2 kaže...

Pozdrav.

 

Razmisljam o prelasku na na neku pretplatu gdje bi se najvise isplatilo, naravno.

 

Neki moji uvjeti, zelje da imam u toj pretplati:

Internet - barem 3-4 GB

Pozivi - barem 300 minuta

SMS poruke - barem 100 poruka

 

Za pretplatu bih izdvojio maksimalno 200kn ako se negdje moze tako dobiti.

Ako se moze dobiti bolje, najvise bih htio onda da bude interneta i poziva jer SMS slabo saljem, a zovem puno puta, a posto sam na bonove trenutno mi uzima za uspostavu poziva pa bih zelio da se toga rijesim i gotovo.

 

Ako se uz tu neku pretplatu moze dobiti neki novi mobitel za male pare, da je dobar, platim kavu nekom, al evo u tom svijetu pretplata ne znam nista pa zato trazim pomoc.

 

Trenutno imam tomato na bonove, a koristim tele2 pokucni internet ako se moze dobit nesto na osnovu toga, samo da znate.

 

HVALA UNAPRIJED TKO MOZE I ZELI POMOCI!

 Na tomatu imas opciju za 20 kn vise (zovu se "plus" tarife) bez naplacivanja uspostave poziva... pretplata ili bon, ista ti je cijena. dakle za 70 kn mjesecno dobis 4000 mb/sms/poziva, trosis kako hoces kombinirano, bez naknade za uspostavu poziva. Istrazivao sam dosta opcija kod svih providera i mislim da je ovo DALEKO najisplativije, i jos je skoro trostruko jeftinije od tvog limita a daje ti sve sto zelis...

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.7.2018 11:31 (Minneyar).
12 godina
protjeran
offline
Re: Pretplata do 200kn mjesečno
acmilan2 kaže...
Stjepanj kaže...

J7 2017 model za 184kn...no moras jednokratno platiti 360kn..5gb i imas neograniceno pozive i poruke(tarifa raspali), do nedavno je bio i 2016 model za 164kn i 120kn jednokratno sto je bila jos bolja ponuda!lp

 Jel to u tele2 trenutno?

 jeste:

https://www.tele2.hr/privatni-korisnici/mobiteli/samsung-galaxy-j7-2017-dual-sim-crni/d905/

lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
12 godina
offline
Pretplata do 200kn mjesečno

Bonbon pretplata? 1000 minuta unutar mreze, 1000 za ostale, 1000 SMS-ova i 20GB neta = 130kn

 

Doduse, to je bez mobitela

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Pretplata do 200kn mjesečno

 pa bolje mu je onda uzet novu nokiu 6.1 za 10 kuna više na mjesec

nju sam uzeo također na pretplatu kod tele2 i mobač je izvrstan

11 godina
offline
Pretplata do 200kn mjesečno

Ma uzeo bi mobitel neki da ga prodam, nije mob za mene. Zato sam rekao za 1kn nesto.

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pretplata do 200kn mjesečno
acmilan2 kaže...

Ma uzeo bi mobitel neki da ga prodam, nije mob za mene. Zato sam rekao za 1kn nesto.

 I prodat ćeš mob pa ćeš ga kroz tarifu ili opciju uređaj platiti kroz 2 godine više nego što si dobio za njega. I još se moraš ugovorom vezat. Kako ti je netko već napisao, povoljnije ti je ostat na bonovima, samo promijenit tarifu na neku bez uspostave poziva.

11 godina
offline
Re: Pretplata do 200kn mjesečno
bukowski kaže...
acmilan2 kaže...

Ma uzeo bi mobitel neki da ga prodam, nije mob za mene. Zato sam rekao za 1kn nesto.

 I prodat ćeš mob pa ćeš ga kroz tarifu ili opciju uređaj platiti kroz 2 godine više nego što si dobio za njega. I još se moraš ugovorom vezat. Kako ti je netko već napisao, povoljnije ti je ostat na bonovima, samo promijenit tarifu na neku bez uspostave poziva.

 Ok, budem onda vidio sta se nudi. Hvala svima na odgovorima, moze lock teme.

Kovačić
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice