Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

poruka: 361
|
čitano: 195.142
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
bruno11 kaže...
Prodavač bi trebao jasno istaknuti da na navedenom uređaju ne radi 5G zbog ograničenja proizvođača. Sve drugo je namjerno dovođenje potrošača u zabludu i trebalo bi biti kažnjivo.

To se isto odnosi na Ferrari koji zbog ograničenja države ne ide preko 130? (zakonski naravno), a oglašava se kao 300+?

Ili na UHD monitor koji ne radi na starom kompu ali ti to nije nitko rekao? Ili na routeru koji pokazuje max podržane brzine ali zbog sporog neta u tvom mjestu ne radi?

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.9.2022 0:38 (love2ml86).
14 godina
offline
Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

o čem vi brijete?

 

bonbon je dio HT-a ali nema 5G, tko želi 5G mora imati HT SIM-icu...

 

Isto i za Tomato / A1...

 

kakvo lažno oglašavanje...

 

a naravno da neće ODMAH natuči u svaku vukojebinu nove 5G odašiljače - dakle ako ne želite biti čipirani, preselite na neku čuku u Lici...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
@ stric jura
O čemu ti briješ? Manje gemišteka ovako rano, nije ti dobro legao.

Tko spominje bonbon?
Google jasno navodi u kojim zemljama i na kojim operaterima radi 5G, Hrvatska nije među njima i potpuno je svejedno koji operater/SIM imaš jer na nijednom 5G ne radi out of box.
 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

e jebi ga, kolegi radi...

 

ali ga je kupio u SAD, uz napomenu prodavača da to nije CDMA model, nego samo GSM....

 

dakle radi 5g....

 

i oni linkovi s Amazona koje sam postavio - napomena je da NISU CDMA...

Ju je je? Je ju je!
13 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
Evo zvali su me iz aloalo i imam pravo na povrat. Kažu kako su dobili odgovor iz googla da Hrvatska nije na listi podržanih zemalja za 5g. Navodno bi se to tribalo riješiti updateom u skorijoj budućnosti, al kad će to točno bit nitko nzn
Moj PC  
1 0 hvala 0
23 mjeseca
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
Jedina opcija za imati 5G u Hr-u je root-ati telefon. Ja sam uzeo Pixel 6 preko amazona de i tek nako otkljucavanja mi radi 5G. Nije vazno koja si mreza!
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
Koliko ja znam imas ga pravo vratit bez da navodis ikakve razloge. Za internet kupnju je rok 15 dana. Tako da...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
PiXeLsss kaže...
Koliko ja znam imas ga pravo vratit bez da navodis ikakve razloge. Za internet kupnju je rok 15 dana. Tako da...

 A gdje piše da je kupio online?

13 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
U poslovnici san ga kupia

Uglavnom odobrili su mi povrat bez previše problema. Zaminia ga s mi 11t pro
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.10.2022 12:29 (Volume).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
Volume kaže...
U poslovnici san ga kupia

Uglavnom odobrili su mi povrat bez previše problema. Zaminia ga s mi 11t pro

 S konja na tovara :)

16 godina
offline
Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

Doslo je vrijeme da upgrejdam Pixel 3 - Pixel 7 mi se cini kao dostojan izbor nakon sto sam vidio predstavljanje ;)

 

Odluka je pala i narucio sam obicni P7 256gb obsidian crni model (749€), clear TPU maskica (22€) i odabrao sam Buds Pro jer me Pixel Watch ne privlaci previse.

Vise volim analogne satove a i Garmin Fenix 3 mi je sasvim dovoljan kad mi zatreba takav sat na ruci.

Kako koristim Google One dobivam jos i 10% popusta (koji stize na google konto 30 dana nakon posiljke), cime cu kasnije uzeti Stand punjac (77€).

last.fm/user/jolly_bravo
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.10.2022 8:32 (jollyb).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

Jel ima netko da bi ga zanimao Pixel 7 Pro za cca 6000kn ili Pixel 7 za cca 4300kn?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

Ako je netko zainteresiran za 6icu neka mi se javi na PM.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

Naravno da nas ima zainteresiranih - ja bi uzimao u Njemačkoj jel se dobije sat gratis ako se uzme mobitel do 17.10. Samo moram vidjet kako da to izvedem.

11 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
Uh 6milja je cak i ok cijena za pixel 7 pro.
Jos ovo sa satom dobra ponuda.
TikTok - daki__92 (Youtube - DAKI92 )
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.10.2022 20:34 (mp3david).
6 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
Ima netko kod za popust u google storeu?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

Google Pixel 7 ne može na 5G u HR kao ni Pixel 6? Ima neki službeni dokument s popisom podržanih operatera/država?

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

Vidim na amazonu Pixel 6a je 400 eura sa slušalicama. To mi izgleda jako dobra ponuda. Ima li netko da je naručivao sa amazona mobitel? Jel mi to bude konačna cijena? Vidim šalju direktno u Hrvatsku ne trebam preko mailbox.de. Naravno gledam amazon.de

 
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
MarinDBK kaže...
Jedina opcija za imati 5G u Hr-u je root-ati telefon. Ja sam uzeo Pixel 6 preko amazona de i tek nako otkljucavanja mi radi 5G. Nije vazno koja si mreza!

 

da li si to nakon rootanja išao sa network signal guruom? ili neka druga varijanta? Jel radi google pay, PBZ ili druge bankarske aplikacije?

23 mjeseca
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
Jesam, za google pay ne znam a pbz radi bez problema kao i sve drugo sto sam instalirao..
12 godina
neaktivan
offline
Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

Planiram kupiti Pixel 6a u Britaniji i pokloniti ga mami da ga koristi u Hrvatskoj. Zanima me zna li netko hoce li biti ikakvih problema jer znam da Pixel 6 nije sluzbeno bio prodavan u Hr ili se mozda varam?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
Worgen000 kaže...

Planiram kupiti Pixel 6a u Britaniji i pokloniti ga mami da ga koristi u Hrvatskoj. Zanima me zna li netko hoce li biti ikakvih problema jer znam da Pixel 6 nije sluzbeno bio prodavan u Hr ili se mozda varam?

 sve 5, samo joj 5g nece radit, znaci zapravo sve 4(g)

8 godina
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
Ekipa, jel zna netko gdje je trenutno najbolje kupiti 7 pro? Hvala!
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
master943 kaže...
Ekipa, jel zna netko gdje je trenutno najbolje kupiti 7 pro? Hvala!

 ako imas nekog u Njemačkoj najjeftinije ti je preko amazona ja mslm, nekih 30ak eura jeftinije nego preko mobileshop.eu koji je najjeftiniji kod nas, pogledaj i po njuškalu makar obično kupe u Njemačkoj i onda prodaju ovdje za veću cijenu 

6 godina
offline
Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

Pa može on i u Hrvatsku naručiti uređaj preko njemačkog amazona, ako slučajno ne šalju direkt onda preko mailboxde

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

gledam pixel 6 pro za uzeti, cijena tu u irskoj sad je 580 eura

zanima me da li su popravljeni svi bugovi itd? jer znam da kad je izasao da je bio govno

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
Koristim ga 9mj, nikakvi problema/bugova trn nema.
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

odustao sam od pixel 6a i uzeo pixel 6 preko amazon.de - naspram 6a ima bezicno punjenje, brze punjenje preko USBa, noviju kameru, veci i fluidniji ekran

 

zeni sam kupio pixel 6a (imala samsung s10e) i zasad je super zadovoljna (pogotovo fluidnoscu i trajanjem baterije) - nadam se da je i pixel 6 sa android 13 updejtom na istoj razini (bug free i brz UI)

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
Fanu kaže...

odustao sam od pixel 6a i uzeo pixel 6 preko amazon.de - naspram 6a ima bezicno punjenje, brze punjenje preko USBa, noviju kameru, veci i fluidniji ekran

 

zeni sam kupio pixel 6a (imala samsung s10e) i zasad je super zadovoljna (pogotovo fluidnoscu i trajanjem baterije) - nadam se da je i pixel 6 sa android 13 updejtom na istoj razini (bug free i brz UI)

Imam Pixel 6 već 15 mjeseci, nakon Pixela 5 mi se baš nikada više nije navika vratila na veliki mobitel. Hoću reći, iskreno, radije bih sada da imam 6A umjesto regularne šestice :D Mislim da im je 6a bok uz bok kao legende kalibra Nexus4/5 ili Pixel 2XL - baš odličan i jako pouzdan telefon za malo para. Trojica mojih kompića uzeli taj mobitel tokom prosinca, svi oduševljeni, pogotovo cijenom (posljednji ga je platio 2550kn na amazon.de)

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
15 godina
offline
Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

Ne znam da li će kome biti od koristi, ali evo:

 

Postoji šema kako omogućiti VoLTE bez rootanja. Slijediti proceduru opisanu ovdje: https://github.com/kyujin-cho/pixel-volte-patch/blob/main/README.en.md

 

Ako se sve odradi prema uputama (ja sam koristio WiFi debugging pa nisam spajao mobitel na komp) onda se u meniju pojavi stavka VoLTE i omogućena je (ss1).

 

Kod dolaznih/odlaznih poziva stoji oznaka HD lijevo od trajanja razgovora (ss2).

 

Kod popisa poziva vidi se oznaka HD (ss3). Zelena kućica je za dolazni poziv sa fiksne VoIP linije, plavo je neodgovoreni odlazni poziv na mobitel.

And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.
 
1 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice