OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro

poruka: 303
|
čitano: 136.159
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
Od danas sam vlasnik Oneplusa 8.
Odmah stigao android 11.
Nisam se nes puno igrao snjime,vezan sam uz sedmicu jos uvijek 😅

Dobio ga za nesto manje od 3500kn.
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
Stigao novi update na Oneplus8 🤗
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
mp3david kaže...
Stigao novi update na Oneplus8 🤗

Koji broj AOS-a?! 
11.0.4.4 Oxygen ili neki veći ?! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro

Ljudi moji, ima li netko problema sa widevine-om L3 to jest problem da ne moze gledati netflix u HD-u?

MadeInCroatia
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
11.0.4.4. IN21BA
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
11 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
Danas sam tek poceo koristiti Oneplus 8 kao primarni uredaj, ujutro mi je bio na 90% kad sam isao na posao, a do sada ga skoro nisam ni koristio i ispraznio se preko 20% na 3g mrezi.
Uopce ne razumijem gdje je problem, u postavkama baterije nigdje ne pise sta mi je potrosilo cak toliko...
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
mp3david kaže...
Danas sam tek poceo koristiti Oneplus 8 kao primarni uredaj, ujutro mi je bio na 90% kad sam isao na posao, a do sada ga skoro nisam ni koristio i ispraznio se preko 20% na 3g mrezi.
Uopce ne razumijem gdje je problem, u postavkama baterije nigdje ne pise sta mi je potrosilo cak toliko...

One+ 8 ili One+ 8Pro model je u pitanju ?! 

Moj Pro model kada ga malo žešće tjeram zdrži preko 48 sati bez pola muke! 

ATJ Lučko
11 godina
offline
OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro

kakav je oneplus 8pro iz prve ruke .da se malo maknem s m10..overall? razmisljam ili njega ili s21 ultru

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro

Imao sam OP8 Pro desetak dana i riješio ga se zbog baterije. Jedva izdrži od jutra do navečer i 4-5h sot max. Uključen AOD, BT, 4G/5G,60% svjetlina zaslona, 120Hz...

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
mariolla79 kaže...

kakav je oneplus 8pro iz prve ruke .da se malo maknem s m10..overall? razmisljam ili njega ili s21 ultru

Ima nekoliko vrhunskih detalja u odnosu na moj  Xs Max, kao naprimjer 120Hz refreshing, glasne stereo zvučnike, fenomenomenalan PPI, screenprotector koji sam dobio original nalijepljen, dugotrajnu bakteriju, mogućnost otvaranja face detection metodom! 
Ima i koju badnews situaciju, ne prikazuje 4K YT videouratke recimo, što mi je NEPOJMLJIVO?!!

vepar kaže...

Imao sam OP8 Pro desetak dana i riješio ga se zbog baterije. Jedva izdrži od jutra do navečer i 4-5h sot max. Uključen AOD, BT, 4G/5G,60% svjetlina zaslona, 120Hz...

Obzirom i ja imam One+ 8Pro, da ne potežem lošu krv, moj je strava fenomenomenalan! 
Uvijek uz sve davljenje izdrži 50+ sati svakako! 
Uvjeren sam da je bakterija falila u proizvodnoj liniji, a mobač je samo takva zvijer. 

ATJ Lučko
11 godina
offline
OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro

po reviewima je super..po gsm areni je 104 h a moj mi 10 109h...dok sam gledao za mi11 samo 89h..najvjerojatnije je njoh zapao bad primjerak..jer nekak sumnjam da 888 zdere vise od 865...ja imam svog na 90 hz fhd i batka traje...

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
@ATJLučko

od nedavno se može u Youtube aplikaciji odabrati rezolucija prikaza i viša od rezolucije ekrana, pa ako nisi napravi update
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
Obicna osmica.
Mislim previse mi trosi u stanju cekanja.
A cim sam ga kupio sam ga nadogradio na android 11 i onda ga ponovo vratio na tvornicke bas.

Mislim mob je ovako sve super,al ovo me danas bas iznenadilo sad.
Vidit cu kroz tjedan dana kako bude nakon par punjenja i praznjenja.

Edit 10.3.2021

Evo mogu primjetiti da mi je trajanje baterije malo bolje.
Primjetim da mi manje trosi dok ga ne koristim tj.u stanju cekanja a i opcenito.
Valjda je bilo potrebno neko vrijeme da se baterija formira.
Osim ako nije bio problem do nekog azuriranja aplikacije..

Koristim ga na 90Hz, jer razlika je ogromna.
Jedini mi je problem sto je mob izduzen, pa me vec ruka boli od njega.Sedmica mi je puno bolji dojam u ruci dala,moram to pripaziti za ubuduce...
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.3.2021 13:23 (mp3david).
14 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
Ghost777 kaže...

Ljudi moji, ima li netko problema sa widevine-om L3 to jest problem da ne moze gledati netflix u HD-u?

 Mozda ce nekome pomoci. Problem je rjesen tako sto sam se zalio supportu, nakon tjedan dana poslali su UPS kurira, uredaj poslan u Poljsku i vracen popravljen za ukupno 3 dana (slanje-popravak-slanje). Sada imam widevine L1 i full HD netflix.

Lp

 

MadeInCroatia
13 godina
offline
OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro

Zanima li koga Warp Charge 30 Wireless Charger? Nekoristeni. (Zena kupila za poklon a ja imam 8T...)

Kill or be killed!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro

Gdje se najjeftinije može navedeni mob nabaviti? U tmobile je kao akcija 2100 kn manje, pa me ispadne recimo sa ovom srednjom tarifom 4700 kn

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
Sestricna kupila Galaxy A32 5G, i sad usporedujem kameru Oneplusa 8, dal je moguce da taj mobitel nižeg ranga ima bolju kameru od mog.
Jer evo primjer ove slike,kao i kad sam se slikao prednjom kamerom, meni taj samsung ima puno bolju kameru. Neznam evo nisam pametan vise.
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
Evo. oneplus ima totalno prazne boje
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro

Daj još koji primjer fotki.. cujem bas podijeljena misljenja o ovom foticu, neki na yt kazu da je odlican a neki da je prosjek

http://trakt.tv/user/MjezZza
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro

To sam i ja htio pitati jer planiram nabaviti Oneplus 8. Znači tvoj je imao problem, ali općenito je moguće gledati HD na Oneplus 8? (Netflix, Amazon prime...)

14 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
Worgen000 kaže...

To sam i ja htio pitati jer planiram nabaviti Oneplus 8. Znači tvoj je imao problem, ali općenito je moguće gledati HD na Oneplus 8? (Netflix, Amazon prime...)

 Po defaultu je moguce. Meni se dogodio neki softwareski bug prilikom oxygen update-a i widevine mi se "srusio" na L3 sto je zivi uzas. Da nisam planirao gledat sadrzaje na mobu ne bih kupio 6,55" mobitel. Gledajuci OP community forum cini mi se da dosta ljudi ima taj problem, suludo je da platis mob cca 5000 kn i sad ne mozes gledat HD sadrzaje na streaming servisima.

MadeInCroatia
14 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro

Evo par mojih point and shoot.

MadeInCroatia
13 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
Worgen000 kaže...

To sam i ja htio pitati jer planiram nabaviti Oneplus 8. Znači tvoj je imao problem, ali općenito je moguće gledati HD na Oneplus 8? (Netflix, Amazon prime...)

Nisam razumio ovaj dio teksta/pitanja; “ali općenito je moguće gledati HD na One+ 8?!  

Zar postoji SW/HW ograničenje iznad 1440p ili čak 2160p?! 

ATJ Lučko
11 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
A nemam drugih fotki,uslikao sam ovu jednu sliku u dnevnoj i razocarao se kad sam vidio rezultat...
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro

Zato jer sam citao na internetu da neki ne mogu gledati fullHD ili čak HD na Oneplusu i Xiaomi mobitelima. Ja sam prije imao Xiaomi Mi 8 i nisam mogao gledati Netflix i ostale streaminge u HD-u. Maksimalno je bilo 480p.

13 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
Worgen000 kaže...

Zato jer sam citao na internetu da neki ne mogu gledati fullHD ili čak HD na Oneplusu i Xiaomi mobitelima. Ja sam prije imao Xiaomi Mi 8 i nisam mogao gledati Netflix i ostale streaminge u HD-u. Maksimalno je bilo 480p.

Iskreno, ja tu vidim prekonekoliko razloga koji mogu objasniti problem, u kojem zecu leži grm 

Prvi očigledno da SW nema podršku za pogledati nešto iznad veće rezolucije iznad 480p! 
Drugi vjerojatno jer video je snimljen u takvoj najvišoj rezoluciji! 
Treći moguće jer u Hrvatskoj se ne može pogledati video u višoj rezoluciji, osobno doživio najmanje dva puta! 
Četvrti jer OS ne dozvoljava/podržava, kao što se je meni "izgleda" dogodilo, ali imam i relativno odgovarajuće objašnjenje; "u iOS sustavu rezolucija ide taksativno od veće prema nižoj, dok u android OS sustavu ide od niže prema višljoj  , pa ja to nisam "ukopčao"! 

Uglavnom, nije mi jasno da mobilni gadgeti od 2020 i nadalje ne mogu rokati, barem srednji rang i "flagship" modeli do 2160p rezolucije! 

ATJ Lučko
5 godina
offline
OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro

Pozdrav

Da li netko ima iskustva s trade-om mobitala na Oneplus stranici. Kako to ide, da li ga pošteno procijene kao što su dali prvu ponudu? Recimo sad je momentalno OP8pro na njihovoj stranici s vaucherom 599€. Ja imam OP7 8/256 i u tome trade-u dali su mi cijenu 190€+50€ (bonus). Kad bi to sve bilo tako, mogao bi se OP8pro dobiti za 360€. Ima li netko iskustva s tim?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro

Pozdrav svima. Imam OP8 već godinu dana, a naručio sam ga s Aliexpressa.

 

U zadnje vrijeme pojavljuje mi se jedan problem. Kad pokrenem poziv prema nekome, on se jednostavno ne pokrene taj poziv. Na ekranu se pojavi ona animacija pozivanja, ali mi ne počne povezivati poziv. Nakon nekog vremena jednostavno sam prekine pokušaj pozivanja.

 

Nekad uspijem to riješiti tako da zatvorim sve pozadinske aplikacije, nekad upalim i ugasim airplane mode, a nekad ga baš moram restartati. U njemu imam 2 SIM kartice.

 

Ima li netko sa sličnim problemima? 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
explo kaže...

...Kad pokrenem poziv prema nekome, on se jednostavno ne pokrene taj poziv. Na ekranu se pojavi ona animacija pozivanja, ali mi ne počne povezivati poziv. Nakon nekog vremena jednostavno sam prekine pokušaj pozivanja... 

 Isto ali na OnePlus 7 android 11 open beta 4. Par puta mi se znalo tako zblesirati, ništa strašno

10 godina
offline
OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro

Imam oneplus 8 pro. Problem mi je touch screen. Nekad ne reagira a u igri cod mobile mi sve steka, kao da nereagira. Ima li fix za ovo? Skinio sam foliju s mobitela, isto mi je.

 

Edit* 

Treba iskljucit gestu snimke ekrana s 3 prsta 

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.6.2021 16:33 (fanaticni gejmer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice