Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.747
|
čitano: 10.864.348
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Uzmi 9S
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Gogo222 kaže...
Uzmi 9S

 9s best buy? a što mislite o redmi note 8 pro?

8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Isto je ok
 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav.

 

Ako može koji prijedlog za mobitel da nije neka cigla (veliki ), do nekih 1500kn,

android i da ima solidnu bateriju.

Treba mi za mamu.

 

Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Nešto slično Samsung Galaxy A20e.

Ili ima kaj bolje.

12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav.

 

Duuugo godina koristim iOS tj. iPhone 6s, eh pošto je pregazio 5+ godina, baterija mre, displej na jednom dijelu nije sav svoj, tražim dostojan uređaj (koji nije skup) kao njegovu zamjenu, ono za osnovne stvari (fejs,yt,browser,viber).

Mogu već pretpostaviti da je Note9 Pro odabir, ali eto.. 

1 Redmi Note 8 Pro / 6/64/ 175€
7 Redmi Note 9 Pro / 6/64/ 200€
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mi 10 lite
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
micr0 kaže...

Pozdrav.

 

Duuugo godina koristim iOS tj. iPhone 6s, eh pošto je pregazio 5+ godina, baterija mre, displej na jednom dijelu nije sav svoj, tražim dostojan uređaj (koji nije skup) kao njegovu zamjenu, ono za osnovne stvari (fejs,yt,browser,viber).

Mogu već pretpostaviti da je Note9 Pro odabir, ali eto.. 

Realme 7 1359kn...

 

https://www.ekupi.hr/hr/Elektronika/Mobiteli-i-dodaci/Mobiteli/Realme-7-6GB-64GB-plavi%2C-mobitel/p/EK000357487

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.1.2021 17:22 (vepar).
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
vepar kaže...
micr0 kaže...

Pozdrav.

 

Duuugo godina koristim iOS tj. iPhone 6s, eh pošto je pregazio 5+ godina, baterija mre, displej na jednom dijelu nije sav svoj, tražim dostojan uređaj (koji nije skup) kao njegovu zamjenu, ono za osnovne stvari (fejs,yt,browser,viber).

Mogu već pretpostaviti da je Note9 Pro odabir, ali eto.. 

Realme 7 1359kn...

 

https://www.ekupi.hr/hr/Elektronika/Mobiteli-i-dodaci/Mobiteli/Realme-7-6GB-64GB-plavi%2C-mobitel/p/EK000357487

 

 Eh u mojoj državi (BiH) ta cijena nije ni približna... Šteta... 

15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Kakva je kamera na xiaomi mi 10t lite? Jel bolja na samsungu a71? Čitam ovaj review https://www.pocket-lint.com/phones/reviews/xiaomi/154914-xiaomi-mi-10t-lite-review ,kaže xiaomi, camera is slow to shoot - and no optical zoom lens. Šta mu to dođe uopće optical zoom lens.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Da nema leću s optičkim zoomom nego se oslanja na digitalni - uslika sliku u full rezoluciji i onda crop-a sliku i uveća. Kao da otvoriš sliku u browseru i zumiraš sa CTRL i +.

Imam Mi 10T Lite kao službeni telefon i kamera je OK. Ako ti je kvaliteta slika najvažnija ili jako visoka na listi prioriteta, onda možda trebaš gledati nešto drugo.
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Koji ima bolju kameru, xiaomi mi 10t lite ili samsung a71? Gdje taj optički zoom vidit među specifikacijama? Vjerujem da to manje više svi telefoni nemaju u tom cjenovnom rangu ko mi 10t lite..
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

samsung s10 lite vs realme x50 pro vs realme x2 pro.

Realme x50 pro je na amazonu za 420 eura.?

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Trebao bih odluciti radi pretplate...

 

Huawei P40 Lite ili Motorola Moto G9 Plus?

 

Koji se moze prodati za vise kunica?

 

P40 Lite 0kn jednokratno a Moto G9 Plus 168kn jednokratno...

 

 

Iliii... Oneplus Nord N10, to bih uzeo kad bih znao da bi netko kupio za 2000kn...

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.1.2021 17:59 (Chriss).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
druzeta kaže...

samsung s10 lite vs realme x50 pro vs realme x2 pro.

Realme x50 pro je na amazonu za 420 eura.?

 

Imao sam X2 Pro i sad X50 Pro...X2 Pro odličan, stvarno ga mogu preporučiti svakome kome kamera nije prioritet. Dobar ekran, fluidnost, baterija, super brzo punjenje i solidna kamera.

 

Ako želiš stepenicu više, X50 Pro definitivno. Glatke animacije, multitasking, brzina otvaranja aplikacija, sve je najviši rang. Face unlock i fingerprint rade savršeno. Znači izvadim telefon iz džepa, pogledam ga, otključano instant. Izrada vrhunska, Gorilla Glass 5 straga i sprijeda, 65W punjač i što mi je jako bitno, nije prevelik ni preširok. Nema pregrijavanja, ne grije se kod punjenja kao X2 Pro, ali se i mrvicu sporije napuni. Smeta mi  tih 205 g težine. WiFi, kvaliteta i glasnoća kod poziva bez zamjerke, kao i kod X2 Pro. Odličan domet WiFi-ja.

 

Jedino što nije sam vrh su kamere. Video je ok, EIS dobro radi posebno kod 1080 FHD 60 fps videa, dnevne slike meni sasvim solidne, ima noćni mod, ali kažem, nije to rang flagshipa od 1000-1500€. Imao sam Galaxy S20 FE, i ima bolju kameru u svim režimima. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
vepar kaže...
druzeta kaže...

samsung s10 lite vs realme x50 pro vs realme x2 pro.

Realme x50 pro je na amazonu za 420 eura.?

 

Imao sam X2 Pro i sad X50 Pro...X2 Pro odličan, stvarno ga mogu preporučiti svakome kome kamera nije prioritet. Dobar ekran, fluidnost, baterija, super brzo punjenje i solidna kamera.

 

Ako želiš stepenicu više, X50 Pro definitivno. Glatke animacije, multitasking, brzina otvaranja aplikacija, sve je najviši rang. Face unlock i fingerprint rade savršeno. Znači izvadim telefon iz džepa, pogledam ga, otključano instant. Izrada vrhunska, Gorilla Glass 5 straga i sprijeda, 65W punjač i što mi je jako bitno, nije prevelik ni preširok. Nema pregrijavanja, ne grije se kod punjenja kao X2 Pro, ali se i mrvicu sporije napuni. Smeta mi  tih 205 g težine. WiFi, kvaliteta i glasnoća kod poziva bez zamjerke, kao i kod X2 Pro. Odličan domet WiFi-ja.

 

Jedino što nije sam vrh su kamere. Video je ok, EIS dobro radi posebno kod 1080 FHD 60 fps videa, dnevne slike meni sasvim solidne, ima noćni mod, ali kažem, nije to rang flagshipa od 1000-1500€. Imao sam Galaxy S20 FE, i ima bolju kameru u svim režimima. 

 thnx na odgovoru, misliš da su puno bolji od s10 lite.?, x50 pro je na amazonu 420 eur, mislim da je dobra cijena, x2 pro u hgspotu 4300kn, a s10 lite je oko 3700kn

8 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Imam s10 lite.

Brz, fluidan, brzo punjenje (1h od 0 do 100%), baterija traje ful dugo, znam imati po 10h SoT-a, odličan ekran, jako dobre kamere. Meni jedina mana je mono zvučnik. Nije baš preglasan. Redovni updateovi. Nemam zamjerki. Jedino, pogledaj da li ih ima po njuškalu. 3700kn je puno, po meni. Kupio sam ga vakumiranog za 3000kn prije malo više od pola godine. 

Realme nisam imao pa ne mogu komentirati. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.1.2021 20:57 (hardcoree).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
druzeta kaže...
vepar kaže...
druzeta kaže...

samsung s10 lite vs realme x50 pro vs realme x2 pro.

Realme x50 pro je na amazonu za 420 eura.?

 

Imao sam X2 Pro i sad X50 Pro...X2 Pro odličan, stvarno ga mogu preporučiti svakome kome kamera nije prioritet. Dobar ekran, fluidnost, baterija, super brzo punjenje i solidna kamera.

 

Ako želiš stepenicu više, X50 Pro definitivno. Glatke animacije, multitasking, brzina otvaranja aplikacija, sve je najviši rang. Face unlock i fingerprint rade savršeno. Znači izvadim telefon iz džepa, pogledam ga, otključano instant. Izrada vrhunska, Gorilla Glass 5 straga i sprijeda, 65W punjač i što mi je jako bitno, nije prevelik ni preširok. Nema pregrijavanja, ne grije se kod punjenja kao X2 Pro, ali se i mrvicu sporije napuni. Smeta mi  tih 205 g težine. WiFi, kvaliteta i glasnoća kod poziva bez zamjerke, kao i kod X2 Pro. Odličan domet WiFi-ja.

 

Jedino što nije sam vrh su kamere. Video je ok, EIS dobro radi posebno kod 1080 FHD 60 fps videa, dnevne slike meni sasvim solidne, ima noćni mod, ali kažem, nije to rang flagshipa od 1000-1500€. Imao sam Galaxy S20 FE, i ima bolju kameru u svim režimima. 

 thnx na odgovoru, misliš da su puno bolji od s10 lite.?, x50 pro je na amazonu 420 eur, mislim da je dobra cijena, x2 pro u hgspotu 4300kn, a s10 lite je oko 3700kn

Nisam nikad koristio S10 Lite, pa ga ne mogu komentirati....

9 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav,

koji je trenutno best buy do 2000kn. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Poco x3 

Redmi note 9 pro

Realme 6/7 pro...

Šta tražiš kod telefona?

 

 

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Baldric kaže...

Pozdrav,

koji je trenutno best buy do 2000kn. 

Realme 7 Pro, Ekupi.hr...

 

3 godine
protjeran
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zoharbizo kaže...
Baldric kaže...

Pozdrav,

koji je trenutno best buy do 2000kn. 

Realme 7 Pro, Ekupi.hr...

 

 Realme 7 Pro ili Mi Note 10 Lite 5G? Koji je bolji?

8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mi note 10 lite 5G ne postoji.
Postoji Mi 10 lite 5G koji bih ja uzeo.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ako hoćeš stereo zvučnike, mSD card, malo bolju kameru, fluidniji software i više storage i RAM memorije, a ne treba ti 5G, IR blaster i Gorilla glass 5 onda uzmi Realme 7pro.
 
2 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Gogo222 kaže...
Ako hoćeš stereo zvučnike, mSD card, malo bolju kameru, fluidniji software i više storage i RAM memorije, a ne treba ti 5G, IR blaster i Gorilla glass 5 onda uzmi Realme 7pro.

Imam Realme 6, Realme 7 Pro i Xiaomi Mi 10 Lite 5G u obitelji, 7 Pro je bolji i jeftiniji odabir(200HRK manje), nema 5G i IR blaster kako je naveo kolega i ima GG3 umjesto GG5 na 10 Lite 5G, ako to nije presudno a po meni nije, osjetno je bolja opcija.

 

16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Slažem se. Realme 7 pro do 2soma najbolji odabir.

Do 3soma ovisi o čovjeku, ali ili Nord ili F2 Pro.

11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

ja bi prije f2 pro...nord mi je nekako poluproizvod od oneplusa

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ja isto ne bi Nord. F2 Pro ili za manje love Realme 7 Pro...Po meni su nekako najbolji izboru u razmaku od 100 Eura.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Pomoć pri odabiru mobitela

F2 Pro je po meni možda i najbolji uređaj uloženo dobiveno, generalno gledajući na akciji Ekupi za 2700HRK i slično, da je 3K i 90HZ bio bi teški no brainer.

Kad će kod nas X7 Pro, on bi trebao biti oko 3200HRK?Ima li ga tko, cn ili eu verziju?

1000+ je monstruozan čip, top 120HZ ekran, super brz i jednostavan sw, stalno updateovi, bolesno punjenje...

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.1.2021 20:02 (zoharbizo).
 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav svima! 

 

Gledam mobitel do 2000kn, ponajviše Xiaomi zadnjih dana. Redmi Note 9 pro ili Poco X3 NFC, koji je bolje kupiti, ima netko iskustva? 

 

Prema recenzijama nekim koje sam čitala Poco X3 NFC je u negim segmentima ipak bolji, ali nisam sigurna što je na kraju najbolje uzeti.

 

Bitna mi je dobra kamera najviše zapravo, brz mobitel, bez pregrijavanja... 

 

Hvala! 

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice