Odabir imena tvrtke

poruka: 43
|
čitano: 25.711
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Ime tvrtke

Moj prijedlog:

 

Šršljen Pepi inc.

 

univerzalno ime... za bilo koju djelatnost...

Elvis je Zagorec bil, i nigda nije on kril, prije svakog koncerta demižonku vina je spil, govorile njegve su oči 'O daj mi natoči!!'
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.10.2008 21:17 (M4r10).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ime tvrtke

Win-Gen

 

Kromos

 

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ime tvrtke

Sta mislite o ovome -The Tvrtka-Smijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ime tvrtke
Yellow man kaže...

Sta mislite o ovome -The Tvrtka-Smijeh

 Originalno...nema što Smijeh
16 godina
neaktivan
offline
Ime tvrtke

Software je dozvoljena rijec kod registracije tvrtke. Kao i soft izvedenice sa napomenom da prije soft ne smije biti engleski naziv i skracenica mora imati znacenje. Najbolje kombinacija imena prezimena ili latinskog naziva. U svakom slucaju ime tvrtke se vrlo lako zakomplicira na sudu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Ime tvrtke

O imenu tvrtke ti ovisi gotovo ništa. Ime tvrtke je rijetko presudno jer poslovi se dobivaju prema preporukama, sposobnosti, grancijama, a ne prema imenu.

 

Kada sam ja kreirao novu d.o.o. instancu u bespućima hrvatske birokracije, nakon par imena koja su mi odmah rekli da će vjerovatno biti problematična jer moraju biti na hrvatskom, latinskom ili starogrčkom i da moraju biti u skladu i ne protiv pravopisa te ne smiju biti slična drugim pravnim osobama. Smislio sam najočitiji mogući naziv povezan sa imenom vlasnika za koji sam bio siguran da ne može biti odbijen.

 

Ime tvrtke, da je i najružnije i najgluplje, postane iznimno uobičajeno i normalno ako tvrtka radi dobar posao.

 

Eto npr Kakvo je to ime BUG ili Coca Cola ili Pepsi ---zapravo vrlo glupa imena a firme posluju i delaju i zato što dobro delaju imena su postala "kultna".

Naravno sa izuzetkom BUGa, oni još moraju malo bebi papice pozobati da bi dobili kultni status.Nevinašce

 

15 godina
offline
RE: Ime tvrtke
Jerkenovski kaže...

Win-Gen

 

Kromos

 

 

 

 Ovo Kromos nije loše.
Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ime tvrtke
PC Street Hacker kaže...

 

 

 Ovo Kromos nije loše.
Teško. Postoji Chromos boje i lakovi, a budući da zvuči slično, male šanse da prođe.
"Ja sam tragični pubertetlija zarobljen u telo odrasla čoveka!"
16 godina
protjeran
offline
RE: Ime tvrtke
PredatoR kaže...
Teško. Postoji Chromos boje i lakovi, a budući da zvuči slično, male šanse da prođe.
 Može napraviti varijacije, recimo Khromus, ali, da, zvuči slično...
Try not to become a man of success but rather to become a man of value - Albert Einstein
8 godina
neaktivan
offline
Odabir imena tvrtke

mene zadivljuju budale koje stave lupus u ime firme (npr. lupus media, lupus zaštita). pa znaju li ti ljudi uopće što je lupus

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Odabir imena tvrtke
tibym kaže...

mene zadivljuju budale koje stave lupus u ime firme (npr. lupus media, lupus zaštita). pa znaju li ti ljudi uopće što je lupus

 Znaju, ali evidentno da ti ne znaš.

Lupus je lat. vuk, a otud je i Lupus, bolest, dobila ime, na što ti misliš. 

Ujedno, bravo za iskopanu temu ;)

13 godina
neaktivan
offline
Odabir imena tvrtke

Skynet

Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Odabir imena tvrtke
brada09 kaže...

Skynet

 hebem ti popisao sam se skoro

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice