Zel-cos servis

poruka: 30
|
čitano: 23.473
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
moderator
online
Zel-cos servis

Pozdrav,

evo samo da podijelim iskustvo sa navedenim servisom, tj. nezadovoljstvo s istim.

 

Dakle, imao sam problema s laptopom, tj. sa grafičkim čipom (artefakti) i zbog toga sam im odnio laptop na reparaciju.

Matična je reparirana u kratkom roku i laptop za sad (1 dan ga koristim) radi ok i tu nemam prigovora.

 

Sad dolazimo do problema, za početak sam primjetio nešto više idle temperature od uobičajenih i nemogućnost paljenja wifi modula, pa sam zbog toga krenuo u rastavljanje laptopa i uočio još neke probleme.

Dakle, laptop mi je vraćen bez jednog vijka koji drži kučište, sa krivo vraćenom polugicom za wifi prekidač zbog čega nisam mogao upaliti wifi, bez jednog vijka koji drži matičnu ploču, sa termal padovima koji nisu točno tamo gdje trebaju biti nego malo pomaknuti, te sa ogromnom količinom termalne paste koja se doslovno razlijala uokolo.

 

With the first link, the chain is forged. The first speech censured, the first thought forbidden, the first freedom denied, chains us all irrevocably.
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.12.2015 15:38 (XXX-Man).
Moj PC  
10 0 hvala 12
13 godina
offline
Re: Zel-cos servis
Jesi li kontaktirao servis i prigovorio na kvalitetu rada. Znam da je vjerojatno uzaludan posao ali čisto da im se nađe pisani prigovor.
Stručnjak za odmaganje...
 
2 0 hvala 1
14 godina
moderator
online
Re: Zel-cos servis

Jesam, poslao im mail prije pisanja posta tu.

 

S obzirom na naplaćenih 750kn, očekujem da bar dobijem natrag sve šarafe...ovo je sramotno za jedan servis.

With the first link, the chain is forged. The first speech censured, the first thought forbidden, the first freedom denied, chains us all irrevocably.
12 godina
online
Re: Zel-cos servis
XXX-Man kaže...

Jesam, poslao im mail prije pisanja posta tu.

 

S obzirom na naplaćenih 750kn, očekujem da bar dobijem natrag sve šarafe...ovo je sramotno za jedan servis.

 Stari hvala ti na ovome 1000x...Mislio sam kod njih napravit zamjenu ekrana na svom y50, poslije ovoga 0 bodova

14 godina
moderator
online
Re: Zel-cos servis

Ako trebaš, javi se na PP.

 

Riješim ti to za cugu i čevape.

 

 

Ne bih ni nosio kod njih nikada laptop s obzirom da sam i ja serviser, ali nemamo u firmi opremu za reball pa i nisam imao neki izbor...

With the first link, the chain is forged. The first speech censured, the first thought forbidden, the first freedom denied, chains us all irrevocably.
14 godina
moderator
online
Zel-cos servis

Update:

 

Odgovorili na mail sa hrpom gluposti uvjeravajući me da sam ja lud i slijep...

With the first link, the chain is forged. The first speech censured, the first thought forbidden, the first freedom denied, chains us all irrevocably.
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Zel-cos servis

Zel-cos, pa to je moja najdraža hrpa panjeva. Pogledajte ovo:

 

From: <REDACTED>
Sent: Monday, November 30, 2015 2:14 PM
To: servis@centro.hr
Subject: FW: Servis

Poštovani,
 
Prema ovoj dolje informaciji iz Ezy servisa, izgleda da je ta grafička popravljena/zamijenjena pa molim da se to riješi u što kraćem roku tj., da se pošalje meni. Hvala unaprijed.
 
Lp,
 
<REDACTED>
 
From: Servis EZY [mailto:servis@ezy.hr]
Sent: Monday, November 30, 2015 2:12 PM
To: <REDACTED>
Subject: Re: Servis
 
Poštovani,
kolege iz Zel-cos-a su dužni voditi računa o svojoj robi na servisu, a ne vi kao krajnji korisnik.

Znači za bilo kakvu informaciju su nas mogli kontaktirati i sve bi vam znali reći.

Ako se radi o grafici za koju mislim, ona je već neko vrijeme zamjenjena i samo ju trebaju podići sa servisa.

Srdačan pozdrav,
 
EZY Infotech d.o.o. - Servis | Slavonska avenija 19, 10000 Zagreb, CROATIA
Tel. +3851 2442 747 Fax. +3851 2305 817
Radno vrijeme: PON-ČET 8:30-17:00, PET 8:30-15:00, SUB i NED ne radimo  
www.ezy.hr
servis@ezy.hr

On 30.11.2015. 13:19, <REDACTED> wrote:

Poštovani,
 
Pošto se nitko ne javlja na telefon u servisu cijeli dan, šaljem vam mail. Zanima me status servisa jedne komponente (grafička kartica XFX Radeon R7 265) koja je stigla kod vas iz Centro.hr (Zel-cos d.o.o). Zvao sam njih i kažu da nemaju nikakvu informaciju od vas. Riječ je o kvaru koji je jako jednostavno dijagnosticirati i zbilja ne znam zašto to toliko traje a ta grafička kartica (ili zamjenska) mi je hitno potrebna.
 
Molim odgovor što prije.
 
Lp,
 
<REDACTED>

 

Dakle, pošaljem grafičku u Centro.hr (Zel-cos). Nitko me ne ebe 15 dana. Zovem njih i tražim broj servisa (Ezy, ovlašteni uvoznik XFXa). Dobijem servis (tek kad sam im poslao sa službenog maila, jer na pozive nitko ne odgovara čitav dan) i doznam da zamjena stoji u Ezy servisu a ovi panjevi ju nisu pokupili . Naravno da u centro.hr su prije tog silnog mailanja rekli da nemaju nikakvu informaciju iz ovlaštenog servisa.

 

Zadnja kupovina kod njih. Nesposobni su do daske.

And I looked, and behold a pale horse: and his name that sat on him was Death, and Hell followed with him...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
online
Zel-cos servis

Mario
To
Ivan Jedvaj | Zel-Cos
CC
Goran Turkalj | Zel-Cos
Dec 8 at 10:25 AM
Poštovani,
 
Sa ovim se nikako ne mogu složiti.
 
Ne radi se o nikakvom lemljenju prekidača, prekidač je tu i radi uredno. Problem je u tome što klizna polugica koja se nalazi na samom vanjskom kučištu nije bila pravilno namještena na polugicu koja se nalazi na samom prekidaču te je time bilo onemogućeno korištenje istog. To što serviser ne vidi da je tu uopće prekidač je očito problem u neznanju samog servisera. Napominjem, tu je i radi uredno kada se ta dva djela stave kako trebaju stajati.
 
Vijak koji drži matičnu ploču se nikako ne može montirati nakon stavljanja upercovera jer ne ide kroz njega i nije vidljiv uopće u tom slučaju. Također, vijci označeni strelicom na matičnoj ploči (pogledati sliku) idu isključivo direktno na ploču prije stavljanja ičega preko. Usput, tako je i naznačenu u Asus service manualu.
 
Također je nedostajao vijak sa donje stane kućišta.
 
Nestručno rastavljanje uređaja se sigurno nije dogodilo, razgovarate sa serviserom.
 
Kao što sam rekao, pasta i termal padovi mogu proći kako su bili, nije toliki problem.
 
Lp,
Mario

 

----------------------------------------------------------------------------



On Tuesday, December 8, 2015 9:44 AM, Ivan Jedvaj | Zel-Cos <Ivan.Jedvaj@zel-cos.hr> wrote:


Poštovani,
 
u nastavku maila šaljem službeno očitovanje kolege tehničara:
 
Računalo je došlo u servis sa neispravnom grafičkom karticom i korisnik je odmah pristao na reparaciju. Uređaj je već bio rastavljan i repariran.
 
Izvršena je reparacija VGA chipa na matičnoj ploči i to uspješno. Računalo je zatim očišćeno, zamijenjena termalna pasta (količina paste po specifikacijama Intel-a) i sastavljeno sa svim vijcima. Wifi prekidač je odlemljen u nekom drugom servisu iz nepoznatih razloga i ja to na to nisam obraćao pažnju jer korisnik nije prijavio problem sa WiFi-em. Napomena da WiFi može raditi i bez tog prekidača pa je i to razlog zašto na to nisam obraćao pažnju.
 
Nadalje, korisnik kaže da je krivo namještena polugica za WiFi ali ona se bez prekidača ne može namjestiti.
Vijak koji drži matičnu ploču se montira nakon što se stavi upercover. Termalni pad-ovi su savršeno na svom mjestu; to je vidljivo i na slici, a mogao ih je pomaknuti korisnik ukoliko je nestručno rastavio uređaj.
 
Računalo je testirano i radi savršeno. Izdano je reparirano, očišćeno i sa svim vijcima.
 
Na osnovi ovog sažetog očitovanja tehničara ukoliko imate dodatnih primjedbi molim da ih navedete.
Naravno, ukoliko smatrate da je servis po Vašoj procjeni loše odrađen molim navratite sa uređajem do servisa kako bi ga zaprimili u proceduru reklamacije te vizualno provjerili trenutno stanje uređaja.
 
Lijep pozdrav / Best regards
 
Ivan Jedvaj
Voditelj ključnih kupaca / Key account manager
 
Description: Description: zc2
Ulica Grada Chicaga 28
10000 Zagreb
tel:   +385   1 6403 871
tel:   +385   1 3033 120
fax:   +385  1 3033 130
mob: +385 91 4244 098
ivan.jedvaj@zel-cos.hr
www.zel-cos.hr

 

----------------------------------------------------------------------------
 
From: Mario
Sent: Saturday, December 5, 2015 3:51 PM
To: Ivan Jedvaj | Zel-Cos <Ivan.Jedvaj@zel-cos.hr>
Subject: Re: Re:RE: Reparacija matične ploče Asus N71Jq
 
Poštovani,
 
Imam nekoliko prigovora na izvršeni servis.
 
Za početak sam primjetio nešto više idle temperature od uobičajenih i nemogućnost paljenja i gašenja wifi modula prekidačem, pa sam zbog toga krenuo u detaljniju provjeru i uočio još neke probleme.
Dakle, laptop mi je vraćen bez jednog vijka koji drži kučište, sa krivo vraćenom polugicom za wifi prekidač, bez jednog vijka koji drži matičnu ploču, sa termal padovima koji nisu tamo gdje trebaju biti nego pomaknuti, te sa ogromnom količinom termalne paste koja se doslovno razlijala uokolo.
 
Slike na dropboxu zbog veličine:
https://www.dropbox.com/sh/uaz6cdpf6xwuqfc/AABTVE74jMhudErEyyHkYVZNa?dl=0
 
Činjenicu da nisu vraćeni svi vijci i wifi prekidač nikako nemogu zanemariti, dok ostalo još može proći.
 
Molim očitovanje u vezi navedenog.
 
 Lp,
Mario

With the first link, the chain is forged. The first speech censured, the first thought forbidden, the first freedom denied, chains us all irrevocably.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Zel-cos servis

Najbolje sa budalama ne imati posla... Ovo im je sve skupa super reklama.

And I looked, and behold a pale horse: and his name that sat on him was Death, and Hell followed with him...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
online
Zel-cos servis

I naravno, više ne odgovaraju...

 

Ali neće to završiti na tome, to je sigurno.

 

Da su se lijepo ispričali pustio bi to jer mi se neda natezati s njima za 2 šarafa, ali uvjeravati me da prekidača uopće nema i da je odlemljen iako ga ja uredno koristim i jasno je vidljiv na slici je teži oblik kretenizma...

With the first link, the chain is forged. The first speech censured, the first thought forbidden, the first freedom denied, chains us all irrevocably.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Zel-cos servis
XXX-Man kaže...

I naravno, više ne odgovaraju...

 

Ali neće to završiti na tome, to je sigurno.

 

Da su se lijepo ispričali pustio bi to jer mi se neda natezati s njima za 2 šarafa, ali uvjeravati me da prekidača uopće nema i da je odlemljen iako ga ja uredno koristim i jasno je vidljiv na slici je teži oblik kretenizma...

 A ovoliko paste može samo staviti TOTALNI debil !!! I još k tome napišu količina paste je po intelovim specifikacijama....?Ajme, ajme, ajme....

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2015 14:01 (DarthMarkus).
14 godina
moderator
online
Zel-cos servis

I naravno još uvijek ništa od odgovora na zadnji mail.

 

Kretenizam teže vrste i totalna neprofesionalnost...

With the first link, the chain is forged. The first speech censured, the first thought forbidden, the first freedom denied, chains us all irrevocably.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Zel-cos servis

Cudno.

Mozda su ti sarafi ostali tamo gdje je vec rastavljan prije servisa?

3 starija laptopa (nikad prije otvarani) koja sam odnio do njih u zadnje 2 godine su bili reparirani uspjesno i sastavljeni bez ikakvih problema, mozda je neka iznimka

○Lijepog li djeteta! Koliko je star?○ -Trideset i pet godina!
 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
online
Re: Zel-cos servis

Nisu nigdje ostali jer sam prije njihovog "servisa" taj laptop rastavljao samo ja osobno i sigurno nisam zaboravio vratiti šarafe.

Isto tako oni tvrde da je laptop vraćen sa svim šarafima, a putem sigurno nije ispao šaraf s matične...

 

Otvarao si ih nakon toga? Ako nisi onda neznaš...

With the first link, the chain is forged. The first speech censured, the first thought forbidden, the first freedom denied, chains us all irrevocably.
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2015 22:29 (XXX-Man).
8 godina
neaktivan
offline
Zel-cos servis

Imam laptop zaliven s manjom količinom soka. Kada je zaliven odmah sam ga okrenio i prebrisao. Sutradan sam ga probao i vidio da je tipkovnica dobila (neka slova su duplo se upisivala).Laptop sam koristio oko 3.mjeseca koristeći vanjsku tipkovnicu. Pošto mi je laptop pod petogodišnjom garancijom nazvao sam ovlašteni servis Zel-Cos doo. da ih pitam  hoće mi zamijeniti tipkovnicu na moj trošak ali da ostane petogodišnja garancija. Na sto su oni odgovorili da hoće.Iz Slavonskog Broda sam pa dok sam nasao osobu koja ce mi predati prošlo 3 mj. Kada im je predan laptop ja sam ih nazvao nakon 15 dana da vidim jesu mi zamijenili. Rekli su da su ga pregledali i da laptop ne daje sliku, ventilator radi na najjaće, neispravna matična ploča i jedino sto je bilo neispravno tipkovnica. Izbacili su cijenu od 1250 kn. Ja sam odustao od popravka kod njih i petogodišnje garancije, samo nek mi ga vrate i ja ću sam zamijeniti tu tipkovnicu. Kada mi je stigao laptop utvrdio sam da je sve to navedeno neispravno. Odgovorno tvrdim da su oni dodatno napravili tu štetu jer je premalo za naplatiti zamjenu tipkovnice. Dva vijka i prikopcati tipkovnicu. Naravno ja to ne mogu dokazati, svjedoci su mi moji ukučani i Laptop cu popraviti sam uz kompletan trošak. Prigovorio sam im to na njihovom zidu odgovorili su mi da imaju 25 godina iskustva i da je moguce da matična ode nekoliko mjeseci nakon zaljevanja. A djelatnik (odnosno djelatnik mikronisa-ustvari ista firma )mi napisao da se ne znam služiti laptopom :) Obajvestio sam sve tvrtke o ovome kojima su oni ovlašteni servis.

 

Eto to je moje iskustvo s njima ak ne vjerujete vi odnesite njima na popravak računalo......možda bolje prođete od mene 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Zel-cos servis
DarthMarkus kaže...
XXX-Man kaže...

I naravno, više ne odgovaraju...

 

Ali neće to završiti na tome, to je sigurno.

 

Da su se lijepo ispričali pustio bi to jer mi se neda natezati s njima za 2 šarafa, ali uvjeravati me da prekidača uopće nema i da je odlemljen iako ga ja uredno koristim i jasno je vidljiv na slici je teži oblik kretenizma...

 A ovoliko paste može samo staviti TOTALNI debil !!! I još k tome napišu količina paste je po intelovim specifikacijama....?Ajme, ajme, ajme....

 

Ja bih baš tražio citat iz te navodne specifikacije... lol

Svi smo mi Mentalist.
16 godina
moderator
offline
Re: Zel-cos servis
perooooo kaže...

Naravno ja to ne mogu dokazati, svjedoci su mi moji ukučani i Laptop cu popraviti sam uz kompletan trošak. Prigovorio sam im to na njihovom zidu odgovorili su mi da imaju 25 godina iskustva i da je moguce da matična ode nekoliko mjeseci nakon zaljevanja.

Budimo realni - dobro su ti odgovorili što se toga tiče. Da je prijenosnik odmah otvoren i očišćen nakon polijevanja, vjerojatno bi sve bilo OK (osim vjerojatno tipkovnice) i ne bi došlo do korozije na matičnoj ploči (može se pretpostaviti da se upravo to dogodilo, i da je problem posljedica toga). Ovako... Mislim, ne može nitko bez temeljitog pregleda ploče tvrditi da serviser 100% nije ništa loše (pa makar slučajno) napravio računalu, ali kad je ovakva situacija, ne možeš automatski svaljivati krivnju na servisera. Zalijevanjem prijenosnika odrekli ste se te privilegije. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Zel-cos servis
perooooo kaže...

Imam laptop zaliven s manjom količinom soka. Kada je zaliven odmah sam ga okrenio i prebrisao. Sutradan sam ga probao i vidio da je tipkovnica dobila (neka slova su duplo se upisivala).Laptop sam koristio oko 3.mjeseca koristeći vanjsku tipkovnicu. Pošto mi je laptop pod petogodišnjom garancijom nazvao sam ovlašteni servis Zel-Cos doo. da ih pitam  hoće mi zamijeniti tipkovnicu na moj trošak ali da ostane petogodišnja garancija. Na sto su oni odgovorili da hoće.Iz Slavonskog Broda sam pa dok sam nasao osobu koja ce mi predati prošlo 3 mj. Kada im je predan laptop ja sam ih nazvao nakon 15 dana da vidim jesu mi zamijenili. Rekli su da su ga pregledali i da laptop ne daje sliku, ventilator radi na najjaće, neispravna matična ploča i jedino sto je bilo neispravno tipkovnica. Izbacili su cijenu od 1250 kn. Ja sam odustao od popravka kod njih i petogodišnje garancije, samo nek mi ga vrate i ja ću sam zamijeniti tu tipkovnicu. Kada mi je stigao laptop utvrdio sam da je sve to navedeno neispravno. Odgovorno tvrdim da su oni dodatno napravili tu štetu jer je premalo za naplatiti zamjenu tipkovnice. Dva vijka i prikopcati tipkovnicu. Naravno ja to ne mogu dokazati, svjedoci su mi moji ukučani i Laptop cu popraviti sam uz kompletan trošak. Prigovorio sam im to na njihovom zidu odgovorili su mi da imaju 25 godina iskustva i da je moguce da matična ode nekoliko mjeseci nakon zaljevanja. A djelatnik (odnosno djelatnik mikronisa-ustvari ista firma )mi napisao da se ne znam služiti laptopom :) Obajvestio sam sve tvrtke o ovome kojima su oni ovlašteni servis.

 

Eto to je moje iskustvo s njima ak ne vjerujete vi odnesite njima na popravak računalo......možda bolje prođete od mene 

 

 Tu pišeš da je zaliven s manjom količinom soka, a na facebooku si napisao sa par kapi. Što je na kraju točna informacija??
I kako se to točno prolije par kapi tekucine? Uzmeš kapaljku pa nakapaš??

8 godina
neaktivan
offline
Re: Zel-cos servis
Radilo se o par kapi. Koje sam osobno vidio di padaju na tipkovnicu i koje sam osobno obrisao i držao laptop 24 okrenut. I oštećeno je samo par tipki u donjem lijevom kutu tipkovnice. I ispod ima zaštita za za takve stvari. Direkt je moglo doći do matične samo kod otvora za spojiti tipkovnicu . Nije ništa došlo do matične. Mogao sam je i sam promijeniti za 3 min. I ovo mi iskustvo govori da ću ubuduće sam raditi kao i do sad. Nije to nikakvo sveto pismo popraviti laptop ili zamijeniti neki dio. Ovdje sam samo pokušan biti moderan cijenom. Jer za zamjenu tipkovnice od posla cca 5 min. Nisu mogli dovoljno se naplatiti. Mada su mi uništili cijelu matičnu ja sam osobno taj problem riješio . I nema tu nikakve korozije kad nije ništa došlo do matične ....
8 godina
neaktivan
offline
Re: Zel-cos servis
Manja količina soka cca 0:01dcl ili par kapi ti je ista količina . To vi u Zel-Cos nikada nećete shvatiti :)
16 godina
moderator
offline
Re: Zel-cos servis
perooooo kaže...
Radilo se o par kapi. Koje sam osobno vidio di padaju na tipkovnicu i koje sam osobno obrisao i držao laptop 24 okrenut. I oštećeno je samo par tipki u donjem lijevom kutu tipkovnice. I ispod ima zaštita za za takve stvari. Direkt je moglo doći do matične samo kod otvora za spojiti tipkovnicu . Nije ništa došlo do matične.

Unatoč tvojim uvjeravanjima ("samo par kapi" a tipkovnica oštećena?), iz tvoje priče je jasno samo to da je laptop polijan i da je tekućina ušla u unutrašnost. Dovoljno je i vrlo malo tekućine da napravi veliku štetu.

 

perooooo kaže...
Ovdje sam samo pokušan biti moderan cijenom. Jer za zamjenu tipkovnice od posla cca 5 min. Nisu mogli dovoljno se naplatiti. Mada su mi uništili cijelu matičnu ja sam osobno taj problem riješio . I nema tu nikakve korozije kad nije ništa došlo do matične ....

Imaš fotografije, da i mi vidimo kako su ti "uništili cijelu matičnu ploču"?

 

perooooo kaže...
Manja količina soka cca 0:01dcl ili par kapi ti je ista količina . To vi u Zel-Cos nikada nećete shvatiti :)

Koji to "mi"?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Zel-cos servis
Ti ne želiš ili ne možeš skužiti. Pročitaj moj prvu objavu. Laptop je poslan ispravan sa zahtjevom da zamijene tipkovnicu. Za mijenjanje tipkovnice ne trebaju otvarati laptop. Nisam to ni zahtijevao i nitko im nije to ni dozvolio. Otvorili su ga na svoju ruku i napravili štetu koju su htjeli naplatiti. Za ove navode što si naveo su mogući ali u ovom slučaju to nije istina. Trebali su zamijeniti tipkovnicu i naplatiti. Slike nemam a ono "vi" se odnosilo na brzog i žestokog.
12 godina
neaktivan
offline
Zel-cos servis

gledajte na to ovako,tamo radi par pavijana za 3000-3500kn i naravno da neznaju,odnosno,neda im se radit za te pare ili su pak friski iz skole bez iskustva itd...ja radim s laptopima cca 15 godina pa se zeznem nekad i napravim sam sebi stetu itd,to bez daljnjeg,ali velim po takvim servisima ljudi odlaze koji imaju nekog pojma jer znaju da im u takvoj firmi nemogu platit njihovo znanje i trud...

 

poanta je da nemogu oni njih toliko malo platit koliko lose oni mogu radit haha :D

otkup neispravne elektronike
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Zel-cos servis
starsam kaže...

gledajte na to ovako,tamo radi par pavijana za 3000-3500kn i naravno da neznaju,odnosno,neda im se radit za te pare ili su pak friski iz skole bez iskustva itd...ja radim s laptopima cca 15 godina pa se zeznem nekad i napravim sam sebi stetu itd,to bez daljnjeg,ali velim po takvim servisima ljudi odlaze koji imaju nekog pojma jer znaju da im u takvoj firmi nemogu platit njihovo znanje i trud...

 

poanta je da nemogu oni njih toliko malo platit koliko lose oni mogu radit haha :D

 Ti znas da rade za 3000-3500kn? Zelcos je dio MIKRONIS-a gdje decki u prodaji imaju placi dosta dobru, ali ne sigurno minimalac ili 3500kn... Vlasnik je dobar covjek i drzi do svojih ljudi te kupaca. Radio sam tamo kao promotor za jedan brend laptopa pa znam kakvi su im odnosi.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
14 godina
offline
Re: Zel-cos servis
Fake_Alert kaže...
starsam kaže...

gledajte na to ovako,tamo radi par pavijana za 3000-3500kn i naravno da neznaju,odnosno,neda im se radit za te pare ili su pak friski iz skole bez iskustva itd...ja radim s laptopima cca 15 godina pa se zeznem nekad i napravim sam sebi stetu itd,to bez daljnjeg,ali velim po takvim servisima ljudi odlaze koji imaju nekog pojma jer znaju da im u takvoj firmi nemogu platit njihovo znanje i trud...

 

poanta je da nemogu oni njih toliko malo platit koliko lose oni mogu radit haha :D

 Ti znas da rade za 3000-3500kn? Zelcos je dio MIKRONIS-a gdje decki u prodaji imaju placi dosta dobru, ali ne sigurno minimalac ili 3500kn... Vlasnik je dobar covjek i drzi do svojih ljudi te kupaca. Radio sam tamo kao promotor za jedan brend laptopa pa znam kakvi su im odnosi.

 Zato im je u zadnjih par mjeseci pobjeglo nekoliko boljih igrača u konkurentsku firmu za manju lovu.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Zel-cos servis

objasni malo?zasto su otisli za manju lovu?ili si sarkastican?ja sam kao Sheldon pa ne kuzim :)

 

gle sigurno nemaju placu 6000kn,ali nije poanta placa,poanta je da nema kvaliteetnih servisera i tocka...odnosno oni koji znaju posao,rade za sebe ili u nekoj boljoj firmi,a u ovakvim firmama rade djeca koja su tek skolu zavrsila i koja znaju zamjenit ram,disk,graficku i slicno,ploce se ne popravljaju osim ako ne treba zgrijat grafiku i to naplatit 700kn...nisam dugo bio u zelcosu i neznam dali se promjenila stvar,ali znam da jedan ili dvojica tamo rade kojima priznajem da znaju nesto,ostalo li-la..

otkup neispravne elektronike
14 godina
offline
Re: Zel-cos servis
starsam kaže...

objasni malo?zasto su otisli za manju lovu?ili si sarkastican?ja sam kao Sheldon pa ne kuzim :)

 

gle sigurno nemaju placu 6000kn,ali nije poanta placa,poanta je da nema kvaliteetnih servisera i tocka...odnosno oni koji znaju posao,rade za sebe ili u nekoj boljoj firmi,a u ovakvim firmama rade djeca koja su tek skolu zavrsila i koja znaju zamjenit ram,disk,graficku i slicno,ploce se ne popravljaju osim ako ne treba zgrijat grafiku i to naplatit 700kn...nisam dugo bio u zelcosu i neznam dali se promjenila stvar,ali znam da jedan ili dvojica tamo rade kojima priznajem da znaju nesto,ostalo li-la..

 Sve ti je jasno i nedvosmisleno.

BTW: Pričam o Micronisu.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Zel-cos servis
starsam kaže...

gledajte na to ovako,tamo radi par pavijana za 3000-3500kn i naravno da neznaju,odnosno,neda im se radit za te pare ili su pak friski iz skole bez iskustva itd...ja radim s laptopima cca 15 godina pa se zeznem nekad i napravim sam sebi stetu itd,to bez daljnjeg,ali velim po takvim servisima ljudi odlaze koji imaju nekog pojma jer znaju da im u takvoj firmi nemogu platit njihovo znanje i trud...

 

poanta je da nemogu oni njih toliko malo platit koliko lose oni mogu radit haha :D

 

Pozdrav,

u Zel-cosu isti tim servisera radi više od 6 godina skupa (šestero od njih su preko 10 godina u servisu). Ako nisi upućen,nemoj širiti dezinformacije.

Budući i ja radim u ZC preko 10 godina slobodno pitaj ako te nešto zanima.

Lp.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Zel-cos servis
Mortix kaže...

 

Pozdrav,

u Zel-cosu isti tim servisera radi više od 6 godina skupa (šestero od njih su preko 10 godina u servisu). Ako nisi upućen,nemoj širiti dezinformacije.

Budući i ja radim u ZC preko 10 godina slobodno pitaj ako te nešto zanima.

Lp.

Zel-Cos je ovlašteni zastupnik za HP/Compaq?

 

Mene zanima kako je moguće da tipkovnici i to original(?) nakon 6mj otkako je kupljena kod vas da prestanu radit Enter, Space, Backspace, gore, dolje tipke?

Očito, tipke su češće korištene u radu, ali s tvorničkom (laptop star 6 god.) nisam imao ovih problema (promjenjena zbog prolivene tekućine).

7 godina
neaktivan
offline
Re: Zel-cos servis
takozvani kaže...
Mortix kaže...

 

Pozdrav,

u Zel-cosu isti tim servisera radi više od 6 godina skupa (šestero od njih su preko 10 godina u servisu). Ako nisi upućen,nemoj širiti dezinformacije.

Budući i ja radim u ZC preko 10 godina slobodno pitaj ako te nešto zanima.

Lp.

Zel-Cos je ovlašteni zastupnik za HP/Compaq?

 

Mene zanima kako je moguće da tipkovnici i to original(?) nakon 6mj otkako je kupljena kod vas da prestanu radit Enter, Space, Backspace, gore, dolje tipke?

Očito, tipke su češće korištene u radu, ali s tvorničkom (laptop star 6 god.) nisam imao ovih problema (promjenjena zbog prolivene tekućine).

 bok,sorry na čekanju. ne mogu ti dati konkretan odgovor na to pitanje,elektronika se kvari...ne postoji neko pravilo zašto neka komponenta radi duže a neka kraće.i jedna i druga tipkovnica dolaze od HP-a i identične bi trebale biti...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice