Google Pixel 3 i Pixel 3 XL

poruka: 247
|
čitano: 57.933
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL

Oglasi su relevantni utoliko što se može reći da na hrvatskom tržištu trenutno imaju dva uređaja po 3000 kuna. To što dvojica idu ispod cijene jer im treba brza kinta se ne poklapa s ostalih dvadesetak koji počinju od 3800. OK, jedan ili dva kupca mogu ubosti priliku, ali ne možeš tvrditi da je cijena generalno tolika. 

16 godina
offline
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL

Timo, nisi uhvatio poentu onoga što sam napisao. Oglasna cena uređaja koji je juče pušten u prodaju u SAD i Nemačkoj, a ovde ga i dalje nema u redovnoj prodaji, je irelevantna jer je nerealno naduvana. Ta cena neće biti tolika već za 7 dana. Ergo, ko nije "lijen i nesposoban", zna da to nije uređaj koji treba kupiti danas. Pixel 3a "puna" cena je gotovo duplo niža od "pune" cene za S10e, ne znam zašto se očekuje da uz skoru normalizaciju cena ne bude jeftiniji i u oglasima?

 

BTW, najjeftinija neotvorena kutija sa S10e na njuški je 3700kn, čisto da se napomene. Onaj od 3000kn to nije.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.5.2019 15:12 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL

Mene više privlaci s10e od pixela 3a ili XL-a, a sve zbog cinjenice da kada i ako dođe pixel kod nas u dučane cijena za veći pixel ce biti mozda 500kn niža od s10e, a ako je tako ne isplati ga se uzeti jer je pixel hardwerski inferioran mob. U biti to je mob iz 2017 koji eto sada izbacuju u 2019.. Jedino kaj me brine je baterija na s10e, citam po forumima da se baterija drejna opako :f

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL

Pixel 3a je stigao i kod nas. Trenutno je u ponudi Neutrinomobile trgovine, a cijena za normalni 3a je "popularnih" 3899 kn...Usporede radi, u Njemackoj su po 399 eura obicni te 479 eura za XL...

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.5.2019 21:19 (Purger155).
Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL
Purger155 kaže...

Pixel 3a je stigao i kod nas. Trenutno je u ponudi Neutrinomobile trgovine, a cijena za normalni 3a je "popularnih" 3899 kn...Usporede radi, u Njemackoj su po 399 eura obicni te 479 eura za XL...

 Ta cijena nema smisla, kao da uvozimo s Marsa pa treba bit toliko skuplje.

 

Ako nades dobru akciju, uzmes s10e uz malu nadoplatu.

9 godina
offline
Re: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL
Da, meni to nije jasno. Slobodno tržište EU, PDV je veći par postotaka a cijena 1000 kn gore. Prođeš preko granice u AT i kupiš za 399 eur.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL

Izvana ga uzet za 2900kn i to je to, danas ih većina radi vani, pa nije problem kupit..

Kod nas se ne isplati kupovat uopće, a i ovi kaj na njuškalu prodaju, cijena je odmah veća 500tinjak kn.

 

Jedan group buy bi dobrodošao

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.5.2019 15:24 (zvonac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL
Za Pixel u 2019 kada imamo toliki izbor nebi dao vise od 3000 Kn...u bilo kojoj varijanti.
Kada se pomaknu sa mjesta i zakorace u 2019 i uvedu neke danas uobicajene stvari bio bih spreman platiti i vise...ove cijene za slabiji Pixel kod nas bolje i ne komentirati.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL
Pratio sam mjesec dana Pixel 3A i bidao na eBayu, napokon dođe u rang cijene koju sam bio spreman platiti i kupim. Trebalo je 10 dana da dođe iz UK-a. Otvaram kutiju i nešto mi čudno, malo pobliže pogledam kad ono Pixel 3 umjesto 3A.

Pa eto, zahvaljujem se anonimnom prodavaču u UK koji ne zna što prodaje 😂
 
5 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL
Ja sam isto svog kupio preko ebaya iz niskozemske, sa računom....ti pretpostavljam nisi dobio račun, jer na njemu bi se vidilo da nije 3A?
9 godina
offline
Re: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL
Nisam dobio račun, al sad kad gledam nazad bidanje i slike trebao sam prije skužiti da je drugačija kutija.
Frajer vjerojatno nije imao pojma što prodaje, imam takvih par u familiji kome je sve isto 😀
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL

Pozdrav ekipa,

 

ima tko iskustva sa rootanjem Pixela prve generacije ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL

Jel ima di novija tema, ili sam pogodio ?

 

U ponedjeljak će vjerojatno uletit 3XL za ispod 3000 kn. Zanima me samo vezano za garanciju, mobitel je kupljen preko google stranice (mislim UK), jel ima kod nas službeni servis ili se mora isključivo van slati ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL
Wannabes kaže...

Jel ima di novija tema, ili sam pogodio ?

 

U ponedjeljak će vjerojatno uletit 3XL za ispod 3000 kn. Zanima me samo vezano za garanciju, mobitel je kupljen preko google stranice (mislim UK), jel ima kod nas službeni servis ili se mora isključivo van slati ?

 Van saljes.

8 godina
offline
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL

Da, to mi baš i nije najbolja opcija, ali za 2500kn šteta mi propustit 3xl-a.

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL
Wannabes kaže...

Da, to mi baš i nije najbolja opcija, ali za 2500kn šteta mi propustit 3xl-a.

 Od tamo gdje mozes naručiti. tj. odabrati mjesto za dostavu, tamo imaš i servisnu mrežu gdje ga možeš vratiti u slučaju problema. Pretpostavljam da naručuješ preko nekoga, a ne direktno u RH...

10 godina
offline
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL

Probao sam android 11 na 3xl, sviđaju mi se notifikacije strašno, ali jos nije dovoljno stabilno. 

 

Whatsapp backup ne moze restorati, kamera crasha, video izađe na pola itd. Ali kad ga popeglaju bit ce top. 

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL
Ja sam na 11 vec desetak dana. Ide bez problema... :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL
thebatman kaže...

Probao sam android 11 na 3xl, sviđaju mi se notifikacije strašno, ali jos nije dovoljno stabilno. 

 

Whatsapp backup ne moze restorati, kamera crasha, video izađe na pola itd. Ali kad ga popeglaju bit ce top. 

 Si zadovoljan sa 3XL smartfonom? Opcenito govoreci.

10 godina
offline
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL

Jesam, uzeo sam ga za 2k kn od kolege s foruma sa razbijenim straznjim staklom.(narucio za 13e)

 

Mobitel je brz, fluidan, kamera jednostavno okine i ispadne dobro.

Cca 5h SOT, brzo se puni. Zvucnici, ekran, sve je na nivou. 

 

Imao sam 2xl i 3xl, prodat cu 3xl kad ga popravim i probat i 4xl. 

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL
Kamera je ista ko na 2XL? Mislim, nema nekih poboljsanja?
10 godina
offline
Re: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL
zvonac kaže...
Kamera je ista ko na 2XL? Mislim, nema nekih poboljsanja?

 Bolja dosta zapravo, pogotovo hdr, lowlight i video.

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
9 godina
offline
Re: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL
thebatman kaže...
zvonac kaže...
Kamera je ista ko na 2XL? Mislim, nema nekih poboljsanja?

 Bolja dosta zapravo, pogotovo hdr, lowlight i video.

 napisi recenziju u temi o kamerama :)

16 godina
offline
Re: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL
thebatman kaže...

 Bolja dosta zapravo, pogotovo hdr, lowlight i video.

 Aj okini neke fotke pa okači na flickr, ako ti se da, naravno

10 godina
offline
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL

Bude u srijedu sve online :)

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL
Moj PC  
2 0 hvala 2
9 godina
offline
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL

Koja bi bila realna cijena za rabljeni 3a i 3a xl? Razmisljam da si mozda uzmem ako naleti povoljno nesto, ali nema ih na njuski bas..

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.7.2020 20:18 (Avensac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL

Treba mi type c na 3,5mm konverter. Oni standardni koji su mi ostali od xiaomija/huaweia ne rade. Može preporuka nekog kompatibilnog?

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL

Nakon duzeg (za mene) koristenja ovog telefona, preporucio bi ga svima. 

Ako je pixel 2 xl u meni probudio ljubav prema pixelima, onda ju je3 xl rasplamsao do kraja.

 

Toliko sam odusevljen s ovim mobitelom da sam odlucio nabavit 4xl sada pa kud puklo.

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL
thebatman kaže...

 

Toliko sam odusevljen s ovim mobitelom da sam odlucio nabavit 4xl sada pa kud puklo.

 Baci pogled na njušku, zadnjih dana svaki dan iskrsne novi 4 ili 4xl, bio je jedan povoljno al je otišlo odma

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice