Htc U12+

poruka: 119
|
čitano: 23.815
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Htc U12+

Otvaram temu, sutra je predstavljanje flagšipa iz HTCa za aktualnu godinu..

https://www.gsmarena.com/htc_leaks_the_u12_in_full-news-31204.php
https://www.mobielkopen.net/eerste-camerabeelden-htc-u12-plus

https://twitter.com/htc/status/991953578880315392
https://mobile.twitter.com/evleaks/status/997112707424845824?s=19
Ovo su linkovi stari 1-2 tjedna

Više manje sve se zna o novom modelu, sutra izlazi na pozornicu..
Po meni, ovo bi trebao bit zaokružen mob, kamere bi trebale bit u samom vrhu, 6gb rama, 6" ekran i baterija bi trebala bit i više neg odlična, kad znamo da su na U11 stavili 3000mAh na 5.5" ekran i pokazala se odlična, tak da ne sumnjam da će na U12+ bit odlična..

Možda jedina mana na HTCu vidim ažuriranja softvera, zakrpa, pošto tu kiksaju, al ima podršku za project treble, pa bi to sad trebalo bit sve brže.. Naravno nema bezveznog zuba koje je sad postalo pomodno i ekran će bit ravan bez samsungovih gluposti sa zakrivljenim ekranima..
Uglavnom 6gb rama, 6" ekran, naravno dual speaker, dual kamera, batka 3500mAh itd..

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2018 11:17 (zvonac).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Htc U12+

Telefon je u svakom pogledu vrh, i pomest će konkurenciju u svakom pogledu, al ono što me najviše živcira je što nema otisak prsta na prednjoj strani, ili ispod ekrana.To je meni neupotrebljivo da stalno moram dizati telefon ili za FP, ili upotrebljavati prepoznavanje lica koje isto guraju sad na HTC12, a ne radi dobro ko Fingeprint niti na jednom telefonu, čak i iphone X koji to ima najbolje rješeno(Svakodnevno se smijem kolegi kad namještava glavu da bi otključao telefon, ili skida naočale, pa piše pin kad mu ne prođe itd...)

 

I ono finalno, jedva čekam da se svi vrate na metal, ovo novo stalko je katastrofa na telefonima i puca na sam pogled...

Moj PC  
1 2 hvala 0
8 godina
offline
Htc U12+

Mobitel ce biti fail jer ce cijena biti veca odd s9 a malo manja od s9+ dok je LG G7 jeftiniji od S9. Sigurno  ce biti odlican mobitel ali eto, nemaju tu moc da stave toliku cijenu i uspiju.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Htc U12+
AudioGorilla kaže...

Mobitel ce biti fail jer ce cijena biti veca odd s9 a malo manja od s9+ dok je LG G7 jeftiniji od S9. Sigurno  ce biti odlican mobitel ali eto, nemaju tu moc da stave toliku cijenu i uspiju.

 I iPhone X kosta 11 000 kn pa ga opet ljudi kupuju...

 

BTW, HTC uvijek u startu stavi veću cijenu al ubrzo je spuste..

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2018 12:32 (ivicask).
12 godina
offline
Re: Htc U12+
ivicask kaže...

Telefon je u svakom pogledu vrh, i pomest će konkurenciju u svakom pogledu, al ono što me najviše živcira je što nema otisak prsta na prednjoj strani, ili ispod ekrana.To je meni neupotrebljivo da stalno moram dizati telefon ili za FP, ili upotrebljavati prepoznavanje lica koje isto guraju sad na HTC12, a ne radi dobro ko Fingeprint niti na jednom telefonu, čak i iphone X koji to ima najbolje rješeno(Svakodnevno se smijem kolegi kad namještava glavu da bi otključao telefon, ili skida naočale, pa piše pin kad mu ne prođe itd...)

 

I ono finalno, jedva čekam da se svi vrate na metal, ovo novo stalko je katastrofa na telefonima i puca na sam pogled...

Oneplus ima to znatno brže riješeno nego ipX. 3 koraka za otključati ekran, neš ti najboljeg rješenja bogati...

A o tome da U12 mete konkurenciju u svakom pogledu neću ni komentirati. Po čemu? Kojem to pogledu? LCD ekranom? Originalnim dizajnom? To što je HTC? Firma koja stagnira već 5 godina jer ne znaju što bi sa sobom? 

Ako ne žele biti u konstantnom minusu moraju podhitno nešto promijeniti ili staviti cijenu kao LG G7, a ne 800 faking eura. Nakon neslane šale sa M9, bezveznim 10, katastrofalnim U ultra, mediokritetnim U11 i besmislenim U11+ im treba nešto više od mobitela sa 2 kamere naprijed

 

Spuste cijenu? Pa tko radi u toj firmi, kakvi kreteni? Em kasne 3-4 mjeseca za samsungom, i još će imati cijene visoke taman dok ne izađu pikseli i iphonei. Najbolja strategija.

Stvarno se nadam da će nešto pokazati sutra što ne očekujemo, jer kao bivši fan htca (do M8-ice) kao da šakom u glavu primam svaki put kada nešto najave

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2018 12:40 (maks0806).
8 godina
offline
Re: Htc U12+

Iphone je najpoznatiji brand dok je HTC u slobodnom padu zadnjih par godina.. 

12 godina
offline
Re: Htc U12+
ivicask kaže...

Telefon je u svakom pogledu vrh, i pomest će konkurenciju u svakom pogledu, 

 Duboko se nadam da nisi neki analitičar u nekoj kompaniji jer ako jesi - jadna im majka.

13 godina
offline
Htc U12+

@maks0806

Čitaj što pišem, iPhone ima kao najbolju tehonolgiju za otključavanje licem, i opet ona faila kostantno, to je bila poanta priče, da face unlocking po meni nikad neće zamjeniti otisak prsta.

 

A ostalo same gluposti, HTC i dalje ima najoptimiziraniji software, pogledaj bilo koji speed test malo, stari u11 i dalje overall brži od bilo kojeg drugog telefona u svkodnevno korištenju, multitaskingu etc, kamera je i dalje među TOP, low light perfomance i dalje jede iphone X najnoviji.Optimizacije baterije ne mjerljive, dok drugi trpaju veće baterija HTC optimizira njihov software (Znam u detalje jel radim godinama kao ROM dev na xda)

 

HTC oduvijek ima inovacije i mnogi su ih konstanto kopirali od sofware-a pa do dizajna telefona.Kad si malo razmisliš da najvoniji iphone snima samo MONO zvuk!, a košta 11k?Gdje oni tu opravdavaju cijenu?A U11 podržava sourround zvuk preko 4 mikrofona i ima cool funkciju audio zooma gdje kad zumiras određeni izvor zvuk tijekom snimanja i fokusira taj zvuk i pojača ga. Takve sitnice čine razlike po meni, i u11 je stvarno super telefon, brzina, baterija, kamera, zvuk, ne vidim išta loše na njemu(Osim stakla iza)

 

Pljuješ 2 kamere a niti neznaš kako funkcioniraju na HTC 12.Dobivaš pravi optički zoom bez gubitka kvalitete, napredne bokeh efekte, odlične low light perfomance, itd itd.Prijatelj koji testira HTC12 za HTC i inače se bavi fotografijom mi je još prije mjesec dana  pokazao fotke sa HTC12 i sam je uspoređivao sa drugim flagshipovima i fino je rekao da se mogu sakriti u većini  slučajeva, a nije još ni finalni software bio u telefonu.

 

 

A što se cijene tiče ne kužim o čemu pričaš, LG G7 ThinQ predviđena cijena je 850 eura, uopće ne gledaj ove vanjske cijene u dolarima, gledaj europske cijene...

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2018 13:07 (ivicask).
Moj PC  
1 1 hvala 1
13 godina
offline
Re: Htc U12+
R36 kaže...
ivicask kaže...

Telefon je u svakom pogledu vrh, i pomest će konkurenciju u svakom pogledu, 

 Duboko se nadam da nisi neki analitičar u nekoj kompaniji jer ako jesi - jadna im majka.

Ne pričam o cjenama, prodaji, marketingu, popularnosti i slično.To što Samsung proda milion a HTC 10 puta manje recimo uređaja ne znači da je Samsung 10 puta bolji telefon??!

 

Svaki dan slažem strankama nove Samsung, iphone, LG-ove itd.

 

HTC i dalje ima najbolji i najpregledinij(jednostavni) software i najbrže radi.

 

Kad got slažem Samsung dođe mi zlo koliko mi stvari iskače, pa onda ove duple aplikacije, Samsung Photos, Google Photos, Samsung browser,Chrome browser..itd

 

Svaki app je skoro duplo, i telefoni ponekad jednostavno štekaju i otvaraju sporije stvari.

 

Vama je to normalno za jedan flagship od recimo Samsunga?

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2018 13:16 (ivicask).
11 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Htc U12+
Vidim tu se svašta piše, a jasno mi je da HTC ne leži mnogima, vjerojatno samo njima znan razlog, nemam neki poseban razlog da dajem ostalim brendovima prednost ispred HTCa, svak ima neki adut..
Zapravo mi nije jasno kaj se to točno HTCu tolko zamjera, cijenu neću komentirat jer onda komotno možemo i za ostale modele komentirat cijene i to vodi u nedogled..

Mislim da HTC nastavlja u revijalnom tonu sa odličnim kamera, al gledajući sveukupno, male su razlike između flagšipova i teško je sad nekog izdvojit iz mase koja se iz godine u godinu povećava i dodatno kupcu "otežava" odabir kod kupnje smartfona, jer eto, svi su nakrcani svakavim stvarima.
Dok bi stvari bile tak jednostave kod odabira smartfona, onda bih uzeo Pixel i bok, al pošto nije tak, onda je izbor sve teži i teži, a Pixel pada u drugi plan onda:)

Po meni jedina mana (a i ostatak razvikanih, LG, Samsung) je ažuriranje softvera, s te strane kiksaju dost i mislim da bi tu trebalo značajno poradit na tome..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Htc U12+

prvi problem HTC-a je njihov marketing, ne mogu otvoriti ni jedan program da mi ne iskoci reklama za huawei P20, isto tako samsung itd. a za HTC ne znam da li sam ikad vidio i jednu reklamu ili bilo sto.

 

drugi kroz ulaganja u marketing mozda i mogu opravdati takve visoke cijene, no HTC ne moze. Pa ako vec ne ulazu u marketing onda stavi 100-njak eura nizu cijenu pa ce ljudi mozda i kupiti vrhunski mob., a ne da kad pitas za novi model kod operatora nitko nema pojma o cemu govorim..

 

drugo su nadogradnje softwera, nekad su tu bili najbolji, sad su rasprodali/dali otkaze pola firme i ocito nema vise tko da radi na tom dijelu.

 

a i nabili su dosta nepovjerenja, M7-famozna ljubicasta kamera, M8-opet ista 4mpx kamera, M9-fijasko, HTC 10-na 50% uređaja wifi neupotrebljiv, HTC U11- dok svi idu skoro bez bezzela, oni ostanu na istom iz 2010 godine.. jedino je U11+ donio neki preokret, pa sad U12+ nastavlja u to tonu, no po meni prekasno.

 

nekad su prednjacili u svemu, danas zaostaju barem po generaciju za ostalima.

Moj PC  
6 0 hvala 3
16 godina
offline
Re: Htc U12+
Igor666 kaže...

prvi problem HTC-a je njihov marketing, ne mogu otvoriti ni jedan program da mi ne iskoci reklama za huawei P20, isto tako samsung itd. a za HTC ne znam da li sam ikad vidio i jednu reklamu ili bilo sto.

 

drugi kroz ulaganja u marketing mozda i mogu opravdati takve visoke cijene, no HTC ne moze. Pa ako vec ne ulazu u marketing onda stavi 100-njak eura nizu cijenu pa ce ljudi mozda i kupiti vrhunski mob., a ne da kad pitas za novi model kod operatora nitko nema pojma o cemu govorim..

 

drugo su nadogradnje softwera, nekad su tu bili najbolji, sad su rasprodali/dali otkaze pola firme i ocito nema vise tko da radi na tom dijelu.

 

a i nabili su dosta nepovjerenja, M7-famozna ljubicasta kamera, M8-opet ista 4mpx kamera, M9-fijasko, HTC 10-na 50% uređaja wifi neupotrebljiv, HTC U11- dok svi idu skoro bez bezzela, oni ostanu na istom iz 2010 godine.. jedino je U11+ donio neki preokret, pa sad U12+ nastavlja u to tonu, no po meni prekasno.

 

nekad su prednjacili u svemu, danas zaostaju barem po generaciju za ostalima.

 To je njihov najveći problem, pa čak veći i od cijene proizvoda kojeg stave..

Uz naravno nadogradnje, mada mene marketing ne dira, pošto se raspitam još, najviše me dira nadogradnja softvera i tu HTC mora ubacit u petu brzinu, ak si ne žele dat truda, nek propadnu ili nek ih neka perspektivna firma kupi i vrati ih na pravi kolosijek..

12 godina
offline
Re: Htc U12+
ivicask kaže...
R36 kaže...
ivicask kaže...

Telefon je u svakom pogledu vrh, i pomest će konkurenciju u svakom pogledu, 

 Duboko se nadam da nisi neki analitičar u nekoj kompaniji jer ako jesi - jadna im majka.

Ne pričam o cjenama, prodaji, marketingu, popularnosti i slično.To što Samsung proda milion a HTC 10 puta manje recimo uređaja ne znači da je Samsung 10 puta bolji telefon??!

 

Svaki dan slažem strankama nove Samsung, iphone, LG-ove itd.

 

HTC i dalje ima najbolji i najpregledinij(jednostavni) software i najbrže radi.

 

Kad got slažem Samsung dođe mi zlo koliko mi stvari iskače, pa onda ove duple aplikacije, Samsung Photos, Google Photos, Samsung browser,Chrome browser..itd

 

Svaki app je skoro duplo, i telefoni ponekad jednostavno štekaju i otvaraju sporije stvari.

 

Vama je to normalno za jedan flagship od recimo Samsunga?

Pričaš gluposti.

 

Ovi tvoji zaključci su u razini mobitela iz 2012. god.

 

Samsung browser najbolji mobilni preglednik. Samsung Photos odlična galerija. Ovo što navodiš nema veze s vezom niti to utječe na neko iskustvo korisnika. Bolja mi je Samsung Galerija nego Google fotografije koje sad imam na Pixelu 2 XL., al ajde navikao sam se na Google fotogorafije. Chrome ok preglednik, ali ništa posebno. Sve je stvar navike.

 

Te priče o štekanju Samsunga sam još mogao shvatit prijašnji godina., ali sad se mogu samo nasmijat. Ono što je Samsung uveo s svojim softwareom ja to sad tek imam na Andoidu P, a imao sam na S8. 

Taj nezanimljiv Android na HTC je po meni najveći promašaj. Sva sreća da se Google opametio pa je na Androidu P napravio redizajn svega i svačega i od dosadnog i bljedunjavog sučelja uveo sučelje u boji.

 

HTC se davnih dana pogubio...

 

To što Samsung prodaje 10x više uređaja znači da je Samsung pogodio u bit korisnika., a ostali neka rade mobitele za 4 korisnika.

12 godina
offline
Re: Htc U12+
zvonac kaže...
Vidim tu se svašta piše, a jasno mi je da HTC ne leži mnogima, vjerojatno samo njima znan razlog, nemam neki poseban razlog da dajem ostalim brendovima prednost ispred HTCa, svak ima neki adut..
Zapravo mi nije jasno kaj se to točno HTCu tolko zamjera, cijenu neću komentirat jer onda komotno možemo i za ostale modele komentirat cijene i to vodi u nedogled..

Mislim da HTC nastavlja u revijalnom tonu sa odličnim kamera, al gledajući sveukupno, male su razlike između flagšipova i teško je sad nekog izdvojit iz mase koja se iz godine u godinu povećava i dodatno kupcu "otežava" odabir kod kupnje smartfona, jer eto, svi su nakrcani svakavim stvarima.
Dok bi stvari bile tak jednostave kod odabira smartfona, onda bih uzeo Pixel i bok, al pošto nije tak, onda je izbor sve teži i teži, a Pixel pada u drugi plan onda:)

Po meni jedina mana (a i ostatak razvikanih, LG, Samsung) je ažuriranje softvera, s te strane kiksaju dost i mislim da bi tu trebalo značajno poradit na tome..

Šta mu ja zamjeram. 

1.Kašnjenje s kamerom. Prva normalna kamara je meni na U11 jer ima dual pixel fokus. 

2.Dosadan Android.

3.Dizajn - dok su svi pokušavali imati manje bezele oni su radili po svome. Kao da sami svoje mobitele kupuju, a ne korisnici. I opet s U12+ rade istu stvar. Imaju dizajn od prije 2 godine.

4.Cijena - cijena u razini konkurecija a ništa novo ni zanimljivo ne nude.

5.Izbacivanje 6mj top modela kao U11+. Sad opet za 6mj U12+

6.Nikakav dugoročni plan. Kad im vidim mobitele, vidim da ne znaju šta bi sa sobom kao i Sony.

 

Znači isto mislim i za Sony.

 

14 godina
offline
Htc U12+

Svakoga tko mi kaže da Samsunzi ne štekaju ne shvaćam ozbiljno uopće.

Tjedan kad je izašao Note 8 odem u vip, scroll lijevo-desno po homescreenu, otvaranje app drawera - šteka, samo sam se okrenuo i ošo.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10
Moj PC  
1 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Htc U12+
EZY-E kaže...

Svakoga tko mi kaže da Samsunzi ne štekaju ne shvaćam ozbiljno uopće.

Tjedan kad je izašao Note 8 odem u vip, scroll lijevo-desno po homescreenu, otvaranje app drawera - šteka, samo sam se okrenuo i ošo.

 Testiraš na izložbenom primjerku . Ma bravo.

 

To je isto kao da ja kažem da ljude koji ne promjene 2-3 mobitela u godinu dana ne shvačam ozbiljno.

13 godina
offline
Re: Htc U12+
R36 kaže...
ivicask kaže...
R36 kaže...
ivicask kaže...

Telefon je u svakom pogledu vrh, i pomest će konkurenciju u svakom pogledu, 

 Duboko se nadam da nisi neki analitičar u nekoj kompaniji jer ako jesi - jadna im majka.

Ne pričam o cjenama, prodaji, marketingu, popularnosti i slično.To što Samsung proda milion a HTC 10 puta manje recimo uređaja ne znači da je Samsung 10 puta bolji telefon??!

 

Svaki dan slažem strankama nove Samsung, iphone, LG-ove itd.

 

HTC i dalje ima najbolji i najpregledinij(jednostavni) software i najbrže radi.

 

Kad got slažem Samsung dođe mi zlo koliko mi stvari iskače, pa onda ove duple aplikacije, Samsung Photos, Google Photos, Samsung browser,Chrome browser..itd

 

Svaki app je skoro duplo, i telefoni ponekad jednostavno štekaju i otvaraju sporije stvari.

 

Vama je to normalno za jedan flagship od recimo Samsunga?

Pričaš gluposti.

 

Ovi tvoji zaključci su u razini mobitela iz 2012. god.

 

Samsung browser najbolji mobilni preglednik. Samsung Photos odlična galerija. Ovo što navodiš nema veze s vezom niti to utječe na neko iskustvo korisnika. Bolja mi je Samsung Galerija nego Google fotografije koje sad imam na Pixelu 2 XL., al ajde navikao sam se na Google fotogorafije. Chrome ok preglednik, ali ništa posebno. Sve je stvar navike.

 

Te priče o štekanju Samsunga sam još mogao shvatit prijašnji godina., ali sad se mogu samo nasmijat. Ono što je Samsung uveo s svojim softwareom ja to sad tek imam na Andoidu P, a imao sam na S8. 

Taj nezanimljiv Android na HTC je po meni najveći promašaj. Sva sreća da se Google opametio pa je na Androidu P napravio redizajn svega i svačega i od dosadnog i bljedunjavog sučelja uveo sučelje u boji.

 

HTC se davnih dana pogubio...

 

To što Samsung prodaje 10x više uređaja znači da je Samsung pogodio u bit korisnika., a ostali neka rade mobitele za 4 korisnika.

Po meni je Samsung browser totalna koma isto tako fotografije.

 

U google photos upišem ime frenda(automatsko prepoznavanje svih lica na fotografijama), lokaciju ,datum, event ili slično i pronađem bilo koju fotku za koju sekundu, da ne velim da imam sve fotografije koje sam ikad slikao u životu iz svih telefona ikad na jednom mjestu i ne moram brinuti u backupu i isto tako ih mogu uživo sherati iz istog app instantno.Djeliti albume sa obitelji i prijateljima itd..

 

Šta to posebno Samsung photos ima aj mi molim te reci, ti si taj koji živiš u 2012.

 

 Zato što ne koristiš HTC pa ne kužiš kolko ustvari Samsung i dalje šteka.Animacije, otvaranje, multitasking.

 

Otvori youtube i upiši HTC u11 vs s8, s9 , s9+ bilo kakav speed ili multitasking usporedba, svjedno koji model, vidit češ o čemu govorim.To ljudima koji su općenito "sporiji" ne smeta, al meni koji nekad tipkam "ispred" telefona smeta mi i vidim to.

 

I sve te duple aplikacije se učitavaju u memoriju i baš zbog toga su mobiteli tromiji, 2 browsera, 2 galerije, 2 storea itd itd, + drugi bloatware koji Samsung trpa i dalje gore.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2018 15:05 (ivicask).
13 godina
offline
Re: Htc U12+
R36 kaže...
EZY-E kaže...

Svakoga tko mi kaže da Samsunzi ne štekaju ne shvaćam ozbiljno uopće.

Tjedan kad je izašao Note 8 odem u vip, scroll lijevo-desno po homescreenu, otvaranje app drawera - šteka, samo sam se okrenuo i ošo.

 Testiraš na izložbenom primjerku . Ma bravo.

 

To je isto kao da ja kažem da ljude koji ne promjene 2-3 mobitela u godinu dana ne shvačam ozbiljno.

 Izgleda da mi onda korisnici nose stalno izložbene primjerke, jel nagledam se štekanja svaki dan.

12 godina
offline
Re: Htc U12+
ivicask kaže...
R36 kaže...
EZY-E kaže...

Svakoga tko mi kaže da Samsunzi ne štekaju ne shvaćam ozbiljno uopće.

Tjedan kad je izašao Note 8 odem u vip, scroll lijevo-desno po homescreenu, otvaranje app drawera - šteka, samo sam se okrenuo i ošo.

 Testiraš na izložbenom primjerku . Ma bravo.

 

To je isto kao da ja kažem da ljude koji ne promjene 2-3 mobitela u godinu dana ne shvačam ozbiljno.

 Izgleda da mi onda korisnici nose stalno izložbene primjerke, jel nagledam se štekanja svaki dan.

Slažem se, kao i što je prijašnjih godina HTC pokazao kao se odere konkurencija s ovakvim stavom kakvog imaju i s U12+. Tolika je navala da je nestašica Htc mobitela.

 

 

14 godina
offline
Re: Htc U12+
R36 kaže...
EZY-E kaže...

Svakoga tko mi kaže da Samsunzi ne štekaju ne shvaćam ozbiljno uopće.

Tjedan kad je izašao Note 8 odem u vip, scroll lijevo-desno po homescreenu, otvaranje app drawera - šteka, samo sam se okrenuo i ošo.

 Testiraš na izložbenom primjerku . Ma bravo.

 

To je isto kao da ja kažem da ljude koji ne promjene 2-3 mobitela u godinu dana ne shvačam ozbiljno.

 Daj me prosvjetli kako bi izložbeni primjerak trebao biti drugačiji od primjeraka koje se prodaju?

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10
13 godina
offline
Re: Htc U12+
EZY-E kaže...
R36 kaže...
EZY-E kaže...

Svakoga tko mi kaže da Samsunzi ne štekaju ne shvaćam ozbiljno uopće.

Tjedan kad je izašao Note 8 odem u vip, scroll lijevo-desno po homescreenu, otvaranje app drawera - šteka, samo sam se okrenuo i ošo.

 Testiraš na izložbenom primjerku . Ma bravo.

 

To je isto kao da ja kažem da ljude koji ne promjene 2-3 mobitela u godinu dana ne shvačam ozbiljno.

 Daj me prosvjetli kako bi izložbeni primjerak trebao biti drugačiji od primjeraka koje se prodaju?

 Sam ti je odgovorio svojim odogovorm kolko se kuži u mobitele.

 

Ako išta, izložbeni bi trebao biti brži jel uglavnom nemaju nikakve accounte ukucane ili druge aplikacije koje svaki korisnik pod normalno instalira koje naravno uspore svaki telefon.(Facebook,Whastapp,Viber i tako dalje)

12 godina
offline
Re: Htc U12+
ivicask kaže...

Po meni je Samsung browser totalna koma isto tako fotografije.

 

U google photos upišem ime frenda, lokaciju ,datum, i pronađem bilo koju fotku za koju sekundu, da ne velim da imam sve fotografije koje sam ikad slikao na jednom mjestu i ne moram brinuti u backupu i isto tako ih mogu uživo sherati iz istog app.

 

Šta to posebno Samsung photos ima aj mi molim te reci, ti si taj koji živiš u 2012.

 

 Zato što ne koristiš HTC pa ne kužiš kolko ustvari Samsung i dalje šteka.Animacije, otvaranje, multitasking.

 

Otvori youtube i upiši HTC u11 vs s8, s9 , s9+ bilo kakav speed ili multitasking usporedba, svjedno koji model, vidit češ o čemu govorim.To ljudima koji su općenito "sporiji" ne smeta, al meni koji nekad tipkam "ispred" telefona smeta mi i vidim to.

 

I sve te duple aplikacije se učitavaju u memoriju i baš zbog toga su mobiteli tromiji, 2 browsera, 2 galerije, 2 storea itd itd, + drugi bloatware koji Samsung trpa i dalje gore.

 

 

 

 

Samsung Browser po svim testovima troši najmanje baterije i resursa. 

Kolega imam Google fotografije ispred sebe - Pixel 2 XL. Napraviš import s Samsung Galerije na Google fotografije i neš ti problema.

Sasmung Galerija ima najbolju preglednost slika.

 

Od HTC sam imao M10 i dovoljno mi je bilo da ga imam 2 tjedna i vratim zbog nekih tehničkih prolema.

 

Ono dječje testiranje na you tubu kad ekipa ima ispred sebe 5-6 mobitela pa popali 20-30 aplikacija. Tko još to shvača ozbiljno. Pa nismo djeca.

 

64GB/128GB memorije + SD card i problem 2-3 duple aplikacije. Reci da se šališ. U krajnjem slučaju lagano pobrišeše sve duple aplikacije s mobitela. Valjda znaš da se Chrome i sl aplikacije mogu isključit. 

12 godina
offline
Re: Htc U12+
EZY-E kaže...
R36 kaže...
EZY-E kaže...

Svakoga tko mi kaže da Samsunzi ne štekaju ne shvaćam ozbiljno uopće.

Tjedan kad je izašao Note 8 odem u vip, scroll lijevo-desno po homescreenu, otvaranje app drawera - šteka, samo sam se okrenuo i ošo.

 Testiraš na izložbenom primjerku . Ma bravo.

 

To je isto kao da ja kažem da ljude koji ne promjene 2-3 mobitela u godinu dana ne shvačam ozbiljno.

 Daj me prosvjetli kako bi izložbeni primjerak trebao biti drugačiji od primjeraka koje se prodaju?

Aj me prosvjetli kako u roku od 5min koliko se igraš s izložbenim možeš doći do bilo kakvih zapažanja što se tiće mobitela.

 

Zašto onda ovi recezenti testiraju mob 7-14 dana, ako može doći do zaključka na izložbenom mobitelu.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2018 15:14 (R36).
13 godina
offline
Htc U12+

I čisto da ne mislite da sam neki "Die hard" fan HTC-a, vjerojatno mogu dobiti za đabe htc12 isto kao što sam dobio u11 preko xda, al kao što sam rekao živcira me nedostatak prednjeg otiskog prsta i razmišljam o kupovini novog Samsung Note ako će imat kao što kažu FP reader ispod ekrana..neznam šta da drugo kupim iskreno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Htc U12+
ivicask kaže...
EZY-E kaže...
R36 kaže...
EZY-E kaže...

Svakoga tko mi kaže da Samsunzi ne štekaju ne shvaćam ozbiljno uopće.

Tjedan kad je izašao Note 8 odem u vip, scroll lijevo-desno po homescreenu, otvaranje app drawera - šteka, samo sam se okrenuo i ošo.

 Testiraš na izložbenom primjerku . Ma bravo.

 

To je isto kao da ja kažem da ljude koji ne promjene 2-3 mobitela u godinu dana ne shvačam ozbiljno.

 Daj me prosvjetli kako bi izložbeni primjerak trebao biti drugačiji od primjeraka koje se prodaju?

 Sam ti je odgovorio svojim odogovorm kolko se kuži u mobitele.

 

Ako išta, izložbeni bi trebao biti brži jel uglavnom nemaju nikakve accounte ukucane ili druge aplikacije koje svaki korisnik pod normalno instalira koje naravno uspore svaki telefon.(Facebook,Whastapp,Viber i tako dalje)

Pa baš to - ako nema ničega po čemu vidiš da šteka. 

Kladim se da ne šteka priliko skrolanja...

12 godina
offline
Re: Htc U12+
ivicask kaže...

I čisto da ne mislite da sam neki "Die hard" fan HTC-a, vjerojatno mogu dobiti za đabe htc12 isto kao što sam dobio u11 preko xda, al kao što sam rekao živcira me nedostatak prednjeg otiskog prsta i razmišljam o kupovini novog Samsung Note ako će imat kao što kažu FP reader ispod ekrana..neznam šta da drugo kupim iskreno.

 Di ćeš Samsung...pa on ti šteka.

 

Ne kužim ljude poput tebe koji sami sebi pljunu u usta. Očito dovoljno ne šteka kad si spreman kupit Note.

13 godina
offline
Re: Htc U12+
R36 kaže...
ivicask kaže...

I čisto da ne mislite da sam neki "Die hard" fan HTC-a, vjerojatno mogu dobiti za đabe htc12 isto kao što sam dobio u11 preko xda, al kao što sam rekao živcira me nedostatak prednjeg otiskog prsta i razmišljam o kupovini novog Samsung Note ako će imat kao što kažu FP reader ispod ekrana..neznam šta da drugo kupim iskreno.

 Di ćeš Samsung...pa on ti šteka.

 

Ne kužim ljude poput tebe koji sami sebi pljunu u usta. Očito dovoljno ne šteka kad si spreman kupit Note.

 Reko sam ti, otključavam telefon milion puta dnevno, i trebam otisak naprijed, da su ga na htc12 stavili naprijed uzeo bi ga.

 

JBG, sta da radim, moram odvagnuti neke stvari.

 

Al to ne mjenja činjenicu što sam napisao, nadam se da će Samsung napokon riješiti te "micro stutters" i multitasking / opening probleme sa Note 9.

 

A uvijek mi i ostaje i rootanje pa da si ga sam dovedem u red :)

 

EDIT:@R36 Pričam o RAM-u, ne o pohrani, tu je problem kod duplih appova, i Samsungov loš Memory Managment, Low Memmory Killer postavke i druge optimizacije, HTC je tu kralj i to ili kužiš ili ne kužiš, ne trudi se.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2018 15:26 (ivicask).
12 godina
offline
Htc U12+
Nisam rekao za stražnje kamere, rekao sam da bez veze idu filozofirati sa selfi kamerama a ostatak je meh. Da, softver im je dobar, ali ostatak da mete konkurenciju uopće nije istina. Dijeli čipset, nema najviše rama, nema 3,5 mm jack, a ekran će mu biti još jedan u nizu iznadprosječnih IPS LCD-a. Kužim, preferiraš HTC, ali da nudi nešto bolje od drugih, diskutabilno, da mete konkurenciju po svemu? Definitivno ne. Overpriced? Pa, da... recimo da su ubacili sapphire ekran kao na nekim u ultrama, e to bi bilo odlično, ovako mi se čini još jednim u nizu skupih telefona bez "duše"
Što se softvera tiče, da apsolutno su brzi i gaze bilokoji samsung, ali nije to jedina stvar kod telefona. Uzmimo u obzir da su Htc 10 ubili updateom, a svaki prethodni mob ima bugove na novijim androidima, i pravilo je da battery life svakog njihovog mobitela srozaju nadogradnjom...
Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Htc U12+
R36 kaže...
zvonac kaže...
Vidim tu se svašta piše, a jasno mi je da HTC ne leži mnogima, vjerojatno samo njima znan razlog, nemam neki poseban razlog da dajem ostalim brendovima prednost ispred HTCa, svak ima neki adut..
Zapravo mi nije jasno kaj se to točno HTCu tolko zamjera, cijenu neću komentirat jer onda komotno možemo i za ostale modele komentirat cijene i to vodi u nedogled..

Mislim da HTC nastavlja u revijalnom tonu sa odličnim kamera, al gledajući sveukupno, male su razlike između flagšipova i teško je sad nekog izdvojit iz mase koja se iz godine u godinu povećava i dodatno kupcu "otežava" odabir kod kupnje smartfona, jer eto, svi su nakrcani svakavim stvarima.
Dok bi stvari bile tak jednostave kod odabira smartfona, onda bih uzeo Pixel i bok, al pošto nije tak, onda je izbor sve teži i teži, a Pixel pada u drugi plan onda:)

Po meni jedina mana (a i ostatak razvikanih, LG, Samsung) je ažuriranje softvera, s te strane kiksaju dost i mislim da bi tu trebalo značajno poradit na tome..

Šta mu ja zamjeram. 

1.Kašnjenje s kamerom. Prva normalna kamara je meni na U11 jer ima dual pixel fokus. 

2.Dosadan Android.

3.Dizajn - dok su svi pokušavali imati manje bezele oni su radili po svome. Kao da sami svoje mobitele kupuju, a ne korisnici. I opet s U12+ rade istu stvar. Imaju dizajn od prije 2 godine.

4.Cijena - cijena u razini konkurecija a ništa novo ni zanimljivo ne nude.

5.Izbacivanje 6mj top modela kao U11+. Sad opet za 6mj U12+

6.Nikakav dugoročni plan. Kad im vidim mobitele, vidim da ne znaju šta bi sa sobom kao i Sony.

 

Znači isto mislim i za Sony.

 

 Kamera na htc10 je super. Uz google cam vise detalja nego pixel2 (da..imam i pixel2)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice