Jailbreak iphone 3.1 softwarea

poruka: 38
|
čitano: 12.704
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Jailbreak iphone 3.1 softwarea

Po meni je cydia jednostavnija i daje neke dodatne mogućnosti kod instalacija programa... probao oba ...  jednostavnost u prvom planu...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Jailbreak iphone 3.1 softwarea
j3sp1s kaže...

Po meni je cydia jednostavnija i daje neke dodatne mogućnosti kod instalacija programa... probao oba ...  jednostavnost u prvom planu...

pa ima ovo cydiu

"As I walk through the valley of the shadow of death I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley!"
15 godina
protjeran
offline
Jailbreak iphone 3.1 softwarea

Ja sam imao verziju bez nje... a gle nije cydia jedina imas ti jailbrekova i bez nje a i sa drugim programima...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Jailbreak iphone 3.1 softwarea

imam problem. Kada radim jailbreak preko blackra1n-a, RUNNING mi traje jako dugo i nikako da zavrsi. Zanima me koliko vama traje? Imam 3g 3.1.2

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Jailbreak iphone 3.1 softwarea

Ja sam radio jailbreak 3.0 na iphoneu 3G i jednostavno nikad dobit carrier-a, samo piše no signal i amen.

A kad ga vratim u legalu sve radi

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Jailbreak iphone 3.1 softwarea

koliko vam treba da se pojavi ona slika kod jailbreaka 3.1.2, meni nikako da se pojavi, molim za pomoc

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Jailbreak iphone 3.1 softwarea
bug_fan kaže...

koliko vam treba da se pojavi ona slika kod jailbreaka 3.1.2, meni nikako da se pojavi, molim za pomoc

Pise ti na mackorisnik forumu meni se to isto dogodilo, malo prolistaj i nac ces rjesenje ;D

"As I walk through the valley of the shadow of death I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley!"
15 godina
protjeran
offline
Jailbreak iphone 3.1 softwarea

Ja sam prije par dana uspio na poslu napraviti downgrade na 3.0.1 pa onda jailbreak preko redsn0w-a ...

 

Ako baš želiš napraviti to javi mi poslati cu ti na PM...

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice