Kamere u smartfonima- Rasprava izdvojena tema

poruka: 6.275
|
čitano: 1.437.790
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kamere u smartfonima- Rasprava
nemrem_stara_mi_sere kaže...
mzopg kaže...

Evo ga, pojavio se P40 Pro+ za cijenu Mi 10 Ultra:

https://www.njuskalo.hr/huawei-p40/huawei-p40-pro-oglas-32475822

 

i to nekakav special edition. ekipa savjeti?

MT6889 - Dimensity 1000 - MediaTek

Kirin 990 5G - P40 Pro+

Kažem ja, special edition, unikat. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Kamere u smartfonima- Rasprava
zuper kaže...
Jesi imao OP 8 Pro? Ako nisi možda da probaš njega. Ovaj lik veli da je kamera odlična. Ustvari, sve 3 su odreda odlične

Mene pitaš?

Nisam još imao niti jedan OnePlus, a vidim da su dobri uređaji. Taj OP8 Pro sam gledao kad sam se mislio između njega Mi 10 Pro i Redmi K30 Pro Zoom i radi jako dobre fotke jedino ih previše procesira pa su po meni malo previše instagram style, puno saturacije i oštrine, ali da se to podesiti. Uglavnom djeluje kao odličan uređaj.

10 godina
offline
Kamere u smartfonima- Rasprava

https://www.flickr.com/photos/62335771@N03/shares/31W9v1

 

Evo nesto novih sa Mi Note 10.

 

 

Dva nocna videa...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2020 18:05 (ocean77).
 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kamere u smartfonima- Rasprava

Popustio sam pritisku i postao vlasnik Mi Note 10 zahvaljujući kolegi Batmanu.

Ovako na prvu, kamere su fenomenalne, dok ne probaš i ne znaš o čemu pričaju Ocean i Batman, iako sam pogledao svaku moguću fotografiju na temi napravljenu tim mobitelom.

Prirodni bokeh, zoom kamere i wide angle koji se na centimetar ili koliko već može približiti objektu su me ostavili bez daha, posebno me oduševilo kako lako takvu fotografiju možeš napraviti. 

 

Prvi Xiaomi s kojim se nisam "opekao" na marketing što se tiče kvalitete fotografija, sama stock kamera je jako dobra.

 

Detaljniji osvrt ću napisati kroz koji tjedan. 

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kamere u smartfonima- Rasprava
1337Raptor kaže...

Popustio sam pritisku i postao vlasnik Mi Note 10 zahvaljujući kolegi Batmanu.

Ovako na prvu, kamere su fenomenalne, dok ne probaš i ne znaš o čemu pričaju Ocean i Batman, iako sam pogledao svaku moguću fotografiju na temi napravljenu tim mobitelom.

Prirodni bokeh, zoom kamere i wide angle koji se na centimetar ili koliko već može približiti objektu su me ostavili bez daha, posebno me oduševilo kako lako takvu fotografiju možeš napraviti. 

 

Prvi Xiaomi s kojim se nisam "opekao" na marketing što se tiče kvalitete fotografija, sama stock kamera je jako dobra.

 

Detaljniji osvrt ću napisati kroz koji tjedan. 

 

 

Moj savjet ti je da stavis Gcam i zaboravis stock kameru.

Ja sam probao par usporednih fotki sa svim kamerama (stock vs Gcam) i jednostavno vidio da stock ne moze parirati Gcam.

Default cam koristim samo za 4K video koji je na stock kameri fenomenalan, toliko dobar da mozes snimiti video i iz njega u Google Photos izvlaciti 8MP fotke.

 

Ovo je svakako kamera koja je u TOP 3 trenutno, a u kategoriji mobitela do cca 3000 Kn apsolutni broj 1.

10 godina
offline
Kamere u smartfonima- Rasprava

Evo ti primjer zasto je bitno staviti Gcam, lijevo je Gcam (CROP), a desno stock cam.

Fotkano sa 3.7X (94mm) kamerom.Gcam je toliko bolji da se iz aviona vidi razlika.

 

 

 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Kamere u smartfonima- Rasprava

Ima kakv gcam za mi 10 mozda

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Kamere u smartfonima- Rasprava

ponedjeljkom bacim oko na njuškalo, evo ti mzopg  p40p+ za 5.500, računom i garancijom, u neotvorenoj kutiji....istina u rijeci, to bi sad trebalo sve skupa provjeriti i ispitati... ;) https://www.njuskalo.hr/huawei-p40/huawei-p40-pro-512gb-ceramic-black-zapakirano-racun-garancija-oglas-32519017

Jel su tebi shippali ultru za tog giztopa...?

 

p.s. sad sam se sjetio da je prosli tjedan na njuški bila i nova ultra (transparent) za 6.600kn, ali je vise nema...vjv prodana, samo sam htio napisati kako ultra ide za više para od p40p+ ;)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.9.2020 9:33 (Dan1234567890).
 
1 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Kamere u smartfonima- Rasprava
Najdraži su mi oglasi u kojima pacijenti nisu sposobni stavit normalnu sliku, već su izgubili 35 sekundi na guglu da nađu navedeni model koji prodaju.
12 godina
offline
Kamere u smartfonima- Rasprava

Koji GCam i XML koristiš za Mi Note 10?

Ovo je zadnji GCam Nikita 7.4

 

Stock MIUI Camera:
https://flic.kr/p/2jLZZKg

GCam:

https://flic.kr/p/2jM5pNn

Xiaomi Mi Note 10 Pro + POCO F2 Pro
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kamere u smartfonima- Rasprava

Ljudovi, nesto me zanima..

Kolko od vas koristi fotic pored smartfona kojeg isto koristite za fotkanje? 

Na fotic mislim, 4/3 sistem, komapktni fotici sa 1" senzorom zapravo fotici koji prakticki stanu u djep.

Naravno ne mislim ovdje na profi upotrebu neg vise amatersko fotkanje..

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.9.2020 10:28 (zvonac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Kamere u smartfonima- Rasprava

Ja osobno DSLR više ne koristim otkad sam uzeo Mi Note 3.

To je bio neki period za mene otkada sam se okrenuo "mobilnoj fotografiji" i zaboravio na skupe objektive, ND/CPL filtere ruksak i ostalo.

 

Zadnje ~2 godine samo mobitel i dron i mogu reči da mi je to pun pogodak.

 

Xiaomi Mi Note 10 Pro + POCO F2 Pro
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Kamere u smartfonima- Rasprava

Ma malo me nostalgija lovi dok gledam neke fotke sa foticima

Al isto tak znam da mi je fotic vise bio doma neg uz mene, vecinom sam s smartfonom slikao bez obzira sto je inferioran foticima.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kamere u smartfonima- Rasprava
Dan1234567890 kaže...

ponedjeljkom bacim oko na njuškalo, evo ti mzopg  p40p+ za 5.500, računom i garancijom, u neotvorenoj kutiji....istina u rijeci, to bi sad trebalo sve skupa provjeriti i ispitati... ;) https://www.njuskalo.hr/huawei-p40/huawei-p40-pro-512gb-ceramic-black-zapakirano-racun-garancija-oglas-32519017

Jel su tebi shippali ultru za tog giztopa...?

 

p.s. sad sam se sjetio da je prosli tjedan na njuški bila i nova ultra (transparent) za 6.600kn, ali je vise nema...vjv prodana, samo sam htio napisati kako ultra ide za više para od p40p+ ;)

 

 

Evo baš gledam. Nije ti malo čudno što lik prodaje 12 potpuno različitih mobitela, svi su u original kutiji sa računom i garancijom i niti jedan nema sliku, već su sve slike s neta. Uz To je registriran na njuškalo ove godine. Nekako mi se pali lampica upozorenja, ali svejedno ću ga nazvati danas pa vidim što je u pitanju. Ako je sve ok za te novce ja to kupujem.

 

Ultru još čekam, navodno pošiljka stiže ovaj tjedan u EU skladište pa ide za RH, vidjeti ćemo.

 

Vidio sam prije dva dana tu Ultru za 6600. Meni za ovu što sam naručio nude već 1000kn preko cijene koliko sam platio. 

Treba shvatiti politiku i razmišljanje Kineza, sad u situaciji kad je Huawei limitiran, Xiaomi izbaci top uređaj samo za kinesko tržište. Nekakav patriotizam?

 

zvonac kaže...

Ljudovi, nesto me zanima..

Kolko od vas koristi fotic pored smartfona kojeg isto koristite za fotkanje? 

Na fotic mislim, 4/3 sistem, komapktni fotici sa 1" senzorom zapravo fotici koji prakticki stanu u djep.

Naravno ne mislim ovdje na profi upotrebu neg vise amatersko fotkanje..

Toliko malo da si me sad podsjetio da sam frendu posudio fotić i opremu ima već preko godinu dana, tko zna je li još živ. 

E sad ovaj moj mirrorless Fuji je dosta malen, ali nema šanse da stane u džep, uz to još par objektiva, filteri, stativ... to je tegliti jednu manju torbu sa sobom, a to mi se više neda uz današnje mobitele. Nekad mi bude žao što nije uz mene, ali puno više prednosti mi ima dobar fotić na mobitelu. Na kraju dSLR stoji na polici i skuplja prašinu, osim ako to nije alat za posao.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.9.2020 11:01 (mzopg).
12 godina
offline
Re: Kamere u smartfonima- Rasprava
Dan1234567890 kaže...

ponedjeljkom bacim oko na njuškalo, evo ti mzopg  p40p+ za 5.500, računom i garancijom, u neotvorenoj kutiji....istina u rijeci, to bi sad trebalo sve skupa provjeriti i ispitati... ;) https://www.njuskalo.hr/huawei-p40/huawei-p40-pro-512gb-ceramic-black-zapakirano-racun-garancija-oglas-32519017

Jel su tebi shippali ultru za tog giztopa...?

 

p.s. sad sam se sjetio da je prosli tjedan na njuški bila i nova ultra (transparent) za 6.600kn, ali je vise nema...vjv prodana, samo sam htio napisati kako ultra ide za više para od p40p+ ;)

 

 

 Ja sam gledao Note 20 Ultru. Za 6800kn je bio...a dođe 9999kn. Mob mjesec dana na tržištu.

 

Ljudi uzimaju na ugovore i riješavaju se brzo. Jednostavno hoće doći brzo do cash-a.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.9.2020 11:03 (R36).
9 godina
offline
Re: Kamere u smartfonima- Rasprava
kbenzema kaže...
Najdraži su mi oglasi u kojima pacijenti nisu sposobni stavit normalnu sliku, već su izgubili 35 sekundi na guglu da nađu navedeni model koji prodaju.

 da, ja volim ad stave pravu sliku, ali ja kad sam prodavao svoj, nisam imao drugi mob da ga uslikam pa sam isto stavio slike s weba ;)

mzopg kaže...
Dan1234567890 kaže...

ponedjeljkom bacim oko na njuškalo, evo ti mzopg  p40p+ za 5.500, računom i garancijom, u neotvorenoj kutiji....istina u rijeci, to bi sad trebalo sve skupa provjeriti i ispitati... ;) https://www.njuskalo.hr/huawei-p40/huawei-p40-pro-512gb-ceramic-black-zapakirano-racun-garancija-oglas-32519017

Jel su tebi shippali ultru za tog giztopa...?

 

p.s. sad sam se sjetio da je prosli tjedan na njuški bila i nova ultra (transparent) za 6.600kn, ali je vise nema...vjv prodana, samo sam htio napisati kako ultra ide za više para od p40p+ ;)

 

 

Evo baš gledam. Nije ti malo čudno što lik prodaje 12 potpuno različitih mobitela, svi su u original kutiji sa računom i garancijom i niti jedan nema sliku, već su sve slike s neta. Uz To je registriran na njuškalo ove godine. Nekako mi se pali lampica upozorenja, ali svejedno ću ga nazvati danas pa vidim što je u pitanju. Ako je sve ok za te novce ja to kupujem.

 

Ultru još čekam, navodno pošiljka stiže ovaj tjedan u EU skladište pa ide za RH, vidjeti ćemo.

 

Vidio sam prije dva dana tu Ultru za 6600. Meni za ovu što sam naručio nude već 1000kn preko cijene koliko sam platio. 

Treba shvatiti politiku i razmišljanje Kineza, sad u situaciji kad je Huawei limitiran, Xiaomi izbaci top uređaj samo za kinesko tržište. Nekakav patriotizam?

 

zvonac kaže...

Ljudovi, nesto me zanima..

Kolko od vas koristi fotic pored smartfona kojeg isto koristite za fotkanje? 

Na fotic mislim, 4/3 sistem, komapktni fotici sa 1" senzorom zapravo fotici koji prakticki stanu u djep.

Naravno ne mislim ovdje na profi upotrebu neg vise amatersko fotkanje..

Toliko malo da si me sad podsjetio da sam frendu posudio fotić i opremu ima već preko godinu dana, tko zna je li još živ. 

E sad ovaj moj mirrorless Fuji je dosta malen, ali nema šanse da stane u džep, uz to još par objektiva, filteri, stativ... to je tegliti jednu manju torbu sa sobom, a to mi se više neda uz današnje mobitele. Nekad mi bude žao što nije uz mene, ali puno više prednosti mi ima dobar fotić na mobitelu. Na kraju dSLR stoji na polici i skuplja prašinu, osim ako to nije alat za posao.

 Ako je ovo istina, onda je vrlo vjerovatno neka muljaža... nazovi i vidi, traži da ti pošalje slike. Štoviše, ako je muljaža, njuškalo će mu samo ubrzo maknuti sve oglase, naišao sam na takve slučajeve prije. Stvarno ima malo tih p40p+, ali naleti svako malo neki, valjda nisu svi ovakvi...Ultre isto ima malo, ali njezina cijena je zbog toga veća od redovne u kini, jer ocito ljudi iz ovih krajeva žele doći do nje, a ne mogu. Sumnjam da je patriotizam kod Xiaomi-ja razlog zašto ne dostavljaju WW...

9 godina
offline
Re: Kamere u smartfonima- Rasprava
Dan1234567890 kaže...
kbenzema kaže...
Najdraži su mi oglasi u kojima pacijenti nisu sposobni stavit normalnu sliku, već su izgubili 35 sekundi na guglu da nađu navedeni model koji prodaju.

 da, ja volim ad stave pravu sliku, ali ja kad sam prodavao svoj, nisam imao drugi mob da ga uslikam pa sam isto stavio slike s weba ;)

 ja kad prodajem novo zapakirano onda ga sigurno ne vadim iz kutije da ga slikam, onda to više nije novo zapakirano. nadem na netu sliku i eventualno uslikam kutiju

12 godina
neaktivan
offline
Re: Kamere u smartfonima- Rasprava
digitall kaže...
Dan1234567890 kaže...
kbenzema kaže...
Najdraži su mi oglasi u kojima pacijenti nisu sposobni stavit normalnu sliku, već su izgubili 35 sekundi na guglu da nađu navedeni model koji prodaju.

 da, ja volim ad stave pravu sliku, ali ja kad sam prodavao svoj, nisam imao drugi mob da ga uslikam pa sam isto stavio slike s weba ;)

 ja kad prodajem novo zapakirano onda ga sigurno ne vadim iz kutije da ga slikam, onda to više nije novo zapakirano. nadem na netu sliku i eventualno uslikam kutiju

 Naravno da nećeš vaditi iz kutije ako je original zapakirano, ali uslikaš kutiju, račun... čisto da se vidi da je sve legit. 

9 godina
odjavljen
offline
Re: Kamere u smartfonima- Rasprava
Ni ne mislim da ga treba vadit, ali bar kutiju uslikat, to bi bilo oke. Ove oglase sa slikama s neta samo preskačem.
12 godina
neaktivan
offline
Kamere u smartfonima- Rasprava

Ako nekoga zanima Mi 10 Ultra za 813$:

https://www.cect-shop.com/en/xiaomi-mi-10-ultra.html?v=12571

 

Poštarina je 23$ i nema dodatnih troškova, jedino ne primaju paypal pa ih za sada zaobilazim.

 

I drugi uređaji su im po ok cijenama, recimo Redmi K30 Pro Zoom za 485$.

 

Je li netko kupovao kod njih? Iskustva?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kamere u smartfonima- Rasprava
zvonac kaže...

Ljudovi, nesto me zanima..

Kolko od vas koristi fotic pored smartfona kojeg isto koristite za fotkanje? 

Na fotic mislim, 4/3 sistem, komapktni fotici sa 1" senzorom zapravo fotici koji prakticki stanu u djep.

Naravno ne mislim ovdje na profi upotrebu neg vise amatersko fotkanje..

U mojem slučaju, nije slučaj kompaktnog fotića već poveći SONY A7RIV, ali koji uvijek nosim uza sebe prilikom planinarenja, ili neku privatnu feštu, izlet u neki grad, u kojem nisam bio otkako imam isti! 

Mobitel za fotkanje koristim u 99% slučajeva kada koristim aplikaciju "RELIVE", na kojoj onda imam priliku izabrati deset po svojem izboru, i onda koristim iste za prikaz gdje sam bazao  

zvonac kaže...

Ma malo me nostalgija lovi dok gledam neke fotke sa foticima

Al isto tak znam da mi je fotic vise bio doma neg uz mene, vecinom sam s smartfonom slikao bez obzira sto je inferioran foticima.

Istina, znam da su bolje slike sa fotića, ali čak i kada ulovim neku dobru ribu, ili kada snimam obitelj labudova, majka, tata i osam mladih labudića, onda koristim samo mobitel, jer nikada nisam išao u ribolov pa da onda umjetnički slikam ulovljeno. 

ATJ Lučko
10 godina
offline
Kamere u smartfonima- Rasprava

Nabavio obicni p30, njega nisam imao.

Evo par fotki sa automatikom. 

 

https://www.flickr.com/photos/181609696@N07/albums/72157716161747156

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
Moj PC  
4 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Kamere u smartfonima- Rasprava
ATJLučko kaže...

U mojem slučaju, nije slučaj kompaktnog fotića već poveći SONY A7RIV, ali koji uvijek nosim uza sebe prilikom planinarenja, ili neku privatnu feštu, izlet u neki grad, u kojem nisam bio otkako imam isti! 

Mobitel za fotkanje koristim u 99% slučajeva kada koristim aplikaciju "RELIVE", na kojoj onda imam priliku izabrati deset po svojem izboru, i onda koristim iste za prikaz gdje sam bazao  

Istina, znam da su bolje slike sa fotića, ali čak i kada ulovim neku dobru ribu, ili kada snimam obitelj labudova, majka, tata i osam mladih labudića, onda koristim samo mobitel, jer nikada nisam išao u ribolov pa da onda umjetnički slikam ulovljeno. 

 Ma bauljam po flickru i gledam fotke koje ekipa stavlja s fotićima, znam da me to drži neko vrijeme, pa popusti, na kraju odustanem od fotića jer mi se jednostavno ne da nosit sa sobom i na kraju se mobitelom fotkam.

Stvarno ne znam, jel su smartfoni tolko napredovali u segmentu fotovidea ili što, al definitvno se pomaci vide iz godine u godinu, vidim da se sad ide naprijed u pogledu povećanja senzora na smartfonima, trenutno dominiraju senzori veličine 1 1/7"-1 1/33", što je ogroman pomak s nekadašnjih 1 2/55" koji su dominirali u flagšipima 2017-2018 a i unazad 5-6 godina..

 

10 godina
offline
Kamere u smartfonima- Rasprava
 
2 1 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Kamere u smartfonima- Rasprava

Imam Nikon dslr, isto kada sam ga kupovala fantazirala sam o tome kako ću ja svuda sa njime, a sad na kraju mobitel dušu dao.

Moraš paziti na njega, ako idem gdje u torbu, vuci ga za sobom..

 

Npr Iphone koji ja ne simpatiziram i za te novce se kupi bomba fotić, ima kameru da se sve pitaš jel moguće. Što je, je.

Za društvene mreže i ovako neke usputne opuštene fotke, mobitel je sve. Zato ganjam neki sa bijesnom kamerom.

 

 

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Kamere u smartfonima- Rasprava

......

 
11 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kamere u smartfonima- Rasprava
Dan1234567890 kaže...

 Ako je ovo istina, onda je vrlo vjerovatno neka muljaža... nazovi i vidi, traži da ti pošalje slike. Štoviše, ako je muljaža, njuškalo će mu samo ubrzo maknuti sve oglase, naišao sam na takve slučajeve prije. Stvarno ima malo tih p40p+, ali naleti svako malo neki, valjda nisu svi ovakvi...Ultre isto ima malo, ali njezina cijena je zbog toga veća od redovne u kini, jer ocito ljudi iz ovih krajeva žele doći do nje, a ne mogu. Sumnjam da je patriotizam kod Xiaomi-ja razlog zašto ne dostavljaju WW...

Napokon mi se javio lik sa njuškala, na tel mi se nije javio pa sam poslao poruku ima par dana. Čudan neki lik, ne želi poslati slike kutije, ne šalje pouzećem odnosno ignorirao je to pitanje, sve u stilu idemo se naći u Rijeci... u međuvremenu je maknuo baš oglas za P40 Pro+ za koji sam ga kontaktirao. Sad vi sami zaključite je li tu sve čisto.

 

Ultra je u međuvremenu stigla, 2 dana iz EU skladišta do RH, problem je bio što se rasprodala kad sam radio narudžbu pa je trebalo čekati 2 tjedna da stigne iz Kine u EU skladište.

Sve je stiglo u komadu, na svu sreću jer ja onako ne bi zapakirao par čarapa, a kamoli uređaj plaćen gotovo 6000kn. Za to će me još čuti Kinezi. 

Možda nekome to nije bitno, ali ja volim da mi je i kutija u tip-top stanju, ovako je dobila par manjih udubina i malo su kantuni natučeni, ništa strašno, ali nepotrebno. Zadnji Poco F2 Pro koji mi je stigao je bio u original kutiji + sve skupa omotano u spužvu tako da je stigao kao iz dućana. Ono što me iznenadilo je da je kutija bila "vakumirana", ali kad sam je otvorio vidi se da je već otvarana. To je i pisalo na njihovoj stranici, da će otvoriti kako bi provjerili je li sve ok i da instaliraju google trgovinu, ali nisam očekivao da će biti original zapakirano.

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.10.2020 19:57 (mzopg).
11 godina
offline
Kamere u smartfonima- Rasprava

Brutalno izgleda telefoncek

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Kamere u smartfonima- Rasprava

Prekrasan je, najkompletniji i najbolji mob 2020 bez ikakve sumnje, a toliko je napredan da ce ostati aktualan i narednu godinu najmanje.

 
2 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Kamere u smartfonima- Rasprava

Xiaomi se brine da nam ne bude dosadno. 

 

Na prvu mi je taj Mi 10T Pro djelovao pomalo kao promašen model, ali nakon što sam pogledao par recenzija sam promijenio mišljenje, naravno sve ovisi o cijeni, ako se nađe negdje oko 500 eura mogao bi biti dobra kupovina.

 

Stavili su vrhunski 144Hz adaptivni IPS display, a kameru su još ispolirali.

 

Fora je i nova funkcija "clon" (kloniranja), zabavno. Stvarno je MIUI napredovao, sad je to po meni top UI.

Gledam kako radi na Mi 10 Ultra i oduševljen sam, još u kombinaciji sa 120Hz sve klizi.

 

 

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice