Noa H10

poruka: 82
|
čitano: 47.029
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Noa

 Ima li netko mobitel? Kako vam se čini inače? 2600kn + 2 godine garancija sa po meni jako dobrim hardwareom.

H10

4gb ram, x27 helio 10 cores, solidna kamera. Čini mi se kao best buy za te novce, ili sam pogriješio?

 
0 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Noa H10
2600 kn za kineza tvrtke sumwire na koji su naljepili NOA logo i reklamiraju kao hrvatski proizvod, a taj isti mobitel ako naručite iz Kine je duplo jeftiniji.

Sad ljudi misle imam Hrvatsku garanciju barem. Imaš kiflu, i oni te dijelove naručuju iz Kine, a za svaku sitnicu će tebe pokušati okriviti budi siguran, to im je poslovna politika da te natjeraju da platiš popravak. Da i ako te bude zanimalo strane mobitela na servisu možeš fino zvati na 06.. broj i platiti 3,4 kn po minuti, a u Zagrebu to ne znaju ništa reći jer je servis za sve veće stvari u Koptivnici. A o ponašanju zaposlenika kad je neki problem da i ne govorim, pristojnost su ostavili na pašnjaku s kojega su došli.

Za te novce ti uzmeš zapakirani novi Samsung galaxy S6 ili najjačeg kineza, One plus one ili Xiaomi, ovo je najgora moguća stvar koju možeš napraviti.
 
16 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Noa H10
Bjez od tog smeca za te novce, kolega iznad mene ti je dobro odgovorio.
7 godina
offline
Noa H10

Za te pare kupi novi Nexus 5X 32 GB u dućanu, ili 6P očuvan i s garancijom na Njuškalu.

I 5X je 100 svjetlosnih godina od Noa šrota (po performansama, kameri, kvaliteti).

Kruha i igala...
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Noa H10

Registrirao sam se samo radi ovog komentara, kupio sam Nou H10 i zadovoljan sam sa svime a prije toga sam bio korisnik xperia, lg g serija i microsoft/nokia mobitela. Kad kazu kineski mobitel, koji danas mobitel nije iz kine? Zapravo imamo 500 brandova a samo 10tak tvornica u Shenzenu, noa je mobitel porijeklom iz kine kao i samsung kao i lg i kao i sam apple. Za 2600 kuna bolji mobitel u ovom trenutku necete naci novi u trgovini, ovaj model ima samsungovih 4gb rama (i danas izlaze modeli sonya, samsunga i lg-a sa 2gb rama i prodaju se po 3000kn+), novi Helio x27 procesor (neko kaze nema do snapdragona jer ih samsung ugraduje i to prodaju puno slabije procesore odnosno mobitele za 4000kn), kvaliteta izrade dostojna appleu, 2.5d staklo i aluminijsko kuciste. Djelovi su im uvijek dostupni bar su tako rekli a i imaju garanciju za dodatnih 300tinjak kuna u kojoj su ukljuceni i lomovi stakla a ja sam nazalost zakasnio i nisam znao za tu garanciju kad sam uzeo mob. Najveca greska ljudi je to sto im je nametnut brand i zapravo se danas gleda sto pise na mobitelu a ne kakav je mobitel. Isto tako kad kazu dijelovi iz kine, pa nego odakle ce biti sto mislite da apple staklo salje iz californie direktno za vas. Sve je to isto smece i sve to proizvode mali kinezici u tvornicama i sto je najgore vjerovatno je ovaj mobitel proizveden 5 metara od samsunga ali nema taj natpis da bi kostao 4000kn. Zakljucak je da je mobitel best buy trenutno.

 
3 12 hvala 0
13 godina
offline
Re: Noa H10
Zakljucak je da ne znas sto pises.

Nismo pricali o isplativosti novog samsunga ili applea, to je neka druga tema, nego da za te novce ima puno boljih mobitela.

To da imaju rezervne djelove je laz, mozda eventualno staklo. Znam par mobitela koji su zavrsili tamo na "servisu", svi su se cekali 30+ dana, da dodju djelovi ili da se mob vrati iz kine.
7 godina
offline
Re: Noa H10
Odi u h18 i pitaj kakve maske imaju za mob, ili kaljeno od kojih proizvodaca.. Imaju 1-2 maske i to je to, mob nimalo ne vrijedi, isto ko i vivax, ne mozes zamjenske dijelove nac nigdje, jer je ime promijenjeno nemos ni iz kine narucit...
11 godina
neaktivan
offline
Re: Noa H10
mcf kaže...
Zakljucak je da ne znas sto pises.

Nismo pricali o isplativosti novog samsunga ili applea, to je neka druga tema, nego da za te novce ima puno boljih mobitela.

To da imaju rezervne djelove je laz, mozda eventualno staklo. Znam par mobitela koji su zavrsili tamo na "servisu", svi su se cekali 30+ dana, da dodju djelovi ili da se mob vrati iz kine.

 

Vidim da su nabrojani one plus one, S6, nexus 5x i xiaomi (koji bi to xiaomi bio)? Ima možda još nešto kaj bi preporučili?

 

 

7 godina
offline
Re: Noa H10

Vjeruj mi, Nexus je u toj kokurenciji 10 klasa iznad.

Samsung zaboravi, Xiaomi ne cilja na tu kategoriju, a O+ se ne isplati osim u novoj generaciji(3 ili 3T), tak da Nexus jedino.

Najbolje performanse od nabrojanih, kamera u rangu svih najboljih u toj generaciji (npr. S6) i još k tome jedini ne šteka (uz Xiaomi od nabrojanih).

Kruha i igala...
10 godina
neaktivan
offline
Noa H10

Dajte molim vas... Xiaomi Mi5 je za to sve tatamata. Evo dobil je i Nougat sad. Hoće li ako i kad će Noa dobit za iste pare? Drugo, svaka čast onima koji su kupili, ne treba vrijeđat, al svaki pojedinac za sebe odlučuje kamo će strusit lovu, tak da su nepotrebne te priče u stilu ''čiji je duži'' jer uvijek ima odličnih i jeftinijih alternativa svemu. Noa to nažalost nije.

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Noa H10
fer-de-lance kaže...

Vjeruj mi, Nexus je u toj kokurenciji 10 klasa iznad.

Samsung zaboravi, Xiaomi ne cilja na tu kategoriju, a O+ se ne isplati osim u novoj generaciji(3 ili 3T), tak da Nexus jedino.

Najbolje performanse od nabrojanih, kamera u rangu svih najboljih u toj generaciji (npr. S6) i još k tome jedini ne šteka (uz Xiaomi od nabrojanih).

 3T je zvijer i naginjem prema njemu, temu sam pokrenuo jer mi se sviđao lokalni servis sa NOA, al kolko vidim po ovom kaj pisete to je nepostojece.

O+ ak mi nes ode moram ga slat u kinu? Zato naginjem nekoj lokalnoj opciji radije.

7 godina
offline
Re: Noa H10
medozg366 kaže...

 3T je zvijer i naginjem prema njemu, temu sam pokrenuo jer mi se sviđao lokalni servis sa NOA, al kolko vidim po ovom kaj pisete to je nepostojece.

O+ ak mi nes ode moram ga slat u kinu? Zato naginjem nekoj lokalnoj opciji radije.

 Zato i kažem da ideš na Nexusa.

Em je beskonačno bolji (čak po mnogim stvarima i ispred OP3), em ga ima u ponudi kod operatera, pa ima šanse da jamstvo vrijedi na istom servisu i kod uređaja iz normalnih dućana.

Bar nekaj (garantirani sevis ako nekaj ne valja-LG), ali ti je općenito slanje mobitela na servis u `Rvačkoj jednako samoubojstvu, a Noa je daleko najčešći gost servisa, čak i ispred Vivaxa...

Vjeruj mi, u zadnjih godinu dana sam prolazio gadne kalvarije s Noama (ne ja direktno, ali sam poznanicima rješavao probleme, ne bih koristio Nou ni da mi poklone), i sa servisima su doživjeli takve patnje da nikad više nikaj njihovo ne budu kupili.

A to ti dovoljno govori.

Kruha i igala...
13 godina
offline
Re: Noa H10
One plus 3t je klasa iznad nabrojanih, ali i malo skuplji.. u rangu s7. Baci pogled u o+ temu, imas dosta komentara ljudi koji imaju njega i s7.

Od nabrojanih, xiaomi mi5 je najbolji omjer cijene i kvalite, odlicna miui verzija androida, ogromna zajednica i redovni updejti.

Nexus 5 bi mi bio zadnji izbor, usporedba sa oneplus je besmisleja, jedino mu je kamera malo bolja od mi5 u nocnim uvjetima.

Btw imam/imao sam sva tri modela, tak da.. ova izjava kolege da nexus 5 pojede oneplus i xiaomi mija je.. dosta neutemeljena :)
7 godina
offline
Re: Noa H10
mcf kaže...
One plus 3t je klasa iznad nabrojanih, ali i malo skuplji.. u rangu s7. Baci pogled u o+ temu, imas dosta komentara ljudi koji imaju njega i s7.
Od nabrojanih, xiaomi mi5 je najbolji omjer cijene i kvalite, odlicna miui verzija androida, ogromna zajednica i redovni updejti.
Nexus 5 bi mi bio zadnji izbor, usporedba sa oneplus je besmisleja, jedino mu je kamera malo bolja od mi5 u nocnim uvjetima.
Btw imam/imao sam sva tri modela, tak da.. ova izjava kolege da nexus 5 pojede oneplus i xiaomi mija je.. dosta neutemeljena :)

 Istina da je OP3t jedini novi flagship od navedenih, ali, koliko vidim, ima puno prijava problema s njim +također malo teža servisna podrška.

Mi5 zakon, ali isto problemi sa servisom (premda je obično brže rješivo od naših servisa, tak da je zapravo s te strane super), ali je mobitel zakon, bar po mom iskustvu s Xiaomijima, i odličan izbor.

Po meni, Nexus ima sve ono kaj treba: stabilan software bez laga (Mi 5 i OP ne toliko, bar ono kaj sam ja vidio- Nexus je uvijek iznad), kameru u top klasi (najnoviji flagshipi ga dobiju samo u mraku), službeni update duži od svih, neslužbeni još duži, najviše modanja, najmanje prijavljenih problema.

Samsung je smeće; ako ne odmah, već nakon 2 mjeseca je - štekavo smeće (i to nikad da poprave, ni sa S7-govorim iz iskustva).

Eh sad...

Onda realno; Nexus je najbrži, jedino od ovih S7 ima bolju kameru, Mi5 ni vrit ni mimo, OP isto.

I sad, jel mu treba najnoviji SOC?

Ako da, onda bilo kaj osim Nexusa.

Ako ne, onda samo Nexus.

A ionak igrice ne koriste ni Nexusov Snapdragon 808 kak spada, tak da je tu miran par godina.

Uglavnom, moje subjektivno mišljenje, bez ljutnje i izdrkavanja molim.

 

P.S. kolega, ja sam mislio na Nexus 5X, a ne 5.

5 je starudija, nema kaj tražit u ovoj usporedbi, probajte pa ćete vidjet da je tak.

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2017 0:29 (fer-de-lance).
13 godina
offline
Re: Noa H10
fer-de-lance kaže...

 Istina da je OP3t jedini novi flagship od navedenih, ali, koliko vidim, ima puno prijava problema s njim +također malo teža servisna podrška.

Mi5 zakon, ali isto problemi sa servisom (premda je obično brže rješivo od naših servisa, tak da je zapravo s te strane super), ali je mobitel zakon, bar po mom iskustvu s Xiaomijima, i odličan izbor.

Po meni, Nexus ima sve ono kaj treba: stabilan software bez laga (Mi 5 i OP ne toliko, bar ono kaj sam ja vidio- Nexus je uvijek iznad), kameru u top klasi (najnoviji flagshipi ga dobiju samo u mraku), službeni update duži od svih, neslužbeni još duži, najviše modanja, najmanje prijavljenih problema.

Samsung je smeće; ako ne odmah, već nakon 2 mjeseca je - štekavo smeće (i to nikad da poprave, ni sa S7-govorim iz iskustva).

.....

 

 Kakva ljutnja (ako se odnosilo na moj post), pa ljudi smo i diskutiramo :-)

 

Eto moje skromno iskustvo, sa sva tri modela, malo se ponavljam, al eto :) ..

 

- op3t definitivno najbrzi, jako solidna izvedba, kamera u nocnim uvjetima na manual modu moze izvuci vrhunske fotke, par sitnih bugova je ispravio vec prvi update, odlican support (na neke sluzbene upite mailom sam dobio odgovor u roku od par sati), softver nema nikakvog laga, u biti softver je slican novijim nexusima, prakticki cisti android, nakon sta su prestali sa svojom verzijom androida.

Garancija, ako je naruceno sa sluzbenog sajta, je u Poljskoj, tamo se salje mob, postarina cca 30kn, dodje za par dana, nista strasno.

 

- mi5 - malo jaci hardver od 5x, baterija traje dulje, fotic ima OIS, mada nexus radi malo bolje nocne fotke imho, miui verzija za njega je vec skoro pa potpuno ispolirana. Da, miui, ja sam se tako navikao na njega na xiaomijevim mobitelima da mi jednostavno nista drugo ne pase, ali to je stvar osobnog izbora. Zato sam i prosljedio dalje mog op3t, mada mi je malo zao.. dvoumim se sad opet izmedju njega (bas sam narucio par komada za poslovne kolege, pa si kontam zadrzati jedan) ili xiaomi mi note2 ili pricekati mi6.. :) .. garancija, salje se u kinu, opet nista strasno, cca 60kn, u najgorem slucaju priloziti potvrdu za izvoz ili kako se vec zove. U praksi, ljudi su znali dobiti mobitel natrag vec za mjesec dana, a toliko se cesto ceka i u hangaru. Mada ja ne bi toliko razbijao glavu oko garancije. Zbilja je mala sansa da bu se moralo slati prodavacu, a ako ste bas pehisti, ni to nije kraj svijeta sa "kineskim" mobitelima

 

- nexus 5x - super izbor, ali ipak sveukupno slabiji od gornja dva, plus je ako se dobije garancija kod nas , a mislim da je i na njuskalu najjeftiniji u ovoj maloj grupi.. ali velim, op3t je ipak generacija i pol iznad, mi5 pola generacije iznad +i odlicna miui modifikacija cistog androida (meni osobno je to plus, nekome moze biti minus ako preferira nekakav AOSP)..

 

u svakom slucaju, za autora threada, sve je bolje od noe :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2017 1:31 (mcf).
13 godina
offline
Noa H10

Mala digresija , kolega @fer-de-lance je spomenuo dugovjecnost podrske updejtova za nexusa, pa da usput pohvalim xiaomija, najstariji njihov mob mi ima vec skoro tri godine (note 1), i jos redovno dobija updateove.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Noa H10

Koliko je taj NOA ''kvalitetan'' govori mi to da ga je kolega na putu za D u Austriji bacio sa autoceste kroz prozor u provaliju, eto toliko je dobar.

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
12 godina
offline
Noa H10

Nastavno na Nou...ova Noa je isti k... kao UMI Z. Iste spec, ista kamera tj sve isto. Ova Noa je rađena u suradnji s Kinezima, i ima tamo nećeg našeg. Nisu samo kupili uređaj i nalijepili svoj znak. Uređaj nije ništa bolji ili lošoji od ostalih takvh Kineza. Prednost je HR garancija - ako ti ne poprave u roku od mj dana - uvijek im možeš prijetit inspektoratom. U svakom slučaju ćeš bolje proći nego da ga šalješ u Kinu.

 

Ovo nije ništa bolji ili lošiji mob od ostalih Kineza...

 

 

 
1 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Noa H10
A ceg to naseg ima u noi? I cemu prijetnje inspektoratom? Vise nije za rjesavanje garancije 45 dana nego razumni rok, a to nije potpuno definirano tak da se mozes je**t u vezi toga
12 godina
offline
Re: Noa H10
blackeagle29 kaže...
A ceg to naseg ima u noi? I cemu prijetnje inspektoratom? Vise nije za rjesavanje garancije 45 dana nego razumni rok, a to nije potpuno definirano tak da se mozes je**t u vezi toga

Ima naše pameti...

Sumvier i Noa su ti partnerske firme. Zajedno razvijaju proizvod, zajedno nastupaju prema dobavljačima itd..Po prvi put će nastupit u Barceloni. Umi je naručio taj model od Noe i Sumviera. 

 

Razuman rok je rok od 30-45 dana...

 

Mislim da prodavaču nije u interesu da se mob popravlja po mj dana...mislim da to nije pravilo nego iznimka.

 

Razumijem da su prvi Noa mobiteli bili krame...i da je tu bilo problema (a tako je bilo sa svim Kinezima) - treba se ipak uhodat, ali sad je u rangu ostalih Kineza...ništa lošiji ili bolji + što ima HR garanciju.

 

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Noa H10
Nikakav inspektorat sinko, nema više određenog roka za popravak uređaja, samo razumnog, a razumno je nekome i pola godine tako da to pada u vodu. Njihov servisa je kao i da ga nema, u drugom postu na stranici sam napisao i zašto. Oni kažu Kinezima da naljepe svoj logo i imaju neku manju customizaciju i eto toliko je njihovog truda uloženog u mobitel.
7 godina
offline
Re: Noa H10
To da su partnerske firme nisam znao, al dok se ne pokazu negdje vani meni su oni srot.. A od hangara nemos drugo ni ocekivat.. Jednom kupio njihove zamjenske tinte, jedna stranica crnog teksta i crna tinta izbacuje prazno. Pogledam pod svjetlom, nema kapi tinte unutra, u ostalima 1-2ml tinte, a ni koristio ih.. Naravno oni rekli da ne mogu znat kolko sam isprintal, dok sam im pokazal novu da ima par kapi tinte onda su rekli da ni ne mora bit puna neg je 5ml, nakon pokazivanja spricom u praznu kolko je 5ml vise nisu ni odgovarali ni javljali se ni nis..
Tak da za mene hangar nikad vise.

A razuman rok nije 30-45 dana nego nije uopce definiran..

Pitaj ih za masku pa reci kolko razlicitih ima, jel se moze preko neta izvana neka kupit. Nisu definitivno u rangu s xiaomijem, oneplus, asus, letv i takvima, s cubotom i umijem mozda jesu(za neke ni bateriju zamjensku nemos kupit, kamoli ekran il kaj drugo).

A tu hr garanciju mozes objesit macku za rep, kad on iz zg dode u koprivnicu, pa ga tam rastave i vide jel mogu slozit, ak nemogu pa posalju u kinu, pa dok tam dode na red itd, ispadne ti bolje u nekom dobrom kineskom shopu, sam posaljes direkt u kinu, oni ti vrate tih 100kn ili ti nes daju u tom iznosu.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Noa H10
I itekako im je u interesu da te zajebu, više puta sam bio svjedok kako su ljudima htjeli naplatiti kvar koji nije njihova greška pod sumnjivim okolnostima. Servis ne traje 30 dana nego onoliko koliko treba od predaje uređaja recimo u Zagrebu, dok on stigne u Koprivnicu (ne nosi se samo jedan uređaj, nego kad se nakupi), do pregleda uređaja i narudžbe dijelova iz Kine, nakon toga kada stignu dijelovi kad stigne na red, razmni rok nije zakonom ograničen tako da pričaš gluposti.

Na forum.hr ima tema o njima i kakva je to bagra lopovska, da je frqjer kad je žena predavala mobitel svojim masnim ćevapom dirnuo ekran i pokušao je uvjeriti da je to oštećenje, usput tog lika sam vidio par puta, takvi nakazu majka dvaput ne rađa.

Na kraju krajeva, takav isti mobitel bolje marke dobije za 50% cijene ovoga.
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Noa H10
AnđeoGabrijel21 kaže...
Nikakav inspektorat sinko, nema više određenog roka za popravak uređaja, samo razumnog, a razumno je nekome i pola godine tako da to pada u vodu. Njihov servisa je kao i da ga nema, u drugom postu na stranici sam napisao i zašto. Oni kažu Kinezima da naljepe svoj logo i imaju neku manju customizaciju i eto toliko je njihovog truda uloženog u mobitel.

Kažem...ako je sve čisto i ako je mobitel ima stvarno grešku - svaki proizvođać će ga popravi u roku od par dana. Citiram " Ako u jamstvu proizvoda nije naveden rok u kojem on treba biti servisiran, uzima se razumni rok koji u praksi iznosi 45 radnih dana."

 

Prethodni post sam napisao kako je...i nije baš tako da naljepe logo...al ajde ako je to Vama za lakše skužit onda je. Naljepe logo. 

 

Ne kažem da kod Noe nije bilo problema s prvim primjercima i servisnom podrškom...ali mislim da su sad iskusni i da im nije do zajebancije tako da paze na svoju reputaciju. Čekam da se nekom pokvari H10 pa da čujemo iskustva., jel ovako možemo nagađat do imendana.

7 godina
offline
Re: Noa H10
Da bas gledaju za ugled, kad su me za 80kn kolko su sve 4 tinte kostale zajebali... I jos imaju kineske kutijice za tintu koje se mogu puniti(prepoznal po 2 tockice na cipu za reset)...

Ugl hangar 18 nikad pa cak ni tad. :) i jel imaju negdje specifikacije van njihovih stranica? Davali su nou za 200kn uz kupnju uhu proizvoda, na tele2 stranici jedne specifikacije, na njihovoj druge, na trecoj stranici sasvim stote specifikacije :) koje su onda tocne?
12 godina
offline
Re: Noa H10
blackeagle29 kaže...
Da bas gledaju za ugled, kad su me za 80kn kolko su sve 4 tinte kostale zajebali... I jos imaju kineske kutijice za tintu koje se mogu puniti(prepoznal po 2 tockice na cipu za reset)...

Ugl hangar 18 nikad pa cak ni tad. :) i jel imaju negdje specifikacije van njihovih stranica? Davali su nou za 200kn uz kupnju uhu proizvoda, na tele2 stranici jedne specifikacije, na njihovoj druge, na trecoj stranici sasvim stote specifikacije :) koje su onda tocne?

Gle...sve zamjenske tinte su za k...

 

Sve to stoji...zato ja kupujem poznate proizvođaće...boli me patka za Hangar i Kineze.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Noa H10
blackeagle29 kaže...
Da bas gledaju za ugled, kad su me za 80kn kolko su sve 4 tinte kostale zajebali... I jos imaju kineske kutijice za tintu koje se mogu puniti(prepoznal po 2 tockice na cipu za reset)...

Ugl hangar 18 nikad pa cak ni tad. :) i jel imaju negdje specifikacije van njihovih stranica? Davali su nou za 200kn uz kupnju uhu proizvoda, na tele2 stranici jedne specifikacije, na njihovoj druge, na trecoj stranici sasvim stote specifikacije :) koje su onda tocne?

 Smeće teže,neće da učitava slike iz galerije,i nonstop se ruše aplikacije.

Očaj od mobitela.

Ne preporučujem

Poslano sa Lenovo Vibe K5
7 godina
offline
Re: Noa H10
Nisu sve.. Orink tinte su mi super, i na hpu printaju bez ikakvih problema, i puno se moze isprintat.. Zato sad na epsonu koristim punjive patrone s aliexpressa i tintu od covjeka s jednog drugog foruma, koji kupuje tu tintu po litru iz njemacke il kud vec i koristi na epson printeru s ugradenim ciss, po 1dl svake mi je naplatil nekih 120kn, jednom sam patrone napunil i na pola su, jedino kaj ih nekad pokaze ko da su prazne pa ih treba izvadit pa vratit da se cip resetira. Printaju bolje nego hangarove, orink za taj model nisam naso gdje inace kupujem.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Noa H10
R36, razumni rok je u praksi 45 dana, ja tu ne vidim obvezujuću stavku, nego preporuku, dalje nešto na što zakon daje savjet a ne obvezu. Ne piše bezveze za riječ praksa, to znači može i ne mora biti, skida odgovornost sa zakonodavaca. To mi je i struka pa znam zašto se piše tako lako se piše, razlika u jednoj riječi može značiti puno, a naoko izgleda isto.
 
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Noa H10
Odlican mob! Ali stvarno je dobar!
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice