OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

poruka: 783
|
čitano: 180.177
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

ček' ekipa, jel' 7t pro trenutno najbolji one plus? i može li neki link odakle ih naručujete? hvala!

lol
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

U četvrtak kupio, a danas već stiglo na adresu. Ugodno iznenađen mobitelom i OnePlusom općenito kao kompanijom. 

 

 

 
7 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Javi dojmove nakon par dana :)

Usput, dobio sam OTA update na desetku, verzija 10.0.1., navodno ona s popravcima.
Mislim na 7pro :)

Ako je netko imao već desetku javite kakva vam je, jel baterija lošija i ostali bugovi
13 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Nakon par sati korištenja, najočitija razlika je 90Hz. Uz dodatno smanjenje animacije na 0.5x brzine, Oxygen leti i klizi.
Otisak prsta je revolucija u odnosu na S10. Na geste je potrebno malo prilagodbe, tu je S10 imao daleko veća podešavanja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Zbog raznih peripetija sa Amazonom meni stize jos jedna posiljka 7T sivi (naravno i na kartici sredstva rezervirana za oba). Prvi je stigao jucer i jako sam zadovoljan.

Ako ima netko od forumasa da zeli dam ga za 200kn manje nego za sto sam ga ja narucio da nemoram vracati i cekati refund.

Javiti do 14:00 danas, nakon toga stiscem cancel delivery. U HR putujem sutra i bit cu ZG 5 dana.

 

*Dostava obustavljena*

Kill or be killed!
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.10.2019 14:54 (janiq).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
zuper kaže...
Nakon par sati korištenja, najočitija razlika je 90Hz. Uz dodatno smanjenje animacije na 0.5x brzine, Oxygen leti i klizi.
Otisak prsta je revolucija u odnosu na S10. Na geste je potrebno malo prilagodbe, tu je S10 imao daleko veća podešavanja.

 Nakon što sam jedva uvatio 3h17min SOT na s10 kupio sam sada oneplus 7 pro, nadam se da necu požalit. 

13 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
thebatman kaže...
zuper kaže...
Nakon par sati korištenja, najočitija razlika je 90Hz. Uz dodatno smanjenje animacije na 0.5x brzine, Oxygen leti i klizi.
Otisak prsta je revolucija u odnosu na S10. Na geste je potrebno malo prilagodbe, tu je S10 imao daleko veća podešavanja.

 Nakon što sam jedva uvatio 3h17min SOT na s10 kupio sam sada oneplus 7 pro, nadam se da necu požalit. 

Od cijele 7 i 7T serije taj najslabije drzi.

Evo usporedba u slikama, vidi browsing i video razliku.

 

Kill or be killed!
10 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
janiq kaže...
thebatman kaže...
zuper kaže...
Nakon par sati korištenja, najočitija razlika je 90Hz. Uz dodatno smanjenje animacije na 0.5x brzine, Oxygen leti i klizi.
Otisak prsta je revolucija u odnosu na S10. Na geste je potrebno malo prilagodbe, tu je S10 imao daleko veća podešavanja.

 Nakon što sam jedva uvatio 3h17min SOT na s10 kupio sam sada oneplus 7 pro, nadam se da necu požalit. 

Od cijele 7 i 7T serije taj najslabije drzi.

Evo usporedba u slikama, vidi browsing i video razliku.

 

 Moraš uzet u obzir da su ta testiranja napravljena s prvim verzijama softvera. 

Evo nakon cca 30h koristenja, zadovoljan sam s baterijom, sve raspaljeno, SOT cca 6h. Ocekujem još i više od toga kad se slegne mob.

13 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Slazem se. I ja sam bio na pocetku skeptican ali baterija je zaista dobra, nemam zamjerku s obzirom da mi je sve upaljeno (90hz, 1440p i svijetla tema).

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Da, 5-6 sati SOT, ovisno o upotrebi. Nekad i više ako sam konstantno na WiFi-u.
Baterija je dobra, punjenje još bolje.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Imam problem sa osvjetljenjem ekrana na 7T. Ova automatska mi preko dana funkcionira dobro, ali navečer ju totalno smanji. Probao i ovaj noćni način, ali ništa. Jel ima kakvo rijesenje za to ili ću morat sam podešavat.

 

Evo dolje slika kako je sinoć bilo.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.10.2019 10:25 (NoOne1).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Da, preagresivan je auto osvjetljenje navečer. Zasad ručno podešavanje do nadam se updatea

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

ma tako je i na 7-mici od kako sam se upgrejdao na android 10. Navečer se fuuuul smanji. Ekran je pretaman i moram ručno pojačavati.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
zuper kaže...

Da, preagresivan je auto osvjetljenje navečer. Zasad ručno podešavanje do nadam se updatea

 

dar01 kaže...

ma tako je i na 7-mici od kako sam se upgrejdao na android 10. Navečer se fuuuul smanji. Ekran je pretaman i moram ručno pojačavati.

 Probajte se poigrati sa aplikacijom Velis Auto Brightness. Koristim je par dana na 7pro i za sada radi ok.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.velis.auto.brightness&hl=en

 

10 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Gdje nabaviti originalni carbon case da dođe asap

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

I što sad od ova tri OP7

koji je najkompletniji od njih

onako što bi se reklo kao najbolje složen stroj.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
thebatman kaže...

Gdje nabaviti originalni carbon case da dođe asap

 

Pa u hr nisam nigdje vidio da ih imaju u ponudi, a sve i da imaju negdje velika je vjerojatnost da bi narudžba s oneplus stranica prije bila dostavljena na tvoju adresu nego iz neke hr trgovine. 

5 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
thebatman kaže...

Gdje nabaviti originalni carbon case da dođe asap

 Ja sam ga naručio s aliexpressa. Cekalo se 15-tak dana, ali je kostalo upola jeftinije nego s oneplus stranice, isto original case

8 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Ekipa jel tko u zadnje vrijeme kupovao mob. iz goldway trgovine na aliju? Zanima me jel jos uvijek prolazi opcija DHL bez carine i pdv-a? Gledam tamo oneplus 7t je 3320kn
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.10.2019 18:46 (M3d0).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
M3d0 kaže...
Ekipa jel tko u zadnje vrijeme kupovao mob. iz goldway trgovine na aliju? Zanima me jel jos uvijek prolazi opcija DHL bez carine i pdv-a? Gledam tamo oneplus 7t je 3320kn

 Ja sam u 8mj bio kupovao, bilo sve ok. Ne vjerujem da se sta promjenilo, brexit je odgođen. Pogledaj malo, mozda da posaljas mail Goldwayu.

8 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Poslao sam im mail i dobio odgovor.
DHL shipping to EU with no tax, no custom duty.thanks
Se
Ali pitao sam na aliju ljude jel prolazi jos to sa DHL-om. Jedni tvrde da su platili pdv a drugi da nisu. 7t ce 11.11 biti 3200 sa dhl om
16 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Jel 11.11. najveći popusti ili ima na neki datum i većih popusta?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Koja je shema sa garancijom sa Goldweya?
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
M3d0 kaže...
Poslao sam im mail i dobio odgovor.
DHL shipping to EU with no tax, no custom duty.thanks
Se
Ali pitao sam na aliju ljude jel prolazi jos to sa DHL-om. Jedni tvrde da su platili pdv a drugi da nisu. 7t ce 11.11 biti 3200 sa dhl om

 Vidi odakle dolaze ti sta kazu da su platili pdv. Za eu ne bi trebalo biti pdv i carine. 

11 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Je stigla Open beta 4? Ovo sada je drek. Čitam da je dobijaju na OP7Pro

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Yep, već prije tjedan ili tak nekaj.
12 godina
neaktivan
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Bome ste me zaintrigirali sa ovom cijenom za 7T, gledam sad taj HongKong shop, ali piše dolje da oni otvaraju kutiju, stavljaju gore globalni ROM, i nešto piše not support OTA update.... MOže neki info više o ovoj situaciji tko je upućen. Također, kakva je situacija s garancijom? Ako je za konesko tržište hoće li biti problema sa frekvencijama za 4G mrežu?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Pojavio se 7t i 7t pro i u mi global store. 7t je nesto ispod 3500kn sa dostavom i jos se da spustiti cijena sa kuponima 11.11.problema sa frekvencijama neces imati jer ima sve frekvencije koje su nama potrebne. Jedina je razlika u punjacu ali dobijes adapter. Što se tice ota update mislim da i to radi. Citao sam na xda da update normalno radi. Mislim da sam i tu procitao da je netko kupio cn model i da ota update radi. Ako netko ima cn model i radi ota update neka napise i mene zanima.
8 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Evo video unboxing oneplus 7t iz goldway trgovine. Nudi mu ota update...
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.10.2019 14:22 (M3d0).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Ja sam tamo kupio. Radi update normalno. Čak i OnePlus priznaje jednu godinu garanciju ako je kupljen na Goldway...

Moj PC  
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice