OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro

poruka: 303
|
čitano: 136.281
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
zuper kaže...
Ako se ne varam, imao si 7T. Zašto bi uzeo 8T ako su to skoro specifikacijski isti mobiteli? Mislim da malo brži proc i refresh nisu toliko očito bolji od prošle godine.

U pravu si. Imao sam 7T i stvarno bio prezadovoljan. 8T osim nešto bržeg proca ima dosta veću bateriju, duplo brže punjenje, dužu softversku podršku, sigurno bolji ekran 120 Hz (koliko se to vidi u radu ne znam, jer još nisam isprobao), a čini mi se da su nešto tanji bezeli i više mi se sviđa minijaturna rupica u ekranu nego notch. Sve je to razmaženost i nema stvarne potrebe, ali ako bude prilike po dobroj cijeni, razmislit ću.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.10.2020 19:08 (vepar).
8 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
Poslije 100 godina na samsungu,došao i ja na oneplus. Ma mobitel oneplus8pro je zakon. Stvarno sam zadovoljan-jedino što sam navikao na samsungov one ui. Meni je stigao android11. Odlično je,ali malo bug-ovito,ništa strašno ali ok.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro

Danas mi stigao 8T, uzeo pop-up box odmah nakon eventa predstavljanja. Dobio extra original case i wireless sluške gratis.

Prelazim sa 7T i nisam požalio. Software i GUI je dodatno ispoliran u 11ici. Razliku sa 90hz na 120hz vidim (i moja žena).


Fizički gabariti su identični, pozicija selfie-kamera sa strane je mnogo bolja nego kapljica u sredini.
+ dobivam punjač s kojim mogu pogoniti i Macbook..

 

Na 7T me živcirao loše implementiran adaptive brightness, nikako da proradi kako spada, čim je malo tamnije (s prednje strane) u puno situacija bude pretaman screen i stalno manualno povećavao brightness. 8T to handla bez greške. Negdje sam pročitao da je to jer senzorima gledaju i prednjom i stražnjom stranom na količinu svjetla u okolini.
7T nema horizon light - non-sens!
Na 7T swipe s krajnje lijevo izvlaci nekakav oxygen widget holder koji je useless a na 8T je google news. Osobno sam to koristio kao glavni news tool i meni je to ogroman plus. Samo sada ne otvaram google app.
AOD mi nije bitan, mislim da je attention taker i radije imam preview notifikacija kada primim mobitel u ruku bez paljenja ekrana.
Ultrawide kamera na 7T se nije sredila sa niti jednim updateom. Naime osim izobličenja na rubovima za koju se može paliti kompenzacija, imam i cirkularno izobličenje u sredini slike koje je isto i sa i bez kompenzacije, pre-loše. Čak si mislim da zbog toga reklamiram na garanciju. Volio bih vidjeti ako i netko drugi sa 7T ima taj problem..

 

Falit će mi jedino pošteni makro mod sa 7T i silver-frost mat boja.

Ako nekog išta zanima, pucajte.

Kill or be killed!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
gorantallica kaže...
Poslije 100 godina na samsungu,došao i ja na oneplus. Ma mobitel oneplus8pro je zakon. Stvarno sam zadovoljan-jedino što sam navikao na samsungov one ui. Meni je stigao android11. Odlično je,ali malo bug-ovito,ništa strašno ali ok.

Kako je stigao Andro11 ?!?! 

 

Redovni update, ili nešto drugo, peto deseto ste koristili kolega ?!?! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro

Isplati se prelazak sa 7T na 8T? Jer ja ako bi ga išao prodavati, kupovat novi 8T, morao bi dati cca 2000 više za marginalno bolje iskustvo.

Ovo sa automatskim osvjetljenjem se slažem, na 7T je dosta loše. Meni je baš dok je full tamno i dok ga otključam svjetlina prevelika. Sa UW nemam problema.

 

ATJ trebao bi ti stići redovnim putem OTA, ali ne ide svima odjednom nego postepeno.

Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
pa preko oxygen updater-a. Prije tjedan dana stiglo :)
13 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
gorantallica kaže...
pa preko oxygen updater-a. Prije tjedan dana stiglo :)

Upravo skinuo mrvicu manje od 3Gb ažuriranja, sada me pere, gdje i kako pokrenuti iznova 
Dobio sam ona 4 displaya, ali se baš nisam snašao kud i kako, ako može prikaz iz "Priručnika za neznalice", prosim lijepo  ?! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
zuper kaže...

Isplati se prelazak sa 7T na 8T? Jer ja ako bi ga išao prodavati, kupovat novi 8T, morao bi dati cca 2000 više za marginalno bolje iskustvo.

Ovo sa automatskim osvjetljenjem se slažem, na 7T je dosta loše. Meni je baš dok je full tamno i dok ga otključam svjetlina prevelika. Sa UW nemam problema.

 

ATJ trebao bi ti stići redovnim putem OTA, ali ne ide svima odjednom nego postepeno.

Ako gledas financijski, ne isplati se nikako. Mobitel je malo sredeniji overall, ekran primjetno bolji, oxygen 11 jos ispoliraniji sa hrpom mikroanimacija, baterija i punjenje top ali setup kamera je mali step back. Glavna kamera zbog optimizacija bolja recimo 5% (GCAM tu napravi jos bolji posao), ali zoomiranje i makro mod losije.

No, ja ne pitam za cijenu, samo sam se htio ponoviti sa mobitelom i birao sam izmedu iPhone 12 Pro te 8T a stari 7T ostaje u obitelji. Vise pluseva mi prevagnulo na stranu OP8T i to je bilo to. Kada stigne Oxygen11 na 7T ces se malo upgradeati i onda ce te jos drzati neko vrijeme :)

Kill or be killed!
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.10.2020 9:50 (janiq).
13 godina
neaktivan
offline
OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro

Je li riješen problem s ekranima?

 

Trenutno se dvoumim između 1+ 8 i xiaomi mi 10 i jedino što mi zasad prevaže na stranu 10-ke je to što nema nekih problema. Oduvijek sam htio imati 1+, ali ovo me podosta odbija s obzirom na cijenu i sve :/

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
memyselfandi kaže...

Pozdrav,

 

interesira me kada će izaći microG lineageos podrška za oneplus8 pro 

 

Hvala 🙂

Upravo sam ga potražio na mobu, i nudi mi ga, kao OS bez iskustva Guugl aplikacija 

Pitanje, ćemu skidati takav OS ?! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
Pande kaže...

Je li riješen problem s ekranima?

 

Trenutno se dvoumim između 1+ 8 i xiaomi mi 10 i jedino što mi zasad prevaže na stranu 10-ke je to što nema nekih problema. Oduvijek sam htio imati 1+, ali ovo me podosta odbija s obzirom na cijenu i sve :/

Koji konkretno problem kolega, obzirom vas nisam uočio u temi do sada ?! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro

Upravo jučer sam po "Oxygen Updater" dobio nadogradnju na 11.0.1.1.IN11BA, pa ako nekome nešto znači neka ju skine 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
Ako je netko zainteresiran za OP 8 pro, pm :)
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro

Bok ekipa - pitanje vlasnicima...da li vam radi 5G mreža u ZG? 

Ja sam je postavlia kao odabir u onim postavkama koje se spominju na forumu #*nešto ali svejedno niš od tog...koristim bonbon koji ima 5G. Mužev S20 plus ima na istoj lokaciji 5G...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
Zvjezdica kaže...

Bok ekipa - pitanje vlasnicima...da li vam radi 5G mreža u ZG? 

Ja sam je postavlia kao odabir u onim postavkama koje se spominju na forumu #*nešto ali svejedno niš od tog...koristim bonbon koji ima 5G. Mužev S20 plus ima na istoj lokaciji 5G...

 Tvoj operater i pretplata/tarifa mora "podrzavati" 5G. A rekao bih da bonbon nema 5G u ponudi. Bez obzira sto radi preko HT/Magentine infrastrukture.

Kill or be killed!
13 godina
offline
OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro

Nakon 95 dana konačno sam dočekao robu, stigle su maskice koje sam uzeo preko aplikacije "LightinTheBox" za ONE+ i za iPhone 
Malo je reći da sam već izgubio nadu da su negdje "zamračene", obzirom preko trackinga od 19. rujna nisam cijeli listopad dobio znak da su uopće na životu više! 
Obzirom sam trebao dobiti, ispada da još uvijek trebam, paket/pošiljku iz Požege, ja sam po pronalasku listića o dostavi pomislio da je to ono iz Požege! 
No kada sam uočio "CHINA POST" na paketu, srčeko mi je tako zaigralo , uglavnom da puno ne duljim, za nekih 140.00 kuna, koju lipu malo jače, uzeo sam robu koja se MOŽE nositi sa original  kvalitetom, dok ove za ONE+, ne davaju loš feedback, pa stoga očekujem da mi traje jedna barem godinu dana ja prezadovoljan! 

U nekom narednom periodu, svakako ću uzeti makar još po jednu za rezervu, neke lude ljetne boje 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro

S ekranom i zelenim/kasnije crvenim "sjajem/crtom" (ne znam kako bih to opisao) koji su ljudi prijavili da imaju.

Niste me uočili u temi jer nisam bio aktivan :D Sad je vrijeme za kupovinu novog mobitela pa sam se aktivirao, inače, moram priznati, nisam toliki entuzijast pa ne pratim novosti iz svijeta mobilne telefonije i inoga

4 godine
protjeran
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro

a nemoj me zajebavat pa kaj i on ima problema s ekranom.
pa jebem ti vise te proizvodace jebo me pas kupit cu bateriju

za nokiu 3310 i vratit cu se na to. u 3 pm vise i mobiteli i sve.

12 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
Baš gledam da trejdam op 7t pro za op 8 pro i vidim česti upiti na njihovom forumu za green tint... Najpametnije uzet ajfon 12 ili 11 i amen. Kvalitet izrade daleko od svega trenutnog po pitanju izrade.
yippee ki-yay
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
Apachy kaže...
Baš gledam da trejdam op 7t pro za op 8 pro i vidim česti upiti na njihovom forumu za green tint... Najpametnije uzet ajfon 12 ili 11 i amen. Kvalitet izrade daleko od svega trenutnog po pitanju izrade.

 

 

Nije ni kod njih bas sjajno, barem ne sa 12, gule se po rubovima, ostri bridovi i to je valjda slaba tocka.Mozda poboljsaju kasnije.

13 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
Apachy kaže...
Baš gledam da trejdam op 7t pro za op 8 pro i vidim česti upiti na njihovom forumu za green tint... Najpametnije uzet ajfon 12 ili 11 i amen. Kvalitet izrade daleko od svega trenutnog po pitanju izrade.

Ja imam 8Pro od sredine kolovoza ove godine, i apasolutno nikakvih problema nemam, zlo nečulo   , niti sa displayem niti nekim drugim tehničkim/mehaničkim oštećenjima! 

Jedine činjenice koje mene smetaju da 8Pro ne može pokazati 4K video, a iPhone Xs Max može, i jedna riješena, dizajn originalnih casea je teško , a ovi koje sam uzeo iz Ćajne su za njih Concorde avijon 

Posebno moram pohvaliti bakteriju i punjač, uz neko easy korištenje 96 sati plus uvijek mogu dobiti, shodno mojim načinom njegova korištenja! 

ATJ Lučko
12 godina
offline
OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro

gle, ne velim ja da je svaki android fon loš sa lošim displejem, jer nije. Ali brate mili, tvrtka poput oneplus trži tisuću eura, ili 900  za bazni model i stvarno su u nekim serijama imali defektan ekran, a te serije broje tisuće i tisuće komada, a da ne govorim o nord modelu. to je za mene nedopustivo. šta, kupujem fon i usput imam lutriju oću dobit 1 od 10 ili 1 od 20 sa defektnim ekranom?

 

mislim da je to totalno sranje, ne samo sa one plus, evo u temi poco f2 isto imaju zeleni ekran pri niskom osvjetljenju. mislim ekran je ono kaj koristiš 99% vremena kod smartfona - tu za svaki fon iznad 200 eura ne bi smjelo biti nikakve priče o falšnim serijama i ne znam čemu. nije to labav vibromotor ili defektna makro kamera ili slični kvarovi koji ti toliko ne kvare ugodu korištenja mobitela. i onda pljuneš 6000+ kn i bingo, zeleni ekran kad navečer koristiš mobitel.

 

kontrola kvalitete 0. ali bitno da su u marketing spucali puste pare pa je svaka 2 reklama bila njihova na tech trgovinama.

 

ok, guli se boja na bridu ajfona 12. nije dobro, al brate mili, slika pri niskom osvjetljenju bude normalna, a ne ko matrix film za zelenim filterom.

yippee ki-yay
 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro

Ovo prvi puta čujem da je netko nezadovoljan sa originalnim maskicama od Oneplusa, maskice su im vrhunske kako dizajnom tako i kvalitetom.

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro

ja sam bas vratio f2 pro zbog zelenog ekrana ako 1+ 8 ima istih sranja
a vidio sam ga kao zamjenu onda odustajem i od njega.
huawei je sjeban od strane amera s tim mi se neda zajebavat,

sony je tu kao da i nije i ostaje mi samsungovo sranje od exynosa u

paketu s20 sto ne zelim. ako mi odobre povrat mislim da odustajem

od kupovine telefona za ovu godinu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro

Imas puno Xiaomi mobitela i vecina ih nema nikakve probleme, zasto si se fokusirao samo na jedan.

Huaweia imas isto modela koji imaju GMS, npr. P30 PRO New Edition  ako bas mora biti novi ili polovan Mate 20 PRO ili P30 PRO.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 13:18 (ocean77).
 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
ocean77 kaže...

Imas puno Xiaomi mobitela i vecina ih nema nikakve probleme, zasto si se fokusirao samo na jedan.

Huaweia imas isto modela koji imaju GMS, npr. P30 PRO New Edition  ako bas mora biti novi ili polovan Mate 20 PRO ili P30 PRO.

 jbg, sad sam blago izgubio povjerenje.

 razlika izmedu p30pro i p40pro je na nabavi 500tinjak kn

 p30 pro sam imao i imao bi ga i dalje da mi se nije desilo sranje.
 da trump nije tipicna americka seljacina nebi se zajebavao uopce
 i uzeo bi p40 pro bez razmisljanja. ali nadolazeci harmony os tek zelim vidjet
 ne i bit pokusni kunic za njega.

 

 xiaomi trenutno ima i mi10tp i mi10 mi10t ne zelim jer ne zelim ips lcd,

 a za mi10 mi ne ulijevaju bas povjerenja da im dam toliko para za mob.

 brijao sam ajde konacno cu probat taj famozni 1+ kad isto govno drugo ime.

10 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
bloodborne kaže...
ocean77 kaže...

Imas puno Xiaomi mobitela i vecina ih nema nikakve probleme, zasto si se fokusirao samo na jedan.

Huaweia imas isto modela koji imaju GMS, npr. P30 PRO New Edition  ako bas mora biti novi ili polovan Mate 20 PRO ili P30 PRO.

 jbg, sad sam blago izgubio povjerenje.

 razlika izmedu p30pro i p40pro je na nabavi 500tinjak kn

 p30 pro sam imao i imao bi ga i dalje da mi se nije desilo sranje.
 da trump nije tipicna americka seljacina nebi se zajebavao uopce
 i uzeo bi p40 pro bez razmisljanja. ali nadolazeci harmony os tek zelim vidjet
 ne i bit pokusni kunic za njega.

 

 xiaomi trenutno ima i mi10tp i mi10 mi10t ne zelim jer ne zelim ips lcd,

 a za mi10 mi ne ulijevaju bas povjerenja da im dam toliko para za mob.

 brijao sam ajde konacno cu probat taj famozni 1+ kad isto govno drugo ime.

 a ne možeš tako generalizirati.

Imao sam 3 oneplus-a i sa niti jednim problema

imao sam bar 10 xiaomija i sa niti jednim problem

 

off topic zašto ti mi10 ne ulijeva povjerenje? mobitel je vrh 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 13:32 (Dario7).
4 godine
protjeran
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
Dario7 kaže...
bloodborne kaže...
ocean77 kaže...

Imas puno Xiaomi mobitela i vecina ih nema nikakve probleme, zasto si se fokusirao samo na jedan.

Huaweia imas isto modela koji imaju GMS, npr. P30 PRO New Edition  ako bas mora biti novi ili polovan Mate 20 PRO ili P30 PRO.

 jbg, sad sam blago izgubio povjerenje.

 razlika izmedu p30pro i p40pro je na nabavi 500tinjak kn

 p30 pro sam imao i imao bi ga i dalje da mi se nije desilo sranje.
 da trump nije tipicna americka seljacina nebi se zajebavao uopce
 i uzeo bi p40 pro bez razmisljanja. ali nadolazeci harmony os tek zelim vidjet
 ne i bit pokusni kunic za njega.

 

 xiaomi trenutno ima i mi10tp i mi10 mi10t ne zelim jer ne zelim ips lcd,

 a za mi10 mi ne ulijevaju bas povjerenja da im dam toliko para za mob.

 brijao sam ajde konacno cu probat taj famozni 1+ kad isto govno drugo ime.

 a ne možeš tako generalizirati.

Imao sam 3 oneplus-a i sa niti jednim problema

imao sam bar 10 xiaomija i sa niti jednim problem

 

off topic zašto ti mi10 ne ulijeva povjerenje? mobitel je vrh 

 

 zato kaj sam se xiaomiju do unazad 2-3 god smijao

 i niti malo ih shvacao ozbiljno kao proizvodaca telefona.

 doduse ista situacija je bila sa huaweiem do pojave m10p

 trenutno mi xiaomi ne uljeva povjerenje da im "poklonim"

 svojih 4-5k kn, i kad sad sagledam trziste za tih 5-6k kn
 si radije narucim jos jednu omega stolicu i novu graficku

 nego da opet pljunem za mob i onda dobim floop.

 

 ja se brzo zagrijem jos brze ohladim i onda odjebem uopce ideju.

 evo trenutno na trzistu telefona od 4-6k kn me nazalost vise nista
 ne zanima ni ne privlaci. huawei nema gms, od samsunga mi se sere,

 xiaomiju ne vjerujem toliko, 1+ jesam dok nisam procitao takoder probleme.

 i ostaje mi ? nista. lg i sony kao sto rekoh tu su ko da nisu. :D

 

 nemojte vi ovo shvatit osobno, ja nisam osoba koja favorizira kompanije
 zbog par desetaka dobrih proizvoda, ja volim plejku al mi se od sony-a sere.

 isto je i sa telefonima.

10 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
bloodborne kaže...
Dario7 kaže...
bloodborne kaže...
ocean77 kaže...

Imas puno Xiaomi mobitela i vecina ih nema nikakve probleme, zasto si se fokusirao samo na jedan.

Huaweia imas isto modela koji imaju GMS, npr. P30 PRO New Edition  ako bas mora biti novi ili polovan Mate 20 PRO ili P30 PRO.

 jbg, sad sam blago izgubio povjerenje.

 razlika izmedu p30pro i p40pro je na nabavi 500tinjak kn

 p30 pro sam imao i imao bi ga i dalje da mi se nije desilo sranje.
 da trump nije tipicna americka seljacina nebi se zajebavao uopce
 i uzeo bi p40 pro bez razmisljanja. ali nadolazeci harmony os tek zelim vidjet
 ne i bit pokusni kunic za njega.

 

 xiaomi trenutno ima i mi10tp i mi10 mi10t ne zelim jer ne zelim ips lcd,

 a za mi10 mi ne ulijevaju bas povjerenja da im dam toliko para za mob.

 brijao sam ajde konacno cu probat taj famozni 1+ kad isto govno drugo ime.

 a ne možeš tako generalizirati.

Imao sam 3 oneplus-a i sa niti jednim problema

imao sam bar 10 xiaomija i sa niti jednim problem

 

off topic zašto ti mi10 ne ulijeva povjerenje? mobitel je vrh 

 

 zato kaj sam se xiaomiju do unazad 2-3 god smijao

 i niti malo ih shvacao ozbiljno kao proizvodaca telefona.

 doduse ista situacija je bila sa huaweiem do pojave m10p

 trenutno mi xiaomi ne uljeva povjerenje da im "poklonim"

 svojih 4-5k kn, i kad sad sagledam trziste za tih 5-6k kn
 si radije narucim jos jednu omega stolicu i novu graficku

 nego da opet pljunem za mob i onda dobim floop.

 

 ja se brzo zagrijem jos brze ohladim i onda odjebem uopce ideju.

 evo trenutno na trzistu telefona od 4-6k kn me nazalost vise nista
 ne zanima ni ne privlaci. huawei nema gms, od samsunga mi se sere,

 xiaomiju ne vjerujem toliko, 1+ jesam dok nisam procitao takoder probleme.

 i ostaje mi ? nista. lg i sony kao sto rekoh tu su ko da nisu. :D

 

 nemojte vi ovo shvatit osobno, ja nisam osoba koja favorizira kompanije
 zbog par desetaka dobrih proizvoda, ja volim plejku al mi se od sony-a sere.

 isto je i sa telefonima.

 ma nemam šta shvaćat osobno , pa nisu moje firme.. :)

 

ali razumijem te što hoćeš reći. 

Ja ti samo mogu reći da sa Mi10 nećeš pogriješit, mob je doslovno savršen.

 

ali dosta off topica u ovoj temi

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 14:05 (Dario7).
4 godine
protjeran
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
Dario7 kaže...
bloodborne kaže...
Dario7 kaže...
bloodborne kaže...
ocean77 kaže...

Imas puno Xiaomi mobitela i vecina ih nema nikakve probleme, zasto si se fokusirao samo na jedan.

Huaweia imas isto modela koji imaju GMS, npr. P30 PRO New Edition  ako bas mora biti novi ili polovan Mate 20 PRO ili P30 PRO.

 jbg, sad sam blago izgubio povjerenje.

 razlika izmedu p30pro i p40pro je na nabavi 500tinjak kn

 p30 pro sam imao i imao bi ga i dalje da mi se nije desilo sranje.
 da trump nije tipicna americka seljacina nebi se zajebavao uopce
 i uzeo bi p40 pro bez razmisljanja. ali nadolazeci harmony os tek zelim vidjet
 ne i bit pokusni kunic za njega.

 

 xiaomi trenutno ima i mi10tp i mi10 mi10t ne zelim jer ne zelim ips lcd,

 a za mi10 mi ne ulijevaju bas povjerenja da im dam toliko para za mob.

 brijao sam ajde konacno cu probat taj famozni 1+ kad isto govno drugo ime.

 a ne možeš tako generalizirati.

Imao sam 3 oneplus-a i sa niti jednim problema

imao sam bar 10 xiaomija i sa niti jednim problem

 

off topic zašto ti mi10 ne ulijeva povjerenje? mobitel je vrh 

 

 zato kaj sam se xiaomiju do unazad 2-3 god smijao

 i niti malo ih shvacao ozbiljno kao proizvodaca telefona.

 doduse ista situacija je bila sa huaweiem do pojave m10p

 trenutno mi xiaomi ne uljeva povjerenje da im "poklonim"

 svojih 4-5k kn, i kad sad sagledam trziste za tih 5-6k kn
 si radije narucim jos jednu omega stolicu i novu graficku

 nego da opet pljunem za mob i onda dobim floop.

 

 ja se brzo zagrijem jos brze ohladim i onda odjebem uopce ideju.

 evo trenutno na trzistu telefona od 4-6k kn me nazalost vise nista
 ne zanima ni ne privlaci. huawei nema gms, od samsunga mi se sere,

 xiaomiju ne vjerujem toliko, 1+ jesam dok nisam procitao takoder probleme.

 i ostaje mi ? nista. lg i sony kao sto rekoh tu su ko da nisu. :D

 

 nemojte vi ovo shvatit osobno, ja nisam osoba koja favorizira kompanije
 zbog par desetaka dobrih proizvoda, ja volim plejku al mi se od sony-a sere.

 isto je i sa telefonima.

 ma nemam šta shvaćat osobno , pa nisu moje firme.. :)

 

ali razumijem te što hoćeš reći. 

Ja ti samo mogu reći da sa Mi10 nećeš pogriješit, mob je doslovno savršen.

 

ali dosta off topica u ovoj temi

 

 :D kazem samo za 4-6k kn od telefona nesto i ocekujem.
 pogotovo kad znam da te smetlare telefoni kostaju 40-50%
 cijene pod koju ih nama guze.

 

 vidjet cu sad koji dan da se zaletim negdje da tipkam malo

 i po 1+ 6 i po mi10.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice