Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.813
|
čitano: 10.881.022
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ja sam pratio proizvod. Nije on na skladištu u eu. On dolazi iz Kine u Njemačku. Što traje nekih 7-10 dana i onda iz Njemačke jako brzo dolazi dhl-om tebi na adresu. To je sva priča. 

 

Procesor: AMD64 X2 5400+Matična Ploča: GIGABYTE M52-LRAM: 3GB (3*1) DDR2 HDD:WD 640 GB Grafička Kartica: ATI Radeon 3650 512 MB DDR3
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Prica koja je ispricana 100x, ali se nadju uvijek neki koji misle da to tako ne ide, pa onda drugi salju upite GB, koji se ogradjuje u slucaju dodatnih davanja pdv/carina, a velim ja jos nisam cuo, a ni na GB u komentarima procitao da je netko ista dodatno platio

 

Ista stvar kao i na aliu preko goldwaya ili mi global storea, paketi idu za UK, prepakira se i dalje dhlom na kucnu adresu, samo sto je na aliju to transparentno i jos ti doslovce i nacrtaju da je tax free

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.11.2019 14:22 (16OR).
 
1 1 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

 Nikako jer su lopovi. Jucer i ranije jedna cijena, danas druga itd.

 Kupi na GB, za 219$ dobijes 6/128 ;) 

 

 

11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Upravo trazim na GB ali ne nalazim tu ponudu, daj stavi link ako mozes jel to sa nekim promo kodom sa kimovila ili? Nisam jos kupovao sa Alija i GB-a pa ne znam :)

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
roby27 kaže...

Stvar je u tome sto negdje pise EU priority line a negdje samo priority line sto mislim da nije isto ako ispred ne pise EU...

 Kad dođeš do zadnjeg koraka prije plaćanja, onda ti pod odabir slanja piše puno ime, tj EU priority line.

Probaj.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Koje mobitele tražite? Ak su Xiaomi, ja pogledam na Mi Store i Goldway. I tak svakih nekoliko minuta gledam dal će se pojaviti nešto novo :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
CyberDemonVZ kaže...

Koje mobitele tražite? Ak su Xiaomi, ja pogledam na Mi Store i Goldway. I tak svakih nekoliko minuta gledam dal će se pojaviti nešto novo :D

 Ja trazim Mi9 Lite neovisno o kapacitetu, gdje na GB se moze upisati promo kod za black friday? Ne kuzim ima nekoliko kodova a jedan drugog poništava...

 

 

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
roby27 kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Koje mobitele tražite? Ak su Xiaomi, ja pogledam na Mi Store i Goldway. I tak svakih nekoliko minuta gledam dal će se pojaviti nešto novo :D

 Ja trazim Mi9 Lite neovisno o kapacitetu, gdje na GB se moze upisati promo kod za black friday? Ne kuzim ima nekoliko kodova a jedan drugog poništava...

 Ovdje:

 

Samo jedan kod može trenutno biti upisan.

Za Xiaomi Mi Note 10 je: GBXMNT10BF

 

Idem pogledati cijene za Mi 9 Lite

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Prvo isprazni kosaricu,ako imas kaj unutra.Onda idi do mi 9 lite,imas mali prozorcic,tu klikni da skopiras popust,stavi ga u kosaru,idi na placanje, kad ti se to otvori imaš dole s lijeve strane prozorac za kupone, tu linkaj i to je to

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Tako je,samo jedan kod

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ok kako onda dobit mi 9 lite 128Gb za 219$ na GB?

 

Ako moze tocan link i kod da vise zavrsim s tim teretom :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
roby27 kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Koje mobitele tražite? Ak su Xiaomi, ja pogledam na Mi Store i Goldway. I tak svakih nekoliko minuta gledam dal će se pojaviti nešto novo :D

 Ja trazim Mi9 Lite neovisno o kapacitetu, gdje na GB se moze upisati promo kod za black friday? Ne kuzim ima nekoliko kodova a jedan drugog poništava...

 

 

Mi 9 Lite 6GB 128GB

https://www.aliexpress.com/item/4000156456637.html

1700 kuna kad upišeš kod "friday10"

 

Mi 9 Lite 6GB 64GB

https://www.aliexpress.com/item/33058968779.html

1600 kuna, kod "friday10"

 

Na aliexpressu bez PDVa u HR nejde jeftinije

Idem sad pogledati Gearbest.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.11.2019 17:27 (CyberDemonVZ).
7 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Tele2 promocija  - 50%

za produljenje pretplate  na 24 mj. uz tarifu Raspali i Bezbroj GB

 

Huawei Mate 20 pro
2640 kn na 24 mj

prije

5099 kn.

 

Samsung galaxy S9+
2399 kn na 24 mj

prije

4579 kn.

 

Huawei P20 Pro
1920 kn na 24 mj

prije 

3601 kn.

 

Koji od njih uzeti ili

niti jedan jer su zastarjeli ?????

 

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
roby27 kaže...

Ok kako onda dobit mi 9 lite 128Gb za 219$ na GB?

 

Ako moze tocan link i kod da vise zavrsim s tim teretom :)

 https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_009597241757.html

HK skladište

Priority line dostava

Add to Cart

View Cart

Check out

Ugasiš shipping guarantee

Upišeš kod: GBMI9LITE101

Kupiš

 

1464kn

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.11.2019 17:34 (CyberDemonVZ).
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
CyberDemonVZ kaže...
roby27 kaže...

Ok kako onda dobit mi 9 lite 128Gb za 219$ na GB?

 

Ako moze tocan link i kod da vise zavrsim s tim teretom :)

 https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_009597241757.html

HK skladište

Priority line dostava

Add to Cart

View Cart

Check out

Ugasiš shipping guarantee

Upišeš kod: GBMI9LITE101

Kupiš

 

1464k128

 Hvala no ovo je bolji deal 128GB

https://www.kimovil.com/to/special/ZHTi9D

11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Vi koji ste vec uzimali preko Eu priority line dali je potrebno kao dodatni trošak uzeti shiping garanciju 8.49$ ?? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
MUĆAK kaže...

Tele2 promocija  - 50%

za produljenje pretplate  na 24 mj. uz tarifu Raspali i Bezbroj GB

 

Huawei Mate 20 pro

Samsung galaxy S9+

 

Huawei P20 Pro

Koji od njih uzeti ili

niti jedan jer su zastarjeli ?????

 

 Mate 20 Pro je najbolji izbor

 

EDIT: u Mobisu je Mi 8 6/64GB 1419 kn. Prošlogodišnji flagship proc, kamera uz gcam ubija

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.11.2019 18:16 (zuper).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
roby27 kaže...

Vi koji ste vec uzimali preko Eu priority line dali je potrebno kao dodatni trošak uzeti shiping garanciju 8.49$ ?? 

 Ja nisam. I sve najbolje prošlo. 

Procesor: AMD64 X2 5400+Matična Ploča: GIGABYTE M52-LRAM: 3GB (3*1) DDR2 HDD:WD 640 GB Grafička Kartica: ATI Radeon 3650 512 MB DDR3
4 godine
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Mate 20 pro. Iako je u t coma bija note 9 za 2500 kn uz tarifu 149 kn sinoc  sta je dosta dobra ponuda. Opcenito su ok ponude bile za crni petak.

15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ima li Mi 9T Pro 8GB/256GB na kakvoj akciji ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zuper kaže...

 

EDIT: u Mobisu je Mi 8 6/64GB 1419 kn. Prošlogodišnji flagship proc, kamera uz gcam ubija

 To je Lite verzija...

15 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

A da li znate da ovaj često spominjani best buy Xiaomi Mi9 Lite ima BUG. Kad imate propušteni poziv ili poruku (a nema notifikacijeke ledice), obavijest u smislu da se pojavljuje ikonica na Allways on display modu, ne radi. Radi samo za messenger i gmail. Tako da ne znate da imate propušteni poziv dok ne otključate mobitel...

Procesor: AMD64 X2 5400+Matična Ploča: GIGABYTE M52-LRAM: 3GB (3*1) DDR2 HDD:WD 640 GB Grafička Kartica: ATI Radeon 3650 512 MB DDR3
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
roby27 kaže...

Vi koji ste vec uzimali preko Eu priority line dali je potrebno kao dodatni trošak uzeti shiping garanciju 8.49$ ?? 

To dvoje nije povezano i ovisi o tebi želiš li riskirati ili se dodatno osigurati. U slučaju da ti mob stigne oštećen ili razbijen moraš ga prvo poslati nazad, a ako imaš dodatno osiguranje samo sve dokumentiraš i pošalješ GB-u i oni šalju novi uređaj. Barem bi to tako trebalo funcionirati, na svu sreću nisam još imao potrebe testirati, ali kad god uzimam nešto skuplje uzmem i osiguranje.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
vjeko333 kaže...

A da li znate da ovaj često spominjani best buy Xiaomi Mi9 Lite ima BUG. Kad imate propušteni poziv ili poruku (a nema notifikacijeke ledice), obavijest u smislu da se pojavljuje ikonica na Allways on display modu, ne radi. Radi samo za messenger i gmail. Tako da ne znate da imate propušteni poziv dok ne otključate mobitel...

Kod njega je multicolor notifikacijska ledica na stražnjici u "obliku" Xiaomi logotipa. Meni je to skroz fora. 

15 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Vidi stvarno. Ali ledica ne reagura na missed calls. Ali postoji bug očito. Navodno su neki stavljali eu rom, pa se onda to riješi. A meni je to  preriskantno. Nadam se da će neki update to popraviti

Procesor: AMD64 X2 5400+Matična Ploča: GIGABYTE M52-LRAM: 3GB (3*1) DDR2 HDD:WD 640 GB Grafička Kartica: ATI Radeon 3650 512 MB DDR3
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.11.2019 22:39 (vjeko333).
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
roby27 kaže...

Vi koji ste vec uzimali preko Eu priority line dali je potrebno kao dodatni trošak uzeti shiping garanciju 8.49$ ?? 

 Nije potrebno. 

 A sto se tice mi 9 lite, vjerojatno si vec nasao kupon. Za 6/128gb verziju, krajnja cijena bude 227.5$, ako ides preko topcashbacka, vrate ti jos 8.5$.

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
joze kaže...

Pozdrav,

je li bolje, isplativije ići na XIAOMI MI 9T za 2200kn(links akcija) ili preko mall.hr ići na Huawei nova 5T za 3000kn?

Najbitnija mi je kvaliteta kamere za slikavanje. Isplati li se davat 1000kn više za Huawei?

 Nisam vidio dal si negdje napisao, što si uzeo? Kak si zadovoljan?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mzopg kaže...
vjeko333 kaže...

A da li znate da ovaj često spominjani best buy Xiaomi Mi9 Lite ima BUG. Kad imate propušteni poziv ili poruku (a nema notifikacijeke ledice), obavijest u smislu da se pojavljuje ikonica na Allways on display modu, ne radi. Radi samo za messenger i gmail. Tako da ne znate da imate propušteni poziv dok ne otključate mobitel...

Kod njega je multicolor notifikacijska ledica na stražnjici u "obliku" Xiaomi logotipa. Meni je to skroz fora. 

Nisam upoznat s Gcam, a da li je potrebno instalirati na njega? Imaju li kakva uputstva? Koja je najbolja? Nešto sam stavio s onog linka gcambrasil, kao nešto to šljaka, a da li treba kakve sistemske postavke raditi i sl

Procesor: AMD64 X2 5400+Matična Ploča: GIGABYTE M52-LRAM: 3GB (3*1) DDR2 HDD:WD 640 GB Grafička Kartica: ATI Radeon 3650 512 MB DDR3
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.12.2019 8:00 (vjeko333).
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Best buy do 1500 kuna?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
goranmactavish kaže...

Best buy do 1500 kuna?

 Naši ili strani dućani?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice