Problem sa mobitelom

poruka: 6
|
čitano: 2.255
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Problem sa mobitelon

Pozdrav ljudi, ja se ispričavan ako san fula dio foruma za pisat ovu temu al bi mi trebala jedan mala pomoć. Dakle ja iman HTC Wildfire S, i u nedilju san ga posudija mon bratu, koji ga je u svojoj smotanosti i nespretnosti ispustija na pod. Mobitel je kresnija u pločice i na ekranu se pojavila pukotina dužine cca. 3 cm (dijagonalna pukotina). Od tog momenta mobitel ne reagira na nikakve podražaje na svom ekranu osjetljivom na dodir. Mene sad zanima postoji li kakvi način da se to popravi, ili ga mogu bacit u papar? Cijenim svaku pomoć, fala!

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa mobitelon
LadiesMan kaže...

Pozdrav ljudi, ja se ispričavan ako san fula dio foruma za pisat ovu temu al bi mi trebala jedan mala pomoć. Dakle ja iman HTC Wildfire S, i u nedilju san ga posudija mon bratu, koji ga je u svojoj smotanosti i nespretnosti ispustija na pod. Mobitel je kresnija u pločice i na ekranu se pojavila pukotina dužine cca. 3 cm (dijagonalna pukotina). Od tog momenta mobitel ne reagira na nikakve podražaje na svom ekranu osjetljivom na dodir. Mene sad zanima postoji li kakvi način da se to popravi, ili ga mogu bacit u papar? Cijenim svaku pomoć, fala!

pogledaj ekran na ebayu skupa s digitizerom,ili ga odnesi u servis sto je pametnija opcija....

Nema 'leba bez motike,okopavam narkotike :)
10 godina
neaktivan
offline
Problem sa mobitelom

zdravo, imam samsung galaxy mini i problem je sto ako dobijem poruku tu istu poruku dobijem jos 20-tak puta, pa da li neko zna o cemu je rijec i koje je rjesenje :D 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Problem sa mobitelom

 Ovako kad sam vratio na fabricke postavke cim krenem postavaljati android kad namjestim vrijeme izbaci mi nesto i vrati me na pocetak postavicu sliku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa mobitelom
Trebam pomoć pao mi je sistem na mobitelu huawei ascend y530 kad ga upalim svjetli ekran i ne pomiče se i tako stoji Jel se to može kako doma napravit da nejde na servis? Hvala
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa mobitelom
Trebam pomoć pao mi je sistem na mobitelu huawei ascend y530 kad ga upalim svjetli ekran i ne pomiče se i tako stoji Jel se to može kako doma napravit da nejde na servis? Hvala
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice