Samsung Galaxy S IV - Rasprava

poruka: 3.531
|
čitano: 768.939
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

skines root checker s google play

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
domac5 kaže...

skines root checker s google play

Kaze: Sorry! This device does not have proper root access

 

Ali dok sam kupio uređaj gore je install bio SuperSU

13 godina
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

nema veze, svatko moze instalirat super su s google play, udi samo u super su i provjeri jel namjesteno da automatski odbija root zahtjeve od aplikacija, ak nije morat ces ga rootati sam, nije komplicirano

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
domac5 kaže...

nema veze, svatko moze instalirat super su s google play, udi samo u super su i provjeri jel namjesteno da automatski odbija root zahtjeve od aplikacija, ak nije morat ces ga rootati sam, nije komplicirano

A dok idem na aktualizaciju software kaze: Vaš uređaj mijenjan, Aktuliziranje software nije dostupno

11 godina
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava
Kad dolazi lolipop na s4?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
omomomomoomm kaže...
Kad dolazi lolipop na s4?

to vjerojatno ne zna ni onaj koji ga radi

11 godina
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

pa po netu pise najkasnije2-3 mj 2015 bi trebao i to mozda samo za 9505 modele

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

mislim da bi im se nahebo majke svima tamo da to naprave...ako su izdali S4 u 10 al doslovno 10 verzija radi svoje vece zarade onda neka se udostoje nadograditi bar do 5.0 verzije

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

Pa bit će 5.0 za S4, to uopće nije upitno. Imaš na Sammobile demo video neke rane verzije.

Realno, mislim da neće biti prevelike razlike u odnosu na KitKat, osim što ćemo dobiti ovaj ružni UI koji su nas*ali na S5 {#} Stock 5.0 je miljama ljepši od ovog "novog" Samsung UI-a.

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.11.2014 18:00 (1samek).
Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
online
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
Iskreno nemojte se zurit, Lollipop je poluproizvod
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hrhttp://500px.com/mihovilm
11 godina
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

oni koji imaju s4 od t mobilea dobivaju 4.4.4

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
Koju bateriju kupiti njuskalo/ebay, malo jaču?
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
Syke kaže...

Da, ostaje zaključan i nakon flashanja.

 

Možeš otključati kodom s ovih stranica.

 

http://unlockcode247.com/

 

http://sim-unlock.net/

...tek sam danas kupio mobitel, ako ga uspijem otkljucati preko servisnog menija, dal je to permanent? 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
Pozdrav, imam s4 s softverom 4.3 (nije rootan) i želim OTA na 4.4.x. zanima me hoće li se upgradeom izbrisati moji podaci (aplikacije, slike...)?
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
pod009 kaže...
Pozdrav, imam s4 s softverom 4.3 (nije rootan) i želim OTA na 4.4.x. zanima me hoće li se upgradeom izbrisati moji podaci (aplikacije, slike...)?

nadogradnje koje dolaze "putem zraka" najčešće ne brišu podake

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.11.2014 13:48 (igy).
14 godina
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

pozdrav..dakle, nakon sto sam imao CM11 na S4, vratio sam nazad STOCK software i resetirao sam sve sa triangleaway-em..medjutim, javlja se problem da mi u download mode-u pise sve official, a KNOX warranty void vise nije 0x0 nego je sad 0x1..kako to vratit na 0x0??

TiONiO
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
Tionio kaže...

pozdrav..dakle, nakon sto sam imao CM11 na S4, vratio sam nazad STOCK software i resetirao sam sve sa triangleaway-em..medjutim, javlja se problem da mi u download mode-u pise sve official, a KNOX warranty void vise nije 0x0 nego je sad 0x1..kako to vratit na 0x0??

nikako, od kad je knox izaso ljudi pokusavaju i pokusavaju nac nacin da zaobiđu okidanje brojaca ali veliku vecinu puta neuspjesno.. između ostalog, to je samo garancija (mogo si očekivat da ćeš ju izgubit ako ides rootat/flashat/etc..)

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

Koju verziju je bolje odabrati, I9500 ili I9505? Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

I9505, bolja podrska na xda, manje trosi, mrvicu slabiji

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
LUNAT1C kaže...

nikako, od kad je knox izaso ljudi pokusavaju i pokusavaju nac nacin da zaobiđu okidanje brojaca ali veliku vecinu puta neuspjesno.. između ostalog, to je samo garancija (mogo si očekivat da ćeš ju izgubit ako ides rootat/flashat/etc..)

skroz bezveze! {#}
hvala na info {#}

TiONiO
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
domac5 kaže...

I9505, bolja podrska na xda, manje trosi, mrvicu slabiji

Zahvaljujem!

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
Almin94 kaže...
domac5 kaže...

I9505, bolja podrska na xda, manje trosi, mrvicu slabiji

Zahvaljujem!

BTW uzeo sam I9505 Black Edition.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
Almin94 kaže...
Almin94 kaže...
domac5 kaže...

I9505, bolja podrska na xda, manje trosi, mrvicu slabiji

Zahvaljujem!

BTW uzeo sam I9505 Black Edition.

opa lepo lepo...ja se zajebo, uzeo sam I9515 i onda skuzim nema ni podforuma s romovima za taj mob na xda tak da neznam sta cu s tim...ima drukcije drivere za touchscreen i wifi pa to mi ne radi kad flasham neki rom za I9505...faking samsung i njegovo izdavanje 10 razlicitih varijanti istog uredaja

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
domac5 kaže...

opa lepo lepo...ja se zajebo, uzeo sam I9515 i onda skuzim nema ni podforuma s romovima za taj mob na xda tak da neznam sta cu s tim...ima drukcije drivere za touchscreen i wifi pa to mi ne radi kad flasham neki rom za I9505...faking samsung i njegovo izdavanje 10 razlicitih varijanti istog uredaja

Po vasoj preporuci sam uzeo I9505. Valjda nece biti problema s ovom verzijom mobitela. Nadam se i Lollipopu uskoro. :)

12 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

Ranije danas sam kupio S4 i sad imam jedan problem. Naime na WiFi mrežu se spoji normalno i sve rado,ali čim je ugasim dakle kad terba koristiti mobilne podatke nestane ona ikonica za podatke (3G...) i kad pokusam otvoriti neku stranicu pise da web stranica nije dosupna jer nije uspjelo pretrazivanje DNS-a.

Jel zna neko rijesit problem?

A ponekad se pojavi i nestane nakon 10-15 sekundi

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
Almin94 kaže...
domac5 kaže...

opa lepo lepo...ja se zajebo, uzeo sam I9515 i onda skuzim nema ni podforuma s romovima za taj mob na xda tak da neznam sta cu s tim...ima drukcije drivere za touchscreen i wifi pa to mi ne radi kad flasham neki rom za I9505...faking samsung i njegovo izdavanje 10 razlicitih varijanti istog uredaja

Po vasoj preporuci sam uzeo I9505. Valjda nece biti problema s ovom verzijom mobitela. Nadam se i Lollipopu uskoro. :)

nebu bilo problema, zato sam i rekao I9505 {#}

Zin8 kaže...

Ranije danas sam kupio S4 i sad imam jedan problem. Naime na WiFi mrežu se spoji normalno i sve rado,ali čim je ugasim dakle kad terba koristiti mobilne podatke nestane ona ikonica za podatke (3G...) i kad pokusam otvoriti neku stranicu pise da web stranica nije dosupna jer nije uspjelo pretrazivanje DNS-a.

Jel zna neko rijesit problem?

A ponekad se pojavi i nestane nakon 10-15 sekundi

ako si ga danas kupio onda bi ja na tvom mjestu napravio reset na tvornicke postavke odma bez zajebancije si rijesis probleme

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.12.2014 14:02 (domac5).
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

Imam neki stutter prilikom skrolanja u meniju, internetu, zumiranju i slicno. Moze li se to rijesiti? Na S3 nisam imao tih problema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
Zin8 kaže...

Ranije danas sam kupio S4 i sad imam jedan problem. Naime na WiFi mrežu se spoji normalno i sve rado,ali čim je ugasim dakle kad terba koristiti mobilne podatke nestane ona ikonica za podatke (3G...) i kad pokusam otvoriti neku stranicu pise da web stranica nije dosupna jer nije uspjelo pretrazivanje DNS-a.

Jel zna neko rijesit problem?

A ponekad se pojavi i nestane nakon 10-15 sekundi

Ako se nade neko s istim problemom, rjesenje je jednostavno

Samo rucno postavite novi APN s postavkama vaseg operatera i problem rijesen.

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
Almin94 kaže...
Almin94 kaže...
domac5 kaže...

I9505, bolja podrska na xda, manje trosi, mrvicu slabiji

Zahvaljujem!

BTW uzeo sam I9505 Black Edition.

je..no izgleda...ja si trazim zadnji poklopac baterije od njega ali nigdje nac orginal

 

razorblade
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
mariolla79 kaže...

je..no izgleda...ja si trazim zadnji poklopac baterije od njega ali nigdje nac orginal

 

Mob ekstra izgleda!

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice