Xpress 5800

poruka: 14
|
čitano: 2.733
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Xpress 5800

jucer kupio, izrazito zadovoljan, i paketom opreme i cijenom i telefonom kao telefonom

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Xpress 5800

Ajde molim te reci gdje si je uzeo i po kojoj cijeni?Sta dolazi u paketu s njom?

Michael Schumacher World championships:7,Grand prix wins:91,Pole positions:68 http://www.velika-nagrada.hr
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Xpress 5800

lokalni diler ovdje u BiH uredno zapakovana kutija, made in hungary, dodje telefon, tvrda torbica radi zastite ekrana(ne moze se kaciti na remen, nema zakvacke), usb kabel, punjac, zicane slusalice i upravljacka jedinica za handsfree i upravljanje playerom kad je telefon u dzepu, 8 gb kartica, rezervna olovcica, trzalica :) da trzalica, tako bar izgleda na manjoj uzici komad plastike najslicniji trzalici koji mijenja olovku i cool izgleda a veze se na predvidjeno mjesto na telefonu, jos dodje i tv kabel, tj kabel za spajanje telefona na TV.

 

Uglavnom baterija dobro drzi, 1350mah, ima standardni prikljucak za slusalice 3,5mm, ima fenomenalan zvuk, heheh defaultno zvonjenje neka ala stefanovski izvedba nokia ring tona, ekran je fantastican surfanje je isto po mom pojmu odlicno, sajtovi izgledaju isto kao na racunaru, meni fali office editor i todo programcic ali to cu nadopuniti.

Najbitnije sto je ovo izgleda, koristi se, mirise i ima okus kao telefon a neki pda hibrid ili neki telefonoid, sto se mene tice extra sam zadovoljan.

 

 

jah cijena je bila 330€, mnogo manje od htcoida i ostalih win mo uredjaja koji imaju ovoliki ekran

15 godina
neaktivan
offline
Xpress 5800

kako ti se čini UI, touchscreen je brz? čitao sam da treba malo jače stiskati prstima, da TS bas i nije najbolji... Kako se tebi čini? E ti smeta touble tap? Meni je to mali minus... Mislim si nabaviti mob, pa pitam... E se moze koristiti prstima ili je za neke stvari stylus neophodan?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Xpress 5800

ja sam je imo puna 2 sata dok nisam poludio na igrici i baci je preko prozora srečom sam dobio pare natrag. :)

 

AMD Phenom 9600 @3.0 ,4 gb 800mhz , GF GTX280, vx550
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Xpress 5800

ekran je rezistivni a ne kapacitivni pa to pravi razliku, jedini potpuni full touch koji sam koristio je bio HTC diamond i meni se ovo cini bolje, imao sam na kratko i touch HD i nisma se nesto posebno snasao, ovo je prvo nokia sa poznatim interfejsom i za mene logicnim rasporedom, pritisak trazi malo jaci ali svaki ispravan pritisak daje odziv od telefona(malko proradi vibra) sto ucini da jako brzo navikne se na tipkanje po tastaturi, full qwerty tastatura je prilicno krupna i ja sam se odmah navikao iako imam seljacke cevapolike prste, ekran kao ekran mi se cini fenomenalnog kvaliteta prikaza, gps nisam jedino probao, ono automatsko rotiranje ima minimalan lag, e jos jedna stvar je sto se cini jako cvrsta u ruci a istovremeno lagana.

 

Ma meni se telefon cini fenomenalan, ne znam kako je drugima ali ja ostajem pri ovoj nokiji iako imam pravo povrata jos par dana.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Xpress 5800

bas si mislim uzeti, mob mi je bas okej, iako nisam prčkao po njemu, citao sam svasta, neki ga hvale, neki bas i ne. Osobno, mislim da je mali minus sto se mora upotrebljavati scroll bar jer nema scroll tipa Iphone (oprostite, morao sam ga spomenuti. :) )  Samo jos nesto, e je 15.5 mm pocket friendly? Malo sam osjetljiv na takve stvari, a 15 mm je bas granica - strsi, ne strsi. Pa... Kaj mislite, bude se puno programa za N97 (kada bude) moglo u  njega staviti? Tipa wigets, to bi bilo zakon, (ali ne vjerujem)... :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Xpress 5800

i samo da jos pitam- kada se pisu poruke, tj. bilo sto na tipkovnici, bila to alfanumericka ili preko cijelog zasona, e ima vibracijski feedback? i da, koliko sam shvatio, doubletap ati se mora samo kada imamo listu necega (pjesama, slika npr.) koja je vise od jedne stranice, pa se mora scrollati, a npr. kada smo u meniju, ili negdje di je cijeli meni samo na jednoj stranici, onda je dovoljno samo jedanput stisnuti, tocno?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Xpress 5800

hmm to sa doubletapom mi bas nije jasno kod vas, ja sam navikao sa n93 znaci strelicom na item onda klik na njega da se pokrene, ista stvar i sa windowsom i to je meni logicno, sto  se tice pisanja jos nisam koristio olovku a notes mi je na homescreenu kao neophodan za rad, isto i sa porukama full screen qwerty mi je ok iako imam debele prste.

Meni ovo je puno bolje od winmo koje sam probao, a i pravi je multitasking, nije ni velika, uza je od uobicajenih cigli tako da je ok osjecaj pri telefoniranju

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Xpress 5800

je li slučajno igraš travian?

kako se browser tamo snalazi?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Xpress 5800

sajtovi izgledaju jednako kao na racunaru

ne igram travian tako da ne znam kako se ponasa sa njegovim ajaxom

15 godina
neaktivan
offline
RE: Xpress 5800

ja isto-prezadovoljan

16 godina
neaktivan
offline
Xpress 5800

evo valjda mi dolazi u utorak pa cu napravit jednu recenziju...

jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xpress 5800

Mislim ju i ja uzeti, ali opet bolje je cekati drugi model sa touchom i kad isprave neke probleme s takvom vrstom mobitela... Ionako necu dugo cekat danas sve to ide brzo i za par mjeseci ce izaci jeftiniji,jaci i bolje opremljeni mob tako da cu ipak odustat od tog, a i ono najvažnije nemam paraSmijeh

Konfa: Phenom II x3 720BE@3,8GHz/HD4870 512MB/ 2x2GB kingmax 800MHz / corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Gigabyte MA 770-ds3 rev2.0/ logitech x-530, Samsung T220(s-panel) LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr Windows XP SP3 x86
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice