Chat tema ljubitelja hardvera zaključana tema

poruka: 24.323
|
čitano: 2.610.451
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Re: CPU chat tema

i7 8700k Pt/Ag/Au edition

 

 

14 godina
protjeran
offline
Re: CPU chat tema
Tonči kaže...

Sad će nekima glava eksplodirati, ali, baš mi je javio frend da je prodao 8700K, jer mu je stigao 8700K, ali srebrni. 

Kakvo srebro, trebao je odma na zlato ic...

8 godina
offline
Re: CPU chat tema
lav1000 kaže...

koliko si puta ponovio da je ryzen super zaslužio si iz AMD-a za nagradu mukte neki golden sample Ryzen2 odmah čim izađe...

 

nego da se vratimo na trolanje prikladno za ovu temu, čekamo obraćanje člana uprave AMD-a petarjukic sa novostima o datumu izlaska, cijenama i planovima za postojeće/buduće chipsete...

 

 

dobro si uvjezba humor tjekom noći vidim hahahaha 

 

 

pinnacle ridge + matične s x470 i b450 chipsetima u 2. mjesecu 2018.

zen2 u 2019. a nakon toga zen2+ na novom socketu  

 

7 godina
protjeran
offline
Re: CPU chat tema

cijenjeni gospodine CEO,

 

a ništa cijene, radi taktovi i sl. ili to još nisu informacije za svekoliko pučanstvo?

 

hvala

12 godina
neaktivan
offline
CPU chat tema

Prebacivao sam ram module između i7 i r7,nakon 3x testa sa uniginom superpositon primjetio sam da je sa 3000mhz ram-om lowest,average i highes score manji za 8-10fps.Manje latencije nisu ništa pomogle.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.11.2017 16:22 (Viator).
16 godina
odjavljen
offline
CPU chat tema

Izašla nova igra, obažava jednu jezgru, i to onu prvu 

8 godina
offline
Re: CPU chat tema
lav1000 kaže...

cijenjeni gospodine CEO,

 

a ništa cijene, radi taktovi i sl. ili to još nisu informacije za svekoliko pučanstvo?

 

hvala

 

 

cjenjeni intel fanboyu,

 

zašto bi to zanimalo kupca intel procesora? :D

 

 

 

 

 

cijene neznam ali taktovi će biti 15ak% veći

13 godina
neaktivan
offline
Re: CPU chat tema
toxic kaže...
Tonči kaže...

Sad će nekima glava eksplodirati, ali, baš mi je javio frend da je prodao 8700K, jer mu je stigao 8700K, ali srebrni. 

 To je ova razlika ? https://videocardz.com/73268/intel-core-i7-8700k-ultra-edition-with-silver-ihs-teased

 

:)

Cool.

 Jel to neka zajebancija il sta?

------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
15 godina
offline
Re: CPU chat tema
XXX kaže...

Izašla nova igra, obažava jednu jezgru, i to onu prvu 

 ne priznam.

nema pentiuma na listi.

16 godina
odjavljen
offline
Re: CPU chat tema
toxic kaže...
XXX kaže...

Izašla nova igra, obažava jednu jezgru, i to onu prvu 

 ne priznam.

nema pentiuma na listi.

 Kak ne, i3 6100 isti vrag.

7 godina
protjeran
offline
CPU chat tema

evo još jedan videić budući da je moj prvi snimljeni gameplay izazvao zanimljivu raspravu.

danas smo malo podigli ljestvicu pa smo digli proc na 5.2ghz sa 1.3V napona.

znam da nije mjerodavno jer nije ista mapa kao jučer, ali nije mi se dalo čekati da se pojavi monte grappa sa skoro svim popunjenim slotovima...

temperature nisu prešle 70°C, skoro većinu vremena zakucano na 200fps... rekao bih da je 5.2 sweetspot za 8600k.

Mogu komotno u nabavku 1080ti i 165hz g-sync monitora 

lp svima

 

 

 

 

 

8 godina
protjeran
offline
CPU chat tema

Pa što ne beše kava vreo procesor, tako sam cuo od ovdasnjih strucnjaka i analiticara, i to na 5.2GHz jos? cudno moram malo proguglat, nesto ne stima... 

11 godina
offline
Re: CPU chat tema

Jel kupuješ 8c i z390 kad izađe? Bilo bi nedopustivo da netko kao ti mora živjeti sa činjenicom da nema najJAKIJI gaming proc na kugli zemaljskoj!

8 godina
protjeran
offline
Re: CPU chat tema
_mark0_69 kaže...

Jel kupuješ 8c i z390 kad izađe? Bilo bi nedopustivo da netko kao ti mora živjeti sa činjenicom da nema najJAKIJI gaming proc na kugli zemaljskoj!

 Naravno, pa necu valjda ispast iz mode... maticnu cu utopit uz minimalan gubitak jer sam ju platio 1230kn, a sada ide po 1350kn, em na tim jeftinijim komponentama ne gubis opcenito puno, to sam malo planski odigrao jer sam imao u vidu z390 sa PCI-e 4.0 koji ce doci u "skorasnje vrijeme" tako da sve prema planu, i7 8700k prodam 100e ispod cijene (placen 3300kn sada je 3500kn) i za nekih 1000kn doplate opet imam najmoderniji sistem i najjaci gaming proc na svijetu 

13 godina
offline
Re: CPU chat tema
Lucidius kaže...
_mark0_69 kaže...

Jel kupuješ 8c i z390 kad izađe? Bilo bi nedopustivo da netko kao ti mora živjeti sa činjenicom da nema najJAKIJI gaming proc na kugli zemaljskoj!

 Naravno, pa necu valjda ispast iz mode... maticnu cu utopit uz minimalan gubitak jer sam ju platio 1230kn, a sada ide po 1350kn, em na tim jeftinijim komponentama ne gubis opcenito puno, to sam malo planski odigrao jer sam imao u vidu z390 sa PCI-e 4.0 koji ce doci u "skorasnje vrijeme" tako da sve prema planu, i7 8700k prodam 100e ispod cijene (placen 3300kn sada je 3500kn) i za nekih 1000kn doplate opet imam najmoderniji sistem i najjaci gaming proc na svijetu 

 forumu.

 

Kak bi Stjepko reko. lp

 

 

Nemoj se ljutit. :D

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.11.2017 0:14 (DiRT).
8 godina
protjeran
offline
Re: CPU chat tema
DiRT kaže...

 forumu.

 Pa i na forumu ali i generalno gledano i u svijetu jer jaceg nebude bilo kao sta ni sad nema od 8700k u gamingu, uzivaj 

11 godina
offline
Re: CPU chat tema

Za 1000kn nadoplate? Ne znam, zvuči optimistično. Ja sumnjam da će proc bit ispod 4600kn, a i matične će bit skuplje jer bi to trebao bit step up naspram z370.

8 godina
protjeran
offline
Re: CPU chat tema
_mark0_69 kaže...

Za 1000kn nadoplate? Ne znam, zvuči optimistično. Ja sumnjam da će proc bit ispod 4600kn, a i matične će bit skuplje jer bi to trebao bit step up naspram z370.

 Pa i sad sam nakon sta sam 7700k kombo prodao dodao 1000kn za 8700k i plocu. Nema tu smisla da to kosta 4500kn, em je mainstream platforma, em nikad iznad 3500kn nisu isli do sada. To sta ce maticne bit skuplje je oko 200kn za srednji segment i to samo zbog hajpa na pci-e 4.0.

15 godina
offline
Re: CPU chat tema
Lucidius kaže...
_mark0_69 kaže...

Za 1000kn nadoplate? Ne znam, zvuči optimistično. Ja sumnjam da će proc bit ispod 4600kn, a i matične će bit skuplje jer bi to trebao bit step up naspram z370.

 Pa i sad sam nakon sta sam 7700k kombo prodao dodao 1000kn za 8700k i plocu. Nema tu smisla da to kosta 4500kn, em je mainstream platforma, em nikad iznad 3500kn nisu isli do sada. To sta ce maticne bit skuplje je oko 200kn za srednji segment i to samo zbog hajpa na pci-e 4.0.

 No prije tog svega ce ti trebati jaca grafa jer s gtx 1080 to nema smisla raditi + monitor.

10 godina
offline
Re: CPU chat tema
Luci da bi imao najjaci gaming sistem na svijetu treba ti neki 8k monitor, 4 way titan x sli I hedt platforma. To sto ti imas, nemoj se ljutiti, je pocetni prag!
10 godina
offline
CPU chat tema

Pa evo čovijek je sam reko 3 posta iznad da je to mainstream platforma

US server keke013#2101
10 godina
offline
Re: CPU chat tema
Cini ti se
16 godina
offline
CPU chat tema
Twitter: @191x7
15 godina
offline
Re: CPU chat tema
191x7 kaže...

Inteli od 2015 ka novijima podložni upadima:

..

 - i stariji, ovisi što ima/jezgra, ime, txe.. intelOS/minix

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
11 godina
offline
Re: CPU chat tema

Ali pošto su tek izbacili 6c i7 za malo veću cijenu (po običaju) od dosadašnjih mainstream i7, teško da će počet poklanjat 8c za slične novce.

15 godina
odjavljen
offline
CPU chat tema

Za vlasnike najboljih gejming konfiguracija svemira, evo jedan monitor, ako nije van platežne moći: http://www.tftcentral.co.uk/reviews/dell_alienware_aw3418dw.htm

 

"This monitor is now the benchmark for ultrawide gaming response times and refresh rates. The input lag was also non-existent, and there was a nice range of additional features like the AlienFX lighting and Black Stabilizer for instance which added to the premium feel."

 

"Ovaj monitor je sada benchmark za ultrawide-igrački odaziv i osvježavanje. Lag praktički ne postoji, a imamo i lijepi raspon dodatnih mogućnosti, poput AFX osvijetljenja,  i stabilizacije crne boje, što sve skupa dodaje premium osjećaju."

Nope.
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.11.2017 13:35 (Tonči).
7 godina
protjeran
offline
Re: CPU chat tema

vrhunski komad hardwarea, ostalo bi mi od plaće za platiti režije i k+paštetu do kraja mjeseca

15 godina
online
Re: CPU chat tema
lav1000 kaže...

vrhunski komad hardwarea, ostalo bi mi od plaće za platiti režije i k+paštetu do kraja mjeseca

E onda lijepo uzmeš onu peglu što je žena dobila uz 4K TV i lagano po kreditnoj kartici

It is always darkest just before the dawn.
8 godina
protjeran
offline
Re: CPU chat tema
toxic kaže...

 No prije tog svega ce ti trebati jaca grafa jer s gtx 1080 to nema smisla raditi + monitor.

 Pa ici ce Volta i 32" 4K monitor nagodinu.

7 godina
protjeran
offline
Re: CPU chat tema

naravno da je kvalitetan monitor bolja opcija nego moj tv, no opet i moj tv spada u kategoriju solidnih opcija za gaming, a to što su ovdje svi profesionalni kompetetivni gameri čije oči vide svih 144 frejma u sekundi svaki pojedinačno i na svaki od tih frejmova imaju adekvatnu reakciju, nije moj problem...dodatni lag od 0.01sec koji ima moj tv u odnosu na neki 4k monitor od 500+/- 100 eura monitor meni ne predstavlja problem, ja nisam pro gamer...

da imam kvalitetno rješenje u svom domu za smjestiti svoj gamerski kutak odavno bi imao neki monitor u rasponu cijene 3000-5000kn, a do kad ne dođem do tog kutka preživjet ću sa TV-om, a ovakve stvarćice kao što je Tonči prije pokazao će ostati sanak pusti...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice