Darivanje hardvera [ZBIRNA TEMA] izdvojena tema

poruka: 61
|
čitano: 25.120
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Darivanje hardvera [ZBIRNA TEMA]
hrčak kaže...

Sve to stoji i moguce da je govorio istinu ali tak i ja mogu reci da sam danas kupio novoga ferraria a u garazi stara mazda kaj se samo ne raspadne

 i što sad, na nama je da damo ako možemo i vjerujemo ljudima koji su potrebiti bar dok nas netko prvi put ne zajebe, a pogotovo valjda možemo vjerovati kolegama koji su na forumu malo duže

isto kao i općenito s darivanjem, jer nikad nitko ništa ne bi darovao kad bi razmišljao na taj način, darivali od prosjaka do beskućnika koji prodaju onaj časopis ili one djece u africi kojima se plaća školovanje i prehrana

malo pozitive kod ovakvih stvari, crnjake ostavite za sebe

13 godina
neaktivan
offline
Re: Darivanje hardvera [ZBIRNA TEMA]
Silent horror1992 kaže...

Ajde preko foruma poklonit jednu komponentu, to mi je u redu, ali cijeli komp nikako. Ako hoćeš učinit dobro djelo, a imaš tako gotovu funkcionalnu konfiguraciju, odeš u prvu osnovnu školu od mjesta stanovanja, ili još bolje, u onu koju si i sam pohađao, te se obratiš ravnatelju i kažeš da imaš za poklonit računalo, on već zna koji đak dolazi iz kakve obitelji, ima li računalo i mogu li mu roditelji uopće priuštit isto.

 

 

konfiguracija, kao što sam odmah spomenuo, dolazi bez periferije ikakve i HDD-a. ne znam koliko ima smisla "darovati" takvu konfiguraciju klincu iz OŠ, jer za sobom vuče i pitanje nabavke ostatka kompa, a i instalacije OS-a itd. 

 

P.S. kao što sam rekao, dečko kaže da mu treba za frenda. laže li? možda laže. možda su lagali i svi ostali koji su se javili. nažalost, ja to ne mogu znati, a nemam 10 konfiguracija za podijeliti da bih bio siguran da će bar jedna dospjeti u prave ruke. znam da se ponavljam, ali još jednom napominjem - ako laže i mulja da bi zaradio par sto kuna na toj konfiguraciji, neka njemu ide na dušu.

11 godina
offline
Re: Darivanje hardvera [ZBIRNA TEMA]
Zvonzi kaže...
Silent horror1992 kaže...

Ajde preko foruma poklonit jednu komponentu, to mi je u redu, ali cijeli komp nikako. Ako hoćeš učinit dobro djelo, a imaš tako gotovu funkcionalnu konfiguraciju, odeš u prvu osnovnu školu od mjesta stanovanja, ili još bolje, u onu koju si i sam pohađao, te se obratiš ravnatelju i kažeš da imaš za poklonit računalo, on već zna koji đak dolazi iz kakve obitelji, ima li računalo i mogu li mu roditelji uopće priuštit isto.

 

 

konfiguracija, kao što sam odmah spomenuo, dolazi bez periferije ikakve i HDD-a. ne znam koliko ima smisla "darovati" takvu konfiguraciju klincu iz OŠ, jer za sobom vuče i pitanje nabavke ostatka kompa, a i instalacije OS-a itd. 

 

P.S. kao što sam rekao, dečko kaže da mu treba za frenda. laže li? možda laže. možda su lagali i svi ostali koji su se javili. nažalost, ja to ne mogu znati, a nemam 10 konfiguracija za podijeliti da bih bio siguran da će bar jedna dospjeti u prave ruke. znam da se ponavljam, ali još jednom napominjem - ako laže i mulja da bi zaradio par sto kuna na toj konfiguraciji, neka njemu ide na dušu.

 

Krivo si protumačio, ja sam samo dao primjer kako bi to bilo bolje da se odradi, nevezano za tebe i kolegu kojem si poklonio.

Nisam ja nigdje rekao da on tebi laže, taman posla, svaka njemu čast jer se sjetio prijatelja, tebi svaka čast x2 jer si se odrekao par stotina kuna da bi nekog usrećio, ti si svoje napravio kad predaš njemu u ruke, on dalje zna šta mora.

13 godina
offline
Re: Darivanje hardvera [ZBIRNA TEMA]
Upoznao sam decka koji je dobio gore navedenu konfu - i sam sam mu poklonio neki hardver tu u temi, rekao je da ce dati frendu kojemu je to potrebno.

Decko djeluje ok i posteno, ne bih rekao da skuplja stvari za preprodaju.

I kako je receno gore, ako je neko lopov, hebi ga, ide njemu na dusu, tu ne mozemo nista. Ja volim vjerovati da su ljudi posteni :)
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Darivanje hardvera [ZBIRNA TEMA]
hrčak kaže...
Zvonzi kaže...

hvala svima koji su se javili. konfa ide Caesar et Brutus

 Nećeš ti poštenja u Hrvatskoj, od svih onih koji nemaju i kojima treba dobe oni koji imaju i previše, dovoljno je samo baciti pogled na "Moj pc" ili otići na njegov njuškalo račun.

 

http://www.njuskalo.hr/korisnik/ivan4821

 A sta si ti napravio s Coolerom kojeg sam ti poklonio? Prodao, isto se tako javljas ljudima na oglase o darivanju i prodajes kasnije...

Puno je tu takvih padobranaca, dosta vremena sam te pratio nakon sto sam ti dao cooler jer su me ljudi upozoravali, sada znam da jednostavno preprodajes stvari.

Iz navedenog razloga takoder nisam sudjelovao u darivanju putem ovog foruma jer ne vjerujem vise nikome nista.

 

Cesar se takoder meni javlja za kuciste koja imam i obecao sam mu jedan T Xaser dati i dati cu mu no ljudi moji, ovdje kruze stalno jedni te isti ljudi..

 

Dakle rugao se lonac loncu a oba su suplja.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Darivanje hardvera [ZBIRNA TEMA]
Silent horror1992 kaže...
Zvonzi kaže...
Silent horror1992 kaže...

Ajde preko foruma poklonit jednu komponentu, to mi je u redu, ali cijeli komp nikako. Ako hoćeš učinit dobro djelo, a imaš tako gotovu funkcionalnu konfiguraciju, odeš u prvu osnovnu školu od mjesta stanovanja, ili još bolje, u onu koju si i sam pohađao, te se obratiš ravnatelju i kažeš da imaš za poklonit računalo, on već zna koji đak dolazi iz kakve obitelji, ima li računalo i mogu li mu roditelji uopće priuštit isto.

 

 

konfiguracija, kao što sam odmah spomenuo, dolazi bez periferije ikakve i HDD-a. ne znam koliko ima smisla "darovati" takvu konfiguraciju klincu iz OŠ, jer za sobom vuče i pitanje nabavke ostatka kompa, a i instalacije OS-a itd. 

 

P.S. kao što sam rekao, dečko kaže da mu treba za frenda. laže li? možda laže. možda su lagali i svi ostali koji su se javili. nažalost, ja to ne mogu znati, a nemam 10 konfiguracija za podijeliti da bih bio siguran da će bar jedna dospjeti u prave ruke. znam da se ponavljam, ali još jednom napominjem - ako laže i mulja da bi zaradio par sto kuna na toj konfiguraciji, neka njemu ide na dušu.

 

Krivo si protumačio, ja sam samo dao primjer kako bi to bilo bolje da se odradi, nevezano za tebe i kolegu kojem si poklonio.

Nisam ja nigdje rekao da on tebi laže, taman posla, svaka njemu čast jer se sjetio prijatelja, tebi svaka čast x2 jer si se odrekao par stotina kuna da bi nekog usrećio, ti si svoje napravio kad predaš njemu u ruke, on dalje zna šta mora.

 

ma ovaj drugi dio posta se nije odnosio na tvoj komentar. :)

14 godina
offline
Re: Darivanje hardvera [ZBIRNA TEMA]
hrčak kaže...
Silent horror1992 kaže...
hrčak kaže...
Zvonzi kaže...

hvala svima koji su se javili. konfa ide Caesar et Brutus

 Nećeš ti poštenja u Hrvatskoj, od svih onih koji nemaju i kojima treba dobe oni koji imaju i previše, dovoljno je samo baciti pogled na "Moj pc" ili otići na njegov njuškalo račun.

 

http://www.njuskalo.hr/korisnik/ivan4821

 

Htjedoh to reći ali reko ne  bih se štel mešat, možda on pokloni nekom ko nema, to bi bilo logično, jer kad bi za sebe tražio stvarno bi bio mizerija od čovjeka heh

 Moguće da će nekome pokloniti ali najveći problem toga je kako to dokazati. Ja se iskreno nadam da će pokloniti dalje.

 

Zvonzi kaže...
hrčak kaže...
Zvonzi kaže...

hvala svima koji su se javili. konfa ide Caesar et Brutus

 Nećeš ti poštenja u Hrvatskoj, od svih onih koji nemaju i kojima treba dobe oni koji imaju i previše, dovoljno je samo baciti pogled na "Moj pc" ili otići na njegov njuškalo račun.

 

http://www.njuskalo.hr/korisnik/ivan4821

 

dečko se javio da traži komp za frenda koji studira i ima konfiguraciju iz 2006. godine. ako Caesar et Brutus laže, neka ide njemu na dušu. meni je ono što mi je napisao u PM zvučalo iskreno.

 Što se tiče Cezara, znam da je kompjuter slaga za prijatelja, i da je bitna osnovna funkcionalnost, i sebi je slaga na jedvite muke taj šta je ima.

13 godina
offline
Darivanje hardvera [ZBIRNA TEMA]

Evo i glavnog "osumnjičenog" (oprosti mi Bože, ovo je presmiješno), da se priključi novonastaloj ugodnoj raspravi i odgovori na prozivku navedenog kolege Hrčka.

 

Kolega Hrčak, ulazim li ja u tvoja postupanja? Ne. Molim te tako da ne ulaziš ni ti u moja. Svi upućeni ovdje znaju da si klasičan tip preprodavača HW-a, to je potpuno tvoja stvar dok god ne kreneš prozivati pogrešno te neutemeljeno, samim time totalno besmisleno i bespotrebno. Primera radi, nedavno si preprodao također jednu kantu baziranu na i5 4460 procu. Samo trenutno imaš dva stolna kompa oglašena tu na BOL-u, od kojih je ovaj skuplji za 7.1K Kn onaj isti za kojeg je netko u temi Slike HW-a - P &O izmuzao da si ga platio 4.500Kn. Mogu i SS-ati i linkati oboje kao dokaz, no nije potrebno jer svi ovdje to znaju niti se želim spuštati na tvoj poprilično jadan nivo na koji si se spustio kad si me prozvao. Da nisi možda ti taj koji mi je kupio komp s linka pa si se osjetio vrlo uvrijeđen i zakinut što sam se prvi, dakle prvi javio (opravdano) za poklanjano? Smeta te što si mi poklonio komponente, a ja ih sada prodajem? Odakle ti obraz za postavljanje takvog SS-a, ispada da je zabranjeno da prodajem vlastiti komp koji sam pošteno platio. Sigurno imaš osjećaj da si me fino sredio, štoviše raskrinkao. Hahaha. Bože sačuvaj me većega zla. Uostalom, od svih ljudi ovdje ti si zadnji koji se ima javljati i izigravati nekakvog lažnog moralista.

 

Ponavljam, mene ne zanima čime se ti baviš niti ulazim u tvoja postupanja. Kad bi me i zanimalo čime se baviš, što me, ponavljam, ne zanima, ne bih imao nekakvo posebno negativno mišljenje o preprodaji i tome sličnom jer u krajnjoj liniji, svatko zna ili bi trebao znati što je dobro za njega, a i jasno je kao dan da s vlastitim stvarima koje si pošteno kupio možeš dalje činiti što želiš - povlastica je to zakonitog vlasnika neke stvari. 

 

Malo sam otišao predaleko, ne moram ništa dokazivati niti se opravdavati jer oni koji su trgovali i imali posla sa mnom, znaju da sam posve OK i korektan, ali čisto da objasnim ponešto. Kolega mcf ima iskustva sa mnom, poklonio mi je već nešto hardvera, od čega sam sve podijelio dalje potrebitima osim BUG i ostalih informatičkih časopisa koje sam uzeo isključivo sebi za gušt i eno ih na polici. Primjerice, na njegovom giveawayu osvojio sam RAM koji sam dao također kolegi kojemu treba. Hrčak, bi li rado stavio na nos što sam tom prilikom random.org-om potpuno legitimno izvučen kao dobitnik? Bi li mi stavio na nos što sam također random-org-om ranije potpuno legitimno izvučen za GTX295 karticu, opet poklonjenu dalje? Kolega nicky poklonio mi je proc koji je još uvijek kod mene jer nisam uspio složiti kantu čovjeku za kojeg je bio namijenjen isključivo zbog problema s nalaženjem 775 ploče. Prije nekoliko tjedana dobio sam riknutu 775 ploču, pokušat ću je popraviti pa ćemo vidjeti dalje - to je još uvijek aktualno jer dečko nema za iole dostojanstvenu i funkcionalnu kantu.

Kolegu toxica sam molio za poklanjanje kućišta jer je izuzetno lijep i legendaran komad HW-a, kojeg ti, kolega Hrčak ne bi cijenio kao ja i praktički ga uokvirio privremeno na tavanu, nego prodao dalje, a s kolegom sam se dogovorio da će kućište biti moddano kad ću biti u financijskoj i vremenskoj mogućnosti, poželjno što prije, po mojoj volji i ukusu i sebi za dušu. Nažalost taj se trenutak trenutno ne nazire, ali dogovor je i dalje potpuno legitiman i stoji čvrsto kao beton.

 

Svaki dogovor i postupanje s moje strane potpuno je legitimno; nijedna stvar dobivena besplatno ni ovdje ni u životu nije dalje prodana jer nisam spao na tako niske grane i toliko bijedan i mizeran čovjek glede poklanjanja ovdje, a općenito gledano takav sam da ne prodajem nikad bilo kakav poklon koji sam dobio - pokloni kod mene nisu na prodaju i to je jednostavno tako. Da nisi ti možda, kolega Hrčak, taj koji će određivati kad se i koliko puta ja smijem javiti za poklanjanje ovdje (pazi sad, stvari koje uvijek poklanjam dalje)? Piše li negdje to ili se samo praviš da si netko o kome to ovisi? Možda bi to volio, ali realnost je drukčija. Srećom. E, moj kolega.

 

Što se tiče poklanjanja, svatko tko je voljan pokloniti poklanja što, kako (na koji način) i koliko on hoće. Mi sad možemo razglabati da je možda svrsishodnije pokloniti ovako ili onako, ovome ili onome, ali na kraju sve je to nekako manje bitno kad su svrha, cilj i bit, a to je činjenje dobroga djela, učinjeni i ispunjeni. Možete pokloniti i naizgled potrebitom školarcu koji vas zezne i naizgled nepotrebitom koji vas ne zezne. Može i ne mora, ne mora i može. Sve je to relativno, nema tu nikakve 100%-ne garancije. U pravilu. U konkretnom slučaju možda bi zaista bilo svrsishodnije razdijeliti komponente odvojeno, da svatko nešto dobije (razumijem to), a možda baš i ne. Kolega o kojem se radi studira u ZG-u, nije mu omogućen komp dostojan koliko-toliko ugodnog rada današnjice (Sempron 2600+, 1GB DDR RAM-a i 8600GT to nikako nisu) pa će mu ova kombinacija stvarno dobro doći dok si konačno ne bude mogao sam priuštiti novije i bolje.

 

Ponavljam, nije se potrebno opravdavati niti išta dokazivati; tko me zna, zna. Ti si me, kolega Hrčak, prozvao pogrešno te neutemeljeno, samim time totalno besmisleno i bespotrebno. Kolega Hrčak, vjerojatno si samo zavidan na poklonjenome i najiskrenije mi je žao što je tako. Zbog tebe mi je žao, zavist izjeda dušu kao iperit sive stanice. Izbaci bilo kakve negativne feelinge i sve petnaest, u suštini nisi uopće loš dečko i imaš potencijala, samo eto, lako se odati negativi i/ili zavisti ponekad. Poradiš malo na sebi (da se razumijemo, svi trebamo cijeli život raditi na sebi - neupitno) i bit će to super. 

 

Suma sumarum, veliko hvala Zvonziju na dobrom djelu, i što se mene tiče najbolje bi bilo da se nađe osobno s potrebitim kolegom kad će kolega moći da se potpuno uvjeri kako čini pravu stvar dajući stvar dalje u prave ruke. Kolegi sam objasnio situaciju kakva je ona zasad, dalje ćemo vidjeti. Respect od srca kolegi, do slušanja.

 

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.5.2017 1:43 (Caesar et Brutus).
Moj PC  
19 0 hvala 1
11 godina
offline
Darivanje hardvera [ZBIRNA TEMA]

Kolega osobno protiv Vas nemam nista, ali tako i ja sve stvari koje sam kupio i posteno platio kakve ima veze ako ga malo jos nadogradim ili takvoga prodam dalje, ja ne silim ljude na nista, ako hoce prodati super, ako ne opet dobro, onaj komp za 4500 kn, covjek je postavio tu cijenu na njuskalo, ja sam ga na vrijeme i ocito prvi ucio i odmah otisao po njega, zbog nedostatka vremena ga ne koristim i glupo mi je da takav komp mi samo stoji u sobi tako da ga prodajem dalje onome tko ga treba, koelga toxic da sjecam se, poklonili ste mi onaj ac freezer cooler koji sam ugradio u komp sa i5 i 7790 grafickom sto sam imao prije, no nakon nekoliko mjeseci sam dosao do nekih extra novaca i isao na nesto bolje te prodavao sam komp, u tome trenutku nisam imao stock cooler od procesora i nebi bilo lijepo da sam prodavao cijeli gotov komp a da mu na kraju iscupam hladnjak i kazem da njega ne mogu dati uz racunalo. Da skratim pricu, nisam se javljao nikada ovdje za poklanjanje hardvera da ga dobim besplatno, ako sam se mozda i javio uvijek bi ponudio lovu ali nazalost uvijek sam se javio prekasno i da je vec hardver bio poklonjen, da sam se javio na vrijeme sigurno ga ne bih uzeo vec uredno i posteno platio kako bih dogovorio sa prodavacem. Kolega jos jednom isprike sto sam Vas prozivao, nisam zavidan niti nista, samo ce mi biti krivo ako to upadne u krive ruke, onome tko vec ima i previse.

Moj PC  
0 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Re: Darivanje hardvera [ZBIRNA TEMA]
lucifer.ie kaže...

Mislio sam ovo bacit al ugleda ovu temu pa da nekom poklonim.

 

Bežični miš, neka jeftinjara al radi.

 

Dva ventilatora, 90mm i 120mm.

 

Zalman tipkovnica, može poslužit kao rezerva.

 

Hladnjak od Pentium 4560, nov.

 

Preuzimanje u ZG.

 Bude se netko javio?

What do you desire? LM
12 godina
offline
Re: Darivanje hardvera [ZBIRNA TEMA]
lucifer.ie kaže...
lucifer.ie kaže...

Mislio sam ovo bacit al ugleda ovu temu pa da nekom poklonim.

Bežični miš, neka jeftinjara al radi.

Dva ventilatora, 90mm i 120mm.

Zalman tipkovnica, može poslužit kao rezerva.

Hladnjak od Pentium 4560, nov.

Preuzimanje u ZG.

 Bude se netko javio?

 Oni kojima trebaju ove najosnovnije stvari, vjerojatno ni ne prate BUG forum :(

Ti samo ostavi, valjda će se kad tad netko javiti.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
neaktivan
offline
Darivanje hardvera [ZBIRNA TEMA]

Trazim na poklon:

- 10/100 ethernet mrezne PCI kartice
- ethernet kabele
- soc. 370 maticne

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Darivanje hardvera [ZBIRNA TEMA]
Tema je DARIVANJE a ne ŽICANJE.
Moj PC  
25 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Darivanje hardvera [ZBIRNA TEMA]

Sto se toga tice, u prvoj poruci pise: " (...) tema je isključivo i jedino za one koji darivaju, i one kojima treba (...) ". Nemam vise volje ni love da od kojekakvih zmukljara po oglasima kupujem poluispravne dijelove. Niti sam trazio nesto skupo, niti se bavim prodajom dobivenog kao neki drugi, a vecini onih sto su mi poklonili sam se oduzio nekim poklonom u znak zahvalnosti.

 

Dobio sam dovoljno mreznih kartica i kabela, a od soc. 370 sam odustao, pa javljam da vise nista ne trebam.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Darivanje hardvera [ZBIRNA TEMA]

Vidim da je vrijeme da poklonim komponente koje stoje i skupljaju prašinu, a oglase u kojima su bile komponente su ugašeni pred 2 tjedna pa rekoh poklnot ću kome treba

 

2x socket 775 Intel Stock Coolera

Bundle DDR1 RAM (mix od 128, 256 i 512MB stickova, ima i SDRAM stickova nešto DDR1 brzina)

2x DDR3 RAM 4GB Stickovi 

Pentium 4 630 s.775  - ispravan

Pentium 4 1.6GHZ s.478 - ispravan, OC-abilan do 2.0GHz stable

Celeron 1.7GHZ s.478 - ispravan, OC-abilan na 2.2GHz stable

Bundle PS /2 tipkovnica raznih brandova, ispravne sve

Mix USB Tipkovnica, ispravne sve

 

Čim ulovim vremena poslikam RAM, Coolere, CPU i sve što mogu i objavim link do Google Drive da svi vide što nudim kome treba =)

 

P.S.: Ako nađem još nešto stavim da poklanjam ;)

My website: https://idzan.com.hr
Moj PC  
12 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Darivanje hardvera [ZBIRNA TEMA]
midzan21 kaže...

Vidim da je vrijeme da poklonim komponente koje stoje i skupljaju prašinu, a oglase u kojima su bile komponente su ugašeni pred 2 tjedna pa rekoh poklnot ću kome treba

 

2x socket 775 Intel Stock Coolera

Bundle DDR1 RAM (mix od 128, 256 i 512MB stickova, ima i SDRAM stickova nešto DDR1 brzina)

2x DDR3 RAM 4GB Stickovi 

Pentium 4 630 s.775  - ispravan

Pentium 4 1.6GHZ s.478 - ispravan, OC-abilan do 2.0GHz stable

Celeron 1.7GHZ s.478 - ispravan, OC-abilan na 2.2GHz stable

Bundle PS /2 tipkovnica raznih brandova, ispravne sve

Mix USB Tipkovnica, ispravne sve

 

Čim ulovim vremena poslikam RAM, Coolere, CPU i sve što mogu i objavim link do Google Drive da svi vide što nudim kome treba =)

 

P.S.: Ako nađem još nešto stavim da poklanjam ;)

 Update i bump

DDR3 RAM je otišao prijatelju, a bilo je 90% dogovoreno sve s kolegom @hrčak za primopredaju uz novčanu naknadu od strane forumaša (jbg propalo, a i sam forumaš je ponudio novce za RAM)

USB Tipokvnica odlazi kolegi markos1191 

 

Ostalo je još:

 

2x socket 775 Intel Stock Coolera

Bundle DDR1 RAM (mix od 128, 256 i 512MB stickova, ima i SDRAM stickova nešto DDR1 brzina)

Pentium 4 630 s.775  - ispravan

Pentium 4 1.6GHZ s.478 - ispravan, OC-abilan do 2.0GHz stable

Celeron 1.7GHZ s.478 - ispravan, OC-abilan na 2.2GHz stable

Bundle PS /2 tipkovnica raznih brandova, ispravne sve

 

Ponude i dalje mogu u privatne kao i na mail ako ga vidite. Poklanjam bez obaveze, moguće slanje putem HP-a i osobno preuzimanje u ZG i bližoj okolici ZG-a

My website: https://idzan.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.9.2017 14:26 (midzan21).
13 godina
neaktivan
offline
Darivanje hardvera [ZBIRNA TEMA]

Nije bajno, ali bih poklonio Creative SB 3D Tactic Alpha slušalice.
Rade, ali se skaj na jastučićima pokidao.

 

Meni ni iz džepa, ni u džep, ne plaćam poštarinu :)

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
5 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Darivanje hardvera [ZBIRNA TEMA]

Poklanjam djelomično složeno računalo:

 

Maticna ploca Epox EP-4VKMI, Socket478
Celeron procesor sa hladnjakom (ne znam točno koji, pretpostavljam 1,7)
1,5GB RAM
On board grafika i zvuk

 

Dolazi u kucištu sa napajanjem i dva opticka uredaja (bez HDD)

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Darivanje hardvera [ZBIRNA TEMA]

Pozdrav

slagao kumčetu danas novu kantu i oni htjeli baciti staru u smeće. Pa rekoh ja ću uzeti i staviti ovdje ako će biti zainteresiranih. Slike stavim kad dođem doma. 

Komponente u pitanju su :

Asrock matična AM3 socket M3A77DE

Athlon 2 X4 635 (rev. C2) procesor

Stock cooler- slučajno skinut, ali funkcionalan

400w napajanje, corsair CMPSU-400CX - godište nepoznato

2x2gb ram dd3 Kingmax 1333 MHz

DVD drive LG SATA

 

Sve poslikam i editiram detalje kad pogledam detaljnije. 

 

U svakom slučaju poklanjam, sve radi, radilo do danas. 

 

Editirano sa podacima i slikama.

 

EDIT : SVE POKLONJENO KOLEGI SPIDERHR

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.12.2017 13:06 (SlavenK).
Moj PC  
14 0 hvala 4
14 godina
offline
Re: Darivanje hardvera [ZBIRNA TEMA]

Jel aktualno još uvijek ili otišlo u međuvremenu? Zainteresiran sam. Preuzeo bih to.

15 godina
offline
Darivanje hardvera [ZBIRNA TEMA]

Darujem Corsair Spec Alpha kučište. http://www.corsair.com/en-us/landing/specalpha  (bijelo crveno)

Kučište je u suštino okey pogotovo s vanjske strane, rezao sam unutar njega da mi stane naprijed na prednji dio Arctic Liquid 240mm pa eto iz tog razloga ga ne želim prodati već darovati (tako da eto mozda se nece moci staviti svi HDDovi).

Dajem ga bez ventilatora.

 

Meni stoji doma bezveze a mozda nekome moze posluziti tj sigurno moze.

Uvjet je primopredaja kod mene na poslu u ZG ili da dođete osobno po njega.

 

Moj PC  
9 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Darivanje hardvera [ZBIRNA TEMA]
Ja sam u Remetama. Da li ti odgovara za preuzimanje?
14 godina
offline
Re: Darivanje hardvera [ZBIRNA TEMA]
SlavenK kaže...
Ja sam u Remetama. Da li ti odgovara za preuzimanje?

 Da, odgovara mi. Idemo privat porukama dalje da ne stvaramo šum na temi :)

13 godina
offline
Re: Darivanje hardvera [ZBIRNA TEMA]
toxic kaže...

Darujem Corsair Spec Alpha kučište. http://www.corsair.com/en-us/landing/specalpha  (bijelo crveno)

Kučište je u suštino okey pogotovo s vanjske strane, rezao sam unutar njega da mi stane naprijed na prednji dio Arctic Liquid 240mm pa eto iz tog razloga ga ne želim prodati već darovati (tako da eto mozda se nece moci staviti svi HDDovi).

Dajem ga bez ventilatora.

 

Meni stoji doma bezveze a mozda nekome moze posluziti tj sigurno moze.

Uvjet je primopredaja kod mene na poslu u ZG ili da dođete osobno po njega.

 

 Meni ne treba, jer imam i sam brdo toga, al moram priznat da mi se sviđa dizajn kučišta

13 godina
offline
Darivanje hardvera [ZBIRNA TEMA]

Pozdrav svima.

 

Dobio sam stari laptop, Benq joybook R56 sa zamolbom da pogledam jel se da malo dovest u red za najosnovniji rad s njim. Laptop je isao u otpis u firmi i nema punjac.

Pa ovim putem, ima netko mozda stari punjac da mu lezi doma?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Darivanje hardvera [ZBIRNA TEMA]

Primam na poklon, grafičku karticu, bilo kakvu. Možda je problem što sam iz Sarajeva, BiH, ali eto, ako netko ima nešto, bilo bi super.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Darivanje hardvera [ZBIRNA TEMA]

Nema kupaca za ovo na njuskalu, a s obzirom da mi se ne da ciganit i prodavat za sichu, ide kao poklon:

 

9500GT grafa - ispravna, susjed mi je poklonio jer zvuci ko struganje brusilice po kostima, meni ne triba...

neka ati grafa - mislim da je isti rang ko i ova gore i mislim da je neispravna

bezicna mini tipkovnica i mini mis - bez baterija, mish preskace u radu, novo, samo isprobano., pod garancijom, neki kinez zhasu...

logitech hd 270 webcam - ispravna, ne treba mi, ne barim vishe pichiche s njom a ne joj vidim neku drugu svrhu...

siemens gigaset sx763 wifi router - ispravan, ali ne mogu mu pristupit, niti ima kakve koristi od resetiranja doticnog, telnet odbija konekcije, mislim da je neki "permanent" soft na njemu....mozete ustekat dva lan kabela unutra i radi kao provoditelj, ali portovi su samo 100 mbit...ktome ima i neke portove otvorene...

trust bluetooth mish, bez adaptera i bez baterija - odlican mishonja ako imate adapter, star mjesec dana i pod garancijom, prebacio sam se na RF set i vhishak mi je...

 

eto, postarinu nemam cime platiti, tako da...

 

 

edit: webcam ide za Osijek...da izbjegnemo preprodavace, po jedan ajtem u svaki grad, ok?

Lifes a piece of shit, when you look at it, so always look on the bright side of life...
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2018 22:54 (Gorstak79).
Moj PC  
6 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Darivanje hardvera [ZBIRNA TEMA]

Pozdrav ako neko ima za poklonit nekakvo napajanje (nebitno kakvo dokle god radi) i keks od 2gb DDR3 RAMa ili 2x1gb nek mi se javi. Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Darivanje hardvera [ZBIRNA TEMA]

Poklanjam:

 

 Monitor LG flatron 17"  f700b  Crt monitor 

 

 Monitor Acer 17" lcd // poklonjeno

 

 Kućište LC power War Machine prašnjavo ali ispravno/ poklonjeno

 

 2x2gb ddr3 ram za laptop vjerovatno ispravni ali ne garantiram jer su uzeti iz neispravnog laptopa //  poklonjeno

 

 PC stari neki samo kućiste, Celeron ili tako nesto na 800-900mhz 2-3gb ram itd sve radi / riješeno sve

 

 Osobna dostava po dogovoru za otok Krk ili Rijeka petkom ujutro isto po dogovoru

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.7.2020 12:01 (Dragone).
Moj PC  
6 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Darivanje hardvera [ZBIRNA TEMA]

Poklanjam printer Epson Stylus SX218, radi ali samo kao samostalni uređaj. Znači ne radi preko kompa. Moguča dostava Krapinsko-zagorska i Zagreb od Jankomira do Žitnjaka.  Kontakt na 0994362422.

Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice