Pentium Dual Core E5200 Bottleneck i ostalo

poruka: 7
|
čitano: 1.256
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Pentium Dual Core E5200 Bottleneck i ostalo

Pozdrav, forumaši. Pokrećem ovu temu iz razloga što želim nadograditi ddr2 računar. SPECIFIKACIJE:

 Procesor: Intel Pentium E5200 2.5Ghz 2mb keša

 Matična : Asus P5B-SE

 Grafička: Zotac Geforce 210

 RAM : 3GB DDR2 667 MHZ

 Bios: American Megatrends Inc.

Nisam našao ništa konkretno. Pa pišem ovde. Koliko bi rama mogao gurati ovaj proc. po default-u bez bottlenecka? Matična podržava 8gb ddr2 800MHz. Takođe planiram ugraditi i drugu grafu npr. Nvidia geforce 710 2gb ddr3, pa računajte i na to. Računar hoću da osposobim za fluidan rad npr. Surfanje na netu u full hd i lagan gaming nista posebno... LP svima😁

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pentium Dual Core E5200 Bottleneck i ostalo

Tesko ces na tome ista igrat jer taj pc ne moze dobro vrtit igre stare 10godina , osim ako ubacis neki core2quad - 8gb rama bi trebalo biti dovoljno i za graficku bi ti najjeftinija bila gtx650/750 s tim racunalom bi mozda mogao igrat bf3 ,gta v tako nesto iz 2011.

Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Re: Pentium Dual Core E5200 Bottleneck i ostalo

Znam ja da bi valjalo i nov komp uzeti ali budžet ne dozvoljava... pa sta mislis koliko bi rama mogao gurati e5200 to je pitanje😉 Ne planiram na njemu igrati novije naslove, jer znam da od toga nema za sada ništa. Nisam baš neki hardcore gamer 😁. Više ovo radim zbog entuzijazma prema računarima.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2020 16:00 (Ps3 user).
12 godina
offline
Pentium Dual Core E5200 Bottleneck i ostalo

Treba 8gb i gt740 ili gtx 650ti druga je malo jaca

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Pentium Dual Core E5200 Bottleneck i ostalo

Hvala prijatelju, lijep pozdrav😉

15 godina
offline
Re: Pentium Dual Core E5200 Bottleneck i ostalo

-problem je nabaviti 4x2gb=8gb ddr2 ispravno-povoljno za staro računalo dok je u trgovini neisplativo u odnosu na vrijednost računala.

-važno je i napajanje tj vga-power za neke vga koje traže pa ako nemaš napajanje za vga traži neku 7xx (jer 650 i jače straže struju, 750 troši-traži manje.. tj ne treba).

-najveći problem je dok sve ne nabaviš rizik i cijena a na kraju ipak imaš staro računalo koje ne može novije igre.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
5 godina
neaktivan
offline
Re: Pentium Dual Core E5200 Bottleneck i ostalo

Onda je najbolje odvojiti oko 1600kn i kupiti pristojno polovno računalo u fazonu i5, ddr3, i gddr5 grafa.. ihush mogu ti reći da ima logike...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice