Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.419
|
čitano: 2.445.275
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Šta vi dok trzate taj miš lijevo desno ne mrda vam scroll wheel? Svi imaju taj problem. Baš je loose scroll wheel.

Ali dobro, to je moje iskustvo uglavnom. Po meni taj miš nije dobar za >FPS igre<. Za sve ostalo je odličan miš.

15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
tigerija kaže...

Šta vi dok trzate taj miš lijevo desno ne mrda vam scroll wheel? Svi imaju taj problem. Baš je loose scroll wheel.

Ali dobro, to je moje iskustvo uglavnom. Po meni taj miš nije dobar za >FPS igre<. Za sve ostalo je odličan miš.

To je više stvar ukusa. 
Probao sam više miševa, i više mi paše nešto veći i teži miš, osobno koristim sve utege koje sam dobio uz miš (a 90% igara koje igram su FPS).
Što se scrolla tiče, mene je isto na početku klapanje ponekad smetalo, dobiješ prividni osjećaj kao da imaš delay dok igraš, ali sad ga ne bi mjenjao ni za što.
Sama funkcionalnost scrolla je vrh, opuštenije je raditi s njim pa me nažalost i razmazio, u firmi nemamo takav miš pa se samo nerviram kad trebam tražit nešto po dokumentaciji.

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
9 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Sa g500 sam potrgao u cod4 ove sve wannabe pro igrace pitbull itd i ove koji na bugu kazu da me se ne sjecaju :)

Meni je bilo vazno da sam bio dobar sa imexom i stranim igracima. :)

Lijevo desno mora kotacic i dobro dode. 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Kolacic kaže...

Sa g500 sam potrgao u cod4 ove sve wannabe pro igrace pitbull itd i ove koji na bugu kazu da me se ne sjecaju :)

Meni je bilo vazno da sam bio dobar sa imexom i stranim igracima. :)

Lijevo desno mora kotacic i dobro dode. 

Koji ti je bio nick na četvorki?

10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Blade18 fejlali su, ovo je r5 2600 (ne x), jer mu turbo radi na 3,9 a ne na 4.2 kao na pravom 2600x

 

edit: a mozda i je 2600x zbog tdpa 95w 

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.1.2019 10:54 (hahhaajaads).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Udes kaže...

Ovaj Monitor je točno ono što mi treba.

  Nažalost ne rade dostavu u HR... 

 

Nesto ne stima kod tebe jer se HR uredno vidi iz menija...

 

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

tek sam sad vidio da si mi ovdje napisao nešto... kupio sam ga, sve po svud piše 2600x i specke se poklapaju, ali naravno da su poslali 2600... sad me zanima kaj će biti kad im ga vratim. 

nego, na kraju sam sve sa dostavom platio 2650kn, kaj je super cijena i za 2600 kad usporedis s ostalim cijenama na trzistu. 

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
djigibao kaže...
Udes kaže...

Ovaj Monitor je točno ono što mi treba.

  Nažalost ne rade dostavu u HR... 

 

Nesto ne stima kod tebe jer se HR uredno vidi iz menija...

 

 To je billing adresa. Niže, za adresu dostave se može odabrati samo njemačka, austrija ili nizozemska.

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
djigibao kaže...
Udes kaže...

Ovaj Monitor je točno ono što mi treba.

  Nažalost ne rade dostavu u HR... 

 

Nesto ne stima kod tebe jer se HR uredno vidi iz menija...

 

 

Vidiš da je to Rechnungsadresse... ispod imaš Liefer ili shipping adress gdje nude samo Njemačku, Austriju i Nizozemsku.

15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Mailbox.de I rijesis I to sa dostavom u hrv, googlaj malo.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Jedan čovjek podijelio. Nisam htio da se njegovi podaci vide. Provjerite zadnji ssd prije kupnje.

Moj PC  
9 0 hvala 9
14 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

QLC ssd će ove godine biti 'ko gljiva poslje kiše, a što je najgore trebati će paziti kod kupovine, jer će ih proizvođaći svakako označavati.

Čak i ova oznaka od Samsunga 860 QLC nije dobra, iako možda bolja od drugih proizvođača, jer bar u oznaci piše vrsta memorije.

Najbolje da stave 860 qlc, tlc, mlc, ili neka naprave razlike u brojčanim oznakama.

Moj PC  
8 0 hvala 2
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

 Pa i nije baš neka ponuda s obzirom da za te a nerijetko i manje novce idu 1070ke sa garancijom

Moj PC  
10 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
darkborg kaže...

 Pa i nije baš neka ponuda s obzirom da za te a nerijetko i manje novce idu 1070ke sa garancijom

 Za karticu bez garancije uopće nije dobra ponuda.

Ja sam svoju kupio za 1500kn i ima još godinu dana garancije.

11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pozdrav, da li može preporuka neke stranice koja je pouzdana gdje bih mogao jeftino nabaviti key za Windows 10 pro 64 bit? Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
hrčak kaže...

Pozdrav, da li može preporuka neke stranice koja je pouzdana gdje bih mogao jeftino nabaviti key za Windows 10 pro 64 bit? Hvala

 Ebay.com

12 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

galinjo24 kad procitas teh. spec tog i7 8700k covjek se zapita

 lp

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
4 0 hvala 5
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Bogme ja narucio, pa cemo vidit

 

Edit

 

S bacenom bubom u uho od stjepanja dolazimo do recenzija sellera

 

https://www.amazon.co.uk/sp?_encoding=UTF8&asin=B07598VZR8&isAmazonFulfilled=&isCBA=&marketplaceID=A1F83G8C2ARO7P&orderID=&seller=A1Y977DLA9AIHT&tab=home&vasStoreID=

 

Kvragu, sad ide cancel narudbe  hvala stjepanju

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2019 21:13 (Djozaa).
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

https://www.mall.hr/gamepad/microsoft-bezicni-kontroler-za-xbox-one-crni-usb-adapter-za-windows-10

Ima li opcija da se koristi žično ili da ima kontroler na sebi nekakav port za spojit kabel u njega? Makar sam mora nabavit kabel.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.2.2019 13:17 (Komunist Izet).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

micro USB port je s donje strane, i može se koristiti žično ako se ne varam.

8 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Komunist Izet kaže...

https://www.mall.hr/gamepad/microsoft-bezicni-kontroler-za-xbox-one-crni-usb-adapter-za-windows-10

Ima li opcija da se koristi žično ili da ima kontroler na sebi nekakav port za spojit kabel u njega? Makar sam mora nabavit kabel.

Meni je danas stigao iz mall.hr. Imas s prednje strane microusb port za kabal koji ne dodje u kutiji

U kutiji je controller, bluetooth adapter, papirologija i "produzni" usb kabal.

Na strani koja je prema tebi kad ga drzis imas 3,5mm port i expansion port za njihov headset.

14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ima netko kakav kôd za mall.hr? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
aleng3 kaže...
Komunist Izet kaže...

https://www.mall.hr/gamepad/microsoft-bezicni-kontroler-za-xbox-one-crni-usb-adapter-za-windows-10

Ima li opcija da se koristi žično ili da ima kontroler na sebi nekakav port za spojit kabel u njega? Makar sam mora nabavit kabel.

Meni je danas stigao iz mall.hr. Imas s prednje strane microusb port za kabal koji ne dodje u kutiji

U kutiji je controller, bluetooth adapter, papirologija i "produzni" usb kabal.

Na strani koja je prema tebi kad ga drzis imas 3,5mm port i expansion port za njihov headset.

 Znači to je definitivno ova najnovija verzija koja je došla s Xbox One S-om? 

 Ova donja verzija? I ima oznaku verzije 1708 u utoru za baterije...

 

Pitam jer planiram kupiti za spajanje direktno na TV i samo bluetooth verzija me zanima.

ja
8 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ZC_Someone kaže...
aleng3 kaže...
Komunist Izet kaže...

https://www.mall.hr/gamepad/microsoft-bezicni-kontroler-za-xbox-one-crni-usb-adapter-za-windows-10

Ima li opcija da se koristi žično ili da ima kontroler na sebi nekakav port za spojit kabel u njega? Makar sam mora nabavit kabel.

Meni je danas stigao iz mall.hr. Imas s prednje strane microusb port za kabal koji ne dodje u kutiji

U kutiji je controller, bluetooth adapter, papirologija i "produzni" usb kabal.

Na strani koja je prema tebi kad ga drzis imas 3,5mm port i expansion port za njihov headset.

 Znači to je definitivno ova najnovija verzija koja je došla s Xbox One S-om? 

 Ova donja verzija? I ima oznaku verzije 1708 u utoru za baterije...

 

Pitam jer planiram kupiti za spajanje direktno na TV i samo bluetooth verzija me zanima.

 Tako je, model 1708. Mogu reci da mi nekako u ruci lezi ljepse nego DS4v2. Robusniji je.

10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

mariolla79 koliko znam, samo online u mall.hr-u

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

mariolla79 Mozes odabrati preuzimanje u trgovini, tako ja radim jer mi je blizu

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pa i meni je blizu u zagrebackoj..mislio narucit i platit u trgovini ak je moguce.....i primjetio sam da oni imaju 12 mj gare a u linksu takav model controlera 36...???

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Luka123

previše zaebancije za malo para

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Sto kazete? razmisljam da si ju kupim ako spusti cijenu....  sad... kolika bi bila realna cijena.... nezz

https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/nvidia-gtx-1080ti-asus-rog-strix-oc-assassins-creed-origins-edition-oglas-27856185

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.3.2019 21:34 (Aportus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Nove RTX 2070 su 4000 kn, a nisu puno slabije

 
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice