Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.415
|
čitano: 2.439.892
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

4/4 reviewa kaj sam čitao, puni su hvale, čak za cijenu od 150 €. Tako da za 20€, sumnjam da može biti gore od prosječne zvučne s matične.

9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
null kaže...

Vi koji ste govorili o naručivanju iz Saturna/Mediamarkt preko mailbox-a. Da li ste naručili te da li vam je uspjelo doći do mailboxa (ili je na putu)?

 I mene isto zanima jel prolazi do mailboxa (ako se izostavi mailbox iz podataka naravno, inace sigurno ne prolazi). Nece mi se narucivati pa cekat da vrate novce ako odbiju..

15 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

kupio sam ga pa nek bude u rezervi kad ovaj stari ode da imam ok zamjenu.Nisam neki profi gamer da mi mora biti sve best,poslužit će:)

15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ja sam uzeo taj Oehlbach USB Bridge. Jučer sam ga malo isprobao na kompu sa Beyerdynamic DT770 Pro. Kao pojačalo radi super. Na otprilike 20% preko njega je glasno kao na 100% preko onboard zvučne. Što se tiče zvuka poslušao sam nekoliko pjesama. Nije sada da je razlika kao nebo i zemlja ali je bolje. Zvuk je jasniji i ljepše se čuje odakle koji instrument dolazi. Pretpostavljam da će u igrama to biti od koristi da bi se protivnik preciznije uočio gdje se nalazi. Ja nisam audiofil ali mislim da se za te novce svakako isplati. Ps: preko adaptera sam ga bio spojio na usb c port od galaxy s10 i radilo je bez problema.
FC Bayern Munchen
Moj PC  
3 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

nije "hadrware" al bi me zanimalo da li znate koji EU shop da salje u HR uredske solice? trebam za posao.

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
AmonZero kaže...
djigibao kaže...

Povoljan USB DAC za slusalice/aktivne zvucnike za PC/Laptop (sa dostavom 26€) - Oehlbach DAC KLIK

 

  • Impedance

10 ohms suitable for headphones with 12 ohms - 10k ohms

  • Sampling rate

96 kHz

  • Bit depth 

24 bits

 

Jel ima netko ? Kakva su iskustva ? Razlika u slusanju glazbe sa i bez toga (Spotify, FLAC) ?

 

 

Ja do prije 20 minuta nisam znao šta je to, ali sam brzo proguglao i vidio da je na Amazonu 80€ trenutno, pa zaključio da je popust legit 90% i naručio. Vrijedi to nešto koliko ovdje čitam sad, pa sam veseo što sam bar nešto kupio na nekom poštenom popustu ovaj black friday 😆

15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Jesi se pitao prvo dali ti to treba uopce ili si kupio cisto da mos ljudima rec da si nest uzeo na BF? :)
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
AmonZero kaže...
Jesi se pitao prvo dali ti to treba uopce ili si kupio cisto da mos ljudima rec da si nest uzeo na BF? :)

Ma pročitao šta radi, reko može poslužit, zvuči zanimljivo... zašto ne 

11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Naručio i ja taj USB dac/amp.

Imao sam FX Audio DAC-X6 pa javim dojmove i razliku između ta dva uređaja.

Btw

Nadam se da neće putovat mjesec dana do mene.

 

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Silent horror1992 kaže...

Naručio i ja taj USB dac/amp.

Imao sam FX Audio DAC-X6 pa javim dojmove i razliku između ta dva uređaja.

Btw

Nadam se da neće putovat mjesec dana do mene.

 

 Također, kao što sam već spomenuo. Baš me zanima. Pogotovo jer sam baš nedavno prodao X6, jer realno nije mi trebao jer ne gejmam uopće. Za glazbu s Jubitoa na poslu je i onboard dosta. Za ovu cijenu, vrijedi riskirati, pogotovo jer sam X6 za duplo od ovog prodao. Ako je na razini X6, već sam u plusu, jer ak niš, lako ga ponesem kad idem nekud s laptopom ili mobitelom. Ak radi kolegi iznad na S10, trebal bi i na P30 nekom logikom.  Nisam ni ja audiofil, jer realno, rijetki si u HR to mogu priuštiti. Ali za 200kn, da mi glazba zvuči bliže onome kako je namijenjana da zvuči, zašto ne. 

 

I kako kaže AmonZero, dijelom i da mogu reći da sam nešto kupio, jer osobno, ovo mi je prva stvara koju sam vidio da se spominje i da ima neki ozbiljniji popust. 

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
davor333 kaže...
Ima li Saturn.de dostavu u hr? Gledam po njihovoj stranici ali se bas ne snalazim.

 

Nema za hr, jedino mailboxde ali izostaviti njihove podatke sem adrese/grada naravno...

 

 

null kaže...

Vi koji ste govorili o naručivanju iz Saturna/Mediamarkt preko mailbox-a. Da li ste naručili te da li vam je uspjelo doći do mailboxa (ili je na putu)?

 

Avensac kaže...
null kaže...

Vi koji ste govorili o naručivanju iz Saturna/Mediamarkt preko mailbox-a. Da li ste naručili te da li vam je uspjelo doći do mailboxa (ili je na putu)?

 I mene isto zanima jel prolazi do mailboxa (ako se izostavi mailbox iz podataka naravno, inace sigurno ne prolazi). Nece mi se narucivati pa cekat da vrate novce ako odbiju..

 

Ja sam odustao bez da sam probao skinuti mailbox podatke, ali nebi trebalo biti problema, barem kolega koji je vise puta pisao nije imao problema...

 

Znaci samo njihovu adresu/grad staviti, mozda mailboxov telefon radi kurira...

 

ID broj mozda u dodatnim informacijama ali nebi s tim riskirao ako nije hitno posto im bez mailbox podataka treba dan/dva ekstra za procesiranje u skladistu.

 

Ako odbiju, na vracanje novaca se ne ceka puno, npr. ja sam popodne narucio, navecer otkazano a u jutro vracen novac.

7 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

ima li sad na cyber week popust na tipkovnicu do 80 eura ili mis do 60 ako je netko nasao, ja sam naletio na g502 hero za 49 eura na amazon de samo

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Chriss kaže...
.........

 

Ja sam odustao bez da sam probao skinuti mailbox podatke, ali nebi trebalo biti problema, barem kolega koji je vise puta pisao nije imao problema...

 

Znaci samo njihovu adresu/grad staviti, mozda mailboxov telefon radi kurira...

 

ID broj mozda u dodatnim informacijama ali nebi s tim riskirao ako nije hitno posto im bez mailbox podataka treba dan/dva ekstra za procesiranje u skladistu.

 

Ako odbiju, na vracanje novaca se ne ceka puno, npr. ja sam popodne narucio, navecer otkazano a u jutro vracen novac.

 Da ali taj kolega nije narucivao s mediamarkta/saturna koliko sam ja skuzio.. Placao si paypalom ili? Mozda narucim ipak ovih dana, vidjet cu..

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Avensac kaže...
Chriss kaže...
.........

 

Ja sam odustao bez da sam probao skinuti mailbox podatke, ali nebi trebalo biti problema, barem kolega koji je vise puta pisao nije imao problema...

 

Znaci samo njihovu adresu/grad staviti, mozda mailboxov telefon radi kurira...

 

ID broj mozda u dodatnim informacijama ali nebi s tim riskirao ako nije hitno posto im bez mailbox podataka treba dan/dva ekstra za procesiranje u skladistu.

 

Ako odbiju, na vracanje novaca se ne ceka puno, npr. ja sam popodne narucio, navecer otkazano a u jutro vracen novac.

 Da ali taj kolega nije narucivao s mediamarkta/saturna koliko sam ja skuzio.. Placao si paypalom ili? Mozda narucim ipak ovih dana, vidjet cu..

 

Koliko ja znam bas je od njih(bilo je ja mislim na vise tema pa da ne trazim) al i ako nije, svakako je narucivao bez spominjanja mailboxa tako da te nemaju sta zeznit a i kazem, brzo vrate novac(da, preko paypala), jedino ako se desi da stavis hrvatsku adresu kao sto sam ja na brzinu u Saturna pa su slali u Makarsku u Njemackoj :D

 

 

UPDATE: Dobio paket iz Saturna(izravno) u Makarsku maloprije hahaha

 

Uglavnom jedno tjedan dana se vrtio paket po Njemackoj i pisalo je kao da se vraca u Saturn kad eto danas paketa u mene, bez ikakvog dodatnog shippinga :D

Ali, don't try this at your home... :D

 

Naravno, nije vrijedilo potrosenih zivaca ali eto, barem nisam morao ponovno narucivati...

Al svakako ne iskusavajte ovu moju Saturn metodu :)

 

5 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Meni se to isto desili s Media marketom. Nekoliko puta su me tražili u Litvi pa onda u Njemačkoj i onda ipak poslije mjesec dana završilo kod mene

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
zpelko kaže...

Meni se to isto desili s Media marketom. Nekoliko puta su me tražili u Litvi pa onda u Njemačkoj i onda ipak poslije mjesec dana završilo kod mene

 Kako si točno ispunio podatke na mediamarktu? Isto si napisao svoju adresu u hrv kao i kolega iznad umjesto od mailboxa ili? (adresa dostave i naplate?)

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.11.2020 14:19 (Avensac).
5 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Napisao sam da je Hrvatska u Njemačkoj i da je Zabok grad u Njemačkoj i prošlo.

 
19 0 hvala 5
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Taj Oehlbach USB Bridge možete uzeti i preko ebay od njih direktno: OEHLBACH USB Bridge - USB DAC Wandler & PC Kopfhörerverstärker im USB-Format | eBay

6,90€ je dostava za HR, a za DE je besplatna.

FC Bayern Munchen
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
zpelko kaže...

Napisao sam da je Hrvatska u Njemačkoj i da je Zabok grad u Njemačkoj i prošlo.

 Mogao bih ovako dogodine umjesto da si saljem na mailboxde. Genijalno, svaka cast!

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Karlek_19 kaže...
Silent horror1992 kaže...

Naručio i ja taj USB dac/amp.

Imao sam FX Audio DAC-X6 pa javim dojmove i razliku između ta dva uređaja.

Btw

Nadam se da neće putovat mjesec dana do mene.

 

 Također, kao što sam već spomenuo. Baš me zanima. Pogotovo jer sam baš nedavno prodao X6, jer realno nije mi trebao jer ne gejmam uopće. Za glazbu s Jubitoa na poslu je i onboard dosta. Za ovu cijenu, vrijedi riskirati, pogotovo jer sam X6 za duplo od ovog prodao. Ako je na razini X6, već sam u plusu, jer ak niš, lako ga ponesem kad idem nekud s laptopom ili mobitelom. Ak radi kolegi iznad na S10, trebal bi i na P30 nekom logikom.  Nisam ni ja audiofil, jer realno, rijetki si u HR to mogu priuštiti. Ali za 200kn, da mi glazba zvuči bliže onome kako je namijenjana da zvuči, zašto ne. 

 

I kako kaže AmonZero, dijelom i da mogu reći da sam nešto kupio, jer osobno, ovo mi je prva stvara koju sam vidio da se spominje i da ima neki ozbiljniji popust. 

 

Taj x6 ak si kupio na pcexpert pijaci i zoveš se Karlo si kupio od mene. 😁

Btw

Volim glasno slušati glazbu i baš mi treba neki uređaj koji je dobar amp.

Još nisam dobio mail da su poslali pa budemo vidili kak će se odvit situacija.

 

 

 

9 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Updejt:

 

Odbili mi narudžbu s MediaMarkt-a zbog "sigurnosnih razloga" iako nigdje nisam upisivao mailboxde.. Znači da su vjerojatno blacklistali adresu od mailboxa

 

Sad čekam povrat, nadam se da će brzo..

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Scorp21 kaže...

Taj Oehlbach USB Bridge možete uzeti i preko ebay od njih direktno: OEHLBACH USB Bridge - USB DAC Wandler & PC Kopfhörerverstärker im USB-Format | eBay

6,90€ je dostava za HR, a za DE je besplatna.

 Ma možete uzeti i od ovog majstora sa njuškala, samo 500kn

https://www.njuskalo.hr/zvucne-kartice/oehlbach-usb-dac-amplifier-zvucna-kartica-nekoristeno-oglas-33047298

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Diablo86 kaže...
Scorp21 kaže...

Taj Oehlbach USB Bridge možete uzeti i preko ebay od njih direktno: OEHLBACH USB Bridge - USB DAC Wandler & PC Kopfhörerverstärker im USB-Format | eBay

6,90€ je dostava za HR, a za DE je besplatna.

 Ma možete uzeti i od ovog majstora sa njuškala, samo 500kn

https://www.njuskalo.hr/zvucne-kartice/oehlbach-usb-dac-amplifier-zvucna-kartica-nekoristeno-oglas-33047298

 

Hahah

To je neko odavde ko je kupio trenutno na akciji za 20 evra. 🤭

 

10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Koliko u postocima poboljšava taj DAC zvuk pošto vidim da su komentari na amazonu šareni, vec danima vazem - kupiti ili ne kupiti

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
jaZey kaže...

Koliko u postocima poboljšava taj DAC zvuk pošto vidim da su komentari na amazonu šareni, vec danima vazem - kupiti ili ne kupiti

 24%.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
CyberDemonVZ kaže...
jaZey kaže...

Koliko u postocima poboljšava taj DAC zvuk pošto vidim da su komentari na amazonu šareni, vec danima vazem - kupiti ili ne kupiti

 24%.

 

😂

10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

jbg, da je 25 onda bih ga uzeo 

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
jaZey kaže...

Koliko u postocima poboljšava taj DAC zvuk pošto vidim da su komentari na amazonu šareni, vec danima vazem - kupiti ili ne kupiti

 Kolega u Njemačkoj ga je danas testirao na MSI gaming laptopu. Velika razlika i u jačini i kvaliteti zvuka.

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
jaZey kaže...

Koliko u postocima poboljšava taj DAC zvuk pošto vidim da su komentari na amazonu šareni, vec danima vazem - kupiti ili ne kupiti

 S odličnim slušalicama jeftinijom matičnom razlika bi bila ogromna, s prosječnim slušalicama i dobrim audio chipsetom skoro zanemariva. Kao da pitaš da li je i7 2600k dobar za grafičku. Koju, 750 ti ili rx 6800 xt? 

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Jesu li Sennheiser HD559 dovoljno dobre i je li Realtek ALC892 chipset dovoljno loš da se primjeti razlika? :)
Pixel 4A (HTC 10 | HTC 8X :) no more)
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice