Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.413
|
čitano: 2.439.318
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Cek seller je napisao na paket da vrijedi 25$?
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.1.2021 19:21 (AmonZero).
10 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Naravno, kao i vecina ljudi s Alija koji prodaju ista sto je skuplje. Inace bi ih zaspamali ljudi s negativnim reviewovima. Kad got nisi siguran s tim pitaj sellera ili procitaj malo reviewove, ali vecina tako radi. Mislim naravno na onu naljepnicu na paketu na kojoj su cijena, adresa itd.

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ukratko, najebo sam  Javim kak ce proc..

Evo samo da javim da je sve proslo dobro, 25 dolara vrijednost paketa koji je manjih dimenzija (~13x11x5cm) nego za mobitel, 1100kn za Ryzen 3600 s Aliexpressa.. Znaci bez carine i PDV-a. Radite na vlastitu odgovornost, uskoro se mijenjaju zakoni pa mozda nece biti tako lako. Doslo je za 22 dana sto je taman u roku standardnog Aliexpress shippinga.

 De ti reci kako on kuca :D

VenAtoR#2231
10 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
jocommb kaže...

Ukratko, najebo sam  Javim kak ce proc..

Evo samo da javim da je sve proslo dobro, 25 dolara vrijednost paketa koji je manjih dimenzija (~13x11x5cm) nego za mobitel, 1100kn za Ryzen 3600 s Aliexpressa.. Znaci bez carine i PDV-a. Radite na vlastitu odgovornost, uskoro se mijenjaju zakoni pa mozda nece biti tako lako. Doslo je za 22 dana sto je taman u roku standardnog Aliexpress shippinga.

 De ti reci kako on kuca :D

Budem sutra, nije mi se danas ipak dalo, nije sam tak jer imam ogroman cooler, malo sam lijen.. Napisat cu na Ryzen temi. Ovdje sam se javio jer sam napisao da cu se javit, a i tema je vjerojatno jedna od najposjecenijih pa eto.. Batch je star dva tjedna u odnosu na narudzbu, znaci kao sto sam i ocekivao skoro pa da je iz tvornice isao do tog sellera.

14 godina
moderator
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Sasvim nebitno što je napisao na kutiji, nisu oni to ni gledali.

 

Paket im je bio dovoljno nezanimljiv zbog veličine i težine i to je jedini razlog izbjegavanja carine.

“The saddest aspect of life right now is that science gathers knowledge faster than society gathers wisdom.” - Isaac Asimov
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Cuj ta cifra od 25$ je taman na rubu one za koju ide carinski postupak. Tak da su obratili pozornost na to mogli su ga sigurno uzet i oderat jer svi stave manju cijenu nego sto vrijedi.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Malo je na knap cifra da i malo cudno, ali 25 usd je puno manje od 175 usd kolko je kostao.. Slazem se da im je bio nezanimljiv paket, za mobitele bi bio nesto veci paket, pogotovo ove cigle danas skupa s punjacom.. Treba u svakom slucaju biti oprezan.

14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kakva je stvar sa davanjima za robu iz UK, da li je netko primio paket nedavno?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
i mene zanima, danas mi frend poslao neki ruter platio plu posti 11£ iz londona pa me zanima dali cu i ja dobiti racun
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Kriva tema, nemojte vamo pitat takve stvari kad ima zasebna tema
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Može molim te link na tu temu? Zbilja ne mogu naći 

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
daniel2809 kaže...

Može molim te link na tu temu? Zbilja ne mogu naći 

 https://forum.bug.hr/forum/topic/ostalo/porez-pdv-carina-po/66760.aspx

8 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

hvala na info, danas stiglo, jednostavno za sloziti... jastuci super pasu za kraljeznicu, ovo mi je prvi "gaming" stolac, tako da sam vrlo zadovoljan 

 

 
4 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ivanlotz kaže...

hvala na info, danas stiglo, jednostavno za sloziti... jastuci super pasu za kraljeznicu, ovo mi je prvi "gaming" stolac, tako da sam vrlo zadovoljan 

 

Javi ponovno dojmove za ljeto.. makar bitno da si zadovoljan :)

8 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
The_Fichek kaže...

Javi ponovno dojmove za ljeto.. makar bitno da si zadovoljan :)

Ne pase mi ljeto, moze li u 11. mjesecu?

10 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Poanta je da stolci sa jako puno umjetne koze nisu najugodniji po ljeti i znaju se habat, nista zlonamjerno.. ali za tu cijenu su ok.

8 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
The_Fichek kaže...

Poanta je da stolci sa jako puno umjetne koze nisu najugodniji po ljeti i znaju se habat, nista zlonamjerno.. ali za tu cijenu su ok.

nisam ni ja mislio nista lose, ljeti ne budem u stanu, vracam se tek nekad krajem desetog mjeseca... i izgleda da je dobro sto nisam ljeti ovdje 

10 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Znam da je kriva tema, ali Mall.hr tema je malo neaktivna, a kupujem tamo jednom u 2 godine, tako da ima li tko kod za popust kod njih? Nedavno su nudili 75kn, ali za iduću kupnju tako da ako netko nema te iduće kupnje u planu molio bih kod.. Slobodno moderator može dati bijeli, žuti karton, znam da je offtopic, sorry :/

 

EDIT: ako je osoba iz ZG ili okolice, mogu dati ventilator, neke kablove ili druge sitnice u zamjenu..

 

EDIT2: nabavio sam kod, dvoje forumasa se javilo, fala obojici. Cijena za iskoristit 75kn mora biti najmanje 750kn, informacije radi.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.1.2021 13:55 (The_Fichek).
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

sto ovaj ryzen 2700x iz svijeta medija vise nije na popustu...? bio samo jucer?

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Izgleda da nije, meni baca 1.424,05 kn s onim promo kodom "gotovina".

8 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Bilo je navečer iza pola noći. I rano prije osam dok sam pogledao je isto bilo. Kod njih treba biti brz jer promijene cijenu. Već je bilo tako, ne sjećam se točno za što.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.1.2021 10:17 (Vader).
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Jebi ga, zakasnili smo :-)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

tako nekako..zakasnili

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

opet su vratili na 1499..valjda ni sami neznaju sto bi

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.1.2021 14:05 (mariolla79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Stavili random generator za cijenu tog Ryzena :D

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
mariolla79 kaže...

opet su vratili na 1499..valjda ni sami neznaju sto bi

 Ma neee hahaha
To ti je kao ruski rulet, vrti se u krug cijena, pa ko pogodi, sad su R7 1800x stavili na 1199Kn za gotovinu
LINK

 

 

16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
1BIT kaže...
mariolla79 kaže...

opet su vratili na 1499..valjda ni sami neznaju sto bi

 Ma neee hahaha
To ti je kao ruski rulet, vrti se u krug cijena, pa ko pogodi, sad su R7 1800x stavili na 1199Kn za gotovinu
LINK

 

 

 ...i manje...

 

Cijena:
1.199,00 kn

 

Stara cijena:
1.499,00 kn
Za plaćanje gotovinom ili uplatnicom/virmanom ostvarite popust od 59,95 kn - u košarici upišite promo kod: gotovina te platite 1.139,05 kn
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

da je 2700x ostao na onoj cijeni onda bi ga uzeo..1800x mislim da se neisplati ili se varam

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Posjeduje li itko ili može garantirat da će dotični stol poslužit svrsi? 
Također me zanima može li se ova plastika na njemu (pretpostavljam da služi za rgb koji mi uopće nije potreban) odšarafit? 
Hvala.

https://www.hgshop.hr/gaming-stol-neon-esports-gamer-led-rgb-120cm-crni/proizvod/271022

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kupi normalan stol. Ovo niti se uklapa u 99% interijera niti ima ikakvu prednost u odnosu na klasičan stol.

U Ikei možeš kupiti ploču i noge zasebno tako da si složiš kombinaviju koja ti odgovara.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice