Trgovine(dojmovi,komentari,pitanja)

poruka: 4
|
čitano: 3.493
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Trgovine(dojmovi,komentari,pitanja)

Evo da otvorim jednu temu u kojoj možete izraziti dojmove,komentare ili pitanja vezana uz trgovine koje sam dolje naveo.Možete i napisati doživljeno iskustvo od te trgovine ili je pak ocijeniti sa ocjenom od 1 do 5.

 

Trgovine:

 

P.S.Oprostite ako sam ovu temu stavio pod krivi podforum te ako sam nešto pogriješno napisao ispravite me.

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.1.2012 15:49 (Stjepan54).
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Trgovine(dojmovi,komentari,pitanja)

Možeš dodati na listu i www.klikni.hr

 

Kupovao sam par stvari preko njih, cijene su im jednake ili niže kao i na svim konkurentnim shopovima, dostava odmah drugi dan za cijelu hrvatsku, imaju plaćanje po pouzeću, možeš i na kartice ili virman...I cijene su im iste bezobzira na način plaćanja ili broj rata.

Možete ih nazvat i raspitat se za bilo koji artikal, pitati za savijet ili tehničku podršku vezanu za artikle.

Također redovito imaju akcije gdje stavljaju određene proizvode par stotine kuna niže nego BILO TKO u hrvatskoj..samo treba pratiti..ja sam tako upecao par vrlo jeftinih stvari (Laptop I u drugoj akciji telku)

 

Eto tolko sam zadovoljan njima da sam to morao podijeliti s vama . 

 

Ocjena 5/5

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Trgovine(dojmovi,komentari,pitanja)

zanima me jel itko kupovao preko centro.hr i kakvi su oni. Namjeravam kupit laptop od 6000kn pa se nebi zelio uvalit u probleme

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Trgovine(dojmovi,komentari,pitanja)
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice