Pickbox

poruka: 45
|
čitano: 24.383
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Pickbox

Ne znam ima li netko na forumu da koristi Pickbox - naš streaming servis po uzoru na Netflix?

 

Čini mi se zanimljivo za samo 38kn na mjesec i bez ugovorne obveze..

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pickbox

Zar nitko ovo nije probao? {#}

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pickbox
pokraj xbmca... ne
Pickbox
Pozdrav, registrirao sam se, i po onome sto sam vidio za sada je meh, bezveze. Premaleni izbor sadrzaja, a a ono sto se nudi ne privlaci me. Nema simpsona, futurame, tek poneka britanska serija. Filmovi takodjer, u principu za 38kn mjesecno ne dobijes ni priblizno dovoljno sadrzaja da te odvoje od piratebaya i podnapisa. Doduse niti netflix / hulu u tome ne uspijevaju. Zao mi je, piratluk i dalje vodi i to debelo.
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pickbox

Ma isti drek kao i OYO. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pickbox

Hm.. onda ništa od toga, nisam bio siguran koliko ima sadržaja za ponuditi - koliko vidim premalo {#}

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pickbox

Ja bih Pickbox pohvalila jer iako trenutno nema velik izbor serija, znamo kako će one uskoro doći, mislim da u 7. mjesecu najavljuju neka čuda. Kaj se ostalog tiče, užasno je jednostavan za koristiti, ništa ne šteka i ne živcira me kad ga koristim :) Što je, bar meni, dosta bitno... Po meni cijena opravdava ponudu i ako ju neće dizati, a videoteka će se puniti - svaka čast!

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Pickbox

Stigla android verzija pa sam instalirao na tablet da malo probam. Odmah problem sa logiranjem. Zaboravio password jer sam account napravio ranije. OK mislim, idem resetirati lozinku Ali aplikacija ne nudi opciju reseta. Nema veze, idem na Web stranicu ali ni tamo nema opcije za reset lozinke!!! Uglavnom, da skratim, potrosio 45 minute na reset lozinke I logiranje jer tutleki nisu stavili opciju reseta u aplikaciju ali ni na mobilnu Web stranicu nego samo na desktop verziju web stranice. Ako ste na godisnjem I nemate pc u blizini Onda morate nekako forcat tablet da prikaze desktop stranicu da bi mogli napraviti reset lozinke. Ja sam to napravio kroz add-on za Firefox.

 

Navigacija u aplikaciji je ok I fluidna ali je pounda siromasna. Pogledao sam par trailera u nekoj divx rezoluciji the definitivno prekrizio ovu uslugu do daljnjeg. Strimao sam na wifi brzine 14 mbit tako da definitivno nije problem u Internet linku.

Kada I ako ponude bolji sadržaj i HD sliku onda mogu racunati na mene.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pickbox

Jel se povečala ponuda?

Gleda li netko?

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pickbox

ja gledam i prezadovoljan sam. Ovo je daleko najbolja stvar na našem tržištu. Stalno su novu serije što ja najviše i gledam, novijih filmova nema, ali zato klinci non stop gledaju crtići jer ih ima brdo. u svakom slučaju, jedini mi je problem što ne stignem pogledati sve što bi htio. Uzeo sam onaj paket di dobiješ i dva mjeseca besplatno tako da super!

8 godina
neaktivan
offline
Re: Pickbox

hahah ni blizu

14 godina
offline
Pickbox

Nema podrške za Chromecast... što bi bila jedna od osnova.

Domaći YU filmovi...koliko vidim ne postoje.!?

Bio bi i više nego li sretan da postoji stranica sa ex yu filmovima u najvišoj kvaliteti sa mogučnošću streamanja na chromecast i sl. uređaje.

To je nešto što je veoma teško za pronaći na našem tržištu, a bio bi spreman to platiti 40-tak kn mjesečno da mogu on-demand puštati bilo koji film kada se meni hoće.

 

Infarkt... ma kakav god da je... od srca je.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pickbox

imas na oyo

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Pickbox
Danas uzeo pretplatu na jedan mjesec samo da imam nesto za gledati na tabletu kad vidi cuda android aplikacija ne ucitava ni jedan sadrzaj nego se samo vrti. Koje bacanje 38kn u vjetar.
Samomrzeći hrvat
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Pickbox
Entry Point kaže...
Danas uzeo pretplatu na jedan mjesec samo da imam nesto za gledati na tabletu kad vidi cuda android aplikacija ne ucitava ni jedan sadrzaj nego se samo vrti. Koje bacanje 38kn u vjetar.

 Da si prvo pitao, rekao bih ti. Od verzije 1.2.1 neki android uređaji ne rade. Dosta dugo sam koristio verziju 1.1 dok je nisu onemogućili i sada imaju jednog pretplatnika manje.

10 godina
offline
Re: Pickbox
Pendula kaže...
Entry Point kaže...
Danas uzeo pretplatu na jedan mjesec samo da imam nesto za gledati na tabletu kad vidi cuda android aplikacija ne ucitava ni jedan sadrzaj nego se samo vrti. Koje bacanje 38kn u vjetar.

 Da si prvo pitao, rekao bih ti. Od verzije 1.2.1 neki android uređaji ne rade. Dosta dugo sam koristio verziju 1.1 dok je nisu onemogućili i sada imaju jednog pretplatnika manje.

 Koji točno uređaji ne rade?

Samomrzeći hrvat
16 godina
neaktivan
offline
Re: Pickbox
Entry Point kaže...
Pendula kaže...
Entry Point kaže...
Danas uzeo pretplatu na jedan mjesec samo da imam nesto za gledati na tabletu kad vidi cuda android aplikacija ne ucitava ni jedan sadrzaj nego se samo vrti. Koje bacanje 38kn u vjetar.

 Da si prvo pitao, rekao bih ti. Od verzije 1.2.1 neki android uređaji ne rade. Dosta dugo sam koristio verziju 1.1 dok je nisu onemogućili i sada imaju jednog pretplatnika manje.

 Koji točno uređaji ne rade?

 To ti ne bih znao reći, ali znam da ne radi moj android player Mygica ATV 400. Znam da ne radi na chromecastu i na nekoliko raztličitih android uređaja od mobitela do televizora. Očigledno lutija. U Pickboxu se ograđuju da aplikacija nije namjenjena TV playerima. Malo sam istraživao i uspeređivao razne verzije aplikacije izgleda da je problem u watermatrixu, susutavu za zaštitu sadržaja.

 

Također rasprava s njima teško da će uroditi plodom. Prije godinu dana sam im prijavio taj nedostatak, par dana se s njima dopisivao i ništa, nula. Izašlo je u međuvremenu par verzija aplikacije, podrška za x86, ali moj ARM Cortex A9 koji nije baš rijedak uređaj još uvijek ne radi. Najgore je to što sam ga i kupio radi pickboxa jer mi je stari player imao slab procesor (a na njemu se i dan danas može gledati bilo koji video materijal). Stoga nemoj riskirati i kupovati neki novi uređaj jer bi mogao s novom verzijom aplikacije prestati raditi.

 

Ovime nisam nikako želio ocrniti Pickbox, ipak su pioniri na našem području s ovakvom uslugom, savim pristojnim izborom serija, ali ipak bi trebali malo više poraditi na širenju platforme. Uložili su puno truda u širenje na pametne televizore (Samsun i LG), a premalo ne najčešće korišteni android. Uzgred rećeno moj uređaj podržava Netflix.

10 godina
offline
Pickbox

Moj tablet ima atom procesor i to je jedino što ga razlikuje od hrpe ostalih. Baš šteta 

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pickbox

Kakav je sadržaj sada u odnosu na Netflix?  ;) 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pickbox

Slican i preporucam netflix :-)

Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pickbox
Čuo sam da netflix nepodrzava titlove za hrvatski.dali ima pickbox.
16 godina
offline
Pickbox

Netflix za sada ne podrzava ali bude uskoro...pickbox ih ima

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pickbox

Netflix budem kad se sadržajno približi američkom, jer ovo da ima samo oko 20% sadržaja je sramota! 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Pickbox

a sto fali nasem ima vise od pickboxa a puni se novi sadrzajem iz dana u dan a ima sve u hd i 5.1dd (pretezito)

i vise filmova od us-a + tu je 4k

 

pa sto  bi vise za 70-80ak kunkasa...nikad zadovoljni pihhhhh

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pickbox
4mal kaže...

Netflix za sada ne podrzava ali bude uskoro...pickbox ih ima

 Pickbox ih ima, ali neznam zašto meni na samsung tv-u idu ponekad van sync-a. Inače, po meni je pickbox trenutačno puno bolji odabir nego netflix, em imaš titlove, em je cijena puno povoljnija

14 godina
offline
Pickbox

koliko treba proci da bih mogao aktivirati pickbox? izvrsio sam uplatu na playpal prije 20 min i pise mi tamo pod aktivacijom da se jos uvijek izvrsava uplata

edit: evo bas naletio na tu informaciju, unutar 48h.. nez sta im toliko dugo treba

http://trakt.tv/user/MjezZza
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.1.2016 12:20 (maxy0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pickbox
Zašto bi neko u 2016 godini plaćao da gleda SD sadržaj?
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pickbox
4mal kaže...

a sto fali nasem ima vise od pickboxa a puni se novi sadrzajem iz dana u dan a ima sve u hd i 5.1dd (pretezito)

i vise filmova od us-a + tu je 4k

 Imaš neki izvor toga?

 Čime se puni?  Gdje je neki popis sadržaja? 

Lijep pozdrav ;)
14 godina
offline
Re: Pickbox
x18x05x kaže...
Zašto bi neko u 2016 godini plaćao da gleda SD sadržaj?

 znatizelja i imaju hrvatski titlovi za ukucane koji ne razumiju engleske.. inace sve i gledam u najmanje 720p, al ovo je jednostavno jad i bijeda, kao i ponuda cjelokupna.. ajde bar cijena nije neka previsoka al i dalje je ovo uzas. odmah nakon aktivacije otkazao pretplatu.

al ima potencijala, najvise zbog titlova

http://trakt.tv/user/MjezZza
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pickbox
Dado_ZG78 kaže...
4mal kaže...

a sto fali nasem ima vise od pickboxa a puni se novi sadrzajem iz dana u dan a ima sve u hd i 5.1dd (pretezito)

i vise filmova od us-a + tu je 4k

 Imaš neki izvor toga?

 Čime se puni?  Gdje je neki popis sadržaja? 

 

Evo ovo hahahah

 

http://i.imgur.com/BK94InK.png

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice