Problem Facebook zaključana tema

poruka: 2
|
čitano: 2.684
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Problem Facebook

Pozdrav

 

Ovako imam problem sa Fb, ja igram neku multiplayer igru i imam fb samo za nju poseban sa imenom kao u igri i stavljam slike iz te igre.. I imam po 4-5k prijatelja i meni je vise od 5 puta gasen fb po 5k ljudi na njemu..I vise puta je problem potvrda identiteta poslati treba dokumenta, ja posaljem dokument svoj al nije isto ime kao na tom fb i oni ne prihvate to i ja ponovo posaljem i onda oni napisu cekaj te hvala na strpljenju cekas po 1god nista samo tako stoji.. Pa me zanima ako neko zna kako se moze kontakt FB mozel se njima kako objasniti da je to profil samo za igre i drustvo sa njima, jer mi stvarno taj profil treba jer preko njega se dopisujem ljudima i dosta me njih tamo zna na tom fb al uvijek mi ugase zbog potvrde identita tj nemate kao pravo ime kao u realnom zivotu, moguce da me reportaju jer imam neke hejtere.. 

Al et ako moze kako da se njima objasni da to samo koristim za igre i druzenje sa igracima..

Hvala Lp.. Svaka pomoc dobrodosla, jer ovo nije 1 ugasit fb vec preko 5 po 5k prijatelja..

Na sliki vidite takva dva fb imam na cekanju dugo.. Nista se ne desava..

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice