[Tutorial] Wifi umrežavanje dva ili više računala izdvojena tema

poruka: 24
|
čitano: 79.651
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
[Tutorial] Umrežavanje dva ili više računara, wifi

Pozdrav svim forumašima :)

 

Prije par dana bio sam prinuđen umrežiti sestrin laptop i svoj desktop računar putem wifi-a.

Došao sam na ideju da napišem o tome tutorial, u nadi da će bar nekome pomoći.

Khm, dakle, umrežavanje dva ili više računara putem wifi-a.

 

 

Korak 1.

 

Prvo što trebamo, jeste podesiti prvi računar da bude access point, odnosno „AP“, kojeg će drugi računari vidjeti kao i bilo koju pristupnu tačku.

To ćemo napraviti na sljedeći način:

 

Start -> Control Panel -> Network Connections -> Wireless Network Connection -> Properties

 

Sada imate prozor za upravljanje wifi interface-om.

Izlistajte sa liste Internet Protocol TCP/IP, i kliknite 2 puta na njega, sada će vam se pojaviti prozor koji treba da popunite na sljedeći način:

 

  1. U prvom dijelu prozora imate dva Radio Buttona, a označen vam je prvi „Obtain an IP address automatically“. Ispod njega se nalazi „Use the following IP address“, koji vi trebate označiti.
  2. Ispod su omogućeni textboxovi.
  3. Popunite ih na sljedeći način

 

  • IP address: 192.168.100.3
  • Subnet Mask: 255.255.255.0
  • Deafult gateway nek bude prazan

 

  1. U drugom dijelu prozora također imate dva Radio Buttona, a opet je označen prvi „Obtain DNS server automatically“. Ispod njega je „Use the following DNS server addresses“, koji, opet, trebate označiti.
  2. Opet će vam se omogućiti dva textboxa ispod.
  3. Ostavite ih praznim
  4. Potvrdite sa OK

 

 

Korak 2.


Sada odaberite gore tab Wireless Networks, a zatim ispod liste na button „Add“. Podesite na sljedeći način:

 

  • Otvoren tab Association.
  • Network name (SSID) : tu upišite ime vaše mreže
  • Network Authentication: Open
  • Data encryption: Disabled
  • Kvačica označena kod „This is a computer-to-computer (ad hoc) network; wireless access points are not used
  • Potvrdite sa OK
  • Ponovo potvrdite sa OK

 

 

Korak 3.


Sada je računar u funkciji AP-a i drugi računari vide njega u scan listi za wifi mreže.

Na svim drugim računarima morate ponoviti postupak po prvom koraku.

Vodite računa da na svakom sljedećem računaru ip adresa mora bit druga, tj. Zadnja cifra ne može biti ista ni na jednom računaru.

Sve što ostaje je da se sa drugim računarima jednostavno konektujete na ovaj računar i konekcija treba da radi savršeno :)

 

Hvala na čitanju tutoriala

Lijep pozdrav :)

80 % mladih ne zna matematiku. Ako si među onih 40 % što znaju, stavi ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.5.2011 23:20 (Hambrle).
 
27 0 hvala 38
16 godina
offline
[Tutorial] Wifi umrežavanje dva ili više računala

Samo da nadodam da se može koristiti bilo koja privatna ipv4 adresa, 192.168.x.y, ne mora biti 192.168.100.x.

I thought my Uncle Tommy was wearing black socks, but when I looked at them closely, they were just very, very, very, very, very, very, very, very, very dark blue.
Moj PC  
5 0 hvala 5
14 godina
offline
[Tutorial] Wifi umrežavanje dva ili više računala

Ne kuzim zasto je: "Data encryption: Disabled"

 

Obavezno staviti neku wpa, iako kod ad-hoc mreze u windows xp-a ce se mozi izabrati samo wep.

Pa bi stoga bilo dobro naziv mreze ostaviti prazan, ali staviti kvačicu kod "Connect when... tako cete bar u pocetku odbiti wanabehacker djecu.

A za korisnike 7ice ili viste, jednostavno stavite wpa-xxx

 

btw: bilo bi dobro da stavis pokoju slikicu

Google is NOT your friend!!! (btw: 1domagoj1 IS time traveler)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Wifi umrežavanje dva ili više računala

super stvar je taj adhoc. al na 7 je dovoljno samo napravit adhoc mrezu i ostali se spoje na tebe normalno i onda se igra :)
samo je problem kad igra vise od 5 onda se pojavi masni lag.
Jel nako zna kak da se poboljsa veza da nebu lag kad se spoji vise kompova?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: [Tutorial] Wifi umrežavanje dva ili više račun
1_six kaže...

super stvar je taj adhoc. al na 7 je dovoljno samo napravit adhoc mrezu i ostali se spoje na tebe normalno i onda se igra :)
samo je problem kad igra vise od 5 onda se pojavi masni lag.
Jel nako zna kak da se poboljsa veza da nebu lag kad se spoji vise kompova?

Trebate razjasnit koji su vam adapteri.

Kad bi npr. od vas 5ero, 4 imalo b/g/n adaptere, a samo onaj jedan "b", svi se spustili na tu b opciju, a to znaci manja brzina. (samo 11Mbps, ako se nevaram za razliku od 300Mbps za "n")

Također mozes trazit nesto tipa power managment, transmit power i sl. (jos jedna stvar koja se trebala spomenuti u tutorialu {#})

 

I da, QoS, iliti Quality of Service bi trebala bit ukljucena.

Google is NOT your friend!!! (btw: 1domagoj1 IS time traveler)
16 godina
offline
[Tutorial] Wifi umrežavanje dva ili više računala

super, još kad bi netko napisao kako umrežiti dva računala preko rutera s time da se jedan na njega spaja preko kabla, a drugi bežićno i da nemaju iste operativne sustave, već jedan xp a drugi win7.

 

Bolje 5 do 12 nego ni jedna poslije 1! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: [Tutorial] Wifi umrežavanje dva ili više račun
mali.ivica87 kaže...

super, još kad bi netko napisao kako umrežiti dva računala preko rutera s time da se jedan na njega spaja preko kabla, a drugi bežićno i da nemaju iste operativne sustave, već jedan xp a drugi win7.

 

 -OS i medij (žica ili bežično) su sporedne stvari, standardi su identični.

Osnovna pravila, korištenje DHCPa olakšava život, treba ga koristiti i prepustiti mu dodjeljivanje IPa.

-Ovisno o ISPu tj firmwareu koji stavljaju u uređaj, problemi mogu biti svakakvi (namjerno onemogućene funkcije). Tu nema velike pomoći osim kupnje zasebnog switcha, routera ili sl.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Re: [Tutorial] Wifi umrežavanje dva ili više račun
mali.ivica87 kaže...

super, još kad bi netko napisao kako umrežiti dva računala preko rutera s time da se jedan na njega spaja preko kabla, a drugi bežićno i da nemaju iste operativne sustave, već jedan xp a drugi win7.

 

Po mom iskustvu (bar kod d-linka 2542b) kad su 2 racunala spojeni s routerom, spojena su i međusobno. Pingaj i provjeri.

Google is NOT your friend!!! (btw: 1domagoj1 IS time traveler)
15 godina
offline
[Tutorial] Wifi umrežavanje dva ili više računala

Baš ću probat ovo.


Sa crossover kablom mi neradi nikako kak spada, ili ne radi ili mogu samo s kompjutera pristupit laptopu, a s laptopom nemogu otvorit niti jedan folder na compu osim public foldera, stalno ispisuje "you dont have permission, access denied", ali snalazim se :-)

Living in a world of dreams...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] Wifi umrežavanje dva ili više račun
mali.ivica87 kaže...

super, još kad bi netko napisao kako umrežiti dva računala preko rutera s time da se jedan na njega spaja preko kabla, a drugi bežićno i da nemaju iste operativne sustave, već jedan xp a drugi win7.

 

 Ako su spojeni na isti ruter onda bi trebali bit spojeni.
Sad ak ti pokusavas napravit homegrup network onda na 7 pod sharing options promjeni enkripciju na manje bitnu. i slozi sve da se share. di god mozes stavit kvacicu na share stavi i moras firewallom alowat sharanje na kraju mislim

15 godina
offline
Re: [Tutorial] Wifi umrežavanje dva ili više račun
Hyperion kaže...

Baš ću probat ovo.


Sa crossover kablom mi neradi nikako kak spada, ili ne radi ili mogu samo s kompjutera pristupit laptopu, a s laptopom nemogu otvorit niti jedan folder na compu osim public foldera, stalno ispisuje "you dont have permission, access denied", ali snalazim se :-)

Komp ti je vjerojatno na Win7 a laptop na XP? Pitam, uglavnom su takve kombinacije kada su slični problemi kao kod tebe.

14 godina
offline
Re: [Tutorial] Wifi umrežavanje dva ili više račun
Kristyans kaže...
Hyperion kaže...

Baš ću probat ovo.


Sa crossover kablom mi neradi nikako kak spada, ili ne radi ili mogu samo s kompjutera pristupit laptopu, a s laptopom nemogu otvorit niti jedan folder na compu osim public foldera, stalno ispisuje "you dont have permission, access denied", ali snalazim se :-)

Komp ti je vjerojatno na Win7 a laptop na XP? Pitam, uglavnom su takve kombinacije kada su slični problemi kao kod tebe.

I kod mene,.. 2 xp-a.

Samo mogu s lenovom uc u hp, a obrnuto nema sanse.. za poludit... a na hp-u mi igrica od 6GB koju sam si mislio poslat

Na kraju sam je morao cjepkat na usb od 1GB

 

@Hyperion, ista stvar ce ti biti i sa wirelessom, osobno iskustvo

Google is NOT your friend!!! (btw: 1domagoj1 IS time traveler)
13 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] Umrežavanje dva ili više računara,
Hambrle kaže...

 

Pozdrav svim forumašima :)

Prije par dana bio sam prinuđen umrežiti sestrin laptop i svoj desktop računar putem wifi-a.

Došao sam na ideju da napišem o tome tutorial, u nadi da će bar nekome pomoći.

Khm, dakle, umrežavanje dva ili više računara putem wifi-a.

 

 

Korak 1.

 

Prvo što trebamo, jeste podesiti prvi računar da bude access point, odnosno „AP“, kojeg će drugi računari vidjeti kao i bilo koju pristupnu tačku.

To ćemo napraviti na sljedeći način:

 

Start -> Control Panel -> Network Connections -> Wireless Network Connection -> Properties

 

Sada imate prozor za upravljanje wifi interface-om.

Izlistajte sa liste Internet Protocol TCP/IP, i kliknite 2 puta na njega, sada će vam se pojaviti prozor koji treba da popunite na sljedeći način:

 

a)      U prvom dijelu prozora imate dva Radio Buttona, a označen vam je prvi „Obtain an IP address automatically“. Ispod njega se nalazi „Use the following IP address“, koji vi trebate označiti.

b)      Ispod su omogućeni textboxovi.

c)      Popunite ih na sljedeći način

 

1a) IP address: 192.168.100.3

1b) Subnet Mask: 255.255.255.0

1c) Deafult gateway nek bude prazan

 

d)     U drugom dijelu prozora također imate dva Radio Buttona, a opet je označen prvi „Obtain DNS server automatically“. Ispod njega je „Use the following DNS server addresses“, koji, opet, trebate označiti.

e)      Opet će vam se omogućiti dva textboxa ispod.

f)       Ostavite ih praznim

g)      Potvrdite sa OK

 

 

Korak 2.


Sada odaberite gore tab Wireless Networks, a zatim ispod liste na button „Add“. Podesite na sljedeći način:

 

a)      Otvoren tab Association.

b)      Network name (SSID) : tu upišite ime vaše mreže

c)      Network Authentication: Open

d)     Data encryption: Disabled

e)      Kvačica označena kod „This is a computer-to-computer (ad hoc) network; wireless access points are not used

f)       Potvrdite sa OK

g)      Ponovo potvrdite sa OK

 

 

Korak 3.


Sada je računar u funkciji AP-a i drugi računari vide njega u scan listi za wifi mreže.

Na svim drugim računarima morate ponoviti postupak po prvom koraku.

Vodite računa da na svakom sljedećem računaru ip adresa mora bit druga, tj. Zadnja cifra ne može biti ista ni na jednom računaru.

Sve što ostaje je da se sa drugim računarima jednostavno konektujete na ovaj računar i konekcija treba da radi savršeno :)

 

Hvala na čitanju tutoriala

Lijep pozdrav :)

 

 

Sad je bila krizma(firma) i u razredu svi imamo laptopove.U školi kad imamo sat razrednika smijemo imat svi laptopove na klupama pa bi se mi(oko 5 učenika) umrežili i igrali neke igre preko WLAN-a,pa me zanima dal treba za to igranje još neki program il se samo svi spojimo,pokrenemo igru i igramo ?

Peace
15 godina
offline
Re: [Tutorial] Wifi umrežavanje dva ili više račun
Kristyans kaže...
Hyperion kaže...

Baš ću probat ovo.


Sa crossover kablom mi neradi nikako kak spada, ili ne radi ili mogu samo s kompjutera pristupit laptopu, a s laptopom nemogu otvorit niti jedan folder na compu osim public foldera, stalno ispisuje "you dont have permission, access denied", ali snalazim se :-)

Komp ti je vjerojatno na Win7 a laptop na XP? Pitam, uglavnom su takve kombinacije kada su slični problemi kao kod tebe.

Ne nego 2x Windows 7 Ultimate XD

 

A XP <-> windows 7 mislim da mi je radilo ak se nevaram.

Living in a world of dreams...
15 godina
online
Re: [Tutorial] Wifi umrežavanje dva ili više račun
Hyperion kaže...

Baš ću probat ovo.


Sa crossover kablom mi neradi nikako kak spada, ili ne radi ili mogu samo s kompjutera pristupit laptopu, a s laptopom nemogu otvorit niti jedan folder na compu osim public foldera, stalno ispisuje "you dont have permission, access denied", ali snalazim se :-)

 -s crossoverom moraš ručno postaviti IP (jer tad nema DHCP servera, osim ako neki PC ne pretvoriš u server... jer je to u kranjem slučaju samo software), to je jedina razlika. Naravno, nikad nesmiju biti iste adrese na više uređaja. Preporučljivo (npr) 192.168.1.101 i .102

Pošto je cijena switcha cca 50-70kn, ili pošto svi imaju neki aDSL obično 2-4 porta, za večinu je crossover nepotreban, tj lakše je s routerom (automatika), ili wireless...

 

-ostatak : 'premisionsi' koji te muče. To znači da je mreža pravilno iskonfigurirana, tj. sve je uredno spojeno, ali nisi podesio (dodijelio) user prava (posebno je share, posebno permisions).

Osnovno pravilo, korisnik (username i password) mora bit definiran na tom računalu da bi imao mrežni pristup kroz share (mada sedmica nešto kemija s automatikom).

-firewall možeš isključiti jer te firewall u routeru štiti, bolji način je postaviti tj dozvoliti potrebne servise kao što se igre automatski dodaju u firewall..

primjer: PC-1. user MaliIvica pass: abc -> tad na PC-2. kreiraš također usera MaliIvica i dodjeliš pass abc, defaultno je samo user (nije admin), također za sharove, posebno se dodjeljuju grupama kao administrators, users, guests ... (vidi ono 's' -množina). Dobro je isključiti guests ili everyone... tj. dozvoliti samo 'autentificiranim' userima pristup.

Permisionsi nemaju veze s mrežom, možeš biti na istom računalu user-1 i user-2, međusobno oni nemogu ulaziti u privatne foldere onog drugog. Administrator može preuzeti ovlasti. Tj. permisioni su vlasništvo. Jednostavno rješenje, jedan folder na disku van userskih foldera, ako su windowsi na C: (i user-myDoc..) recimo na R: disku napraviš folder kojem svi mogu pristupati ili koristiš windowsove 'public foldere' (ista stvar, samo automatizirano).

... ili se mrežno logiraš kao taj user tj s njegovim imenom i passwordom.

 

btw. postoje razlike među ISPovima i njihovoj politici prema useru, tj firmware koji stavljaju u uređaje. Recimo AMIS je ovih dana 'prčkao' po routeru i nekoliko dan nije radio žičani share, sad je opet OK, dok recimo Bnet žicom dozvoljava jednog korisnika...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.5.2011 23:38 (ihush).
15 godina
offline
Re: [Tutorial] Wifi umrežavanje dva ili više račun
Hyperion kaže...

Ne nego 2x Windows 7 Ultimate XD

 

A XP <-> windows 7 mislim da mi je radilo ak se nevaram.

Pitam jer kod sheranja na Win7 nije dovoljno samo neku mapu sheratišto je kod XP-a uglavnom dovoljno da bude vidljiva na mreži,

 

nego je kod Win7 potrebno još ovlasti podešavati da bi onda sve proradilo kako treba.

 

Na XP postavim share, eventualno još jednom prodjem kroz Network Wizard ( ili kako se već zove) i gotovo.

 

DHCP naravno na automatski, manje brige, i ovako su računala spojena na ruter koji daju adresu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.5.2011 16:43 (Kristyans).
15 godina
offline
Re: [Tutorial] Wifi umrežavanje dva ili više račun
ihush kaže...

 -s crossoverom moraš ručno postaviti IP (jer tad nema DHCP servera, osim ako neki PC ne pretvoriš u server... jer je to u kranjem slučaju samo software), to je jedina razlika. Naravno, nikad nesmiju biti iste adrese na više uređaja. Preporučljivo (npr) 192.168.1.101 i .102

Pošto je cijena switcha cca 50-70kn, ili pošto svi imaju neki aDSL obično 2-4 porta, za večinu je crossover nepotreban, tj lakše je s routerom (automatika), ili wireless...

Eh da ja nemam password niti na laptopu niti na compu, misliš kada bih to postavio da nebih imao problema?

 

A jel bi switch to sve sredio, znači samo spojim laptop i comp na njega i to je to?

Living in a world of dreams...
15 godina
online
Re: [Tutorial] Wifi umrežavanje dva ili više račun
Hyperion kaže...
.

Eh da ja nemam password niti na laptopu niti na compu, misliš kada bih to postavio da nebih imao problema?

 

A jel bi switch to sve sredio, znači samo spojim laptop i comp na njega i to je to?

 -switch nije dovoljan (nema DHCP), tad je jednaka situacija kao i crosover tj ručno podešavanje... nego svi imaju ADSL (pa znači i router s DHCPom), razlika je samo bez switcha moraqš koristiti crosover kabel, dok u slučaju switcha (ili routera) možeš koristiti bilo koji (patch ili cross) kabel, jer ima detekciju MDI-MDIX.

-password je obavezan, ako je user name i pass na računalu to je sve što je potrebno (i bez sharea postoji admin share). Povezano s tim file share je na kućnim računalima defaultno isključen, prvi share koji napraviš ga uključuje.

-kad kroz networking browsaš mrežu, ponekad nisu vidljiva sva računala, to je zbog refresha i sitnih mušica, jednako ako nema ni jedan share folder. Upišeš IP traženog PCa i mora raditi trenutno (ili ga blokira firewall, AV...)

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Wifi umrežavanje dva ili više računala

Molim Vas recite mi da li to sve isto na Windows 7 ili je nešto drugačije!?

 

Ja bih htio da mi je jedan KOMP koji je povezan kablom do routera da mogu njemu pristupati s više laptopa !?

 

Hvala 

nema gaaa...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Wifi umrežavanje dva ili više računala

Kako da izvedem ovo? Stolno računalo umreženo žicom ima speedtouch sa antenom. Mobitelom mogu pristupiti na internet preko wifi-a. Želim da mobitel glumi ruter za drugi kompjuter. Kako?

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.2.2012 14:31 (titan).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
[Tutorial] Wifi umrežavanje dva ili više računala

ako sam dobro shvatio onda... na mobitelu imaš postavke za spajanja (bluetooth, wifi itd...) i ima vjerojatno neka opcija kao "dijeljenje veze" (kod SGS+ je bar tako). samo to checkiras/enableaš, komp spojiš preko wlana na mob i trebalo bi raditi. samo kaj to jako ždere bateriju na mobu. nije jednostavnije i taj drugi komp spojiti na router preko wlana?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Wifi umrežavanje dva ili više računala

Zdravo, novi sam na forumu, i trenutno imam problem koji se tice umrezavanja.

 

Kad sam uveo kablovsku tv dobio sam wifi ruter, iz kojeg imam 2 izlaza za tv, 1 za telefon i 1 za racunar... a posto imam 3 desktop racunara u kuci sa vec provedenim kablovima do svake sobe, rekli su mi da kupim drugi ruter, sto sam i uradio.. eh tu sad nastaje problem, ne mogu da se konektujem preko novog rutera na desktop racunare..  momak u trgovini mi je setovao ruter, i rekao samo plug&play... medjutim nije tako... sta mi je ciniti... hvala unaprijed.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] Umrežavanje dva ili više računara,
Hambrle kaže...

Pozdrav svim forumašima :)

 

Prije par dana bio sam prinuđen umrežiti sestrin laptop i svoj desktop računar putem wifi-a.

Došao sam na ideju da napišem o tome tutorial, u nadi da će bar nekome pomoći.

Khm, dakle, umrežavanje dva ili više računara putem wifi-a.

 

 

Korak 1.

 

Prvo što trebamo, jeste podesiti prvi računar da bude access point, odnosno „AP“, kojeg će drugi računari vidjeti kao i bilo koju pristupnu tačku.

To ćemo napraviti na sljedeći način:

 

Start -> Control Panel -> Network Connections -> Wireless Network Connection -> Properties

 

Sada imate prozor za upravljanje wifi interface-om.

Izlistajte sa liste Internet Protocol TCP/IP, i kliknite 2 puta na njega, sada će vam se pojaviti prozor koji treba da popunite na sljedeći način:

 

  1. U prvom dijelu prozora imate dva Radio Buttona, a označen vam je prvi „Obtain an IP address automatically“. Ispod njega se nalazi „Use the following IP address“, koji vi trebate označiti.
  2. Ispod su omogućeni textboxovi.
  3. Popunite ih na sljedeći način

 

  • IP address: 192.168.100.3
  • Subnet Mask: 255.255.255.0
  • Deafult gateway nek bude prazan

 

  1. U drugom dijelu prozora također imate dva Radio Buttona, a opet je označen prvi „Obtain DNS server automatically“. Ispod njega je „Use the following DNS server addresses“, koji, opet, trebate označiti.
  2. Opet će vam se omogućiti dva textboxa ispod.
  3. Ostavite ih praznim
  4. Potvrdite sa OK

 

 

Korak 2.


Sada odaberite gore tab Wireless Networks, a zatim ispod liste na button „Add“. Podesite na sljedeći način:

 

  • Otvoren tab Association.
  • Network name (SSID) : tu upišite ime vaše mreže
  • Network Authentication: Open
  • Data encryption: Disabled
  • Kvačica označena kod „This is a computer-to-computer (ad hoc) network; wireless access points are not used
  • Potvrdite sa OK
  • Ponovo potvrdite sa OK

 

 

Korak 3.


Sada je računar u funkciji AP-a i drugi računari vide njega u scan listi za wifi mreže.

Na svim drugim računarima morate ponoviti postupak po prvom koraku.

Vodite računa da na svakom sljedećem računaru ip adresa mora bit druga, tj. Zadnja cifra ne može biti ista ni na jednom računaru.

Sve što ostaje je da se sa drugim računarima jednostavno konektujete na ovaj računar i konekcija treba da radi savršeno :)

 

Hvala na čitanju tutoriala

Lijep pozdrav :)

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] Umrežavanje dva ili više računara,

Znam da nije povezano s temom...Ali zna li iko kako podjeliti internet s kompjutora bez ikakve wifi kartice i bez ikakvih antena

 

hrca
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice