Konvertiranje MP4 u MP3 format

poruka: 6
|
čitano: 3.336
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Konvertiranje MP4 u MP3 format - pitanje

Pozdrav ekipa,

 

 

dali znate neki free program koji može konvertirati MP4 format u MP3?. Koristio sam Freemake Video Converter no oni su počeli naplaćivati konvertiranje MP3 formata pa eto inače je dobro radio posao.
Imam nekoliko Videa koje bi želio staviti u MP3 pa me zanima....


Svaka inf dobrodošla

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Konvertiranje MP4 u MP3 format

imaš ih preko nekoliko kao besplatne online usluge, primjerice ovaj. ili guglaj free online mp4 to mp3 coverter pa odaberi i ožeži. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Konvertiranje MP4 u MP3 format

bump. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.10.2018 17:27 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Konvertiranje MP4 u MP3 format

Svakako Hvala. Meni je konkretno pomogao https://online-audio-converter.com/
ali ipak mu je ograničenje što samo nekoliko datoteka može odjednom konvertirati. Ostavit ću i dalje ovu temu aktivnu možda se još netko nađe u mojem "problemu" pa mu zatreba. Isto tako nastavit ću potragu za još sličnim alatima.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Konvertiranje MP4 u MP3 format

e, da: imaš i ovo. besplatna verzija je izvrsna. skini, instaliraj i ... znaš već  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Konvertiranje MP4 u MP3 format

Foobar2000 ili aimp.

Šta će vam ti programi koji nisu free i puni su reklama ?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice