Torrent upload (tutorijal) izdvojena tema

poruka: 32
|
čitano: 62.089
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: [Tutorial]Torrent upload
APazinjan kaže...

Vodić sam napravio na inicijativu hrvatskafarkasevac. NAPOMENA: svaki dio ovog tutoriala je legalan i nema veze sa piratstvom Nevinašce...

 

Krenimo od početka...

 

Za torrent klijent odabrao sam uTorrent jer ga najviše ljudi koristi, također sam uTorrent koristio na hrvatskom. U tutorialu je korištena najnovija  verzija uTorrenta 2.0.2 koja je dokazano stabilna... Pa krenimo...

 

  1. Upalite uTorrent te pritisnite sljedeće Datoteka > Kreiraj novi torrent
  2. ---Stvaranje torrenta---

 

Sada bi vam trebao biti otvoren prozorčić Stvaranje torrenta

  Odaberite izvor -> ovdje odabirete što želite uploadati, možete dodati pojedinačnu datoteku ili cijeli direktorij

 

(savjet > ako uploadate više slika, više nastavaka nekog video uratka, više pjesama koristite opciju Cijeli direktorij jer si tako korisnik može označiti/odznačiti djelove koje želi ne želi skinuti)

 

   Tracker - i -> ovo je jedan od najvažnijih djelova... Ako koristite privatne trackere tada će vam oni dati vaš tracker, npr  http://www.torrenthr.org/announce.php

 

(važno > ako torrent uploadate na privatni tracker nikako ne stavljajte još trackera u torrent jer je to zabranjeno i bit ćete izbačeni...)

 

   Ako uploadate torrent na otvorene trackere tipa piratebay, demonoid, isohunt itd možete staviti i više tracker-a 

 

  Web sijaći -> ne dirajte...

 

  Komentar - > dodajte komentar :-)

 

   Veličina dijela - > ostavite na automatski

 

Označite Privatni torrent ili ne ovisno o tome gdje uploadate...

   Gotovi ste, kliknite na Stvori i spremi...

 

  Sada kada smo kreirali torrent moramo ga uploadati na stranicu s koje će drugi moći skidati... Odabrao sam Demonoid.

 

      Znači, ulogiraje se i idite na upload torrent, odaberite kategoriju, subkategoriju, nađite svoj torrent file i označite ga.. (vidite da vam demonoid daje i tracker koji morate dodati na listu Tracker-i kada kreirate torrent file...)

 

pod Torrent title stavite ono najosnovnije ali da ljudi lako pronađu taj vaš torrent, inače neće biti popularan...

 

Description neka bude detaljan, ako uploadate video, stavite sve podatke, isto tako i za muziku, za sve...

 

Kada ste gotovi, uploadajte torrent - otvoriti će vam se prozor u kojem možete downloadati svoj torrent, to obavezzno i učinite i tako postajete seeder da ga drugi mogu skidati

 

(važno: ako ugasite komp prije nego bar netko skine vaš torrent i nastavi ga seedati, vaš će torrent biti neupotrebljiv...)

 

         I to je to, seedajte i reklamirajte se :-)

 

 Ako imate kakvih pitanja slobodno pitajte...Smijeh

 

Savjeti drugih korisnika : @BORG : Ako uploadate muziku napravite NFO datetoku preko ovoga besplatnoga programa: http://www.nfobuilder.com/

 

 

Imam jedno pitanje, da li mogu prvo torrent da uploadam na seedbox pa onda dalje na tracker i da seeda, jer ako budem preko svog kompa uploadovao torrent, a na pocetku se nakupi dosta lechera a s obzirom da mi je upload max 192kbita (oko 25kb/s) nece nikome skinuti 100MB za 5-6 dana...

Ili da prvo pustim da mi seedbox skine torrent, pa da onda .torrent file uploadam na stranicu?
Da li bi tako moglo?

PS www.partis.si stranicu koristim za torrente

http://www.speedtest.net/result/1987106167.png
13 godina
offline
Torrent upload (tutorijal)

Izvinjavam se što vadim temu iz groblja

 

Regao sam se na partis.si,skinuo file od 2.2GB,prije dva dana

Sad je problem jer mi je upload 0kbs,a ukupno je prebacio 32MB

 

Prije svega ne želim bit govno i želim vratit tih 2.2 GB da i drugi imaju za skinut,ali kako?

 

Odmah da napomenem,ima samo jedan jači paket interneta od mog i opet je šugav i preskup,ne pada mi na pamet uzimat jači jer već sad imam skoro pa najjači (velkom to bosna)

 

ima li kakav program da potjera taj Upload?

 

 

Svemirski mega car
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice