Treba li redovito ažurirati softver na smartfonu?

poruka: 6
|
čitano: 2.581
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Treba li redovito ažurirati softver na smartfonu?

Mislio sam ovo staviti pod topic smartfona, ali tamo su sve neke procjene modela...

 

Dakle, pitanje je da li je potrebno skoro na tjednoj bazi updajtati softver na smartfonu (znam da je bitno zbog sigurnosnih updajetova itd.) jer potroši dosta memorije, a ja se na neku foru ne upsijevam šlepat na WI-fi mrežu svog PC-a.

 

Moj brat npr. to ne radi redovito i nema nikakvih briga

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.10.2018 18:04 (robertini).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Treba li redovito ažurirati softver na smartfo

U svakom slučaju bilo bi poželjno ažurirati što je prije moguće. Ja sam napravio tako da se automatski ažurira isključivo kada je na punjenju. Isključio sam sve obavjesti u vezi ažuriranja, tako da me uopće to ne umara.

Ti očito imaš mobitel egzotičnog brenda ili je toliko vremenski zastario kada imaš problema s memorijom. Slobodno si natovari još jedan problem tako da isključiš ažuriranja.

12 godina
offline
Treba li redovito ažurirati softver na smartfonu?

Tako i meni na tabletu Huawei Mediapad T3, svakih 3-4 dana ažurira neka sranja koja i ne koristim...  Kupio sam ga ljetos i samo zatrpava memoriju...  Moram to zaustaviti...

Srećom pa mi je mob Lumia 535...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Treba li redovito ažurirati softver na smartfonu?

Nije obavezan update, ali neka poboljšanja zna donijeti. U svakom slučaju, obavezno isključi automatski update i ne brini.

 

Za aplikacije je opet druga priča - neke rade uredno i nekoliko mjeseci bez updatea, dok druge se neće pokrenuti ili će se rušiti ako ne napraviš update (znači, radi se o appsima, ne samom softwareu uređaja) .

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Treba li redovito ažurirati softver na smartfonu?

Update se radi samo, ako bez njega app ne radi. Osobno imam 40tak ažuriranja na čekanju  i sve 5.

 

I da imaš 2Tb memorije, oni biti je napunili usr*nim kodom.

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Treba li redovito ažurirati softver na smartfonu?

isključio sam ažuriranja za apk pa meni ni ne stoje na čekanju.

meni su predosadni s tim ažuriranjima... ne rade oni to zbog sigurnosti već da guzica vidi puta..

jedino ažuriram kad se neka sama javi da se želi ažurirati.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.10.2018 5:27 (Anđeo bez falinge).
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice