Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.410
|
čitano: 1.716.230
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
5 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
CroVandal kaže...

Na obe imam najmanje 14 1080p linkova i 20ak 720p plus hrpa sd

 Znači do mene je. Nazad u rov.

13 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Klikni na 'reset function cache u 'url resolver' i 'resolve url' (system settings . add-ons . manage dependencies . configure)

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.9.2018 10:22 (NemaVeze).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

jel se moze naci na kodiu planetsport?

 

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Mislim da jedino ako uzmes iptv listu 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

koji source dobar da stavim.prije sam stavljao osijek build i sad kad odem na open from zip ili kako vec nece ga uopce otvorit.jel ima neki drugo dobar source da ga stavim da mogu gledaat

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Meni najbolji trenutno Balkan Green build.Imaš ih na fejsu.
HZV
5 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
spilice05 kaže...
Meni najbolji trenutno Balkan Green build.Imaš ih na fejsu.

 

Ja osobno buildove, jer štopaju i uspore ti Kodi.

 

Da šteta kaj su ugasili Neptune, Placentu... cak je pao i Terrarium.

 

To je normala, sad se ponovo bude pojavil neki fork pa cemo moci gledat opet.

Prvo pucaj, onda pitaj.
12 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Meni prekjucer istekao RD i jucer kontam idem pogledat koju seriju,pa boze nemos link nac,ne normalan,HD,bilo kakav.90% ne radi a na starijoj seriji 100% ih ne radi,jedino ako sparim a to nisam,radje sam produzio RD :D

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Evo probao sam sa VPN instalirao sam express vpn trial i opet ista stvar, isto je kao i bez njega jednostavno ne pronalazi linkove, pucam od sreće kad ima 1 ili 2 1080p linka 

Većinom sam na exodusu ali isto je i na placenti, neptune covenant itd.

Pred nekih 4, 5 mjeseci pfff čovječe to je znalo bit po 20 1080p linkova isto toliko 720p za koju god seriju ili film sam tražio...sad ništa...ali okej idemo dalje valjda ću rješit nekako 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Probaj sa incursion addonom ja preko njega sve gledam i nade mi do 20 1080p linkova moras samo real debrid sa url resolver i resolve url  spojit znaci sa oba addona. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
CroVandal kaže...

Probaj sa incursion addonom ja preko njega sve gledam i nade mi do 20 1080p linkova moras samo real debrid sa url resolver i resolve url  spojit znaci sa oba addona. 

 Meni je spojen  samo sa jednim,onaj koji je orginal u Kodiju,koji je drugi?

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2018 20:50 (Blade Runner31).
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
CroVandal kaže...

Probaj sa incursion addonom ja preko njega sve gledam i nade mi do 20 1080p linkova moras samo real debrid sa url resolver i resolve url  spojit znaci sa oba addona. 

 Probat ću...

Aha dakle spojiš ga posebno kao i exodus?

14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Ovaj drugi je novi fork jako bitno da ga isto spojite recimo magic dragon addon radi samo preko njega ako je real debrid u pitanju. Uglavnom se isto spaja kao i original. Evo link www.tvaddons.co/realdebrid-resolveurl-kodi/amp/

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2018 21:25 (CroVandal).
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Motorino kaže...
CroVandal kaže...

Probaj sa incursion addonom ja preko njega sve gledam i nade mi do 20 1080p linkova moras samo real debrid sa url resolver i resolve url  spojit znaci sa oba addona. 

 Probat ću...

Aha dakle spojiš ga posebno kao i exodus?

 Ja mislim ako je spojen s Exodusom bit ce spojen i u Placenti,Incursion etc,bar ovaj prvi,url resolver

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2018 21:27 (Blade Runner31).
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
CroVandal kaže...

Ovaj drugi je novi fork jako bitno da ga isto spojite recimo magic dragon addon radi samo preko njega ako je real debrid u pitanju. Uglavnom se isto spaja kao i original. Evo link www.tvaddons.co/realdebrid-resolveurl-kodi/amp/

 Imam dosta linkova i bez njega ali svakako cu ga spojit da vidim,mozda dobijem sada HD na vise starijih serija,hvala ti

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
5 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
NemaVeze kaže...

Klikni na 'reset function cache u 'url resolver' i 'resolve url' (system settings . add-ons . manage dependencies . configure)

 Hvala na pokušaju no... no-show. Nije ni bitno. Ionako moram novi htpc slagati.

13 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Radi li nekome HRTi plugin?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
dankec kaže...

Radi li nekome HRTi plugin?

 Meni radi ona novija verzija,mislim kako se zove Hrti OTT.

11 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

može link, znaci meni treba hrti plugin za kodi

Posao oslobađa.
9 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
subi91 kaže...

može link, znaci meni treba hrti plugin za kodi

 Sorry,krivo sam shvatio prethodnu poruku.Mislio sam kako trebaš android aplikaciju,a ne plugin.

13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

HRTi je promijenio strukturu web-a, pa je dosadašnji kodi addon neupotrebljiv.

Dakle, sada bi trebalo čačkati i prokljuviti novu strukturu za bilo koji napredak.

Oni sami to, naravno, ne daju.

 

(blaženi "Croatia on Demand" kada je to sve radilo, i ne samo za HRT)

 

6 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

pozdrav, 

 

imam jedan problem vezano za Kodi. 

 

ovako, imam Kodi instaliran na Nvidia Shieldu i na njoj kad otvorim Kodi mogu pronaci svoj NAS i streamati filmove, serije. 

 

takodjer dok sam imao dual boot na Macbook-u na windows 10 isto u Kodiju sam mogao preko NFS-a naci moj NAS,  ali putem macOS-a u Kodiju ne mogu nikako naci moj NAS, mogu ako manualno unesem njegovu IP adressu, ali to mi nije cilj.

 

primjerice ako zelim van svog neta gledati Kodi ne mogu pristupiti onda svom NAS-u. 

 

kako bih mogao pronaci onda svoj NAS,a da ne moram manualno dodavati IP adressu? 

 

hvala!

IG: _itsmoriarty
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Koristim Green addon i extra sam zadovoljan.

No,Green bi bio jos bolji da ne moram svaki puta "pair-ati" recimo openload prije gledanja filma!

Ima li opcija da se trajno paira IP?

Ne vjeruj ženi koja laže!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: XBMC(KODI) Addonsi
_itsmoriarty kaže...

pozdrav, 

 

imam jedan problem vezano za Kodi. 

 

ovako, imam Kodi instaliran na Nvidia Shieldu i na njoj kad otvorim Kodi mogu pronaci svoj NAS i streamati filmove, serije. 

 

takodjer dok sam imao dual boot na Macbook-u na windows 10 isto u Kodiju sam mogao preko NFS-a naci moj NAS,  ali putem macOS-a u Kodiju ne mogu nikako naci moj NAS, mogu ako manualno unesem njegovu IP adressu, ali to mi nije cilj.

 

primjerice ako zelim van svog neta gledati Kodi ne mogu pristupiti onda svom NAS-u. 

 

kako bih mogao pronaci onda svoj NAS,a da ne moram manualno dodavati IP adressu? 

 

hvala!

 Šta ne dodaš NAS u Kodi biblioteku na svim uređajima? Van tvoje lokalne mreže po meni najbezbolnije Emby koristit.

13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Milka30 kaže...

Nema, to ne ovisi o addonu(buildu).

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2018 8:18 (NemaVeze).
12 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

A jbg onda!

Poprilicno je komplicirano daljinskim na boxu pair-ati stranicu,tako da me poprilicno zivcira!

Cudi me da vec netko nije izmislio addon koji "fixa" ip ili automatski paira određene stranice

Ne vjeruj ženi koja laže!
13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Pa tko te sili da pair-aš daljinskim na box-u? Možeš pair-ati bilo kojim uređajem koji se nalazi u tvojoj "kućnoj" mreži, npr., mobitelom. Dakle, bilo čime što može pair-ati tvoju, od strane operatera, dodijeljenu vanjsku IP adresu (u tom trenutku).

Pairaš mobitelom pa gledaš na telki.

 

A auto pair-enje (parenje) sprečava Captcha. Tome i služi.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2018 14:07 (dankec).
12 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
dankec kaže...

Pa tko te sili da pair-aš daljinskim na box-u? Možeš pair-ati bilo kojim uređajem koji se nalazi u tvojoj "kućnoj" mreži, npr., mobitelom. Dakle, bilo čime što može pair-ati tvoju, od strane operatera, dodijeljenu vanjsku IP adresu (u tom trenutku).

Pairaš mobitelom pa gledaš na telki.

 

A auto pair-enje (parenje) sprečava Captcha. Tome i služi.

 

Eto vidiš,to nisam znao!

Hvala!

Ne vjeruj ženi koja laže!
12 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Ima. Real Debrid.
13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Čini li se nekom da premium linkovi RD-a (npr. Openload) koji ne prolaze i nikad ne traže pair, nakon što se napravi pair prođu ?

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice