Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.410
|
čitano: 1.717.968
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Zašto se uopće zezate s parenjem, openload-ima i sličnim? Instalirajte elementum (quasar fork) i eventualno magnetizer, pa Vam npr. placenta može služiti samo za lako nalaženje filma kojeg želite gledati, a onda magnetizerom to lijepo potražite na elementumu i tamo pogledate bez parenja.

10 godina
online
Re: XBMC(KODI) Addonsi
dankec kaže...

Zašto se uopće zezate s parenjem, openload-ima i sličnim? Instalirajte elementum (quasar fork) i eventualno magnetizer, pa Vam npr. placenta može služiti samo za lako nalaženje filma kojeg želite gledati, a onda magnetizerom to lijepo potražite na elementumu i tamo pogledate bez parenja.

 Wraith skripta je kul za takve stvari. Ima puno ljepše sučelje od tih addona, da se bolje filtrirat(recimo moš ograničit po žanru i vremenskom periodu) i integrirana je s nekim skinovima(Aeon mq).

 

13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
om-prat kaže...
dankec kaže...

Zašto se uopće zezate s parenjem, openload-ima i sličnim? Instalirajte elementum (quasar fork) i eventualno magnetizer, pa Vam npr. placenta može služiti samo za lako nalaženje filma kojeg želite gledati, a onda magnetizerom to lijepo potražite na elementumu i tamo pogledate bez parenja.

 Wraith skripta je kul za takve stvari. Ima puno ljepše sučelje od tih addona, da se bolje filtrirat(recimo moš ograničit po žanru i vremenskom periodu) i integrirana je s nekim skinovima(Aeon mq).

 

Hm, Wraith iz Blamo Repo-a? Nije li taj Repo mrtav (kao i Placenta, Neptune Rising...) ili se preselio u neki drugi Repo?

 

 

10 godina
online
Re: XBMC(KODI) Addonsi
dankec kaže...

Hm, Wraith iz Blamo Repo-a? Nije li taj Repo mrtav (kao i Placenta, Neptune Rising...) ili se preselio u neki drugi Repo?

 

 

 Nažalost da, u biti je fork extended info moda. Ne znam jeli ga di preselilo.

10 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

da li netko zna kako da mi u Aeon nox skinu prikazuje ocjene filmova s imbd-a?

 

znači, instalirao sam Universal movie scraper gdje sam namjestio da sve podatke vuče s imdb-a, međutim kada odem na informacije o nekom filmu vidim da to ne radi...

mislio sam da je problem što je kod instalacije Aeon skina automatki instaliran i The movie datebase kojeg sada uopce ne mogu obrisati (jednostavno je uninstall sive boje i nemogu kliknuti), pa da vuče podatke od tamo... ali kada pogledam u kodi-u ocjenu filma i to usporedim s istim filmom na themoviedb.org vidim da se ocjene ne poklapaju...

 

uglavnom, htio bi da mi prikazuje podatke s imdb-a, pa ako netko zna kako da to namjestim bitc cu zahvalan :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

pa normalno da ocjene nisu iste kad su u pitanju dva razlicita sajta.

16 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

dal postoji verzija kodi 17.6. krypton za 64 bit win 7? 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Postoji sa ds playerom sigurno

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
a jel možeš malo više o tome i koji link da vidim što je to?
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Znači ds player je kao vanjski player integriran u kodi. Prednost je što možeš koristi mad vr ako gledaš preko windowsa i tako gledati 4k HDR filmove sa ispravim bojama ako imaš 4k HDR tv ili ako nemaš mad vr stimulira HDR za non HDR display. Isto tako možeš premotavati filmove ako koristis iptv listu sa videotekom. I ds player koristi LAV filtere koji se mogu još detaljno namjestiti za hardverska akceleracija recimo bez negativnih posljedica na kvalitetu slike. 

Tu imaš nešto više o tome i download link

https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=223175

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
dankec kaže...
om-prat kaže...
dankec kaže...

Zašto se uopće zezate s parenjem, openload-ima i sličnim? Instalirajte elementum (quasar fork) i eventualno magnetizer, pa Vam npr. placenta može služiti samo za lako nalaženje filma kojeg želite gledati, a onda magnetizerom to lijepo potražite na elementumu i tamo pogledate bez parenja.

 Wraith skripta je kul za takve stvari. Ima puno ljepše sučelje od tih addona, da se bolje filtrirat(recimo moš ograničit po žanru i vremenskom periodu) i integrirana je s nekim skinovima(Aeon mq).

 

Hm, Wraith iz Blamo Repo-a? Nije li taj Repo mrtav (kao i Placenta, Neptune Rising...) ili se preselio u neki drugi Repo?

 

 

 Placenta i Neptune Rising su sad u Magicality repo.

 

Vjerojatno svi znate, al eto 

10 godina
online
Re: XBMC(KODI) Addonsi
kibo00 kaže...

da li netko zna kako da mi u Aeon nox skinu prikazuje ocjene filmova s imbd-a?

 

znači, instalirao sam Universal movie scraper gdje sam namjestio da sve podatke vuče s imdb-a, međutim kada odem na informacije o nekom filmu vidim da to ne radi...

mislio sam da je problem što je kod instalacije Aeon skina automatki instaliran i The movie datebase kojeg sada uopce ne mogu obrisati (jednostavno je uninstall sive boje i nemogu kliknuti), pa da vuče podatke od tamo... ali kada pogledam u kodi-u ocjenu filma i to usporedim s istim filmom na themoviedb.org vidim da se ocjene ne poklapaju...

 

uglavnom, htio bi da mi prikazuje podatke s imdb-a, pa ako netko zna kako da to namjestim bitc cu zahvalan :)

 Govorimo o lokalnim datotekama? Ugl, ako si doda datoteke u bibloteku i scraper je odvrtija prije minjanja postavki nisi u biti napravija nista. Triba bi ponovo dodat datoteke i kad te pita za sadrzaj i pružatelja informacija izabrat Universal Movie.

12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
dmanz kaže...

 

 

 Placenta i Neptune Rising su sad u Magicality repo.

 

Vjerojatno svi znate, al eto 

 Ja pa nis ne pratim,samo ovdje pogledam svako toliko zato tnx na info :D

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

E više nisu u tom repozitoriju.

15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

U kojem su?

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
15 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Koji addon sad uzeti za serije?

Vidim da Neptune i Placenta vise ne rade.

TrustNo1
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Meni novi exodus radi dobro... 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Meni osobno je najdraži Exodus ver. 6. Danas sam instalirao i ovaj The Magic Dragon ali ga nisam još izproubao.

 

https://www.wirelesshack.org/top-best-working-kodi-video-add-ons.html

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.10.2018 20:26 (bezimeni).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Magic dragon odličan za filmove pogotovo 4k ima hrpa i rade bez greške. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
10 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
big smoke kaže...
Blade Runner31 kaže...

Oh ne,sve ok.Nisam bio siguran dali pitas za to ili nesto drugo.

Probaj mjenjat-iskljucit ove dvije postavke

- Adjust display refresh rate - Always

- Sync playback to display - ON

 

Jedna od tih te zeza ja mislim.Probaj iskljucit pa vidi

 Ako isključim onda je definitivno još i gore.

Ne znam zbilja šta da još isprobam.

 

Ima isti problem te true motion na tv vise nije ima smisla sve trzalo, sad sa full screen, refresh always i sync playback to display sve radi ultra glatko a samo san triba iskljucit system/display/use fullscreen window iskljuceno. Restartiraj i provjeri jel osta iskljucen. Graficka je na 60hz 1980x1080. 

 

Nadalje glede addona placenta mi bila i odlicna i jos uvik radi sa rd racunom ali nariktah gaia i do sad najbolji sistem preko torrenta u kombinaciji sa rd za filmove i serije.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.10.2018 21:29 (Iken).
13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Meni je Elementum + Magnetizer bolji.

 

10 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Pricam u kompletu s real debrid preplatom, gaia je sekunda za postavit te ima dosta cached/packed,seed linkova za 3 sec start i nema potrebu za vpn-om te laka za pretragu po više kriterija. Elementum mi je bia 2 izbor ali posli gaie više nisam ni ima potribe tražit dalje. Po čemu je tebi bolja elementum kombinacija?

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.10.2018 13:02 (Iken).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Gaia je zahtjevna. Crkava na Libreelec box-evima

10 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Dobro znat za ekipu s boxovima, ja ipak pogonim na desktopu pa mi nije problem.

 

Imam pitanje: za 4k sadržaj ima neka dobitna kombinacija za stream tipa min brzina veze/drugi servis osim rd da to ide glatko ili kod nas to ne igra (mozda mi neke postavke promakle u kodiju)? 1080p ide glatko i sa preskakivanjem.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.10.2018 15:42 (Iken).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Problem ti je ako streams film od koji ima visok Bitrate trebaš i visok download ja sam imao problema sa 50mbitom vezom kod nekih filmova tek sad sa 100mbit mogu stream at 4k bez problema. Možeš namjestiti da kodi više sprema u cache ali trebaš i dosta Rama zato minimalno 8 gb a poželjnije i više kod 4k filmova. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Zanima me koja je razlika između Green addona i ostalih addona za filmove?

Green addon ima videoteku u kojoj kliknes na film i gledaš-simply as cake!

Ostali addoni odaberes film(trazis stream/odaberes stream/on ti prvo izbaci da pojedini streamovi ne valjaju ili ne mogu/bla,bla,bla...

 

-Zasto toliko komplicirano?

 

Postoje li addoni za filmoe i serije jednostavni kao Green addon?

Ne vjeruj ženi koja laže!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Milka30 kaže...

Zanima me koja je razlika između Green addona i ostalih addona za filmove?

Green addon ima videoteku u kojoj kliknes na film i gledaš-simply as cake!

Ostali addoni odaberes film(trazis stream/odaberes stream/on ti prvo izbaci da pojedini streamovi ne valjaju ili ne mogu/bla,bla,bla...

 

-Zasto toliko komplicirano?

 

Postoje li addoni za filmoe i serije jednostavni kao Green addon?

 Koliko vidim green nije addon, već cjelokupni build. Razlika je u tome što kod builda instaliraš sve odjednom, što je po meni lošija solucija, jer se tu nakupi raznih stvari koje nikad nećeš koristiti. Ako si malo napredniji korisnik, jednostavno sam sebi na čisti kodi staviš samo one addonove koji ti trebaju i gotovo. 

 

Sam si odgovorio na drugo pitanje. Buildovi se i koriste radi jednostavnosti, instaliraš build i gotovo. Jednostavnije rješenje, ali rijetko kad, ili nikada kvalitetnije :)

 

Ako tražiš neku alternativu za taj green, traži kodi buildove, ne addonove

 

 

12 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Ramo kaže...

 Koliko vidim green nije addon, već cjelokupni build. Razlika je u tome što kod builda instaliraš sve odjednom, što je po meni lošija solucija, jer se tu nakupi raznih stvari koje nikad nećeš koristiti. Ako si malo napredniji korisnik, jednostavno sam sebi na čisti kodi staviš samo one addonove koji ti trebaju i gotovo. 

 

Sam si odgovorio na drugo pitanje. Buildovi se i koriste radi jednostavnosti, instaliraš build i gotovo. Jednostavnije rješenje, ali rijetko kad, ili nikada kvalitetnije :)

 

Ako tražiš neku alternativu za taj green, traži kodi buildove, ne addonove

 

 

Dobro,ok,mozda se nisam izrazio dobro.

Zanima me addon koji ima jednostavnu videoteku-ono klik i to je to!

Taj Green build/addon,je u sklopu svih poznatih builda(Balkan,Zadar,Osijek build),pa sam pomislio da je to addon(jer se i nalazi pod "odabir addona").Kod njega jednostavno odabereš vrste filmova i klik na film i to je to!Ponekada ti ponudi 720p,1020p,HD..bla,bla,bla...koji god odabir da kliknes,on radi-nema paira,samo šiba!

Isto tako,pošto je kod mene net spor,filmovi na Placenti,Nemesis,Loki...buffaju,na Greenu,te samo upozori da ti je net spor i film ide u komadu bez trzanja,buffanja.

 

Ne vjeruj ženi koja laže!
10 godina
online
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Milka30 kaže...
Ramo kaže...

 

 

 

Dobro,ok,mozda se nisam izrazio dobro.

Zanima me addon koji ima jednostavnu videoteku-ono klik i to je to!

Taj Green build/addon,je u sklopu svih poznatih builda(Balkan,Zadar,Osijek build),pa sam pomislio da je to addon(jer se i nalazi pod "odabir addona").Kod njega jednostavno odabereš vrste filmova i klik na film i to je to!Ponekada ti ponudi 720p,1020p,HD..bla,bla,bla...koji god odabir da kliknes,on radi-nema paira,samo šiba!

Isto tako,pošto je kod mene net spor,filmovi na Placenti,Nemesis,Loki...buffaju,na Greenu,te samo upozori da ti je net spor i film ide u komadu bez trzanja,buffanja.

 

 Dobro si se izrazio ovo je addon, moš ga instalirat bez builda. Magic Dragon bi bija nesto slično, samo takvi dodaci imaju manji izbor sadržaja u odnosu na ove šta pretražuju liste providera.

13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Takvih "videoteka", tj, izabereš-vrstu-filma pa klik-i-gledaj addonova imaš milijardu i ne treba ti nikakav build koji (složio bih se s Ramom) samo zakrči prostor bedastoćama (bloatware-om).

 

Ovdje su najpopularniji "videoteka" addonovi, pa biraj:

 

https://www.wirelesshack.org/top-best-working-kodi-video-add-ons.html

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice