Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.410
|
čitano: 1.717.774
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
NemaVeze kaže...

Seren nije app nego addon za Kodi. Plati RD i biti će strimova. Koliko se sjećam za sada nema mogućnosti u Seren-u da odabereš download directory ali kako su keširani na RD serveru možeš ih skinuti browserom ili sa nekim drugim addonom koji ima tu mogućnost npr. Yoda.

 Hvala na odg. Još jedno pitanje, dal se skida/šalje šta na uređaj prilikom gledanja?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
16 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Instalirao sam Seren(baš prikladni naziv)addon na Kodi 18.1 imam i RD account, ali recimo kad želim pogledati neki noviji film, konkretno The Mule, Clint Eastwooda ili Glass, dobijem na ekranu TV-a poruku; You are missing codec pack to play this movie, download officalal movie codec pack from readme.txt file. Kod drugih filmova mi se takva poruka ne pojavljuje.

Inače imam android box beelink gt1. Zna li netko u čemu je problem.

Hvala

 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Problem je u tome šta su to novi filmovi, koji nisu izašli ni na diskovima ni na streamovima. Postoje samo cam verzije. Za takvo gledanje ti nije triba ni Real debrid ni Seren. Seren je odličan addon, daj bože da potraje.
5 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Ako gledaš RD linkove, ne bi se smilo slat, samo skidat.
5 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
50 mbita 4K x265 HDR bez ikakvih problema.
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.2.2019 11:31 (Bela. Debela).
14 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Uzeo na 30 dana i još uvijek nema ni jednog linka. Ne može ništa pronaći.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Onda nisi dobro postavio imas par stranica unazad kako sve namjestiti moras sve korake tocno pratiti. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
CroVandal kaže...

Onda nisi dobro postavio imas par stranica unazad kako sve namjestiti moras sve korake tocno pratiti. 

 Sada nalazi, podešeno. No problem je sad u VPN-u. Kad ga uključim, neki jači stream zapinje do bola. Imam PIA, koji server odabrat? 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Bela. Debela kaže...
Seren je odličan addon, daj bože da potraje.

 Ja isto kazem to.Samo da potraje...

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Probaj austriju 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
6 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Jel se vama ponekad dogodi na Serenu da ne nađe niti jedan link (koristim RD)..i onda dole desno piše no stream file available..ili tako nešto.

Sinoć sam npr htio gledati posljednju epizodu Big Bang Theory i to mi je javilo. Onda odem na Elementum i normalno mi nađe hrpu linkova.

Mozda su trenutno imali nekakvu grešku..

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Quasar za Kodi v18, radi provjereno

https://github.com/logon84/plugin.video.quasar/releases/tag/v0.9.789

 

i onda skinuti burst 0.6.0

 

 

 

 
0 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Dogodi se ponekad, onda odeš na rescrape item pa ponoviš.
11 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
DSA kaže...

Quasar za Kodi v18, radi provjereno

https://github.com/logon84/plugin.video.quasar/releases/tag/v0.9.789

 

i onda skinuti burst 0.6.0

 

 

 

 uf kako san se zajeba, to je verzija za android i ne radi na windowsima, barem meni.. sad ponovo namištat ispočetka cili kodi bezveze aaa

12 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
CroVandal kaže...

Ja imam PIA VPN negativna strana je sto nema HR server pa ti je geolakcijski sadrzaj iz HR i dalje nedostupan pozitivno je sto kosta 39dolara godisnje i ima puno servera. Meni propusti skoro punih 100mbit ovisno o serveru.

Kako namjestiti real debrid

 

https://www.firesticktricks.com/real-debrid-kodi.html

 PIA i Netflix USA ne idu?

14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
DSA kaže...
CroVandal kaže...

Ja imam PIA VPN negativna strana je sto nema HR server pa ti je geolakcijski sadrzaj iz HR i dalje nedostupan pozitivno je sto kosta 39dolara godisnje i ima puno servera. Meni propusti skoro punih 100mbit ovisno o serveru.

Kako namjestiti real debrid

 

https://www.firesticktricks.com/real-debrid-kodi.html

 PIA i Netflix USA ne idu?

 Nix. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Imam dva problema vezano za adon seren. 

Prvo, brzina koju imam od ISP je 170-180 mbps što bi po pisanju ranijih nekih kolega trebalo biti dovoljno za gledanje 4K filmova na serenu. Međutim, kod mene to ne ide. Evo recimo pokušao sam danas pokrenuti Fallout koji je čini mi se težak oko 80-90 GB i ne ide, od starta odmah počne štucati. 

Drugo, kad je u pitanju ovaj adon rijetko koji film mogu pogledati od početka do kraja a da u jednom trenutku u toku filma ne dobijem ovu poruku na slici ispod. Pritom, film i dalje ide uredno u pozadini samo ovo stoji na ekranu. Čim stisnem OK ili bilo šta drugo na daljincu, izbaci me iz filma i vrati na listu. Ima li iko ideju zbog čega se ovo dešava? Istu stvar sam primjetio i kod mog starog, on Seren koristi na mi boxu. Kod mene se dešava to na Sony tv

 

https://ibb.co/ZB3xNr3

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.3.2019 15:07 (DSA).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Probaj u browseru na adresi: real-debrid.com/downloads nać taj isti link i pokrenit u nekom drugom playeru.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Bela. Debela kaže...
Probaj u browseru na adresi: real-debrid.com/downloads nać taj isti link i pokrenit u nekom drugom playeru.

 Kojem npr playeru? Govoriš o problemu 1 ili 2?

5 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Ja gledam u mx playeru, jer mi u Kodiju uvik zastajkuje iz nekog razloga.
14 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ja imam kodi sa ds playerom i mad vr i nista nestuca kod velikih filmova. Ta poruka se desava i na drugim adonima ako pokusavas nesto pustiti pa prekines i onda pustis neki drugi izvor doduse desava mi se rijetko. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Kako instalirati neki drugi player na kodi android?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
CroVandal kaže...

Ja imam kodi sa ds playerom i mad vr i nista nestuca kod velikih filmova. Ta poruka se desava i na drugim adonima ako pokusavas nesto pustiti pa prekines i onda pustis neki drugi izvor doduse desava mi se rijetko. 

 Tvrdim ti odgovorno da nista ne radim ovo sto si napisao da bi ta poruka izbacila. I samo na serenu ovo dobijem, nikad ninajednom drugom addonu nisam ovo dobio

5 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Ne možeš instalirat drugi player na Kodi. Ako koristiš RD na njihovoj stranici imaš sve linkove za streamove koje si otvorio u bilo kojem addonu u Kodiju ili Terrarium tv-u, ako su povezani sa RD-om. Možeš ih otvarat s bilo kojim playerom koji imaš instaliranim na androidu (mobitel, tv, android tv box).
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Na Android se nemoze ali na Windows se moze kodi sa ds playerom instalirat i koristiti punu mad vr podrsku i sam tako gledam vec dugo. Navodno kodi 17.6 ima problem sa dekodiranjem odredenih 4k filmova dok kodi 18 to nema. Osobno ostajem na 17.6 ds player dok radi nediram nista jel onda se najcesce nesto pokvari 😂

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
10 godina
online
Re: XBMC(KODI) Addonsi
CroVandal kaže...

Na Android se nemoze ali na Windows se moze kodi sa ds playerom instalirat i koristiti punu mad vr podrsku i sam tako gledam vec dugo. Navodno kodi 17.6 ima problem sa dekodiranjem odredenih 4k filmova dok kodi 18 to nema. Osobno ostajem na 17.6 ds player dok radi nediram nista jel onda se najcesce nesto pokvari 😂

 Na svakoj platformi moš namistit external player triba konfigurirat playercorefactory.xml. 

10 godina
online
Re: XBMC(KODI) Addonsi
DSA kaže...
CroVandal kaže...

Ja imam kodi sa ds playerom i mad vr i nista nestuca kod velikih filmova. Ta poruka se desava i na drugim adonima ako pokusavas nesto pustiti pa prekines i onda pustis neki drugi izvor doduse desava mi se rijetko. 

 Tvrdim ti odgovorno da nista ne radim ovo sto si napisao da bi ta poruka izbacila. I samo na serenu ovo dobijem, nikad ninajednom drugom addonu nisam ovo dobio

 Obzirom na uređaje na kojima gledaš mogu samo pretpostavit da Seren ima svoj addon cache(obično ga sprema u folder addona) tj. zaobilazi Kodijev zadani video cache koji koristi RAM(mislim da je 60 MB RAM-a zadano). Moguće da se i varam...

12 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
om-prat kaže...
DSA kaže...
CroVandal kaže...

Ja imam kodi sa ds playerom i mad vr i nista nestuca kod velikih filmova. Ta poruka se desava i na drugim adonima ako pokusavas nesto pustiti pa prekines i onda pustis neki drugi izvor doduse desava mi se rijetko. 

 Tvrdim ti odgovorno da nista ne radim ovo sto si napisao da bi ta poruka izbacila. I samo na serenu ovo dobijem, nikad ninajednom drugom addonu nisam ovo dobio

 Obzirom na uređaje na kojima gledaš mogu samo pretpostavit da Seren ima svoj addon cache(obično ga sprema u folder addona) tj. zaobilazi Kodijev zadani video cache koji koristi RAM(mislim da je 60 MB RAM-a zadano). Moguće da se i varam...

 Pa ima li rješenje neko?

10 godina
online
Re: XBMC(KODI) Addonsi
DSA kaže...

 

 Pa ima li rješenje neko?

 Ne vidim opciju u Serenu za upravljanje veličinom cacha, jedino ručno ga obrisat. Probaj prvo to napravit pa pusti i vidi oće radit. Moš obrisat i Kodijev cache iz androida(postavke>aplikacije).

Meni to 'smrdi' na manjak storage-a, pogotovo jer kako kažeš neke datoteke usrid reprodukcije bacaju onu grešku...

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.3.2019 11:07 (om-prat).
12 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
om-prat kaže...
DSA kaže...

 

 Pa ima li rješenje neko?

 Ne vidim opciju u Serenu za upravljanje veličinom cacha, jedino ručno ga obrisat. Probaj prvo to napravit pa pusti i vidi oće radit. Moš obrisat i Kodijev cache iz androida(postavke>aplikacije).

Meni to 'smrdi' na manjak storage-a, pogotovo jer kako kažeš neke datoteke usrid reprodukcije bacaju onu grešku...

 da, rijetko koji film mogu odgledati od početka do kraja a da ne dobijem ovu poruku..ono što je zanimljivo da se pritom seren ne sruši, film ide uredno i dalje ali moraš stisnuti bilo šta da makneš ovaj prozor i onda izađe iz addona i vrati na listu filmova..isti problem se dešava kako na Sony tv tako i na mi boxu

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.3.2019 11:22 (DSA).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice