Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.410
|
čitano: 1.716.192
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
14 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi za titlove

Pozdrav,

 

Kakva je situacija s add-onovima za titlove? Na verziji 17 mi ne radi nijedan add-on već dulje vrijeme?

Koji add-on bi preporučili za engleske titlove da najbolje prepozna odgovarajuće titlove.
Hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi za titlove

Subscene i opensubtitles rade na kodi 17.6

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
5 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Instalirao sam nedavno Tempest i vidim da povlači dosta full hd linkova,a nemam ni Real Debrid ni Premiumize. Jesu to stvarno full hd filmovi i serije ili prevara (pogledao sam neke serije,izgleda dobro,ali nisam ekspert za takve stvari)?

 
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Boss1234567890 kaže...

Instalirao sam nedavno Tempest i vidim da povlači dosta full hd linkova,a nemam ni Real Debrid ni Premiumize. Jesu to stvarno full hd filmovi i serije ili prevara (pogledao sam neke serije,izgleda dobro,ali nisam ekspert za takve stvari)?

 Shift+Ctrl+O za vidit informacije o videu tipa bitrate, rezoluciju moš vidit i na info screenu(I) ili tipkom O.

5 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Provjerio sam,stvarno je full hd,za poznatije filmove čak povlači 4k Tempest tako da se radi o jako dobrom addonu.

 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Dobar, stvarno dobar, ovoliko 4k strimova i fhd dosad nisam video, ni na Serenu, a bogami ni na Exodus 6.o (ne pominjem Exodus 8), svaka cast

10 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ako netko želi provat/koristit premiumize servis kroz kodi (vpn, premium linkovi za serije, filmove...) nek pošalje pm pa se dogovorimo. Servis je vrhunski i nema zadrške kod prikazivanja spomenutog materijala sve ide glatko. Preporuka add-ona gaia ali kao i svaki servis radi u bilo kojem drugom addonu koji podrzava ovakve servise mada gaia odoljeva zubu vremena i za sada podrska odlicna i prisutna.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.3.2019 14:11 (Iken).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Pozdrav,

 

Kodi mi pušta turske titlove i hrvatske jedne preko drugih,a ako ugasim titlove,turski svejedno ostaju.

Također na početku serije preko ekrana piše uloaded to www.vShare.io.

“Hosters With Captchas” je ugašen.

To mi se događa na android tv-u.

Molim vas za pomoć.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
ColdFusion kaže...

Pozdrav,

 

Kodi mi pušta turske titlove i hrvatske jedne preko drugih,a ako ugasim titlove,turski svejedno ostaju.

Također na početku serije preko ekrana piše uloaded to www.vShare.io.

“Hosters With Captchas” je ugašen.

To mi se događa na android tv-u.

Molim vas za pomoć.

 to ti je do addona sa kojim gledas filmove, povlaci snimke sa neke stranice koja je turska i ima hardsubse na turskom...Ja sam ignorirao te linkove i pokretao druge

battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Probao Tempest odlican addon vecinom netrebate real debrid i ima bas hrpa linkova sa debridom naravno ima jos vise u svakom slucaju bolji nego exodus odnosno iako je spinoff od exodusa ima 3x vise linkova. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
offline
BeeTV titlovi

Kao što se iz naslova poruke vidi ne radi se o Kodiju, već o navedenoj aplikaciji za gledanje filmova i serija. Ova aplikacija je odlična za tu namjenu, međutim imam problem s ispravnim prikazom dijakritičkih znakova u titlovima. U postavkama programa se ne mogu mijenjati kodne stranice kao u Kodiju, pa ne znam kako riješiti ovaj problem. Ako netko ima iskustva s dotičnim programom i eventualno zna rješenje ovog problema bio bih zahvalan na odgovoru.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
dado16 kaže...
ColdFusion kaže...

Pozdrav,

 

Kodi mi pušta turske titlove i hrvatske jedne preko drugih,a ako ugasim titlove,turski svejedno ostaju.

Također na početku serije preko ekrana piše uloaded to www.vShare.io.

“Hosters With Captchas” je ugašen.

To mi se događa na android tv-u.

Molim vas za pomoć.

 to ti je do addona sa kojim gledas filmove, povlaci snimke sa neke stranice koja je turska i ima hardsubse na turskom...Ja sam ignorirao te linkove i pokretao druge

 Radi se o Exodus redux add-on i kad otvorim istu epizodu serije koju sam ranije gledao s tim istim add-on-om također ima turske tilove a prije nije imla.

Hvala za pomoć,budem probao preko drugog add-on-a.

15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
ColdFusion kaže...
dado16 kaže...
ColdFusion kaže...

Pozdrav,

 

Kodi mi pušta turske titlove i hrvatske jedne preko drugih,a ako ugasim titlove,turski svejedno ostaju.

Također na početku serije preko ekrana piše uloaded to www.vShare.io.

“Hosters With Captchas” je ugašen.

To mi se događa na android tv-u.

Molim vas za pomoć.

 to ti je do addona sa kojim gledas filmove, povlaci snimke sa neke stranice koja je turska i ima hardsubse na turskom...Ja sam ignorirao te linkove i pokretao druge

 Radi se o Exodus redux add-on i kad otvorim istu epizodu serije koju sam ranije gledao s tim istim add-on-om također ima turske tilove a prije nije imla.

Hvala za pomoć,budem probao preko drugog add-on-a.

 E da, to je i meni radio exodus redux, al sam se prebacio na obicni exodus 8.0.1 i tempest addon...puno više linkova a i nema turskih

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.3.2019 0:34 (dado16).
10 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Probati ću tempest.

Imate li iskustva sa phoenix reborn?

Radi li na 18.1 ?

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.3.2019 23:29 (ColdFusion).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

koliko je sigurno u hrvatskoj gledati exodus i slične ilegalne addonse bez VPN-a i da ne najebem?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

U HR nemas frke za exodus ni u DE za sad, uglavnom probaj tempest bolji je nego exodus

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

U RH bitno da ne prodaješ spržene DVD-e na placu, sve ostalo još prolazi 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Kako vama radi exodus? Meni dođe do nekh 11 sources left i tu stoji, ista stvar na android boxu i na laptopu.
Imam alternative ali me zanima ako je do mene...
Hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Motorino kaže...
Kako vama radi exodus? Meni dođe do nekh 11 sources left i tu stoji, ista stvar na android boxu i na laptopu.
Imam alternative ali me zanima ako je do mene...
Hvala

 Znalo se i meni dešavati. Nekad pričekam da dođe do kraja, zna potrajati. Nekad prekinem pa pokušam ponovo.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
online
XBMC(KODI) Addonsi

Phoenix reborn i Balkan green... ne treba nista vise, sve sljaka za 10, od TV live do filmova, serija, muzike... 

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Instalirao sam Netflix addon i sve radi ok. Zanima me samo ostaje li negdje na boxu fajl koji je skinuo (Opera os recovery...tako nekako) da iz njega nešti izvuče?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Još malo Netflixa....
Na android Sony tvu Netflix app radi super pa me zanima ima li itko iskustva kako bi ba istom tvu radio Netflix u kodiu?
Fale mi titlovi ;)

EDIT:
Radi sve ok uz jedan ali...
Rezolucija ne ide više od full hd-a.
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.4.2019 18:20 (tintin).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
tintin kaže...
Još malo Netflixa....
Na android Sony tvu Netflix app radi super pa me zanima ima li itko iskustva kako bi ba istom tvu radio Netflix u kodiu?
Fale mi titlovi ;)

EDIT:
Radi sve ok uz jedan ali...
Rezolucija ne ide više od full hd-a.

 Možeš naredit da ide i uhd

15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Može pomoć kako da to napravim?
Probao sam sve moguće kombinacije postavki Netflix addona i onoga inputstream adaptive addona, ali nisam uspio dobiti uhd...maximum full hd (1920x1080).
Pod androidom i Netflix app ide bez problema uhd.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Možda povečanjem buffera kodia (advancedsettings.xml)?
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Probaj KodiNerds Netflix addon.

10 godina
online
Re: XBMC(KODI) Addonsi
tintin kaže...
Možda povečanjem buffera kodia (advancedsettings.xml)?

 

Probaj Min Bandwidth stavit 8,000,000 u inputstreamu, Ignore display resolution i Override HDCP status upali.

U Netflix addonu, Enable VP9 profiles izgasi, Enable HEVC profiles i Force support to Force support to HDCP 2.2 upali.

15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Izgleda da je ipak u pitanju prespori internet od 10mbps i ovo što se meni na Netflix app čini kao uhd je zapravo full hd dorađen sa Sonyevim mogućnostima

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.4.2019 10:28 (tintin).
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ako nekome treba HBO GO addon za Kodi (potrebna je uredna HBO Go pretplata direktna ili preko providera):

 

https://github.com/arvvoid/plugin.video.hbogoeu

 

SLUZBENA TEMA: https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=339798

 

VIDEO: 

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.4.2019 10:07 (ArvVoid).
 
3 0 hvala 2
15 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

ekipa, pls pomoc, gdje mogu danas pogledati tekmu? koji kodi addon preporucujete za sport? ty

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice