8 godina BUG foruma

poruka: 140
|
čitano: 15.222
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Osam godina foruma: milijuni poruka, tisuće protje
13 godina
offline
8 godina BUG foruma

Forum je super i dalje, mada fale ljudi tipa Microman i ATiGamer.

Ja nisam znao sto od dosade pa pisem sa smart tva 121cm pomocu bezicnoga seta u ovu uru.

M
 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
8 godina BUG foruma

Evo ja sam jedan od starosjedioca, član od prvog dana....ili to nije za pohvalu, j*bo me led 8 godina je prošlo

 

Osobna statistika:

7.964+1 poruka / 80 tema

 

Iskreno nisam jedan od aktivnijih članova (više volima čitat i gledat) pa mi se ovo čini nekako previše

 

P.S. mogao bi neki mali poklon za nas prve na fronti, koja zvjezdica više npr. nije da patim na to ali me već živciraju ove 3.5 zvjezdice. Valjda ih gledam 2 godine kako se ništa ne mijenja

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.2.2016 4:15 (AA-d00d).
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: 8 godina BUG foruma
AA-d00d kaže...

P.S. mogao bi neki mali poklon za nas prve na fronti, koja zvjezdica više npr. nije da patim na to ali me već živciraju ove 3.5 zvjezdice. Valjda ih gledam 2 godine kako se ništa ne mijenja

 

Meni je trebalo nešto malo manje od dvije godine da skočim sa četvrte na petu. Težak je to poziv...

Freak Show Inc.
16 godina
neaktivan
offline
Re: 8 godina BUG foruma

Ti si čiter, Miro voli Battlefield pa je sigurno sredio da broj poruka u Battlefield temama utječe na zvjezdice

 

 

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
16 godina
offline
Re: 8 godina BUG foruma
Friday kaže...

 

Meni je trebalo nešto malo manje od dvije godine da skočim sa četvrte na petu. Težak je to poziv...

 hahahahaah dud hahahah

12 godina
protjeran
offline
Re: 8 godina BUG foruma
AA-d00d kaže...

Ti si čiter, Miro voli Battlefield pa je sigurno sredio da broj poruka u Battlefield temama utječe na zvjezdice

 

 

 

Ima tu neka zavjera na čitavom forumu.

 

Nisi to čuo od mene!

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.2.2016 10:39 (NiramX).
16 godina
neaktivan
offline
Re: 8 godina BUG foruma
Onjegin kaže...
ddarknessfairyy kaže...

 Znam, došao je prije 8 godina...13+8= 21 još je beba 

 Javi se u PM, bejbe.

 

Sad ozbiljno, groteskni lik Mentaliste kao oličenje svih negativnih osobina forumaša koje postoje i pionira proto-ironičnog humora je bio jedna dobra lekcija za razvoj osobnosti jer u stvarnom životu pokušavam biti potpuno obrnuto. Užasavam se od čitanja ičeg što je pisano pod tim imenom, taj crni karton je bio savršen epilog.

 

Zbog ovog bi ti trebalo dati crni karton!

Mentalist je bio nešto više od forumaša, simbol! Postovi i odgovori na tuđe postove su bili nešto posebno, više puta sam bio na granici pišanja u gaće od smijeha...

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
12 godina
offline
8 godina BUG foruma

Iako sam svaki dan na forumu taj Mentalist mi je promakao kao i mnogi drugi forumaši,razlog tome vjerovatno leži što večinom pratim teme o hardweru, a sam forum je postao prevelik da sve pohvataš!

AUDIOFIL
Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: 8 godina BUG foruma
volegradele kaže...

Iako sam svaki dan na forumu taj Mentalist mi je promakao kao i mnogi drugi forumaši,razlog tome...

 ... je taj sto je dobio crni karton davnih dana. Sad ima drugi account - Onjegin 

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: 8 godina BUG foruma
Friday kaže...
volegradele kaže...

Iako sam svaki dan na forumu taj Mentalist mi je promakao kao i mnogi drugi forumaši,razlog tome...

 ... je taj sto je dobio crni karton davnih dana. Sad ima drugi account - Onjegin 

 nisam ni znao da postoji crni karton

AUDIOFIL
16 godina
odjavljen
offline
8 godina BUG foruma

imaiden322 nam je nesto ljut pa svima udara TD. Vjerojatno se situacija sa stidnim dlakama ne odvija bas po planu...

Freak Show Inc.
 
9 1 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: 8 godina BUG foruma
"Uspjeli ste temu o visokoj tehnologiji, umjetnoj inteligenciji i robotima koji uzimaju poslove ljudima ponovo svesti na ljevičare i desničare i NDH i Jugoslaviju." -Drago
16 godina
offline
Re: 8 godina BUG foruma
Friday kaže...

imaiden322 nam je nesto ljut pa svima udara TD. Vjerojatno se situacija sa stidnim dlakama ne odvija bas po planu...

 pokvario mu se mobač pa je deprimiran i ti bi bio, pusti ga.

16 godina
offline
8 godina BUG foruma

Znači, 8 godina sam potrošio, a čovječe... kad je to prošlo?

 

btw. sjeća li se tko ribara? meni jedan od kultnijih likova, iako ih je bilo još

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.2.2016 18:28 (denix).
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: 8 godina BUG foruma
denix kaže...

Znači, 8 godina sam potrošio, a čovječe... kad je to prošlo?

 

btw. sjeća li se tko ribara? meni jedan od kultnijih likova, iako ih je bilo još

 Najjači čovik daleko šta je bia,ova prva slika je bila za grafičke čini mi se,ulipša bi mi dan

15 godina
offline
8 godina BUG foruma

Budala i krivih drva uvijek bilo, tako i na forumu.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
8 godina BUG foruma

pogledal sam si statistiku i strefilo me tučeno vrhnje. no bar se mogu nadati da je od sveg mojeg laprdanja tu (što javno, što privatno) barem nekad nekome bilo neke koristi (u smislu mahanja repom). jedino što se zapravo promijenilo u odnosu na rane radove (dok sam još gladnu braću hranio svinjskim glavom s tavana) je gotovo eksponencijalna krivulja gađenja spram MS-a i Epla, kao simbola kapitalističko-megakorporacijskog moralnog dna i bahatosti bez pokrića. to što sam sedam godina stariji, dogodilo se zbog razbijenog ogledala. a propos zvjezdica - konjak s tri i pol je još uvijek jaaaako dobar. no radije bih tamo imao bubamarce. njima nije lako. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: 8 godina BUG foruma
Ajar kaže...

pogledal sam si statistiku ..

nisam upoznat s tvojim ranijim radovima, kad si jos bio underground. volio bi malo pronjuskati po tome

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
11 godina
offline
8 godina BUG foruma

Evo,čestitam na osmom rođendanu Bug foruma (živjeli još barem toliko ).

Uglavnom,primjetio sam i neke male promjene,a samo godinu i pol me nije bilo na forumu .

John Rambo
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
8 godina BUG foruma

Sve najbolje svima, starim i novim članovima BUG foruma, nadam se da ćemo se još dugo dugo zabavljati na njemu, i učiti.

 

Sad vidim u statistici da se i meni bliži 8. godina u 6. mjesecu.

Steam account: OutOfSp4c3 Solarna energija nije nešto što može postati popularno preko noći.
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.3.2016 19:16 (Joe Cavallo).
Moj PC  
1 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Osam godina foruma: milijuni poruka, tisuće protje
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice