Bug forum zaključana tema

poruka: 40
|
čitano: 12.988
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
moderator
offline
RE: Bug forum
DhulKarnain kaže...

Jel se zna kad (i da li uopce) forum izlazi iz bete?

Ne zna se :-)

Zapravo je potpuno svejedno jel u beti ili nije, zar ne?
Domagoj
15 godina
neaktivan
offline
Bug forum

ah vidim, primjenjuje se googlov model.

 

ma nije ni bitno, samo malo cjepidlacim.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bug forum
Armor kaže...

Moj je san da ga sto prije zatvore!!!VičeVičeViče


 zašto?

forum je jednostavan, lijepo dizajniran itd.(ostale pohvale)... imam samo jednu zamjerku -> u PC igrama je previše tema otvorene što mi se nekako čini prenapućeno, ali za to niste vi krivi nego korisnici.
15 godina
offline
Bug forum

Evo danas sam primjetio zvjezdice na mjestu statusa umjesto naziva buba. Moram reći da mi se to uopće ne sviđa. Takve zvjezdice može imati svaki forum, no nazive buba pod statusom imao je samo BUG. I naravno kad sam pročitao bubamara na stereoidima pod statusom odmah sam imao određeni respect prema tim osobama. Ovo sad mi je bezveze. Čak sam i razmišljao da pokrenem peticiju u novoj temi no ipak nisam, nek to pokrene neka bubamara ak dijeli mišljenje samnom. Uglavnom htio bi da se nazivi vrate na staro bez obzira što se status više ne bazira samo na broju postova. Eto tolko, samo bi htio da mi neko objasni zašto baš zvjezdice, a ne bube.

***Stargate Atlantis*** Sheppard: All I have to do is climb up,and I'm in. Teyla: Climb the tower? Is that even possible? Sheppard: Sure! Batman did it all the time. Piece of cake. ***Stargate A
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bug forum

Molio bih da me se ne popljuva na račun mog iznesenog stava.

 

Ovaj forum je toliko zatrpan glupiranjem obezglavljene samodopadne djece i njihovog spamanja sa "vs. ovo vs. ono".

Goooglajte i tražite benčove gdje ima sve vs. protiv nekog drugog elementa.

Gospodi iz uprave je ovo u interesu jer žele na bilo koji način iskoristiti komercijalnu pogodnost iz masovnosti. To je normalno i nemam ništa protiv.

 

E sad, ne treba mi komentar tipa...odi tamo!

Na konkuretnom forumu, vlada disciplina i konkretnost u postanju i otvaranju tema.

Samim tim posjetitelju je lakše doći do korisne informacije,a da mu horda klinaca ne smeta dok traži adekvatan i koristan post.

U nekom od sljedećih izdanja objasnite djeci da od klokanja jedne komponente nemaju ama baš ništa, dapače nemaju ništa ni od klokanja 5 komponenti i neke DFI megablaster kloking ploče.

 

Ovdje čovjeku naprosto dođe da se našprda, pokupi te kartončiće i ode Smijeh.

Postalo degutantno čitat taj silni kupus.

 

 

 

Ima li život smisla,ako ne vraćaš kredit?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Bug forum
torrente kaže...

Molio bih da me se ne popljuva na račun mog iznesenog stava.

 

Ovaj forum je toliko zatrpan glupiranjem obezglavljene samodopadne djece i njihovog spamanja sa "vs. ovo vs. ono".

Goooglajte i tražite benčove gdje ima sve vs. protiv nekog drugog elementa.

Gospodi iz uprave je ovo u interesu jer žele na bilo koji način iskoristiti komercijalnu pogodnost iz masovnosti. To je normalno i nemam ništa protiv.

 

E sad, ne treba mi komentar tipa...odi tamo!

Na konkuretnom forumu, vlada disciplina i konkretnost u postanju i otvaranju tema.

Samim tim posjetitelju je lakše doći do korisne informacije,a da mu horda klinaca ne smeta dok traži adekvatan i koristan post.

U nekom od sljedećih izdanja objasnite djeci da od klokanja jedne komponente nemaju ama baš ništa, dapače nemaju ništa ni od klokanja 5 komponenti i neke DFI megablaster kloking ploče.

 

Ovdje čovjeku naprosto dođe da se našprda, pokupi te kartončiće i ode Smijeh.

Postalo degutantno čitat taj silni kupus.

 

 

 

 Slažem se dođe mali iz osnovne i ide solit pamet, ne ide to tako
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bug forum
mojo kaže...

odiličan je ..ali ovi rankovi kako to ide?;)

 


 malo citam ovaj forum i zacudio sam se kako covjek je neaktivan i ima 2 zvjedice kako to?
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.5.2009 23:55 (UBIZEC cORPORATION).
15 godina
neaktivan
offline
Bug forum

Imam jedan prijedlog. Zapravo, tuđi je, ali čovjek ne želi predložiti.

Predlažem da se umjesto zvijezdica stave bubamare.

Znači, cijela bubamara i pola bubamare.

Don't worry Cartman. There are no stupid answers, just stupid people.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bug forum

Meni su dobri ovi rankovi, iako bih i ja volio vidjet opet "bubamare s minigunom", svaka cast onome tko je smislio. Valjalo bi napraviti slike tih buba i da ispod bube bude broj zvjezdica. Bas bi zesce bilo vidjet sliku bubamare na steroidima, onako malo ludu...=) Mislim da u redakciji imaju podosta strucnjaka koji znaju s Photoshopom, to bi malo dalo posebnost foruma, jer ne zelimo da se BOL forum utopi u moru drugih foruma koji su skoro isti!

 

EDIT: foruma: 70 | tema: 23.646 | poruka: 347.494 | autora: 12.485

 

mislim da ovaj podatak dosta govori o samom forumu i njegovoj posjecenosti, iako ima spamerskih tema, ali Boze moj, ima ih svugdje. Ali forum postoji 15 mj., a sigurno je jedan od najpopularnijih u Hr. I to sto je isprogramiran od 0 govori samo za sebe i cini forum posebnim, i izgledom i sadrzajem.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.5.2009 9:33 (Pudge).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Bug forum
Moljac kaže...

Imam jedan prijedlog. Zapravo, tuđi je, ali čovjek ne želi predložiti.

Predlažem da se umjesto zvijezdica stave bubamare.

Znači, cijela bubamara i pola bubamare.

 to je bio i moj prijedlog
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice