Fullscreen reklama sa uključenim zvukom - HEP?

poruka: 4
|
čitano: 1.928
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Fullscreen reklama sa uključenim zvukom - HEP?

Jel' postoji mogućnost da se ova full splash-screen reklama "Ja bi ugledao sunce, bla bla bla", koja se doslovno svaki put upali kad se otvori BOL sajt, pokreće bez zvuka po defaultu?

 

Kao da nije bila dovoljno iritantna na TV-u zadnjih mjesec dana, pa sad joj je valjda mjesto i na BUG-u.. i to u najgorem mogućem obliku

Bnet: Gaap#2615 - Origin: MRSmith1_Cro - Steam: MRSmith
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.7.2016 17:59 (mrsmith).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Fullscreen reklama sa uključenim zvukom - HEP?
Ja dugo nisam čuo nešto iritantnije. Ne znam da li je netko stvarno mislio da bi ovo moglo proći na tribinama ili u bilo kakvom obliku slušanja s tako groznom melodijom i izvedbom na kojoj su nalijepili riječi "mojoj lijepoj zemlji Hrvatskoj". Ovo je kao kad napraviš smeće od pjesme i prodaš HEPu da je reklamira jer su oni eksperti u glazbi i misle da bi to moglo uspjeti. Stvarno nemam bolje usporedbe.
10 godina
offline
Fullscreen reklama sa uključenim zvukom - HEP?

Ja nemam nikakvu HEP reklamu na Bug-u. Koristim Chrome i Origin ublock za blokiranje reklama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Fullscreen reklama sa uključenim zvukom - HEP?

Meni idu na jetra sve te reklame, od večernjeg, do BOL-a. Jebemu zar nemogu na miru pogledat stranicu, a da kod otvaranja me ne zaprepasti iznenadni krik reklame, nakon kojeg izgubim volju za gledanje stranice i dobijem volju  da im sve rage-am po spisku jer sa reklamama maltretiraju ovaj napačen narod. *ebemi se za akcije i Hep, plinara i ostale *ebade. 

Nekad se ne pale, a nekad se upale. Net.hr mi tako radi.  

 

Ko i ona reklama za HPB, O *ebem ti sunce tko je napravio tako glupu reklamu. Podijelo bi otkaze svim tim ljudima, nemaju nikakvo smisla za reklame kao i na ''bankarska poezija'' dobijem plikove na oćima i u ušima kad ju ugledam. 

Bf 4 - Tonyhrv
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.7.2016 19:32 (tonik).
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice