Naslovnica (!)

poruka: 88
|
čitano: 10.761
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Naslovnica (!)

Geekovska buna!Namigiva

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Naslovnica (!)

Ima je -.-'

Normal's overrated!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Naslovnica (!)

Boli njih kifla!!! Dobili su pare za reklamu!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Naslovnica (!)
naxeem kaže...

Reklame nisu problem, dapače, od toga žive, ali PROBLEM su OVERLAY reklame s nevidljivim X-om. FFS!

Potpis!

DIY projekti: http://vidosprojects.freei.me/
15 godina
offline
Naslovnica (!)

i ja sam se šokirao kad sam vidio...

Atomska bubamara. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Naslovnica (!)

:/

 

Ja mislio da sam otvorio naslovnicu 24sata.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Naslovnica (!)

Jeste li primjetili koliko reklama ima u tiskanom Bug-u?

Doduše, one meni ne smetaju, a i vezane su uz tematiku THE časopisa Cool

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Naslovnica (!)

Mislim da sam vidio cicu macu...
Jesam! Vidio sam je!Belji se

Sad ozbiljno - pustite Bugovce na miru, niste čuli da je kriza?
Uostalom, ne pojavljuje se baš često (barem meni - vidio sam je samo jednom) pa ne znam zašto se tako bunite...

 

Naravno da bi i ja volio da je nema, ali šta je tu je.

Samo se nadam da nakon ovakve reakcije na forumu bude ovo prva i zadnja reklama tog tipa.Namigiva

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.11.2009 16:01 (brogus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Naslovnica (!)

A baš sam mislio da ove flash reklame neću vidjeti na bug.hr, kad ono...guess i was wrong.. Plač

 

Toliko su iritantne da ponekad zatvaram stranicu samo zbog njih.

Samo zato što ste na forumu, ne znači da ne morate pisati gramatički točne rečenice !!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Naslovnica (!)

Najodvratniji nacin reklamiranja..prezirem takvo nametanje reklame, iskreno mislim da to ne bi smjelo biti dopusteno zakonom. A sto se tice Buga...cisto me zabolilo srce kad sam vidio reklamu ovdje Mršti se

 

Iako, sve je to biznis, a mozda smo mi budale koje imaju neku sentimentalnost prema casopisu uz kojeg smo proveli zadnjih nekoliko (i vise) godina. I koji sada osim sto u papirnatom izdanju lici na reklamni katalog, pocinje i ovdje..

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.11.2009 15:59 (!mpact35).
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Naslovnica (!)
!mpact35 kaže...

Najodvratniji nacin reklamiranja..prezirem takvo nametanje reklame, iskreno mislim da to ne bi smjelo biti dopusteno zakonom. A sto se tice Buga...cisto me zabolilo srce kad sam vidio reklamu ovdje Mršti se

 

 

I mene."Evo tresem se od muke".

15 godina
neaktivan
offline
RE: Naslovnica (!)

Slažem se sa iritacijom koja je sad prisutna na naslovnici,još fali zvuk i biti će potpuni...a odgovor koji će uslijediti od bugovaca će sigurno biti....
"naš rad mora netko i platiti!"...osim ako već nisu odgovorili (nisam čitao sve postove jer sam htio odmah pisati).
Jednostavno su ove reklame sveprisutne i što je najgore ponašaju se kao virusi ...pomučiš se dok se ne riješiš reklame ,strašno iritantno...ali vidim da nas čeka to i na forumu , pa se pripremite za dodatnu iritantnost...lova je lova ...sve kupuje pa i bugovce!!!...Nevinašce

 

edit: bar da samo bude vidljiviji "iksić".....

 

Private
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.11.2009 16:11 (Private).
16 godina
neaktivan
offline
Naslovnica (!)

Ma neka stave bannere 1280x800, ali ne ovo... Ubije mi iPhone kad krenem gledat BUG, jer nemam na što kliknut, a overlay div je tu.

 

EDIT: Povlačim sve rečeno i prestajem srat o ovome, s obzirom da se pojavi samo jednom po korisniku i nije problem ugasiti i upaliti browser ili staviti adblocker.

Dižem paniku oko ničega.

Sve što sam napisao nije mišljenje BUG d.o.o., nego je isključivo moje mišljenje na koje imam pravo po članku 38. Ustava Republike Hrvatske koji jamči slobodu mišljenja i izražavanja misli.
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.11.2009 17:06 (naxeem).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Naslovnica (!)

Slazem se ali to ce vjerovatno sa vremenom postajati kao i reklame na rugim portalima - ceste, napadne, sa malim iksom ili tesko zamjetljivim. Nemamo pravo kriviti bugovce - jer samo jedan razlog je radi kojega se nesta radi, a to je novac. No imamo pravo iznjeti ovdje da se osjecamo nelagodno radi toga.

 
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
RE: Naslovnica (!)

Ma neće se to pojavljivati stalno i to je dobro.

Sve što sam napisao nije mišljenje BUG d.o.o., nego je isključivo moje mišljenje na koje imam pravo po članku 38. Ustava Republike Hrvatske koji jamči slobodu mišljenja i izražavanja misli.
14 godina
neaktivan
offline
Naslovnica (!)

Drago mi je! Htjeo bih napomenuti kako smo se nabrzinu pobunili, ocito nam je stalo do buga! Mislim, kad ste vidjeli da se posjetitelji nekoga od news portala kod nas bune na reklame ili nesta? Vjerovatno je bugovcima ljepo vidjeti da imaju hrpu ljudi koji mare za ovaj forum Smijeh

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Naslovnica (!)

sad se vidi X

Atomska bubamara. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Naslovnica (!)

Heh nisam imao pojma dok nisam ugledao temu i isključio ABP. Srećom, nije tako strašno jer kratko traje i pojavilo se samo jednom.

 

Sad ću i ja stavit reklamu.

 

Adblock Plus: Save your time and traffic

There is no place like 127.0.0.1
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Naslovnica (!)

Iznenađen  ja sma na brzinu kliknul forum Iznenađen

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Naslovnica (!)

mozda su stavili da reklama se prikaziva par puta po IP-u, ali sta je s korisnicima koji citaju bug s par ip.ova dnevno ? (poso-kuca-birtija)

 

sve ostale reklame su ok (tiskano izdanje / google addsense / banneri) ali ovo me izuzetno zivcira, nadam se da sljedeca reklama nece biti iritantni flesh koji kaze 

"You are the 999,999th visitor: Congratulations you won"

http://www.wired.com/images_blogs/photos/uncategorized/2007/12/06/digg__100kthumb.jpg

celeron 333mhz / 64sdram / monitor u boji
 
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Naslovnica (!)
Izgleda da je uklonjeno, svejedno evo i moja potpora pobuni.
Zlo i Naopako
15 godina
offline
Naslovnica (!)

Nije da cemo dignut neku revoluciju, ali i ja se prikljucujem pobuni!

sta god ocekivali vi od ovog.

ja reklamu jos nisam vidio jer imam adblock, ali vidio sam kod frenda

ili je 1 ili je 0 trece nemoze!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Naslovnica (!)
bestia kaže...
Izgleda da je uklonjeno, svejedno evo i moja potpora pobuni.

Nije! Neuništiva reklama još uvijek na mjestu, doduše krivom.. :D

Samo zato što ste na forumu, ne znači da ne morate pisati gramatički točne rečenice !!!
15 godina
neaktivan
offline
Naslovnica (!)

Što se sekirate? "Još samo jedan dan":)

det's a bulšit.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Naslovnica (!)

sram i stid!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Naslovnica (!)

Ne smeta me neko normalno reklamiranje, ali stvarno nisam navikao na ovakvo nametljive reklame.

Ja sam je nažalost morao dva puta gledati.

He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life. - Ali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Naslovnica (!)
boxer kaže...

Ne smeta me neko normalno reklamiranje, ali stvarno nisam navikao na ovakvo nametljive reklame.

Ja sam je nažalost morao dva puta gledati.

ti si još dobro prošao, za razliku od mene...

Atomska bubamara. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
16 godina
neaktivan
offline
RE: Naslovnica (!)

Ako je lova otišla za razvoj buga onda je u redu.  No predlažem da svi oni koji ne žele gledat reklame da pišu peticiju da Bug napravi poseban korisnički račun pa da svi oni kojima smetaju reklame uplate lovu.  Nitko nevoli raditi besplatno, a vjerujem da vi svi primate plaću na poslu za ono sto radite a?

 

ja bih plaćao da nevidim reklame a vi?

=WZ= Dado_mt http://www.bfwarzone.net "Are you trying to TK me or you're just noob", TS2:eurots1.clanservers.com:8820
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.11.2009 7:39 (dado_mt).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Naslovnica (!)

S tim se čak i slažem!

Sve što sam napisao nije mišljenje BUG d.o.o., nego je isključivo moje mišljenje na koje imam pravo po članku 38. Ustava Republike Hrvatske koji jamči slobodu mišljenja i izražavanja misli.
15 godina
odjavljen
offline
RE: Naslovnica (!)
dado_mt kaže...

ja bih plaćao da nevidim reklame a vi?

Firefox i ABP. Radi 100% i učinkovito. Ja dosad nisam vidio nijedne reklame na BOLu....

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice