Novi dizajn BOL-a!! zaključana tema

poruka: 30
|
čitano: 6.663
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nitko ne komentira novi layout?, Naše novo ruho
16 godina
neaktivan
offline
Novi dizajn BOL-a!!

Šta da kažem nego da mi je malo čudan, trebati će vremena da se priviknem!

 

Sve u svemu svaka čast ;)

"An expert is a person who has made all the mistakes that can be made in a very narrow field." - Niels Bohr
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Novi dizajn BOL-a!!

OK, ljepse je, nema kaj, ali je i neucinkovitije. Popis vijesti bi trebao imati slicice kao sto je imao i do sada jer je klikati na vijesti samo prema tekstu ruzno i neucinkovito. Dovoljna je i slika da na brzinu shvatim koja me vijest interesira, a koja ne, a po novome vidim samo 5-6 vijesti i to samo naslove :-(.

 

Nadam se da cu i dalje ostati vjerni citatelj BUG on linea, ali ako se nesto ne promijeni bojim se da necu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Novi dizajn BOL-a!!

Jel zna netko, jel se moze maknut ovo sa strane na forumu, da dok citam post ne vidim onaj desni sivi dio u kojem su najnovije poruke, nerjeseni problemi i ono o meni (broj poruka, link na privatne poruke, moje teme, teme koje pratim...)? Vise mi se svidja kad su mi postovi preko cijele stranice. Ovo mi se promjenilo od kada su promjenili i dizajn foruma!

Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi dizajn BOL-a!!

po meni isto ljepše možda mi je jedino ona narančasta boja malo čudna.

 

posebno mi se sviđa izgled nove bubamare

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------------- intel e7200 3ghz,gigabyte ep35-ds3,gainward 8800gt OC,segate barracuda 500gb,2x 2 gb kingmax ram,thertmlake soprano
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Novi dizajn BOL-a!!

Jako lijepo izgleda. Priznajem da sam se prestrašio kad mi je chrome otvorio BOL umjesto foruma

My car sucks, the brakes do not brake, the accelerator will not accelerate and the pistons will not piss
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Novi dizajn BOL-a!!

Moderan dizajn, trebat ce malo vremena za privikavanje ali ok!;D

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Novi dizajn BOL-a!!

meni je ok samo malo bode oči te boje sve i sve je razbacano trebalo bih na tomu poradit

intel core 2 e5200 3.68ghz 1.34 cooled with therlmaltake golden orb a ASUS PB5 Deluxe-wifi 2x2gb kingmax powercolor hd 4870 512 ddr5 tagan 580w samsung 160 +250 Western digital caviar+ seagate 500gb Sharkoon Rebel 12 economy 2x 14cm
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Novi dizajn BOL-a!!

Smijem li pitati odakle vam inspiracija? Npr. tko je dao ideju ove slike u fokusu, layouta fokus/članci/vijesti?

horza [ono ispred konpjuktora]
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Novi dizajn BOL-a!!

Novi dizajn je predobar. Nema konkurencije. Užasno mi se sviđa. Opčinjen sam njime! Visim na BUG ONLINE-u 24 sata na dan.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Novi dizajn BOL-a!!

ma sve ok, al me ništ ne raspiga nego kad na 24" monitoru gledam današnje web stranice koje su napravljene tak ko da danas ljudi imaju 10 inčne monitore...na 50 posto monitora prazan prostor...možda je vrijeme za novi dizajn  weba prilagođen monitorima današnjice (većinom 16:9 ili 16:10...widescreen je u velikom naletu)...koma je da zbog takvog dizajna stranica, moram prelazi hrpu podlinkova da bi došao do onog kaj me zanima...ovdje nije riječ isključivo o bug-u...iskreno stari dizajn mi je bil nekak bolji...danas kad dođem na bug-ovu stranicu, imam osjećaj da sam došao na pcchip...jedino je vidi ostal na starome, je da je šaren i malo bez veze, ali mi je i tak bolji,jer kad otvorim njihovu stranicu, znam odmah gdje sam, tak da je bolje i nesavršenstvo, nego bug-ova unificiranost...izgubili su  prepoznatljivost i utopili se u moru istih ili sličnih dizajna...to je valjda nekakav trend, ali trendovi ne znače revoluciju, a kad nema revolucije, bolji je status quo...i čemu toliko bijele boje?...boli glava...ma vratite stari dizajn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Novi dizajn BOL-a!!

i da...vratite nam bubamaru, a ne kaj ste stavili ovog šklopca za logo ili kaj to već je...biljna uš,crveni jež....ovo podsjeća na sve,samo ne na bubu,bez obzira kaj imam bezgraničnu maštu...jedino bi možda uzimanje nekakvih, zakonom  zabranjenih stimulansa, moglo pobuditi u meni, asocijacije ovog gore, na bug-a...ne tjerajte me da iskoračim izvan zakonskih okvira, u želji da vidim staru dobru bubu... :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Novi dizajn BOL-a!!

Kaj samo kritizirate... Svi se bojite ili ne volite promjene. Svi mjenjaju, pa zašto ne bi i BOL, u svakom slučaju je puno bolji od novog tportala...
Lijepi dizajn, bez puno črčkarija, moderno, posebno mi se sviđa header. Nova bubamara je također super, a ne sumnjam da će s vremenom sve još bolje sjesti na svoje mjesto, a vama kojim se ne sviđa, napravite si sami onakvu staru i svaki dan si napravite update vijesti, pa sve čitajte s nje...

AMD Athlon64 X2 Dual Core 3800+, ATI Radeon HD 2400S 512MB, 2GB RAM DDR2, 320HDD...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Novi dizajn BOL-a!!

  moje osobno mišljenje je da je stari dizajn, iako ružniji, bio bolji.   ovo je prenepregledno i zapravo izgubim volju za čitanjem kad pogledam stranicu.   A i stara 2D buba vam je bila nekako jača kao što kaže ovaj lik prije mene.

"Hedonism Is My LifeStyle"©
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi dizajn BOL-a!!

novi dizajn = promašaj, prijašnji dizajn je bio puno bolji

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.1.2009 16:02 (Exdizajn).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tko je koga pokrao

Pozdrav, slučajno otvorio stranice BBC-a i gledam i ne mogu vjerovat. Tko je ovdje koga pokrao u dizajnu, vaši dizajneri njih ili oni vas.

 

http://www.bbc.co.uk/home/d/

 

Meni BOL i BBC izgledaju prilično slično i boje isto nekako.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Tko je koga pokrao
Grobničan kaže...

Pozdrav, slučajno otvorio stranice BBC-a i gledam i ne mogu vjerovat. Tko je ovdje koga pokrao u dizajnu, vaši dizajneri njih ili oni vas.

 

http://www.bbc.co.uk/home/d/

 

Meni BOL i BBC izgledaju prilično slično i boje isto nekako.

Jesi ti daltonista il sta?!
BBC je plav cijeli, a BOL narancast! 
Dizajn je slican, ali ima jako puno stranica sa slicnim dizajnom.
Bug On Line Bug On Line
BBC BBC
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.2.2009 18:52 (Assassin).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je koga pokrao
Assassin kaže...
Grobničan kaže...

Pozdrav, slučajno otvorio stranice BBC-a i gledam i ne mogu vjerovat. Tko je ovdje koga pokrao u dizajnu, vaši dizajneri njih ili oni vas.

 

http://www.bbc.co.uk/home/d/

 

Meni BOL i BBC izgledaju prilično slično i boje isto nekako.

Jesi ti daltonista il sta?!
BBC je plav cijeli, a BOL narancast! 
Dizajn je slican, ali ima jako puno stranica sa slicnim dizajnom.
Majke mi jučer je bilo sve ovo što je sad tamno plavo je bilo naranđasto, a ono što je svjetlo plavo žuto zato sam i ostal...
Gledam da vidim jesam li save-al stranicu...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je koga pokrao
Grobničan kaže...

Pozdrav, slučajno otvorio stranice BBC-a i gledam i ne mogu vjerovat. Tko je ovdje koga pokrao u dizajnu, vaši dizajneri njih ili oni vas.

 

http://www.bbc.co.uk/home/d/

 

Meni BOL i BBC izgledaju prilično slično i boje isto nekako.

 I što je tu slično? Čak da su im boje identične, nema nikakvog govora o pokradenom dizajnu.
LOL @ http://www.youtube.com/watch?v=Y_uCjnuY9D4
15 godina
neaktivan
offline
Novi dizajn BOL-a!!

Ispričavam se zbog izjave o krađi iznad BUG-u i dizajnerima BOL web stranica, očito je bila neka greška na stranici BBC-a, vjerojatno u kodu boje. S menom je nekoliko ljudi vidjelo tu stranicu i baš smo komentirali kako je sad ista kao BUG-ova. Znam da ima puno stranica istog dizajna no baš radi boje i dizajna izgledale su gotovo identične.

 

Pozzzzz.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.2.2009 12:14 (Grobničan).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Novi dizajn BOL-a!!

Uporedis F1 bolide i svi su slicni (ako izuzmemo onu aferu Ferrari-McLaren :)), razvijeni neovisno, ali za istu namjenu. Takav pristup moze donijeti i slicnosti u dizajnu.

 

Ali meni se svidja onaj clock na bbc stranici, volio bi da Bugovci ubace nesto takvo, naravno moderno, u skladu s namjenom stranice.

Mozda izmedju natpisa bug online i trazilice?

Ha Bugovci? Jedan takav cool i koristan detalj?

I'm fat, you're ugly! I can diet.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Novi dizajn BOL-a!!

Jel bilo mozda ovako? Sad otiso pogledat taj sat o kojem prica pvaj gore i bbc mi se pojavio ovakav:

BBC- narancasto BBC- narancasto
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi dizajn BOL-a!!

Zasto pod rubrikom "Ostale vijesti" nema slika još uvijek pod svakom vijesti, već smo se svi složili da bi bilo preglednije!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi dizajn BOL-a!!
DrNasty kaže...

Uporedis F1 bolide i svi su slicni (ako izuzmemo onu aferu Ferrari-McLaren :)), razvijeni neovisno, ali za istu namjenu. Takav pristup moze donijeti i slicnosti u dizajnu.

 

Ali meni se svidja onaj clock na bbc stranici, volio bi da Bugovci ubace nesto takvo, naravno moderno, u skladu s namjenom stranice.

Mozda izmedju natpisa bug online i trazilice?

Ha Bugovci? Jedan takav cool i koristan detalj?

 Pa baš da je koristan detalj... i nije.

Evo, primjerice gledaš u sredinu ekrana. Svejedno ti je hoćeš pogledat gore desno ili dolje desno da vidiš koliko je sati..
There's too many self-Indulgent wieners in this city with too much bloody money! Are you a web developer? Are you, punk??
16 godina
offline
RE: Novi dizajn BOL-a!!
coder_ kaže...
 Pa baš da je koristan detalj... i nije.

Evo, primjerice gledaš u sredinu ekrana. Svejedno ti je hoćeš pogledat gore desno ili dolje desno da vidiš koliko je sati..
 A otkud ti znas da li ja imam skriven taskbar? :)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi dizajn BOL-a!!
DrNasty kaže...
coder_ kaže...
 Pa baš da je koristan detalj... i nije.

Evo, primjerice gledaš u sredinu ekrana. Svejedno ti je hoćeš pogledat gore desno ili dolje desno da vidiš koliko je sati..
 A otkud ti znas da li ja imam skriven taskbar? :)
 Pa iskreno, to nije problem developera..

Otkud ja znam da ti imaš primjerice..gadget za prikaz vremena, temperature i šta ja znam čega sve ne. Opet neću to stavit na stranicu jer previše stvarčica samo zna zbunit korisnika. A i nakaradno izgleda..

Uostalom, ako netko tko ima skriven taskbar, može doći mišem do njega i pričekati da se otkrije smao da bi odabrao ikonicu u quick launch-u, došao do start menija, onda može isto to napravit i da bi vidio koliko ej sati. Ili jednostavno uzme mobitel, ručni sat ili vekericu da to napravi.. hehe
There's too many self-Indulgent wieners in this city with too much bloody money! Are you a web developer? Are you, punk??
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2009 13:51 (coder_).
16 godina
offline
RE: Novi dizajn BOL-a!!

Sve je to stvar ukusa.

Ja sam samo dao prijedlog za neki neupadljivi sat, modernog dizajna. Ako nema, nema, da ima bilo bi cool, a i ovako mi je svejedno. Ako je sat stvarcica koja zbuni korisnika, pitam se kakav je to korisnik. A i dizajn kakav mora biti da bi bio nakaradan? :)

16 godina
moderator
offline
RE: Novi dizajn BOL-a!!
F!cho* kaže...

Zasto pod rubrikom "Ostale vijesti" nema slika još uvijek pod svakom vijesti, već smo se svi složili da bi bilo preglednije!

 Samo "top vijesti" (to su one koje neko vrijeme imaju jaku najavu u vrhu naslovnice) imaju sliku uz naslov, kada se spuste u donji dio naslovnice! Tako je napravljeno da bi se posjetiteljima olakšalo snalaženje i ukazalo na važnije vijesti u proteklih par dana.

Ako se želi vidjeti SVE otvorne slike koje prate vijesti, onda je najbolje koristiti tjedni pregled.
15 godina
offline
Novi dizajn BOL-a!!

Kako ja vidim novi dizajn stranice: prilikom otvaranja stranice prvo što mi upadne u oči jest rubrika Digitalije jer je smještena gore na sredini stranice - no ona me uopće ne zanima, tj. rijetko posežem za njom pa me kadkad i nervira, zatim na red dolazi Games Master jer je nekako suviše istaknut. Tek onda dolazi vijest u obliku ogromne slike i 6 vijesti popraćenih slikama što mi se uopće ne sviđa. Ostale vijesti bez slika nikad niti ne gledam jer mi djeluju suhoparno. Mislim da bi ih trebalo dovesti u prvi plan. Stranica bi odmah djelovala svježije....

 

Ako gledamo sam koncept stranice po vertikali onda možemo primjetiti da je središnji stupac taj koji bode u oči svojim "sličicama" a rezerviran je za Digitalije, Games Master, Program tjedna, MOL Exlusive, Novi BUG, BUG TV i BOL Exlusive. Zadnji stupac je namijenjen koliko vidim reklamama, anketama, BUG video, BOL Forum i sl. a onaj prvi (recimo koji mene zanima) sadrži svega 7 vijesti popraćenih fotografijama - sramota! Pretpostavljam kako osim mene ima još ljudi koji žele na BUG-ovim stranicama pogledati nove vijesti te ih ne zanima onaj 2. i 3. stupac, već ovaj prvi - nema se tu puno stvari za vidjeti. Sve je nekako škrto, kao da se sakrivaju informacije. Još jedna stvar koja mi se ne sviđa jest ukoliko kliknem na određenu vijest - vijest mi se naravno prikaže ali su sada ostale vijesti (bilo da su srodne ili ne) samo u obliku linkova bez jedne jedine sličice - po meni krajnje nepromišljeno. 

Netko je prije mene napisao da ima previše bijele boje - i meni se čini, a taj višak bijele samo mi naglašava kako manjka sadržaja. Ili se to meni samo čini.

 

Neću reći da se ne snalazim na stranici ali mi je ovaj dizajn skroz promašen, lijepo to sve izgleda ali je funkcija daleko važnija od samog izgleda.

 

Za kraj bih rekao da je forum daleko bolje napravljen - sve je pregledno, jasno ko' dan i prilično ugodno. Eh da je barem takva i stranica...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi dizajn BOL-a!!

ova tema več postoji zašto opet

Kupujem igračkice iz kinder jajeta!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Novi dizajn BOL-a!!
c0x0x kaže...

ova tema več postoji zašto opet

 Ova tema je otvorena puno prije svih druih tema o novom izgledu...
Nothing is true, everything is permitted...
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nitko ne komentira novi layout?, Naše novo ruho
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice