Pitanje u vezi BugTV-a

poruka: 5
|
čitano: 1.991
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Pitanje u vezi BugTV-a

Eh ovako pitanje je vezano za samu reprodukciju videa.. znam da reprodukciju vrsi silverlight i jednostavno imam neke zamjerke u vezi njega za razliku od flash video playera preko kojeg najscesce i gledam video preko browsera (YouTube). Eh ovako, problem je sljedeci.. kad gledam neki video imam naravno problema sa ocitavanjem i kad kliknem pauzu video se ne dalje ne ocitava (mah znate na sta mislim, kao npr. na youtube, kliknem pauzu video se do kraja ocita i onda ga gledam), a ako kliknem stop video se ispocetka ocitava... prvi mi je problem sto mi snimak trza ne moze da se dovoljno ocita, a drugi limit jer se ocitava iz pocetka, to jeste ne prati predhodno ocitavanje...

Molim nekoga iz Bug-a da mi na ovo odgovori...


Sve što možeš sad ostavi za kasnije
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Pitanje u vezi BugTV-a

BugTV (odnosno Silverlight) učitava samo ono nužno što ti treba (ono što gledaš + buffer), a ne cijeli video, na što si navikao. To i tebi i nama štedi bandwidth. Naravno, u tvom slučaju, u kojem očito propusnost linka nije dovoljna za gledanje, nastaju opisani problemi. BugTV je kodiran sa multiple bitrate i trebao bi ti, nakon što skuži da imaš slabiju vezu, automatski prebaciti na nižu kvalitetu videa koju ćeš moći pogledati u komadu.


Domagoj
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje u vezi BugTV-a

I ja imam problem sa gledanjem streaminga. Imam prilično sporu konekciju (512kbps) pa dosta često prekida. Da zlo bude veće kada konačno učita sliku, po pravilu se javi problem sa prekidima u tonu. Izgleda da to automatsko prebacivanje ne radi baš uvek. Postoji li način sa se ipak skine celi video?

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.3.2008 22:18 (Methane).
15 godina
neaktivan
offline
Pitanje u vezi BugTV-a

BugTV uopće ne mogu gledati. 2 sekunde se prikazuje, 3 minute ide učitavanje buffera. Brzinka linka mi je 2MBit/512kBit

na bwm.carnet brzina download mi je 1.94Mb/s, upload je 417kb/s

 

Koja je minimalnda brzina linka potrebna za BugTV?

ili kako skinuti offline video.

Browser je IE8, OS Windows 2008 (iako je slično i na Visti)

SilverLight je verzija 3.0.40723.0

 

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Pitanje u vezi BugTV-a
buco74 kaže...

BugTV uopće ne mogu gledati. 2 sekunde se prikazuje, 3 minute ide učitavanje buffera. Brzinka linka mi je 2MBit/512kBit

na bwm.carnet brzina download mi je 1.94Mb/s, upload je 417kb/s

 

Koja je minimalnda brzina linka potrebna za BugTV?

ili kako skinuti offline video.

Brzina bi ti trebala biti i više nego dovoljna. Nešto drugo tu ne štima u cijeloj priči, no teško mi je pogoditi što...

 

Offline video se nalazi na Bugovom DVD-u i nije ga moguće downloadati s Interneta.

Domagoj
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice