Pozadina FAIL

poruka: 11
|
čitano: 2.459
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Pozadina FAIL

Bugovci, pa što je ovo hehehe?

 

http://i36.tinypic.com/120nkll.jpg

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pozadina FAIL
Diss kaže...

Bugovci, pa što je ovo hehehe?

 

http://i36.tinypic.com/120nkll.jpg

Umanjena stranica Bug Online-a!

15 godina
neaktivan
offline
Pozadina FAIL

Ako koristiš Firefox za preglednik stisni CTRL i scrollaj mišem i zoomirat će ti se slova.Belji se

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pozadina FAIL

Ma nije stvar u tome nego kao dizajner se malo zezam jer ovako ostavit pozadinu je fail :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.10.2009 21:14 (Diss).
16 godina
moderator
online
Pozadina FAIL

Sve ovo je mali eksperiment...

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pozadina FAIL

Jooooj Bugovci, već experimentirate s tim dugo i to bolje radite na nekom serveru koji je na vašem disku, jer ovo objavljivat je žasu! :P Koma FAIL

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.11.2009 23:52 (Diss).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pozadina FAIL

Ti si zacijelo jako usamljen čovjek kad ti se da otvarati ovakve teme...

Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pozadina FAIL
paintb0x kaže...

Ti si zacijelo jako usamljen čovjek kad ti se da otvarati ovakve teme...

Daaaaaaaaaaaaaaaaa Smijeh joj kak sam ja jadan i usamljen dizajner pa idem ovu temu otvoriti jer jedna posjećena stranica ima nešto loše... A buuuu Cool

Zamisli si koliko si ti usamljen kad ideš komentirati na ovakvu već jadnu i usamljenu temu Izlanuo se

 

Ah, uvijek sam znao da je ovaj forum pljuga al ovakvih neandertalaca koji žele fajt nisam mislio da ima BAŠ TOLIKO...

15 godina
neaktivan
offline
Pozadina FAIL

Daj da vidimo dizajner tvoje uratke. Jedan propust su imali, nisu repeat-ali po x-u ili y-u ili su izbrisali hex kod pozadine, pa sad odmah s njima u top. Be cool.

 

Nemaju oni html na svom disku da tu isprobavaju stranice, potrebna je dinamična okolina.

Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me...
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2009 9:18 (Smooth Operator).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Pozadina FAIL

Pa da stave sliku gole Jadranke Kosor meni nebi smetalo,bez obzira što je ružna....Šutim

Nadam se da ne prati BUG,jer če me nač i "haračom" me mučit....Cool

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2009 10:09 (pirat).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pozadina FAIL
Smooth Operator kaže...

Nemaju oni html na svom disku da tu isprobavaju stranice, potrebna je dinamična okolina.

 

Mogu samo html složit s layoutom stranice pa experimentirat... Al zaboli me, ja sam samo upozorio na grešku, vjerujem da je Bug dosta popularan pa bi bio red da nekak i izgleda... Al dobro, vi ste kao Apple ili Google sljedbenici i fanovi pa vam je sve oke kaj oni naprave Namigiva (uoči sarkazam)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice