Que pasa? Kakva je ovo zvjezdica zaključana tema

poruka: 16
|
čitano: 6.541
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Que pasa? Kakva je ovo zvjezdica

 .

 

EUW: Dorans Dildo
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.5.2015 3:12 (BannedOnThisForum).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Que pasa? Kakva je ovo zvjezdica

Preplatnik na bug casopis

Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
offline
Que pasa? Kakva je ovo zvjezdica

to dobijes kad Dragi das broj od mame, pisalo je u članku od neki dan, nisi pratio 

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Que pasa? Kakva je ovo zvjezdica
neznalica90 kaže...

to dobijes kad Dragi das broj od mame, pisalo je u članku od neki dan, nisi pratio 

 Neki od nas ne vise na bugu 24/7 Tražio sam "članak" u kojem bi moglo pisati nešto o tome, nisam našao, pa sam postavio pitanje.

EUW: Dorans Dildo
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.5.2015 3:59 (BannedOnThisForum).
12 godina
offline
Que pasa? Kakva je ovo zvjezdica

vidim i ti si nabrijan ko i kolega iz teme o survariumu..

 

tema o zvijezdicama za pretplatnike je stara bar mjesec dana, ocito nisi posjecivao forum aktivno, a moj komentar je bio posalica na komentare jednog od nedavnih clanaka..

 

jbte sta ste svi zajedljivi "ne vise svi 24/7 na forumu.." je da kolega svima nam je forum zivot i zila kucavica.. ubuduce cu nastojat odgovarat u kratkim crtama i iskljucivo sa DA i NE ako je moguce.. moje duboke isprike

Moj PC  
4 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Que pasa? Kakva je ovo zvjezdica
neznalica90 kaže...

vidim i ti si nabrijan ko i kolega iz teme o survariumu..

 

tema o zvijezdicama za pretplatnike je stara bar mjesec dana, ocito nisi posjecivao forum aktivno, a moj komentar je bio posalica na komentare jednog od nedavnih clanaka..

 

jbte sta ste svi zajedljivi "ne vise svi 24/7 na forumu.." je da kolega svima nam je forum zivot i zila kucavica.. ubuduce cu nastojat odgovarat u kratkim crtama i iskljucivo sa DA i NE ako je moguce.. moje duboke isprike

 Mnogo jednostavnije. Ne pratim forum dovoljno da te poznajem, da znam sta je aktuelno te kakve sale pises po ostalim temama. Tvoj post sam shvatio kao provokaciju. Molio bih da neko zatvori ovu temu, dobio sam odgovor, ne zelim da nastavljam besmislenu raspravu

EUW: Dorans Dildo
12 godina
offline
Re: Que pasa? Kakva je ovo zvjezdica
BannedOnThisForum kaže...
neznalica90 kaže...

vidim i ti si nabrijan ko i kolega iz teme o survariumu..

 

tema o zvijezdicama za pretplatnike je stara bar mjesec dana, ocito nisi posjecivao forum aktivno, a moj komentar je bio posalica na komentare jednog od nedavnih clanaka..

 

jbte sta ste svi zajedljivi "ne vise svi 24/7 na forumu.." je da kolega svima nam je forum zivot i zila kucavica.. ubuduce cu nastojat odgovarat u kratkim crtama i iskljucivo sa DA i NE ako je moguce.. moje duboke isprike

 Mnogo jednostavnije. Ne pratim forum dovoljno da te poznajem, da znam sta je aktuelno te kakve sale pises po ostalim temama. Tvoj post sam shvatio kao provokaciju. Molio bih da neko zatvori ovu temu, dobio sam odgovor, ne zelim da nastavljam besmislenu raspravu

 

u tom slucaju moje isprike, provociranje mi nije bilo ni na kraj pameti tako da potrebe za raspravom ni nema.

 

a sto se provokativnih postova tice, za to ti je zaduzen Friday cisto da znas za ubuduce. 

 

Lp

16 godina
odjavljen
offline
Re: Que pasa? Kakva je ovo zvjezdica
neznalica90 kaže...
 

a sto se provokativnih postova tice, za to ti je zaduzen Friday cisto da znas za ubuduce. 

 

A koga sam ja to provocirao?

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Que pasa? Kakva je ovo zvjezdica

šooooooooooooooooooooooooraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 

Bolje je znati malo i temeljito nego mnogo i površno.- I. Kant
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Que pasa? Kakva je ovo zvjezdica
Srednji kaže...

šooooooooooooooooooooooooraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 

 

Nema šore, eventualno može pasti koja provokacija na koju će on nespretno odgovoriti i dobiti karton. Onda će me zaobilaziti u širokom luku i to je to...

Freak Show Inc.
12 godina
protjeran
offline
Re: Que pasa? Kakva je ovo zvjezdica
Jel netko spomenuo "luk" i cevape?? Da moze!;)
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
12 godina
offline
Re: Que pasa? Kakva je ovo zvjezdica
Friday kaže...
neznalica90 kaže...
 

a sto se provokativnih postova tice, za to ti je zaduzen Friday cisto da znas za ubuduce. 

 

A koga sam ja to provocirao?

 Siroce, i ja se pitam.. bas me zanima koliki bi bio popis ekipe koju si ispratio

Friday kaže...
Srednji kaže...

šooooooooooooooooooooooooraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 

 

Nema šore, eventualno može pasti koja provokacija na koju će on nespretno odgovoriti i dobiti karton. Onda će me zaobilaziti u širokom luku i to je to...

 

A-a, malo sam predugo na forumu.. znam te dovoljno mali debeli! doduse nije ni meni velik, al je bar tanak  

11 godina
offline
Re: Que pasa? Kakva je ovo zvjezdica
Friday kaže...
A koga sam ja to provocirao?

 .

16 godina
odjavljen
offline
Re: Que pasa? Kakva je ovo zvjezdica
neznalica90 kaže...
 

A-a, malo sam predugo na forumu...

 

Mnogi su to mislili

Freak Show Inc.
14 godina
neaktivan
offline
Que pasa? Kakva je ovo zvjezdica

Jeb'li vi sebe  birc is leaking

EUW: Dorans Dildo
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Que pasa? Kakva je ovo zvjezdica

.

 

...
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice