[Rasprava, ne vijest] Slike za "hackerske" članke

poruka: 4
|
čitano: 7.687
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
[Rasprava, ne vijest] Slike za "hackerske" članke

Žao mi je zbog izbora sekcije foruma, ali ne znam gdje staviti a da bude donekle čitano ("Ostale teme vezane uz Bug Online" je... mrtav podforum). - Pa molim moderatore ako već dobijem neki kartončić, da mi kažu i u koji podforum sam trebao staviti svoju temu, a da ima više od jednog komentara.

 

Vidio sam nekolicinu komentara koji su se žalili na slike koje su vezane uz "hackerske" članke, obično to bude nešto u stilu osobe s čarapom na glavi koja sjedi za laptopom u zamračenoj prostoriji uz neki bullshit text na ekranu sa zelenim znakovima (slovima) na crnoj pozadini.

Međutim, što biste vi, forumaši, predložili? Koja bi se slika trebala dodjeljivati članku koji ima veze sa cyber kriminalom?

Ja sam krenuo razmišljati, međutim, ništa mi nije palo na pamet.

If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed. - Mark Twain
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
[Rasprava, ne vijest] Slike za "hackerske" članke

Screenshot nmap-a?

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Rasprava, ne vijest] Slike za "hackerske" čla
g12356 kaže...

Screenshot nmap-a?

 

Da, slažem se, vrlo plitko, a ima veze s "hakiranjem", puno više no što recimo ovo ima.

Bilo koja vrsta CLI outputa vezanog uz networking bi mogla proći - sjetio si me na konzolu metasploita.

 

Uz to, ljudi bi i nešto naučili kad bi vidjeli "Starting Nmap" - išli bi guglati što je to Nmap.

If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed. - Mark Twain
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.2.2015 20:40 (Trubilo4).
14 godina
offline
[Rasprava, ne vijest] Slike za "hackerske" članke

Ova tema nema nikakve veze sa vijestima.

A tvoja želja za većom količinom komentara rije opravdanje za kršenje pravila foruma.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/vijesti-by-forumasi/pravila-forumase-koji-pisu-vijesti/57041.aspx

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice